R.Zavezkas pasiekė savo tikslą Sočio olimpinėse žaidynėse (0)

LTOK nuotr.

LTOK nuotr.

Trečiadienį, vasario 19 dieną,  Sočio žiemos žaidynėse debiutavo jauniausias ir mažiausiai patirties turintis Lietuvos olimpietis.

Septyniolikmetis Rokas Zaveckas startavo slalomo milžino varžybose, kuriose dalyvavo 109 kalnų slidininkai iš 69 valstybių.

Po pirmojo bandymo lietuvis buvo 70-as, o finišavęs antrąjį kartą bendroje įskaitoje užėmė 63 vietą. Trasos neįveikė net 36 sportininkai.

Rokai, kaip jautiesi po antrojo nusileidimo?

Lūkesčiai viršyti. Pirmajame nusileidime rezultatas buvo geresnis nei planavome, o antrajame padariau vieną klaidą. Nusprendžiau pasaugoti operuotą koją – negaliu lėkti į duobes ir rizikuoti. Todėl truputį praradau laiko, bet vis tiek esu patenkintas.

Ar antrasis nusileidimas buvo lengvesnis? Juk finišo nepasiekė tik septyni slidininkai.

Tikrai ne. Ryte trasos sniegas buvo geresnis, dar laikėsi. Be to, po pirmojo nusileidimo jau buvo mažiau jėgų. Pernelyg nesijaudinau – jau nebegalvojau apie olimpinius žiedus ir visą aplinką. Tiesiog norėjau mėgautis važiavimu.

 Kokie planai iki kito starto?

Dabar pavalgysiu, šiek tiek pailsėsiu ir dar pasimankštinsiu sporto klube. Ketvirtadienį pradėsiu ruoštis naujam startui, penktadienį palaikysiu Ievą (Januškevičiūtę), o šeštadienį – slalomo varžybos.

Sieksi geresnio rezultato nei didžiajame slalome?

Slalomas mano mėgstamesnė rungtis, bet jame didesnė rizika išlėkti iš trasos. Todėl pernelyg didelių reikalavimų sau nekeliu, nors tikiuosi ir geresnių rezultatų. Be to, slalome man visiškai nebetrukdo operuota koja.

Vasario 20 dieną olimpinėse žaidynėse nepamatysime nė vienao Lietuvos sportininko. O penktadienį slalomo trasoje pasirodys Ieva Januškevičiūtė. Jai vasario 18 dieną nepavyko finišuoti slalomo milžino rungtyje. Šeštadienį lietuvių pasirodymą Sočio žaidynėse užbaigs R.Zaveckas, dalyvausiantis slalomo lenktynėse.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: