„Savaitės pjūvis“ apie „liaudies respublikas“ ir valstybinę kalbą (video) (5)

Daiva Vaišnienė | penki.tv nuotr.

Daiva Vaišnienė | penki.tv nuotr.

Šioje laidoje paliečiamos temos, susijusios su valstybės saugumu. Baltijos šalyse kaip grybai po lietaus dygsta portalai, kuriuose skleidžiamos separatinės, „liaudies respublikų“ kūrimo idėjos. Apie tai kalba Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Arvydas Anušauskas.

Valstybinės kalbos įstatymui sausio pabaigoje sukako 20 metų. Interviu su Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininke Daiva Vaišniene.

Daugiau laidų, komentarų ir straipsnių – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, paskyroje „Facebook“ bei portaluose www.alkas.lt ir www.veidas.lt.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

5 komentarai

 1. ruta:

  Atleiskite , bet nedaziurejau , nes nematau prasmes gaisti laika ir klausyti visokiu anusausku , kurie lygina Lietuva su Latvija ir Estija . Nereikia , nes procentaliai Estija turi -26 procentus rusijos pilieciu , Latvija – 28 procentus , Lietuva – 1,2 procento .Bet taip norisi visuokem landsbergiam , anusauskiam , matrioskom , imituoti ta ‘dideles kovos su priesu ‘ veikla , kad tam negaila nei pinigu , nei laiko lysti i visus info , gedinga praktika .
  Politikai , gana tratinti pinigus neapykantai ir propagandai , Kurkite valstybe , kurioje bus gerai gyventi visiems , ne tik Seimo nariams , Vyriausybei , Prezedenturai , Konstitucinem dvasiom ir ju partijos biciuliams .Atlykite liustracija , kad daugiau i prezidentus , politiniu partiju vadus , ministrus nepatektu komunistines -KGB liekanos .

 2. tampax'as:

  ruta žalioji, kokia ji akla ir temato vidinius dalykus, o neastebi, kad aplink Lietuvą kaupiasi debesys.Beje, aklumas yra baisi smegenų liga…Dar linkėtin rašyti lietuviškai, bent gerbiant Valstybinę kalbą…

  • Pikc:

   Taigi – o netgi viduje pasižiūrėjus, lenkai kartu su rusais daugiau, negu 12 proc. sudaro, ir jie gyvena koncentruotai. O dar pridėkim lietuvių vatnikus-koloradus bei atsižvelkim į bendrą situaciją (“iš viršaus” peršama savinieka ir kosmopolitizmas, nusivylimas savo valdžia ir valstybe ir t.t.)…

 3. Ei:

  Ne aplink debesys kaupiasi, o susikaupė valstybės viduje. Iš va tokių anusų blogi debesys ir plaukia. Įdomu po šito genocido koks skirtumas išvis, kas sunaikintą kraštą prisijungs.

 4. Rimas:

  pasigooglinkit: XI Naktigonė kitaip. Rolandas Paulauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: