Vilniečių snaudulį išsklaidė neįprastai pasipuošusios Žaliojo tilto skulptūros (video) (4)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Netylant kalboms dėl Žaliojo tilto sovietinio meno skulptūrų likimo, VŠĮ „Blaivios pramogos“ nusprendė papokštauti ir jas aprengė šiuolaikiškai.

„Visuomenėje įsisenijęs stereotipas, kad pokštai ir linksmybės įmanomos tik gerokai įkaušus. Blavius vakarėlius ir festivalius organizuojanti VŠĮ „Blaivios pramogos“ nusprendė sulaužyti šį stereotipą. Ankstų rytą vilniečius pralinksmino Žaliojo tilto skulptūros, kurios trečiadienį buvo šiek tiek kitokios.

Džiaugiamės, kad akcija puikiai pavyko, į darbą skubantys užsimiegoję vilniečiai nesulaikydavo šypsenų pamatę papuoštas skulptūras“, – rašoma rengėjų pranešime.

Žaliasis tiltas į Kultūros vertybių registrą buvo įrašytas 1997 m. gruodžio 31 d. Skulptūrų grupės „Mokslo jaunimas“, „Taikos sargyboje“, „Pramonė ir statybos“ bei „Žemės ūkis“ ant tilto buvo pastatytos 1952 m.

 

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

4 komentarai

 1. Perkūno Paukštis:

  Tie meno kūriniai nuo pat pirmos jų pastatymo dienos tapo nebe meniniais, bet politiniais “kūriniais”.
  Šiaip ar taip, juose nieko meniško nėra, vien politika.

 2. nu:

  Tai yra administracinis pažeidimas, bet kadangi Lietuvoje netaikomas lygumo prieš įstatymą principas, tai liks nenubausti.

  • Pikc:

   Nu – seubas ir klaikuma! Tesiog vata užverda yr kalaradines ašaras bira, žiurint į takūju nipagarba tautū draugistes symbaliams! Taj dar gerai, kad išvadotojams nieko nipadarie – a tai vabšče gemarojus niatlaikitū. Fošytaj – ir nie kytajp!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: