Pirmąjį gausų šio renovacijos sezono derlių jau raško Molėtai (1)

Aplinkos ministerijos nuotr.

Aplinkos ministerijos nuotr.

Molėtuose perduoti pirmieji čia pagal naująjį renovacijos modelį atnaujinti daugiabučiai. Kaip sakė šiuos namus apžiūrėjusi aplinkos viceministrė Daiva Matonienė, Molėtų savivaldybė – viena aktyviausiai į renovacijos procesą įsitraukusių šalies savivaldybių, kurios vadovai subūrė stiprią vadybos požiūriu komandą.

Molėtuose per pirmąjį renovacijos etapą atnaujinama 13 daugiabučių. Iš jų aštuoni jau modernizuoti, o kiti penki bus baigti artimiausiu metu. Antrajam renovacijos etapui savivaldybė yra atrinkusi 30 labiausiai atnaujintinų ir daugiausia energijos šildymui sunaudojančių daugiabučių. Šiems namams jau parengti investicijų planai ir didžiajai jų daliai gyventojai yra pritarę.

„Tai, kad pirmasis gausus šio renovacijos sezono derlius nuimamas būtent Molėtų savivaldybėje, – geriausias įrodymas, kad, siekiant sparčios ir kokybiškos renovacijos, svarbiausia nuolat bendradarbiauti visiems renovacijos proceso dalyviams – valstybės institucijoms ir savivaldai, gyventojams ir statybininkams“, – pažymėjo viceministrė Daiva Matonienė.

Viceministrei pritarė Molėtų meras Stasys Žvinys. Jis pabrėžė, kad pagrindinis sėkmingos renovacijos jo vadovaujamoje savivaldybėje veiksnys – darnus visų renovacijos grandžių darbas.

Šiuo metu šalyje, Būsto energijos taupymo agentūros spalio 3 d. duomenimis, statybos rangos darbai vyksta prie 706 šalies daugiabučių, yra suderinta 2412 investicijų projektų, iš kurių 1486 yra pritarę gyventojai, o 1161 namui atnaujinti gautas finansų įstaigų pritarimas.

Kategorijos: Energetika, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: