Vokietijos žvalgyba: Malaizijos lėktuvą numušė prorusiškieji smogikai (8)

Numuštas Boeing 777 | nuotr. iš youtobe.com

Numuštas Boeing 777 | nuotr. iš youtobe.com

Vokietijos žvalgybininkai paskelbė, kad Malaizijos lėktuvas Boeing 777 buvo numuštas teroristų paleista raketa, naudojant raketų paleidimo įrenginį „Buk“ pagrobtą iš vienos Ukrainiečių karinės bazės. Rašo vokiečių žurnalas Der Spiegel.

Vokietijos Federalinės žvalgybos tarnybos prezidentas Gerhardas Šindleris, žurnalo duomenimis, apie tai papasakojo Vokietijos parlamentinei Bundestago tarnybai jau spalio 8 d., pateikdamas reikšmingus įrodymus. Jo žodžiais, prorusiškieji teroristai numušė lėktuvą naudodami raketą paleistą iš įrenginio „Buk“, kurį jie, esą, pagrobė iš vienos Ukrainiečių karinės bazės.

Kad zenitinis raketinis įrenginys „Buk“ buvo rusų pagrobtas Kryme,  pripažino ir ukrainiečių kariškiai. Ukrainos kariškiai ir ankščiau nekartą buvo pareiškę, kad tokių priešlėktuvinės gynybos įrenginių Ukrainos karinės pajėgos neturėjo.

Malaizijos oro linijų lėktuvas Boeing 777 buvo numuštas birželio 17 d. Donecko srityje. Lėktuvu skrido 298 žmonės, tarp jų 192 olandai, 38 australai ir 43 malaiziečiai. Visi keleiviai ir lėktuvo įgulos nariai žuvo.

Anksčiau buvo paskelbta, kad Olandijos prokuratūra Boeing 777 sudužimo labiausiai tikėtina priežastimi laiko „žemė-oras“ raketą.

Rugsėjo 9 d. Nyderlandų saugumo tarnyba buvo paskelbusi išankstinę ataskaitą apie Boeng 777 kritimą Donecko srityje. Šiame dokumente rašoma, kad jokių gedimų arba lėktuvo įgulos klaidų aptikta nebuvo – lėktuvas suskilo į dalis ore, nes buvo pažeistas daugybės aktyvių išorinių objektų iš išorės.

Parengta pagal dw.de ir news.liga.net pranešimus

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. tampax'as:

  Tai dabar proputiniški elementai Alke įtikinti? Ar vis dar kaltas dėl visa ko Maidanas? (jaučiu tuoj pasipils 5-os kolonos atstovų klyksmas)…

 2. rusų šnipas:

  Šiame tekste nėra jokių argumentų, kurie galėjo įtikinti. Maidanas kaltas tuo, kad buvo dabartinio chaoso pradžia. Jį finansavo tie, kam naudingas chaosas. Rusijai nenaudingas.

 3. )..(:

  landsbergio anekdotai ekspertuose :,,…Numušė lėktuvą. Kas numušė? Rusijos aukštai kvalifikuoti karininkai su Rusijos technika…

  …Olandų porą šimtų nutratinta, jie toliau rūpinasi, kaip jiems parduot sūrį Rusijai, gal nepirks sūrio… Pas mus irgi yra kurie rūpinasi, bet ten ne mus užmušė, ten olandus užmušė…”:)))

 4. Prašalaitis:

  Andžela panašu įsižeidė ne juokais. Pasikeistų geriau telefoną :), nes ta šauni jos žvalgyba ilgą laiką nesugebėjo susekti pasiklausymų, o štai šūvį iš buko mato, kaip ant delno :).

 5. Ženklas:

  Paprastai tokių straipsnių nekomentuoju. Bet čia kažkas iš tiesų naujo ir labai rimto. Vokiečių žvalgyba pateikia įrodymus, kad Buk, iš kurio numuštas lėktuvas, vis tik priklausė Ukrainai, o ne buvo atvežtas per sieną iš Rusijos. Tai viską keičia. O ar jis buvo pagrobtas ar patys ukrainiečiai iš Donbaso teritorijos juo šovė, čia jau kitas klausimas, nes kariaujančių pusių pozicijos buvo persipynę. Blyn, vokiečių žvalgyba aiškiai teigia : Rusija nė prieko. Patikėjas ankstesniaja versija- kaltas Putinas, dabar jaučiuosiu apkvailintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: