Bene kiekvienas žiūrovas sutiks, kad vaizdo ir garso efektai daro didelę įtaką renkantis filmą peržiūrai. Šie efektai sukelia įspūdį, pažadina vaizduotę ir padeda filmo kūrėjui papasakoti istoriją taip, kaip jis nori.
Pristatomi penki filmai, sukurti praėjusiais metais, kurie savo vaizdo ir garso efektais sužavėjo viso pasaulio žiūrovus.
Nors daugelis kino gerbėjų tikina, kad vaizdo ir garso efektais garsėjančius filmus reikia žiūrėti kino salėje, namuose įspūdingą kino ekraną gali pakeisti ir didesnių išmatavimų televizorius, kuriam būdinga didžiulė pikselių raišką ir puiki garso kokybė.
Vienais naujoviškiausių televizorių filmų ir laidų žiūrėjimui pripažinti „Samsung“ „Neo QLED 8K“.
Šios rūšies televizoriaus ekranai išsiskiria net 7380×4320 pikselių raiška, kurie yra išdėstyti tankiau, o tai vaizdą daro tikroviškesnį ir aiškesnį, todėl galite matyti aukščiausios kokybės turinį.
Svarbu paminėti, jog šie televizoriai turi raiškos didinimo technologiją – 8K Al, kuri padeda kilstelėti filmų peržiūrą į naują lygį.
Al raiškos didinimo technologija net iš prastesnės kokybės šaltinio ekrane perteikia kokybiškesnį vaizdą. Šie televizoriai – puikus pasirinkimas siekiantiems kino salės potyrių namuose.
Jūsų dėmesiui – filmai, kurie paliks nepamirštamą vaizdinį ir garsinį įspūdį:
1. Kopa (angl. „Dune“, 2021)
Šis Denio Vilenuovo (Denis Villeneuve) epinis mokslinės fantastikos filmas pelnė apdovanojimus už operatoriaus darbą, montažą, muziką, vaizdo efektus, gamybos dizainą ir garsą.
Filme pasakojama istoriją apie ypatingomis galiomis apdovanotą Polą Atreidą, kartu su visa savo kilminga gimine priverstą keliauti į tolimą, atšiaurią ir vieną pavojingiausių Visatoje dykumų planetą Arakį, dar vadinama Kopa.
Filme gausu įspūdingų vaizdo efektų ir nepamirštamų muzikinių takelių, o pats filmas pelnęs net 10 „Oskarų“.
2. Laisvasis Gajus (angl. „Free Guy“, 2021)
Tai paprasto vyruko gyvenimo istorija – Gajus sutinka paslaptingą merginą ir netrukus paaiškėja, kad visas jo gyvenimas yra beprasmis, o pasaulis, kuriame jis gyvena, yra sukurtas programuotojų, tad pats vyrukas yra antraplanis vaizdo žaidimo veikėjas.
Kadangi žaidimo veiksmas vyksta ir tikrame pasaulyje, ir vaizdo žaidimų grafikoje, vaizdiniai efektai buvo svarbiausi kuriant pasaulius, todėl norint pamatyti įspūdingus vaizdus savo ekrane – šį filmą pamatyti būtina! Filmas pelnęs „Oskarą“ už specialiuosius efektus.
3. 077 Mirtis Palauks (angl. „No Time to Die“, 2021)
25-asis bondiados filmas pasakoja apie įvykius, praėjus penkeriems metams po Ernsto Stavro Blofeldo sugavimo ir pasodinimo į kalėjimą.
Filmas už geriausius specialiuosius efektus bei garso efektus yra pelnęs du „Oskarus“.
4. Šang-Či ir dešimties žiedų legenda (angl. „Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings“, 2021)
Pagrindinė Šang-Či problema jo gyvenime yra susijusi su nežinojimu, kas jis yra iš tikrųjų. Todėl jis privalo išmokti valdyti kiekvieną savo kūno dalį ir pažvelgti į gerą ir blogą, į šviesą ir tamsą – tik tuomet jis galės pilnai išnaudoti visas savo galimybes.
Šang-Či kelionė, kupina nuostabių vaizdų, nepaprasto veiksmo, kartu su jaunais kino talentais atvers naują „Marvel“ kino visatos puslapį. Filmas apdovanotas „Oskaru“ už geriausius vaizdinius efektus.
5. Žmogus – voras: nėra kelio atgal (angl. „Spider-Man: No Way Home“, 2021)
2019-ųjų metų filmo „Žmogus-Voras: toli nuo namų“ pabaigoje žmonija sužino, kas iš tiesų slepiasi po paslaptingojo superdidvyrio kauke.
Nors Piteris Parkeris džiaugiasi, kad savo dvigubo gyvenimo nebereikia slėpti nuo savo merginos, vis tik padidėjęs žmonių dėmesys vaikinui ir jo artimiesiems nemenkai apsunkina gyvenimą.
Specialieji filmo efektai tikrai verti „Oskaro“.
Kokia tuštybė. Koks laiko žudymas.