Vokietijoje skelbiamas pavojus – užpuolinėjamos moterys (9)

Migrantai | Alkas.lt nuotr.

Migrantai | Alkas.lt nuotr.

Vokietijos Kelno merė Kelena Genrieta Reker sukvietė skubų pasitarimą su policija po paskelbtos žinios, jok Naujųjų metų išvakarėse mieste buvo užpultos 80 moterų.

Daugumą užpuolimų įvykdyta netoli pagrindinės geležinkelio stoties. Pagal pirminius duomenis, daugiausiai užpuolimų įvykdė išeiviai iš arabų šalių ir Šiaurės Afrikos.

Mažiausiai viena moteris buvo išprievartauta, daugelis apvogtos. tarp nukentėjusiųjų yra ir moteris policininkė.

Policija aiškinasi, ar nebuvo tai suplanuota išpuolių virtinė. Taip pat tiriama vaizdo medžiaga iš stebėjimų kamerų bei mobiliųjų telefonų.

Kaip praneša vietinė televizija, Kelno policija žada kviestis daugiau pajėgų iš gretimų miestų, taip pat instaliuoti daugiau vaizdo stebėjimo kamerų.

Taip pat ateina pranešimai apie užpuolimus kituose Vokietijos miestuose.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

9 komentarai

 1. Goda:

  Tai gal tiesiog arabų per mažai kvietė ar per mažai gėlių nešė jiems sutikti.

 2. Pasimatė Merkelienės vadovavimas – prie A.Hitlerio tokių dalykų nebūtų buvę.
  Tvarka turi būti.

 3. MAMA:

  O KĄ MES DAROME KAD TAI NEVYKTŲ ?

 4. Arūnas Rasakevičius:

  Tai – BBC informacija (dvejojantiems patikimumu)

 5. lina:

  Prievartravimai – tai pats baisiausias ginklas, kuris naudojamas tokiu mastu tik kare, kodėl europos sąjunga nesiima jokių priemonių izoliuoti tuos pabėgėlius, kaip pas mus rukloje, kad jie negalėtų laisvai visur judėti.Tai tik pradžia, bet to ir reikėjo tikėtis įlsileidus tiek daug jaunų vyrų. Juk jau turim istorijoj pavyzdį apie paguodos moteris Korėjoj, instinktai nesuvaldomi. Bus labai baisu, tai veda priekaro, tai atvira provokacija. Manau, kad vokiečiai keršys ir žiauriai.

 6. Aiškuma2:

  taip musulmonai bando genetiškai integruotis (integracija – valdžos vykdoma poklitika) į Vokietijos visuomenę,- ką čia daugiau ir bepridėsi, nes nuo seno pasakyta: bijai vilko — nedaryk to ir to…

 7. Atgalinis pranešimas: Vokietijos policija išvaikė prieš Europos islamizaciją nukreiptą mitinga Kelne (video) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: