Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ – nauji gaminių ir gamintojų vardai (2)

„Rinkis prekę lietuvišką“Spalio 5-7 dienomis Kauno Žalgirio arenoje savo produkciją Lietuvos ir užsienio lankytojams pristatys per 80 gamintojų. Jau tradicija tapo Lietuvos gamintojus pakviesti pristatyti savo gaminius ir paslaugas parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. Prieš tai įvykusios parodos įrodė, kad susidomėjimas lietuviškais gaminiais yra didžiulis ne tik vidaus rinkoje. Šiemet laukiama dar daugiau lankytojų iš užsienio.

Greta tokių gerai žinomų lietuviškų įmonių kaip „Pakaita“, „Žemaitijos pienas“, „Klaipėdos duona“, „Biržų duona“,  „Biovela“, „Acorus Calamus“, „Kauno liftai“ ir kitų, parodoje bus galima susipažinti ir su dar visai jaunais Lietuvos gamintojais, kurie atkakliai skinasi kelią į Lietuvos  ir užsienio rinkas.

„Lietuvos gamintojai jau ketvirtą kartą parodos lankytojus džiugins naujausiais savo gaminiais ir jų įvairove. Tęsiant gražias tradicijas organizuoti parodą Kaune, iškėlėme naujų iššūkių. Siekiama, kad tradicinė paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ pritrauktų lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio“, – teigė parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius Erikas Piskunovas.

Įgyvendinant šį tikslą organizatoriai svarbių Lietuvos eksporto rinkų verslo organizacijas pakvietė vykdyti išvažiuojamąsias misijas į Kauną. „Tikimasi, kad atvykstant didesniam skaičiui lankytojų iš užsienio, paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ ilgainiui taps pagrindine Lietuvos eksporto skatinimo paroda“, – pažymėjo jis.

Daugeliui parodos lankytojų bus naujiena vaikiškų ir suaugusių drabužių kūrėjų vardas „Modi Du“, natūralios, rankų darbo kosmetika „Uoga Uoga“, pramoniniu būdu bendrovės „Diversus“ gaminami veltiniai baltai ir aksesuarai, smulkiuosius paltų siuvėjų gaminius vienijanti elektroninė parduotuvė www.paltai.lt, bendrovės „Pionierius“ gaminami lavinamieji žaidimai ir dėlionės vaikams, bendrovės „ProBioSanus“ gaminami probiotiniai produktai ar įmonės „Dendrus“ projektuojami nestandartiniai baldai.

Tuo tarpu rinkoje jau gerai žinomi gamintojai kvies susipažinti su tokiomis naujienomis kaip gardžiakąsnis pieniškas batonas „Elzė“ (UAB „Klaipėdos duona“), prancūziški pyragaičiai „Canele“, itališki sausainiai „Cantucci“ (UAB „Biržų duona“), išskirtinės sudėties prekyboje dar nesanti dantų pasta (UAB „Biok Laboratorija“), lietuviška arbata ir vaistažolės (UAB „Acorus Calamus“), ekologiški sūreliai „Dobilas“ su vanile (AB „Žemaitinos pienas“), šokoladas „Tai Tau“ (UAB „Meškėnas“) ir kt.

Daugiau apie parodą:

Lankytojai parodoje  spalio 5-6  dienomis laukiami nuo 10 – 18 val., spalio 7 d. –  nuo 10 – 16 val.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

  1. Pikc:

    Įdomu ir apsilankysiu, tik kas yra “veltiniai baltai”, taip ir nesupratau – ar tai batai, ar paltai? Būčiau linkės spėti, kad pirmas variantas, bet ką gali žinoti…
    Dar vienas dalykas – parodoje “Rinkis prekę lietuvišką” įdomiai atrodo tokie gaminiai, kaip prancūziški pyragaičiai „Canele“ ar itališki sausainiai „Cantucci“ 🙂

    • Abulis:

      Šiaip paminėjo tik didžiosius gamintojus,ale „Žemaitijos pienas“, „Klaipėdos duona“, „Biržų duona“, „Biovela“,kurios produkcijos nevartoju,rinkčiaus geriau ”Doros’,Šaukėnų duona produkciją,o dėl sausainių,tai čia tas pats kaip prancūzijoje sakytų:rinkis prekę prancūzišką-Lietuviški tarkuotų bulvių cepelinai su spyrgais :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: