Antradienis, 31 sausio, 2023
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
Advertisement
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result

Pradžia Nuomonių ratas Lietuvos kelias

R. Šarknickas. Seimas bijo šnekėtis su Lietuva

Robertas Šarknickas, www.facebook.com, www.alkas.lt
2021 09 04 11:56
8
Rugpjūčio 10-osios mitingas prie Seimo prieš prievartinį skiepijimą (tiesiogiai)  Riaušių policija panaudojo ašarines dujas ir jėgą

Mitingas prieš prievartinį skiepijimą 2021-08-10 | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Dar prisimename, kai Lietuva buvo sužalota, ištremta, išduota ir penkiasdešimt metų gyveno didelio kaimyno okupacijoje, klausė komandų, kaip mums reikia gyventi.

Dabar grįžtame prie panašios situacijos. Tačiau tai daro savi „intelegentai“.

Gaila Lietuvos, kuri kaip niekada anksčiau yra supriešinta, nusivylusi ir pikta.

Telieka kelti rankas į viršų ir šaukti: „Aš čia, aš – lietuvis, ką tu, išrinktasis lietuvi, su manimi, su mumis darai Seime?“

Daugiau nei pusę metų Lietuvą valdo dešinieji, turbūt dešinieji, kurie pateko į valdžią dėl nedidelio rinkėjų skaičiaus. Tai likimo sėkmė. Na, laimėjo, tai laimėjo.

Paniurnėjome, papykome ant tų, kurie neatėjo balsuoti, ir praėjo nusivylimas, gyvenimas teka toliau. Pasveikinome dešiniuosius ir palinkėjome neužmiršti žmogaus bei darbo Lietuvai.

Pradžia gal ir nieko blogo nežadėjo, tačiau prasidėjus antro mėnesio darbui Seime, vienas po kito pasipylė savanaudiški projektai neatsiklausus tautos, be referendumo.

Tai Partnerystės įstatymo stūmimas buldozeriu. Tauta sukilo nieko nelaukdama, sukėlė seniai matyto dydžio mitingą Vingio parke. Žmonės važiavo autobusais iš visos Lietuvos – jiems nepatiko ne tik partnerystės klausimas, bet, kaip dabar išaiškėjo, ir LGBT reikalavimas leisti homoseksualams įsivaikinti vaikus ir mokyklose moksleivius mokyti LGBT istorijos. LGBT vadina tai demokratija ir žmogaus teisių užtikrinimu.

Jeigu jie vadina tai demokratija, ar jie demokratiškai atsiklausė nuomonės visos Lietuvos rinkėjų, ar jie to nori? Negana to, dar tie nelemti valdančiųjų siekiai atlaisvinti narkotikų ir alkoholio vartojimą ir įtvirtinti teisę gerti nuo šešiolikos metų.

Važiuojam toliau. Skiepai. Taip, pats esu pasiskiepijęs, žinoma, šalutinių poveikių neišvengiau, bet pabaiga sėkminga.

Vertimas prievarta skiepyti nepaklusniuosius, net ir tuos, kurie turėjo sunkių ligų, yra alergiški ir panašiai… Šie žmonės tiesiog žmogiškai išsigando. Paprašė Seimo, ministrų tiesiog išeiti ir pasikalbėti, deja, jie taip nepadarė, kaip tai buvo padarę praėjusios kadencijos valdantieji – „valstiečiai“. Pasikalbėjo ir minia taikiai gražiai išsiskirstė į namus.

Tuo tarpu grįžkime į šių metų rugpjūčio 10 d. Minia savo darbą baigė, tačiau vakarinis įvykis sukrėtė visą Lietuvą. Kas ir kaip ir iš kur atsirado išsišokėlių – tai klausimai, kurie dabar ikiteisminio tyrimo pareigūnų rankose. Tačiau pagrindą šiems dalykams atsirasti savo elgesiu paklojo valdantieji, arogantiškai nesikalbėdami su minia, nes jie – valdžia, o visuomenė – ne lygis. Nors tame lygyje mačiau daug mokytojų, medikų ir kitų sričių darbuotojų, teko man su jais minioje kalbėtis.

Žmonės vėl nusprendė mitinguoti, bet jie ir vėl buvo išvadinti kvailiais, tad imuosi iniciatyvos atsiprašyti jų už tai, kad valdantieji nežino, kaip reikia kalbėtis su Lietuva, kurioje yra daug gyvenančių ne kvailių, kurie moko, gydo mūsų vaikus, mūsų ateitį, gaila, kad tai viskas eina iš išrinktų Seimo narių, kurie šiandien valdo Lietuvą, mūsų gyvenimus su prievartos prieskoniais.

Čia gal ir būtų galima baigti rašyti, užversti kompiuterio ekraną link klavišų, tačiau „geri“ darbai dar prašo stabtelėti.

Pasienyje – kone karo stovis, sukelti tarptautiniai konfliktai su Sakartvelu, Kinija sudavė didelį smūgį Lietuvos ekonomikai, tiesa, Europos Sąjunga šiais metais nuostolius kompensuos, o paskui – kaip bus, taip bus.

Taigi, turėsime visi pasiruošti esamiems ir ko gero dar sunkesniems laikams. Ir vis dėlto laikysiu špygas, kad nenutiktų tai, ko labiausiai bijom visi.

Linkiu visiems susitelkimo, ypač Seimui, kuris bijo šnekėtis su Lietuva. Kelius į Vilnių rengiamasi blokuoti. Tokia mūsų ta laisvė, valdantieji mokosi iš didžiųjų diktatorių, kaimynų drausti teisėtus mitingus. Niekas turbūt nė nebūtų pagalvojęs, kad taip galėtų būti XXI – amžiuje, mūsų laisvoje Lietuvoje.

Autorius yra Seimo narys

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. R. Šarknickas. Tegu Jonas Basanavičius pamiršta Tautos namų idėją? Neleisime!
  2. R. Šarknickas. Seime socialdemokratų nebeliko, liko 13 pavardžių
  3. R. Šarknickas. Seimo Kultūros komitetui iškilo grėsmė!
  4. V. Jasukaitytė. Seimūnai pažeidė priesaiką ir galima laikyti išdavė Lietuvą
  5. Seimas svarsto įteisinti „skiepadienius“
  6. Seimas pratęsė pavasario sesiją iki liepos 25-osios
  7. Seimas svarstys siūlymą mažinti seimo narių skaičių
  8. Seimas leido suvaržyti Seimo nario K. Pūko laisvę
  9. Kovo 10-ąją Seimas rinksis į pirmąjį pavasario sesijos posėdį
  10. Seimas svarstys siūlymą supaprastinti sutikimo skiepytis tvarką
  11. Nors Seimas M. Basčio dėl ryšių su KGB nenubaudė, bet jis atsistatydino pats (video)
  12. Seimas po svarstymo pritarė tyrimui dėl Rozovos ryšių su Rusijos diplomatais
  13. Numatyta data, kada naujai išrinktas Seimas rinksis į pirmąjį posėdį
  14. Kitą savaitę darbą pradės 2016–2020 metų kadencijos Seimas
  15. Seimas po pateikimo pritarė referendumo dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo surengimui
  16. Seimas apsispręs dėl Lietuvos karių skaičiaus padidinimo NATO greitojo reagavimo pajėgose
  17. Sekmadienį 13 val. prie Seimo bus reikalaujama stabdyti valdžios smurtą prieš šeimas (tiesioginė transliacija)
  18. Seimas svarstys Didįjį šeimos gynimo maršą palaikančią rezoliuciją (tiesiogiai) Klausimas iš Seimo darbotvarkės išimtas
  19. V. Mikailionis. Teologijos disputas Seime arba kaip katalikiško kultūrinio šovinizmo sekėjai kovojo prieš Romuvą
  20. Gegužės 9 d. per Lietuvą nuvilnijo protestų prieš skalūnų dujų gavybą banga (video)

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 8

  1. Romas says:
    1 metai ago

    Bijo kalbėtis, nenori, nekalba, daro savaip…Nes niekas nesieja. Rinkimai (vienintelis ryšys su piliečiais) praėjo, kiti po keturių metų…
    Tai nenormalu. Žmogaus organizmas, tai mikro valstybė, kuriame taip pat yra “valdžios centras” ir periferija. Bet ryšys tarp smegenų – centro ir viso kūno yra abipusis. Periferija ne tik gauna komandas, bet jas siunčia ir centrui. Patyrus traumą, skauda ir “centrui”.
    Kas atsitiktų, jei keturis metus nejaustumėm skausmo? Turbūt, ką nors pamestumėm…

    Pilietinės tesės valdžią rinkti nepakanka. Ryšys turi būti pastovus, kasdienis. Kalbu apie pilietinę teisę, bet kurį valdžios pareigūną (apsivogusį savivaliaujantį ar kitaip susikompromitavusį) – ATSTATYDINTI.
    Be šios teisės demokratija neveikia, ji dabar, kaip namas be stogo, kaip automobilis be ratų…

    Atsakyti
    • Laisvę varžot? says:
      1 metai ago

      Tai kur jiems, tik savo įnorius pripažįstantiems, rasti pagaliau saugią vietą nebaudžiamai saviraiškai? Kur ,,ką noriu, tą darau”?

      Atsakyti
  2. Dijana says:
    1 metai ago

    Nuokada valdzia zmogu gali versti ka jam daryti vakcinuotis ar ne zmogus turi ir privalo tureti savo pasirinkima kas is tu skiepu mano draugo mama pasiskiepinusi du skiepus ir susirgo koronu ir davar blogai nei galejo pagalvoti tai apieka ta valdzia galvoja

    Atsakyti
  3. Matai - pagerbė! says:
    1 metai ago

    Ir ponia Armonaitė pagerbė eitynes. Bet į priekį neėjo – tolokai nuo priekinių eilių tarp kitų kukliai įsimaišė.

    Atsakyti
    • Žemyna says:
      1 metai ago

      Kiek vaikų – paauglių ir jaunesnių atvarė! Katra mokykla prisidėjo, pasitarnavo, kad būtų įvykdytas partijos ir praviteljstvos planas ,,1000 per sekmadienį”???

      Nespėjo Kaunas susiorganizuoti. Įsivaizduokime – bent jau iš centro ir aplinkinių gatvių VISI gyventojai ir ten tuo metu dirbantieji išnyksta. Baugi tuštuma, lyg kokios pandemijos ,,išvalytame” mieste ir mirtina tyla. Pasirodo eisena. Jie eina, skanduoja, jų šūkiai, atsitrenkę į tuščių namų sienas, jiems atgal grįžta. Juos girdi tik jie patys, juos mato tik jie patys, kai žiūri į savo atspindžius languose. Nykuma, kurią patys pasėjo, paklusę jiems net nematytam, nežinomam diktatoriui.

      Atsakyti
  4. Bartas says:
    1 metai ago

    Tai lakti degtinę galės vaikai? Jei 16 -likos pradės , tai iki 25 – kerių turėtų kepenis išmesti.

    Atsakyti
  5. Ką ruošia šeimai says:
    1 metai ago

    Rudens sesijoje – susijusių su šeima pasiūlymų paketas
    – delfi.lt/news/daily/lithuania/rudens-sesijoje-susijusiu-su-seima-pasiulymu-paketas.d?id=88134371

    Atsakyti
    • O, BRAČ! says:
      1 metai ago

      Imasi svarbiausio klausimo pandemijos laikais:
      Bylos dėl lietuvės pasakų knygos apie homoseksualų meilę imasi EŽTT Didžioji kolegija
      – diena.lt/naujienos/lietuva/salies-pulsas/bylos-del-lietuves-pasaku-knygos-apie-homoseksualu-meile-imasi-eztt-didzioji-kolegija-1041898

      Ar gal ne ten pandemiją įžvelgiame?

      Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kiti Straipsniai

Vytautas Sinica | Propatria.lt nuotr.

V. Sinica. TS-LKD frakcijos nario kaltinimas mažamečių prievartavimu skandalingiausias skandalas Lietuvos politikos istorijoje

2023 01 23
Temidė | prokuratura.lt nuotr.

Prašoma panaikinti K. Bartoševičiaus neliečiamybę

2023 01 23
K. Bartoševičiaus konf. | lrs.lt nuotr.

K. Bartoševičius traukiasi iš Seimo

2023 01 23
2022 metų Laisvės premija įteikta Ukrainos prezidentui V. Zelenskiui (priima Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Petro Bešta) | Seimo kanceliarijos nuotr.

2022 m. Laisvės premija įteikta Ukrainos Prezidentui V. Zelenskiui

2023 01 13
Žemės ūkis | zum.lrv.lt nuotr.

Prezidentas vetavo Ūkininko ūkio įstatymą

2022 12 30
Kanapės | zum.lt nuotr.

Seimo nariai prašo naujo balsavimo dėl kanapių

2022 12 29
Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

Seimas šiandien baigė rudens sesiją

2022 12 23
Želdynai | am.lrv.lt nuotr.

Priimti pakeitimai gerins želdynų apsaugą

2022 12 23
Žala aplinkai | am.lrv.lt nuotr.

Aiškiau apibrėžta, kaip atkurti pažeistą aplinką

2022 12 23
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Savivaldybės turės daugiau savarankiškumo

2022 12 23
Rodyti daugiau

Naujienos

Eifl apdovanojimas | rengėjų nuotr.
Kultūra

Vilniaus centrinės bibliotekos projektui – tarptautinis apdovanojimas

2023 01 31
Policija | policija.lrv.lt nuotr.
Lietuvoje

Daliai vairuotojų saugumas vis dar nerūpi

2023 01 30
„Palangos stinta“ | palanga.lt nuotr.
Gamta ir žmogus

„Palangos stinta“ stebins naujais skoniais

2023 01 30
Vilniaus istorinis statinys | Igno Nefo nuotr.
Lietuvoje

Vilnius kviečia dalyvauti tyrėjų varžytuvėse

2023 01 30
Elektrinis autobusas | sumin.lrv.lt nuotr.
Lietuvoje

Lietuvos regionuose daugėja elektrinių autobusų

2023 01 30
Vėjo jėgainės | lrv.lt nuotr.
Lietuvoje

Aptarti galimi vėjo energetikos iššūkiai

2023 01 30
Maskoliai bus sutriuškinti | www.facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.
Ukrainos balsas

Šolco pagaliai į NATO ratus

2023 01 30
Traukinys | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.
Lietuvoje

Ribojant traukinių eismą daugės autobusų

2023 01 30
Baltiški papuošalai Baltiški papuošalai Baltiški papuošalai
Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“ Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“ Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai
  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai
  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai
  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Visuomenei atverti skaitmenizuoti kultūros paveldo duomenys
  • Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija kviečia teikti nusipelniusius apdovanojimui gauti
  • Vilniaus centrinės bibliotekos projektui – tarptautinis apdovanojimas
  • Ar SAM sąmoningai žlugdo Visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją?
Lininės rankinės Lininės rankinės Lininės rankinės

Kiti Straipsniai

V. Sinica. TS-LKD frakcijos nario kaltinimas mažamečių prievartavimu skandalingiausias skandalas Lietuvos politikos istorijoje

by Jonas Vaiškūnas
2023 01 23
24
Vytautas Sinica | Propatria.lt nuotr.

Jeigu Garliavos įvykių nelaikysime politiniais, kokiais jie tapo tik po to, tai TS-LKD frakcijos nario Kristijono Bartoševičiaus kaltinimo mažamečių prievartavimu...

Skaityti toliau

Prašoma panaikinti K. Bartoševičiaus neliečiamybę

by Ditė Česėkaitė
2023 01 23
0
Temidė | prokuratura.lt nuotr.

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė šiandien kreipėsi į Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen pranešdama apie 2022 m. lapkričio 15 d. pradėtą ikiteisminį...

Skaityti toliau

K. Bartoševičius traukiasi iš Seimo

by Ditė Česėkaitė
2023 01 23
0
K. Bartoševičiaus konf. | lrs.lt nuotr.

Rytoj vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis, kuriame be kitų klausimų bus svarstomas Seimo nario Kristijono Bartoševičiaus įgaliojimų pripažinimas nutrūkusiais. K....

Skaityti toliau

Skaitytojų nuomonės:

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai
  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai
  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai
  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS apie M. Kundrotas. Landsbergiai ir Brazauskai: nei sąjungininkai, nei oponentai
  • Eitynės apie V. Sinica. TS-LKD frakcijos nario kaltinimas mažamečių prievartavimu skandalingiausias skandalas Lietuvos politikos istorijoje

Kitas straipsnis
Prekyba žmonėmis keliasi į skaitmeninę erdvę

VRM siūlo keisti ES teisinę sistemą

srtfondas Init

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt

   https://lazerineklinika.lt/ | https://sportsman.lt/ | Auskarai su deimantais | https://www.aleina.lt | CBD aliejus Lietuvoje | Mažoji Indija | Pakavimo prekės | Farming Simulator 22 mods | ETS2 Mods | FS22 Mods | FS22 mods download | Bigbank.lt | Žūklės reikmenys internetu | Darbo skelbimai | kemi.lt | Šalikai | TIK BALDAI | ATS Mods | Skyrybos internetu - skyrybos bendru sutarimu | fs22 mods | ATWINS | Srotas24.lt - Dalys | Zuza.lt

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai