Penktadienis, 23 gegužės, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Visuomenė Ukrainos balsas

Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 02 11:00

Aurimas Navys, Mindaugas Sėjūnas VšĮ Visuomenės informacinio saugumo agentūra, www.facebook.com, www.alkas.lt
2022-11-02 12:03:56
4
Ukrainiečiai pliekia maskolius | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

Politinis strateginis lygmuo

Saudo Arabija įspėjo JAV, kad Iranas „netrukus“ užpuls ją ir Iraką. Baltųjų rūmų Nacionalinio saugumo taryba patvirtino, kad yra susirūpinusi dėl šios informacijos ir yra pasirengusi reaguoti į Irano išpuolį.

Saudo Arabija pateikė JAV žvalgybos duomenis, jog Iranas ruošiasi pulti ir karalystę, ir Irako Erbilio miestą. Saudo Arabija, JAV ir kelios kitos kaimyninės valstybės padidino savo ginkluotųjų pajėgų parengties lygį.

Nuo rugsėjo pabaigos Iranas puola Šiaurės Iraką, atakuodamas dešimtimis balistinių raketų ir bepiločiais orlaiviais. Beje, vieną jų numušė JAV pajėgos, nes jis skrido link Erbilio, kur dislokuoti JAV kariai.

Teheranas išpuolius teisino tuo, kad kurdų separatistų grupuotės, tariamai įsikūrusios Erbilyje, kursto neramumus Irane. JAV ir Izraelis kaltinami antivyriausybinių protestų kurstymu Irane.

Viena tokių Irano veiksmų priežastis – siekis nukreipti gyventojų dėmesį nuo jau daugiau nei mėnesį vykstančių antivyriausybinių protestų.

Ar pastebite, jog totalitariniai režimai veikia panašiai – kylant įtampai šalies viduje, suranda problemų išorėje. Dar vienu įtampos židiniu regione, kuriame pumpuojama nafta, gali būti suinteresuota ir Maskva.

Ukrainos gynybos ministerija praneša, jog Iranas planuoja į Rusiją nusiųsti daugiau kaip 200 kovinių bepiločių orlaivių „Shahed-136“, „Mohajer-6“ ir „Arash-2“. Teigiama, kad bepiločiai orlaiviai bus pristatyti per Kaspijos jūrą į Astrachanės uostą.

Bepiločiai orlaiviai bus atgabenti komplektuojančiomis dalimis, Rusijos teritorijoje bus surinkti ir nudažyti rusiškais ženklais. Ukrainos oro gynybos pajėgos numušė daugiau kaip 300 tokių bepiločių orlaivių.

Jungtinės Valstijos ketina perduoti Ukrainai aštuonias oro gynybos sistemas NASAMS ir kovos su bepiločiais orlaiviais sistemas VAMPIRE.

Dvi sistemos bus Ukrainoje artimiausiu metu, o dar šeši vienetai bus perduoti šiek tiek vėliau.

Pentagonas praneša, kad karinė pagalba apims ir kitas radarų sistemas, nes Ukrainai „bepiločių orlaivių grėsmė šiuo metu yra labai rimta“.

Prancūzijos prezidentas Makronas per pokalbį telefonu su Ukrainos prezidentu Zelenskiu sakė, kad yra pasirengęs kuo greičiau padidinti karinę paramą Ukrainai.

„Šį rytą tai patvirtinau Prezidentui Zelenskiui: esame visiškai pasirengę kuo greičiau padidinti savo karinę paramą Ukrainai, ypač oro gynybos srityje“, – E. Makronas pareiškė socialiniame tinkle „Twitter“.

Makronas nustojo bendrauti su Maskva ir Teheranu ir skambina tam, kam ir pridera. Gal kitose sostinėse niekas jau nebeatsako į skambučius?

Kiti telefoninių pokalbių mėgėjai, diktatoriai Putinas ir Erdoganas taip susikambino tarpusavyje bei aptarė situaciją. Kremlius skelbia, kad Putleris skundėsi Tajipui esą „Kijevo režimas“ pasinaudojo humanitariniu laivybos koridoriumi ir atakavo Rusijos Juodosios jūros laivyną. Atsižvelgdamas į susiklosčiusią situaciją, Kremliaus vladyka pasiūlė grūdus tiekti Afrikai nemokamai.

Štai koks Putino kilniaširdiškumas ir rūpestis badaujančiais Afrikos vaikais. Ir kaip sunku Rusijai, kai šalimais – toks baisus ir pavojingas režimas, grūdų pilnais lavais puolantis niekuo dėtas Rusijos fregatas.

JAV valstybės sekretorius Entonis Blinkenas vyks į Vokietiją susitikti su savo kolegomis iš Didžiojo septyneto aptarti Rusijos invazijos į Ukrainą.

Susitikime bus svarstoma klimato krizė, pasaulinis sveikatos saugumas, demokratinis ir ekonominis atsparumas Afrikoje ir Indostane, Rusijos karo sukeltos maisto ir energetinės krizės.

Kremliaus plėšikų ordų antplūdis prilygintinas pasaulį užgriuvusiai naujai stichinei nelaimei. Skėrių antplūdžiui, marui ir tvanui.

Operacinis lygmuo

Be jokių pakitimų.

Kremliaus teroristai, kaip ir spėjome, tęsia branduolinio šantažo veiksmus.

Driskiai ant Zaporožės atominės elektrinės penktojo energijos bloko stogo įrengė elektroninės kovos sistemas, skirtas kovai su oro žvalgybos priemonėmis. Į Energodarą atvyko „kadyrovcai“ ir patruliuoja mieste. Okupantai iškėlė ultimatumą Zaporožės AE darbuotojams, reikalaudami pasirašyti sutartį su Rusijos „Rosatom“.

Tuo tarpu didžiojo septyneto šalys ragina Kremlių nedelsiant grąžinti Ukrainai visišką Zaporožės AE kontrolę ir išvesti iš jos savo personalą bei karius.

Kokį kuiną gal ir galima raginti risnoti greičiau. Kremlius supranta tik veiksmų kalbą.

Taktinis lygmuo

Driskiai ir toliau stengiasi išlaikyti užgrobtas teritorijas. Negalėdami užimti Bachmuto, vakar jį apšaudė baltojo fosforo padegamaisiais užtaisas. Atakuoti civiliai – tai akivaizdus karo nusikaltimas.

Per praėjusią parą marodierių gaujos surengė 7 raketinius ir 47 oro smūgius, daugiau kaip 90 atakų reaktyvinėmis raketinėmis sistemomis. Nuo priešo atakų nukentėjo daugiau kaip 25 gyvenviečių teritorijos.

Tęsiama priverstinė civilių gyventojų „evakuacija” iš okupuoto Chersono srities gyvenviečių.

Patvirtinti okupantų nuostoliai Chersono srities Muzikovkos gyvenvietės rajone – sunaikintas priešlėktuvinis raketų-ginklų kompleksas „Pancyr-S1“, dešimt vienetų kitos karinės technikos.

Nors Kremlius paskelbė mobilizacijos pabaigą, kai kuriose vietovėse šaukiamojo amžiaus vyrams ir toliau siunčiami šaukimai.

Neverta net abejoti – slapta mobilizacija bus tęsiama.

Ukrainos gynybos pajėgų aviacija praėjusią parą sudavė 33 smūgius okupantų pajėgoms. Pataikyta į 26 ginklų ir karinės technikos koncentracijos vietas, 7 priešlėktuvinių raketinių sistemų pozicijas.

Per praėjusią parą Ukrainos kariai numušė sraigtasparnį, du „Orlan-10“ tipo bepiločius orlaivius, šešis „Shahed-136“ tipo bepiločius orlaivius ir du „Kub“ tipo bepiločius orlaivius.

Pastarąją parą Gynybos pajėgų raketinių pajėgų daliniai ir artilerija smogė 4 gyvosios jėgos, ginklų ir karinės technikos koncentracijos vietoms, 3 amunicijos sandėliams , 6 kitiems svarbiems priešo kariniams objektams.

Komentaras

Rusijoje didėja Kremliaus kritikų, aštriai ir garsiai pasisakančių dėl nepasvertų ir nepaskaičiuotų karinių veiksmų prieš Ukrainą.

Tiek oponentai, tiek karo rėmėjai, tiek apžvalgininkai mano, kad Putinas ir jo aplinka pradėjo karinius veiksmus remdamiesi neteisingomis prielaidomis, nepakankamai įvertino Ukrainos pajėgumus ir pasirengimą priešintis.

Konflikto pradžioje nepasirinkti Ukrainos kritinę infrastruktūros taikiniai, neparengta ešeloninės gynybos strategija užgrobtose teritorijose.

Pripažįstama, kad Rusijos karinė kampanija vyksta ne pagal planą.

Kaip bebūtų, tačiau „karo partijos“ atstovai kol kas nepritaria taikos deryboms su Ukraina, ragina Kremlių siekti pergalės mobilizacija, oro antskrydžiais ir plataus masto karinėmis reformomis.

Kremlius, atrodo, reaguoja į šimtus tūkstančių sekėjų turinčių tinklaraštininkų kritiką, o valstybiniai kanalai perima jų retoriką, kaltindami generolus nevykėlius.

Neseniai televizijos laidų vedėjas Vladimiras Solovjovas apkaltino Rusijos kariuomenės vadus slepiant tikrąją šalies ginkluotųjų pajėgų būklę: „per daug niekšų melavo nuo viršaus iki apačios, ir nė vienas iš jų nebuvo sušaudytas ar net paimtas už ausies!“

Akcentuojame šias tendencijas Kremliui pavaldžiose ir nepavaldžiose medijose ir platformose todėl, kad Vakarams sistemiškai brukamas mitas, jog Rusiją valdo vienas beprotis, kurį „nuėmus“, viskas stos į savo vietas.

Rusiją valdo kolektyvinis Putinas – tai yra milžiniška, motyvuota jėgos ir represinių struktūrų jėga, kurios sraigtelius suka tūkstančiai strategų ir dešimtys tūkstančių vykdytojų.

Ir milijonai pritariančių bei palaikančių.

Nuotrauka: padegamaisiais baltojo fosforo užtaisais apšaudomas Bachmutas.

RUSIJOS IR BALTARUSIJOS INVAZIJA. SITUACIJOS APŽVALGA 2022 11 02 / 11:00

Politinis strateginis lygmuo

Saudo Arabija…

Posted by Aurimas Navys on Wednesday, November 2, 2022

Dėkojame mūsų skaitytojams ir sekėjams bei rėmėjams. Tik Jūsų, mielieji, dėka, esame nepriklausomi ir galime sakyti tai, ką iš tiesų galvojame. Juridinius asmenis kviečiame sudaryti paramos sutartis (be jokių įsipareigojimų). Atskirai sakome ačiū: UAB „RCS LT“, Silvijai T. ir Lietuvos aludarių gildijai. 2022 10 01 – 12 31 kasdienės apžvalgos yra projekto „Aštuonkojis“ dalis.

Projektą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Visuomenės informacinio saugumo agentūra, sąskaitos Nr. LT447300010172065624

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 01 11:00
  2. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 07 10:49
  3. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 14 10:20
  4. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 09 09 11:20
  5. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 03 13:00
  6. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 05 11:00
  7. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 06 11:00
  8. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 08 12:00
  9. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 14 12:00
  10. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 18 11:00
  11. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 19 12:00
  12. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 26 11:00
  13. A. Navys, M. Sėjūnas. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 05 14:30
  14. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 30 15:35
  15. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 16 12:00

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 4

  1. Nuorodos says:
    3 metai ago

    • To nebuvo per visą istoriją: „Wagner“ su J. Prigožinu priešakyje keliaus į teismą?
    − diena.lt/naujienos/pasaulis/konfliktai-nelaimes/nebuvo-visa-istorija-wagner-ir-j-prigozinas-keliaus-i-teisma-1101293
    • Į karą „Wagner“ verbuoja ŽIV ir hepatitu užsikrėtusius kalinius: ant rankų – specialios apyrankės
    − diena.lt/naujienos/pasaulis/konfliktai-nelaimes/i-kara-wagner-verbuoja-ziv-ir-hepatitu-uzsikretusius-kalinius-ant-ranku-specialios-apyrankes-1100459
    • V. Putinui pasišiauš plaukai: Suomija skelbia, ką padarys, jei bus priimta į NATO
    − diena.lt/naujienos/pasaulis/ekonomika-ir-politika/v-putinui-pasisiaus-plaukai-suomija-skelbia-ka-padarys-jei-bus-priimta-i-nato-1101280

    Atsakyti
  2. Pasak J. Ohmano says:
    3 metai ago

    „Jo teigimu, situacija eina aštryn ir blogyn. „Rusijos strategija darosi vis žiauresnė“, – konstatavo J. Ohmanas.”
    – delfi.lt/news/daily/lithuania/rusijos-strategija-vis-ziauresne-perzengta-dar-viena-raudona-linija.d?id=91582111
    (Primėtė kažkokių specialiai vaikams gaminamų minų!)

    Atsakyti
  3. Nuoroda says:
    3 metai ago

    Pažadų pridalijusiam Putinui – mobilizuotųjų akibrokštas
    – delfi.lt/news/daily/world/pazadu-pridalijusiam-putinui-mobilizuotuju-akibrokstas.d?id=91651095
    Tekstas ir vaizdo įrašas

    Atsakyti
  4. Apie Kremliaus „mirotvorcus" says:
    3 metai ago

    • Svarbus pokalbis. Kunigas Julius Sasnauskas sako, kad esame per daug kategoriškai nusiteikę dėl Rusijos
    – lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-televizija
    „Kunigas Julius Sasnauskas sako, kad esame per daug kategoriškai nusiteikę dėl Rusijos. Pasak kunigo, visuomenėje atsirado daugiau agresyvumo, mums persimetė noras kariauti, o taika – yra darbas.”
    („Vorutoje” Č. Iškausko str. apie tai, jog privalome galvoti ne tik apie karą, bet ir apie tai, kaip sugyvensime su kaimyne po jo)
    Kunigo norėčiau paprašyti ir apie tai pamąstyti, kiek Dievo tarnas Kirilas atsakingas už tai, kad RU žmonės taip nuolankiai tyliai pritaria Kremliaus surengtoms antžmogiškoms skerdynėms. Taip pat ir apie tai, kaip kentės senatvėje dalis eilinių Ukrainos okupantų, kai gulėdami jau mirties patale prisimins, ką jie Ukrainoje veikė… Nes patikėjo savo tikėjimo vadu Kirilu – jei JIS sako, vadinasi, žino. Juk jis su Dievu kalba!.. 🙁

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Aplinkosaugininkai primena oro balionų ir dangaus žibintų žalą aplinkai: kodėl verta jų atsisakyti | am.lrv.lt nuotr.
Gamta ir ekologija

Aplinkosaugininkai primena oro balionų ir dangaus žibintų žalą aplinkai: kodėl verta jų atsisakyti

2025 05 23
Paskutinį gegužės sekmadienį Jūrų muziejaus etnografinėje žvejo sodyboje vėl skambės liaudies muzika | R. Kuncevičiūtės nuotr.
Etninė kultūra

Paskutinį gegužės sekmadienį Jūrų muziejaus etnografinėje žvejo sodyboje vėl skambės liaudies muzika

2025 05 23
„Tegyvuoja teatras“ šventė pagerbs ryškiausius Dainų šventės Teatro dienos kūrėjus | Rengėjų nuotr.
Kultūra

VU vyks Dainų šventės tyrimo pristatymas, tarp dalyvių – garsi JAV neuromokslininkė prof. I. Viskontas

2025 05 23
Pasienio veteranas Valentinas Urbonas ir Ignalinos dekanas Vidas Smagurauskas | P. Šimkavičiaus nuotr.
Istorija

Tradicinis tarpukario pasienio policininkų ainių susitikimas Linkmenyse

2025 05 23
Po 10 metų pertraukos Lietuva iškovojo medalį Tarptautinėje mokinių filosofijos olimpiadoje | smsm.lrv.lt nuotr.
Lietuvoje

Po 10 metų pertraukos Lietuva iškovojo medalį Tarptautinėje mokinių filosofijos olimpiadoje

2025 05 23
G7 Kanadoje 2025-05-22/23
Naujienos

G7 šalys suvienija spaudimą Rusijai: griežtesnės sankcijos ir nauji įsipareigojimai dėl Ukrainos

2025 05 23
Pasiruošimas Vokietijos brigados inauguracijai | alkas.lt A. Sartanavičiaus nuotr
Lietuvoje

Sostinėje – Vokietijos brigados inauguracija (nuotraukos)

2025 05 22
Miškas | am.lt nuotr.
Lietuvoje

Ministerija Vyriausybei pateikė Miškų įstatymo pakeitimus

2025 05 22

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Mikabalis apie Sostinėje – Vokietijos brigados inauguracija (nuotraukos)
  • Mikas apie VRK atsisakė registruoti referendumo dėl nekilnojamojo turto neapmokestinimo iniciatyvą
  • skt. apie Lietuvoje kviečiama švęsti Tautadienį – dažniau puoštis tautiniais ir baltiškais rūbais
  • Naivus klausimas apie VRK atsisakė registruoti referendumo dėl nekilnojamojo turto neapmokestinimo iniciatyvą

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Aplinkosaugininkai primena oro balionų ir dangaus žibintų žalą aplinkai: kodėl verta jų atsisakyti
  • Paskutinį gegužės sekmadienį Jūrų muziejaus etnografinėje žvejo sodyboje vėl skambės liaudies muzika
  • VU vyks Dainų šventės tyrimo pristatymas, tarp dalyvių – garsi JAV neuromokslininkė prof. I. Viskontas
  • Tradicinis tarpukario pasienio policininkų ainių susitikimas Linkmenyse

Kiti Straipsniai

Aplinkosaugininkai primena oro balionų ir dangaus žibintų žalą aplinkai: kodėl verta jų atsisakyti | am.lrv.lt nuotr.

Aplinkosaugininkai primena oro balionų ir dangaus žibintų žalą aplinkai: kodėl verta jų atsisakyti

2025 05 23
Paskutinį gegužės sekmadienį Jūrų muziejaus etnografinėje žvejo sodyboje vėl skambės liaudies muzika | R. Kuncevičiūtės nuotr.

Paskutinį gegužės sekmadienį Jūrų muziejaus etnografinėje žvejo sodyboje vėl skambės liaudies muzika

2025 05 23
„Tegyvuoja teatras“ šventė pagerbs ryškiausius Dainų šventės Teatro dienos kūrėjus | Rengėjų nuotr.

VU vyks Dainų šventės tyrimo pristatymas, tarp dalyvių – garsi JAV neuromokslininkė prof. I. Viskontas

2025 05 23
P. Vileišio rūmuose Lietuva 1907 m. pirmąkart išvydo Čiurlionio kūrybą | lrv.lt nuotr.

P. Vileišio rūmuose Lietuva 1907 m. pirmąkart išvydo Čiurlionio kūrybą

2025 05 23
Po 10 metų pertraukos Lietuva iškovojo medalį Tarptautinėje mokinių filosofijos olimpiadoje | smsm.lrv.lt nuotr.

Po 10 metų pertraukos Lietuva iškovojo medalį Tarptautinėje mokinių filosofijos olimpiadoje

2025 05 23
Aukštaitijos Aukštaitijos regioninės etninės kultūros globos taryba

Išrinkta nauja Aukštaitijos regioninės etninės kultūros globos tarybos pirmininkė

2025 05 23
G7 Kanadoje 2025-05-22/23

G7 šalys suvienija spaudimą Rusijai: griežtesnės sankcijos ir nauji įsipareigojimai dėl Ukrainos

2025 05 23
Gitanas Nauseda ir Frydrichas Mercas

Prezidentas su Vokietijos Kancleriu aptarė saugumą ir gynybą

2025 05 22
Tarptautinė biologinės įvairovės diena

Tarptautinę biologinės įvairovės dieną – dėmesys darniam vystymuisi

2025 05 22
Nopaičio klonis ties Užpjauniais | lgt.lrv.lt nuotr.

Geologai tyrė Šakių žemę: ledynų pėdsakai, kopos ir ledynmečių ežerai

2025 05 22

Skaitytojų nuomonės:

  • Mikabalis apie Sostinėje – Vokietijos brigados inauguracija (nuotraukos)
  • Mikas apie VRK atsisakė registruoti referendumo dėl nekilnojamojo turto neapmokestinimo iniciatyvą
  • skt. apie Lietuvoje kviečiama švęsti Tautadienį – dažniau puoštis tautiniais ir baltiškais rūbais
  • Naivus klausimas apie VRK atsisakė registruoti referendumo dėl nekilnojamojo turto neapmokestinimo iniciatyvą
  • Jonas Vaiškūnas apie Lietuvoje kviečiama švęsti Tautadienį – dažniau puoštis tautiniais ir baltiškais rūbais
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Avarija

Kliudžius automobilį, geriau sulaukti šeimininko

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

 fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI | lėktuvų bilietai

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai