J.Butkevičienė atsiprašė „Piervyj Baltijskij kanal“ vardu (10)

J.Butkevičienė„Baltic Media Alliance“ (BMA), valdančio ir „Piervyj Baltijskij kanal“, atstovybės Lietuvoje vadovė Jolanta Butkevičienė bendrovės vardu atsiprašo dėl parodytos laidos.

„Bendrovės „Baltic Media Alliance“ vardu noriu atsiprašyti Lietuvos žmonių, kad per vieną iš mūsų holdingo retransliuojamų kanalų „Piervyj Baltijskij kanal“ (Pirmasis Baltijos kanalas) buvo parodyta kiekvieno lietuvio pilietinius jausmus užgaunanti laida apie visai šaliai skaudžius 1991 m. sausio 13-osios įvykius“, – išplatintame pranešime cituojama J.Butkevičienė.

Anot jos, nors didžiąją dalį laidų BMA tik retransliuoja, jaučia didžiulę atsakomybę prieš Lietuvos visuomenę ir savo partnerius, todėl nuolat deda pastangas, siekdama maksimaliai kontroliuoti retransliuojamų kanalų turinį.

„Tad mano atostogų metu parodyta laida man, kaip vadovei, taip pat buvo didžiulis akibrokštas, kurį vertinu kaip provokaciją. Todėl, nutraukusi atostogas, skubiai grįžtu į Lietuvą ir, prisiimdama asmeninę atsakomybę, sieksiu padaryti viską, kad būtų išsiaiškinta, kodėl tokio turinio laida pasiekė eterį“, – sakė ji.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: