Trečiadienis, 20 rugpjūčio, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Kultūra Istorija

V. Sinica. Kelią šmeižtui

Vytautas Sinica, www.facebook.com, www.alkas.lt
2021-11-04 13:24:30
13
Kelią šmeižtui | Alkas.lt, J. Česnavičiaus nuotr.

Kelią šmeižtui | Alkas.lt, J. Česnavičiaus nuotr.

Negalima lyginti, bet palyginkime. Lietuvos juodintoja pasaulyje #1 – Jono Noreikos anūkė Silvia Foti – JAV išleido savo už Lietuvos nepriklausomybę kankinio mirtį pasirinkusį senelį naciu vadinančią knygą, o kitąmet ji bus išleista ir Lietuvoje. Leidybą apsiėmė skandalų vaikymąsi pasirinkusios „Kitos knygos“. Pati autorė stebisi. Visgi amerikietei, nors ir malonu, sunku buvo tikėtis tokio elgesio.

Bet norisi atkreipti dėmesį į kitką. Kokios platformos ir medijų dėmesio sulaukia tik po metų pasirodysiančios Lietuvą šmeižiančios knygos reklaminė kampanija (kiekvienas PR specialistas jums bent privačiai patvirtins, kad čia būtent tai ir yra – knygos reklamos kampanija). Didžioji medija, konkrečiai LRT, likus metams iki knygos pasirodymo skelbia interviu su autore, klausinėja „kaip ji jautėsi“ atradusi, „kaip ji jautėsi“ rašydama.

Atradusi šmeižtą, rašydama melą. TS-LKD parlamentaras Emanuelis Zingeris moderuoja ir reklamuoja Silvijos Foti pasisakymo renginį, praėjus savaitei, rodos, galima jau tvirtai teigti, kad niekas, absoliučiai niekas šioje neva labiausiai patriotiškoje frakcijoje tokios veiklos nepasmerkia.

Silvia Foti nėra istorikė, žurnalistė. Man tai nėra svarbu, bet Noreikos juodintojams Lietuvoje visada buvo be galo svarbu, kad apie jį ir apie Birželio sukilimą apskritai rašytų tik profesionalūs istorikai. Palyginimui Dalius Stancikas yra žurnalistas, daugelį metų dirbęs įvairiose redakcijose, užsidirbęs solidžią reputaciją, Lietuvos nepriklausomybės medalį.

Prieš du metus jo išleista priešingą požiūrį atstovaujanti – Joną Noreiką ginanti – knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“ buvo per maždaug metus beveik iššluota pirkėjų, tačiau bet kokioje mainstreaminėje žiniasklaidoje apie ją – absoliuti tyla.

Jonas Noreika – Generolas Vėtra. Atminimo lenta kabojusi ant Mokslų akademijos bibiotekos iki 2019.07.27 | alkas.lt koliažas

Nors nusišauk, kaip save gerbianti medija gali PATI pristatyti visuomenei (o ne leisti parašyti „nuomonę“) knygą ir, žiūrint plačiau, požiūrį, ginantį laisvės kovotojų atminimą.

Kaip ji gali imtis nušviesti partizano Jono Kadžionio atsiminimų „Per skausmo pelkes“ išleidimą (kurio pristatyme kalba prof. Landsbergis, o didžiulėje salėje per pandemiją netelpa žmonės)?

Kaip ji gali parašyti straipsnius apie fundamentalią JAV Pietų Karolinos ir VDU universitetų profesoriaus Igno Kęstučio Skrupskelio studiją Birželio sukilimo tema?

Negali. Nes yra „teisingos“ ir „neteisingos“ knygos, leidyklos ir požiūriai. Lietuvos žiniasklaidoje „neteisingas“ yra požiūris, akcentuojantis kovų už laisvę aukas, jų nuopelnus Lietuvai, jų gyvenimo faktus ir kontekstą, kurie padėtų suprasti ir poelgius, kurie iš šiandienos perspektyvos šventeiviškai atrodo „didvyriams nederami“.

Gi „teisingas“ yra požiūris ir knygos, kuriomis siekiama rezistencijos dalyvius „nuvainikuoti“, „deheroizuoti“ ir kitaip protingais žodžiais rinktis šlovę jų garbės sąskaita.

Pridėtose LRT ir DELFI nuotraukose Silvia Foti ir Rūta Vanagaitė. Kažkuo panašios. Bijau sumeluoti, bet esu beveik tikras, kad LRT portalo redaktorius Mindaugas Jackevičius buvo pirmasis Lietuvoje po Ramanausko-Vanago apšmeižimo skandalo suskubęs reabilituoti Vanagaitę, kviestis ją į laidas ir publikuoti interviu, juose taip pat klausinėti „kaip ji jautėsi“, kaip vargšelė „ištvėrė tautiečių panieką“. Lygiai taip pat dabar pirmasis LRT portalas suskumba reklamuoti ir Foti. Už mūsų visų sunešto biudžeto pinigus.

Važiuokit, pakalbinkit Joną Kadžionį, kol dar gyvas. Bet ne, geriau skėstelsite rankomis, kai nebebus.

P.S. Pačiame Foti knygos pavadinime akivaizdžiausias melas – kad ir kaip traktuotume Noreikos veiksmus, jis niekada ir jokia įprasta žodžio prasme – asmeninėmis pažiūromis, subjektyviu prisiskyrimu ar formaliai naryste – NEBUVO nacis.

Pačioje LRT interviu su Foti pradžioje taip pat akivaizdžiausias ir seniai paneigtas melas – Noreika nedalyvavo jokiose Plungės žudynėse, o šaltinis, kurį Foti pati įvardija kaip tai, kuo rėmėsi (A. Pakalniškio atsiminimai), seniai patikrintas kaip klaidingas, paneigtas profesionalių istorikų. Tokie šaltiniai, tokia ir knyga.

 

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Seimo nariai ragina URM duoti atkirtį politico.eu paskelbtam šmeižtui apie J. Noreiką-Generolą Vėtrą
  2. V. Sinica. 5 milijonai pamirštų parašų už Lietuvos laisvę
  3. V. Sinica. „Savi šaudė į savus“? Kas rašo Lietuvos istoriją?
  4. V. Sinica. Istorijos perrašymas: būtina skubiai pasmerkti Vincą Kudirką
  5. V. Sinica. Birželio sukilimas – pasididžiavimas, o ne kontroversija (video)
  6. V. Sinica. Per toli, per vėlai
  7. V. Sinica. Nematomas Vakarų frontas
  8. V. Sinica. Lietuva neturi problemų
  9. V. Sinica. Buitinės sąmonės triumfo kalnelis
  10. V. Sinica. Tautų kraustymasis, teisingumas ir atjautos ribos
  11. V. Sinica. Musulmonų integracija – pasaka su nelaiminga pabaiga
  12. V. Sinica. Kiek tęsis profesoriaus Ado Jakubausko persekiojimas?
  13. V. Sinica. Apie Radžvilo išmetimą ir vienos tiesos Institutą
  14. V. Sinica. Propagandos anatomija arba apie cenzūrą LRT eteryje
  15. P. Žumbakis: Amerika pavargusi nuo politkorektiškumo, žiniasklaida aptarnauja Klinton, o Trampas pirmiau visko kelia JAV interesus

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 13

  1. jurgelis says:
    4 metai ago

    O Vorutoje yra išsamesnis straipsnis: ht tp://www.voruta.lt/ceslovas-iskauskas-antilietuviskos-tiesos-ieskotojai/

    Atsakyti
  2. Lietuvis says:
    4 metai ago

    Kodėl man atrodo kad už to stovi žydauja.

    Atsakyti
  3. Vidmantas says:
    4 metai ago

    Pataikei.

    Atsakyti
  4. Žemyna says:
    4 metai ago

    Jos mamai dabar 82? Tikiuosi, ji nežino, kuo dukrelė minta.

    Atsakyti
  5. jo says:
    4 metai ago

    Jau viskas aišku su ta išsigimusia anūke Foti, bet kas vyksta su Lietuvos TV?
    Ką daro LRT, kam jie dirba, ko siekia, kas juos valdo?

    Atsakyti
  6. Gediminas Martišius says:
    4 metai ago

    Dar viena “istorikė” šalia F. Kukliansky, R. Vanagaitės ir pan. Kas svarbiausia, net apie savo senelį nepasistengė surinkti visų objektyvių žinių. Tai vienas iš retų atvejų, kai paukštis savo lizdą dergia. Teisingas V. Sinicos straipsnis. Matyt, nubyra iš žydijos turtingųjų.

    Atsakyti
    • Vidmantas says:
      4 metai ago

      Vargu ar ji iš viso yra anūkė – gimė po 14m., kada jo jau nebebuvo?
      Tuo labiau toks jos elgesys, kur ji, neturėdama jokio supratimo apie tai kas buvo ir kaip buvo, daro toli siekiančias išvadas, rodo – tai yra holokaustinė industrija.

      Atsakyti
  7. Anūkės knygos lietuvių k. proga says:
    4 metai ago

    ∙ J.Noreikos-Generolo Vėtros anūkė: Lietuvos istorikai manęs neįtikino
    – 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/j-noreikos-generolo-vetros-anuke-lietuvos-istorikai-manes-neitikino-56-1600630?copied
    Mama prašė parašyti apie Noreiką? Ar prašė būtent TAIP aprašyti???
    „Man buvo didžiausia gėda būti lietuve, kai aš pradėjau šitai suprasti”
    „Po to aš susitikau su Andriumi Kulikausku, 2018 metais, per Grantą Gochiną. Aš turėjau viską perrašyti, kai susitikau su Kulikausku ir Evaldu Balčiūnu”
    „ […] Stancikas, geologo išsilavinimą turintis, tuo metu centro sekretoriate dirbęs publicistas, kurio tekstų galima atrasti tokiuose portaluose, kaip tiesos.lt, slaptai.lt, alkas.lt, pozicija.org ir ekspertai.eu. ”
    Komentarai po straipsniu neleidžiami. Taigi, nepaklausi, ką reiškia „tokiuose” portaluose 🙂

    Priedai:
    ∙ Naujasis LGGRTC vadovas Arūnas Bubnys: išvengti jautrių klausimų politizavimo, manau, yra neįmanoma
    – 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/naujasis-lggrtc-vadovas-arunas-bubnys-isvengti-jautriu-klausimu-politizavimo-manau-yra-neimanoma-56-1497308?copied
    ∙ Pažymos apie J.Noreiką autorius: mano asmeninis reikalas, kaip ją rašiau
    – 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/pazymos-apie-j-noreika-autorius-mano-asmeninis-reikalas-kaip-rasiau-pazyma-56-1249928?copied
    ∙ ∙

    Atsakyti
    • Žemyna says:
      4 metai ago

      Beje, Tumino provokacija Poznerio laidoje atskleidžia, kur tūno visos šios istorijos apie ž-šaudžių tautą įkvėpėjas.
      Įdomios nuotraukos po straipsniu: tokia švytinti laime moteris! Kas to švytėjimo šaltinis? Džiūgauja, nes išsiaiškino, jog jos senelis „nekentė ž..”.? Keista reakcija.

      Atsakyti
    • Sutelktinė ugnis? says:
      4 metai ago

      Vėlinėms – Anūkė, netrukus – jos knygos vertimas. Pozneris, prieš spektaklio premjerą pasikvietęs į laidą režisierių, nei į tvorą, nei į mietą klausinėja apie jo tėviškėje vykusias ž. žudynes. O šiąnakt štai ,,Svobodos” laida apie Babij Jaro 80-metį, bet kažkodėl reikia kaip nors ir Vanagaitę su Lietuva čia paminėti (kerštas už UA palaikymą?). Paminėti paminėjo, tačiau to, kad ta knyga neturi bendro su tikrove, nepridėjo.
      Vaizdo įrašas ir tekstas
      • Овраг смерти, овраг памяти
      – svoboda.org/a/ovrag-smerti-ovrag-pamyati-efir-v-18-05/31551863.html

      Atsakyti
  8. wikswa says:
    3 metai ago

    Nuu,kur tik pasisuka t.venclova su faina, tai viskas aišku – kiršinimas ir melas liesis laisvai.
    Beje, prieš kelerius metus šia tema buvo kalbama dar to meto LTV ir buvo paviešinta tokia pažyma:
    —-
    Noreika Jonas, gim. 1910.10.8, Šukioniuose, Pakruojo rajone, Šiaulių apskrityje, Šiaulių apskrities viršininkas, vedęs, 1 vaikas, tautybė lietuvis, Romos katalikas, gyvena Šiauliuose, Vilniaus g. 265, buvo lietuvių pasipriešinimo judėjimo lyderis ir ypač kurstė prieš reicho komisaro nurodytą lietuvių liaudies mobilizaciją. Saugumo policijos bei saugumo tarnybos vado Baltijos šalyse įsakymu ir suderinus su vyresniuoju SS bei policijos vadovu, perduotas į vokiečių reicho koncentracijos stovyklą iki atskiro parėdymo.

    Parašas
    SS Štandartenfiureris [pulkininkas]

    ———————-
    Parazitų kontrolės pažymėjimas

    Šio pažymėjimo savininkas
    Noreika Jonas
    šiandien buvo mano apžiūrėtas.
    Užkrečiamomis ligomis neserga, parazitų neturi, tuo leidžiamas gabenti numatyta transporto priemone iki jo paskyrimo vietos.
    Pažymą įdėti į pasą ir pareikalavus pateikti vermachto [gynybinių pajėgų] kontrolės organams.

    1943.03. 19

    Karininko parašas Dezinfekavimo įstaigos antspaudas
    ——
    Tai kodėl jis buvo išvežtas į konclagerį, jei jau taip uoliai bendradarbiavo su SS? Kada pasibaigs šitos šutvės šmeižtas?!

    Atsakyti
  9. Žemyna says:
    3 metai ago

    Rašytojo nuostatą paaiškina jo žmonų tautybė. Gali būti, kad ,,teisinga nuostata” kai kieno pajamas ar gerovę didina (ar didins). I.T. išaiškino, jog viena ponia yra kažkurio iš kovos ,,su ž-šaudžiais” fondų darbuotoja ar vadovė…

    Atsakyti
  10. Lietuvis says:
    3 metai ago

    Zingeris gyvas ir lasvas?! LRT kanalas alkoholikų prieglauda, tranliuojanti kgb, žydus ir konservatorius šlovinančius reportažus. Lietuvos nacionalinis transliuotojas- tfu išgamos

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Gitanas Nausėda
Lietuvoje

Prezidentas sveikina JAV įsipareigojimą dėl saugumo garantijų Ukrainai

2025 08 19
Eugenijus Sabutis
Lietuvoje

Prašoma naikinti E. Sabučio neliečiamybę

2025 08 19
Telefonas
Lietuvoje

Ryšio paslaugos Ukrainoje ir Moldovoje kainuos kaip namuose

2025 08 19
Dronų pilotai | I. Eimutytės-Mikelkevičienės nuotr.
Lietuvoje

Sostinėje įkurta Antano Gustaičio vardo bepiločių orlaivių kuopa

2025 08 19
Turizmas
Lietuvoje

Turistų pritraukimui – 78 tūkst. investicijų

2025 08 19
Seimas
Lietuvoje

Seimas rinkis į neeilinę sesiją

2025 08 19
Zelenskio ir Europos lyderių susitikimas su Trampu Vašingtone 2025-08-18
Akiračiai

L. Kojala. Zelenskio ir Europos lyderių vizitas Vašingtone

2025 08 19
Kelio darbai
Lietuvoje

Kelio darbai keliasi į magistralę Vilnius–Panevėžys

2025 08 19

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Juras Staniui Buškei apie S. Buškevičius. Beviltiškas susitikimas, šou publikai
  • ... apie Monstriukas.lt pataria: kaip atskirti originalią Labubu lėlę nuo klastotės „Lafufu“?
  • Aleksandras Dubinskis apie D. Trampo ultimatumas: taika mainais į Krymą ir NATO atsisakymą
  • Anna Skorochod, Eduardas Glioza apie Prezidentas sveikina JAV įsipareigojimą dėl saugumo garantijų Ukrainai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Kauno IX forto muziejuje atidaroma paroda „Lietuvos partizanų batuose…“
  • Kūrybiškiausia vasaros diena Kintuose: nuo lietuviškos dokumentikos, iki prieš šimtmečius parašytos muzikos interpretacijų 
  • Prie marių surengta pirmoji „Vėjo miestelio“ šeimų diena: gamtos paslaptys, kinas po atviru dangumi ir kosmoso tyrinėjimas
  • Prezidentas sveikina JAV įsipareigojimą dėl saugumo garantijų Ukrainai

Kiti Straipsniai

Vytautas Sinica

V. Sinica. Apie purvą kurio nepavyko išvengti

2025 08 18
Vytautas Sinica

Nacionalinio susivienijimo Valdyba pašalino Seimo narį Vytautą Sinicą iš partijos

2025 08 15
Protestas prie URM

Protestu prie URM raginta naikinti S. Cichanouskajos atstovybės akreditaciją (nuotraukos)

2025 08 08
Vytautas Sinica. Kviečiu į protestą

V. Sinica. Kviečiu į protestą dėl Cichanaouskiams suteiktų privilegijų panaikinimo

2025 08 04
Vytautas Sinica kalba pikete prie Vilniaus sporto rūmų

V. Sinica. Sporto rūmų žydams vis tik neatiduos

2025 07 27
Vytautas Sinica

Seimo narys V. Sinica prašo panaikinti akreditaciją S. Cichanouskajos atstovybei

2025 07 24
lietuvių kalbos mokymas tautinių mažumų mokyklose

V. Sinica. Nesimokykime lietuviškai

2025 07 12
Ministras Š. Birutis: parama žiniasklaidai turi būti spartinama | lrkm.lrv.lt nuotr.

Ministras Š. Birutis: parama žiniasklaidai turi būti spartinama

2025 07 09
Dovilė Šakalienė

Propagandos taikinyje – Prezidentas, ministrė ir Šaulių sąjunga

2025 07 08
Pinigai

Ministras Š. Birutis ragina spartinti paramą žiniasklaidai

2025 07 07

Skaitytojų nuomonės:

  • Juras Staniui Buškei apie S. Buškevičius. Beviltiškas susitikimas, šou publikai
  • ... apie Monstriukas.lt pataria: kaip atskirti originalią Labubu lėlę nuo klastotės „Lafufu“?
  • Aleksandras Dubinskis apie D. Trampo ultimatumas: taika mainais į Krymą ir NATO atsisakymą
  • Anna Skorochod, Eduardas Glioza apie Prezidentas sveikina JAV įsipareigojimą dėl saugumo garantijų Ukrainai
  • Michailas Velleris apie L. Kojala. Zelenskio ir Europos lyderių vizitas Vašingtone
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
pixabay.com nuotr.

Seimas bando švelninti kainų kilimą

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

Furnitūra | fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai