Šiandien „Žalvarinis“ – Kaune (video) (1)

www.alkas.lt

Žalvarinis, S.Paškevičiaus nuotr.

Žalvarinis, S.Paškevičiaus nuotr.

Šiandien sausio 22 d. 19 – 21 val. Kaune, Ryšių istorijos muziejuje (Rotušės a. 19) koncertuos „Žalvarinis“. Kiekvienas kas myli mūsų protėvių giesmes ir gaidas, turės gerą progą išgirsti ir pajausti tikrą kūno ir sielos virpulį.

„Žalvarinis“ – šiuolaikiniai baltiškos muzikos žyniai – imantys iš praeities ir perduodantys nūdienai mūsų protėvių žaismę.

Ar įsivaizduojate žaismę supinančią protėvių laikų dainas ir nūdienos virpesius? Apraudančią iš karo vis negrįžtančius bernelius ir priverčiančią pašėlusiai šokti? Jeigu ne, ateikite pas „Žalvarinį“.

Laurita Peleniūtė (vokalas, tambūrinas), Ineta Meduneckytė (vokalas), Robertas Semeniukas (akustinė gitara, vokalas), Tadas Dešukas (el. smuikas,vokalas) ir Pavelas Žemoitinas – netruks užkariauti Jūsų širdžių savo nuoširdumu ir neišsenkančia gyvybine galia. Išties, nė nepajusite, kaip kojos pačios ims judėti nuo uždegančio „Žalvarinio“ liaudies dainų, bliuzo, roko ir folk‘o kokteilio…

“Mes norėtume parodyti, jog dabartis, praeitis ir ateitis yra susietos stipriausiais saitais širdyse tų, kurie tai jaučia“, teigia „Žalvarinis“. O kad jie tai jaučia, išduoda pasirodymų metu žibančios akys. Žiūrovai pasijunta lyg atsidūrę senovės sakmėje…

„Žalvarinis“ – reti svečiai Kaune ir žada ypatingą vakarą. Kaip šįkart suskambės senovę menančios gaidos šį vakarą.

Bilietai visose TIKETA kasose, o 1 val. prieš renginį – vietoje.

Kategorijos: Menas, Naujienos, Visi įrašai.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: