Artėja nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ finalas (0)

„Rasos“ gimnazistai | rasa.kaunas.lm.lt nuotr.

„Rasos“ gimnazistai | rasa.kaunas.lm.lt nuotr.

„Žmogus, kuris galvoja tik apie save ir visur ieško naudos, negali būti lamingas. Nori gyventi sau, gyvenk kitiems“ (Seneka)

Aleksandro Stulginskio universitete jau beveik dešimtmetį tradiciškai minima Pasaulinė žemės diena. 2005 metais prasidėjusios nuo tarpfakultetinių Žemės dienai skirtų varžytuvių, vėliau peraugusios į tarpuniversitetines ir tarptautines universitetų viktorinas, šiemet ASU startuoja nacionalinis visos Lietuvos mokyklas apjungiantis konkursas „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“, kuriuo siekiama skleisti darnaus vystymosi vertybes, tautinę savimonę, plėtojant žinias apie darnios plėtros koncepciją, lietuvių tautinį ir kultūrinį paveldą bei stiprinant mokinių ir universitetinės bendruomenės ryšius ir bendradarbiavimą.

Šiuo konkursu tikimasi ugdyti vaikų ir jaunimo etnokultūrinį, tautinį, pilietinį ir ekologinį sąmoningumą, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, formuoti atsakingą ir rūpestingą jaunimo požiūrį į aplinką, gimtosios šalies plėtrą, aktyvinti jaunimą ir kitus bendruomenės narius gerbti aplinką, kurioje gyvename, didžiuotis sukauptu paveldu ir skatinti dirbti vardan Tėvynės.

Dalyvauti konkurse norą pareiškė net 21 mokyklų komandos iš visos Lietuvos. Jos susitikimuose kovojo dėl galimybės žaisti pusfinalyje. Septynių šalies mokyklų (Šančių, VšĮ Kauno Juozo Urbšio katalikiškosios, Radviliškio Vaižganto gimnazijos, Kauno Antano Smetonos, Maironio universitetinės, Kaišiadorių raj. Algirdo Brazausko, VšĮ VDU „Rasos“ gimnazijų ir Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos) mokinių komandos pateko į nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ finalą, kuriame dėl geriausiųjų vardo kovos Aleksandro Stulginskio universitete kovo 20 dieną.

Aleksandro Stulginskio universitetas kviečiame kovo 20 d. (trečiadienį) kartu paminėti Pasaulinę žemės dieną Aleksandro Stulginskio universitete.

12 val. ASU centrinių rūmų prieigose renginio pradžia (Pasaulinės žemės dienos vėliavos pakėlimas)

12.15 val. – svečiai bus vaišinami iš žemės gėrybių pagamintu studentišku šiupiniu ir karšta arbata.

13 val. – konkurso finalo pradžia ASU centrinių rūmų iškilmių salėje.

image

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: