Filmo apie krepšinį peržiūroje – ovacijos (0)

Š.Marčiulionis ir A.Karnišovas.  L.Busaca nuotr.

Š.Marčiulionis ir A.Karnišovas. L.Busaca nuotr.

Po sausio 21 dieną įvykusios filmo apie Lietuvos krepšinį premjeros netilo ovacijos  „Sundance” festivalyje, kur susirinko visas nepriklausomo kino elitas.

„Filmo premjerai nėra geresnės vietos už „Sundance“ – tai yra tarsi Amerikos Kanai. Mūsų tikslas visada buvo parodyti šią istoriją pasauliui, nes Lietuva ją ir taip žino”, – sakė “Kita svajonių komanda” režisierius Marius Markevičius, o jį cituoja „lrytas.lt“.

Patekimas į “Sundance” festivalį – jau įvertinimas, nes komisija sulaukė net 4042 vaidybinių ir dokumentinių filmų, iš kurių atrinko tik 58, kurie dalyvauja konkursinėje festivalio programoje.

„Po mūsų filmo peržiūrų kanalo ESPN atstovai ir kiti buvo apstulbę: juk tai pasakojimas ne tiktai apie Lietuvos rinktinę, bet ir politinė šalies istorija, asmeninis keturių krepšininkų žygis gyvenimu”, – tęsė M.Markevičius.

Į festivalį atvyko ir legendiniai Lietuvos krepšininkai: Šarūnas Marčiulionis ir Artūras Karnišovas.O oeseniai širdies smūgį patyręs Arvydas Sabonis nutarė atsisakyti ilgos kelionės.

M.Markevičius ir Š.Marčiulionis. F.Harisono nuotr

M.Markevičius ir Š.Marčiulionis. F.Harisono nuotr.

“Kartais bronza yra saldesnė už auksą”, – skelbė oficialus filmo plakatas.

Per savaitę “Sundance” festivalyje Jutoje “Kita svajonių komanda” bus parodytas penkis kartus. Po to jo įvertinimo lauks Santa Barbaros, Berlyno, „Tribeca”, „South by Southwest” festivaliai.

Kategorijos: Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: