Atidėtas politiko Algimanto Matulevičius teismas (nuotraukos, video) (12)

A.Matulevičiaus teismas. Alkas.lt nuotr.

A.Matulevičiaus teismas. Alkas.lt nuotr.

Šiandien, rugsėjo 7 dieną, Vilniaus miesto 3-ajame apylinkės teisme (Laisvės prospektas 79 A) įvyko Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ (ULL) politinės tarybos nario, Tautos vienybės sąjungos (TVS) pirmininko, daktaro Algimanto Matulevičiaus teismas. Jis kaltinamas gegužės mėnesį vykusių masinių Piliečių protesto mitingų organizavimu.

Teismo posėdis vėlavo, nes susirinkusieji netilpo į ankštą salę. Tuomet buvo paprašyta perkelti į erdvesnę patalpą, kadangi palaikančiųjų susirinko apie tris dešimtis.

Algimantą Matulevičių atstovavo advokatas ir jis teismo paprašė iš Vilniaus savivaldybės išreikalauti dokumentus, liudijančius leidimo mitingui išdavimo niuansus bei į apklausą iškviesti seimo narį Naglį Puteikį, o taip pat Vilniaus savivaldybės Renginių organizavimo komiteto pirmininkę Editą Tamošiūnaitę.

A.Matulevičiui dėl mitingų ir piketų organizavimo iškeltos net dvi bylos. A.Matulevičiaus bendražygiai yra įsitikinę, kad šis teismo procesas yra vadinamų „valstybininkų“ kerštas už šio politiko principingą ir drąsią veiklą jam buvus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku.

Teismas atidėtas iki spalio 3 dienos 13 val. 30 min.

 

A.Matulevičius kalba specialiai Alkas.lt

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

12 komentarų

 1. Pensininkas:

  Šaunuolis A.Matulevičius. Balsuokime UŽ LIETUVĄ LIETUVOJE, kad pavyktų pristabdyti “valstybininkų” (Klano) aferas griaunačias valstybę.

 2. Vytautas:

  Šiokia tokia reklama Matulevičiui. Žmonės jį primiršo.

 3. saulė:

  Gerbiu šį iškilų politiką ir dorą Žmogų stiprybės Algimantai

 4. kestas:

  Gerai, kad Už Lietuvą Lietuvoje yra tokie šaunūs lyderiai kaip Algimantas Matulevičius ir Gintaras Songaila todėl ir balsuosime už juos

 5. Julius:

  Čia joks valstybininkų kerštas, tai viso labo labasi gera priešrinkimunė reklama.

 6. Ro:

  Padorūs žmonės tikrai palaiko Algimantą, tuo nereikia abejoti. Tačiau interneto eteriui vis daugiau dėmesio skiria malkininkai [taip vadinu tautos skaldytojus], todėl nieko keisto, kad visur atsiranda vytautų [Vytautas:
  2012 09 07 14:37] komentarų

 7. Rytas:

  Anekdotas. Leidimą mitingui gavo/negavo Puteikis, o teisia Matulevičių??

 8. asta:

  Tikrai per Respubliką ritasi teism.persekiojimai…Bet tuom daro ir reklamą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: