Penktadienis, 30 gegužės, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Nacionalinis susivienijimas dalyvaus Seimo rinkimuose

www.alkas.lt
2020-07-14 16:18:27
5
Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją | NS nuotr.

Nacionalinis susivienijimas | NS nuotr.

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją | NS nuotr.
NS nuotr.

Nacionalinis susivienijimas dalyvaus 2020 metų Seimo rinkimuose. Partija pateikė dokumentus ir liepos 13 dieną Vyriausiosios rinkimų komisijos buvo oficialiai užregistruota kaip rinkimų kampanijos dalyvė.

Rinkimuose pasiūlysime tautai esminę alternatyvą – galimybę pagaliau susigrąžinti valstybę į savo rankas ir patiems save valdyti. Savanoriškas suverenių galių atsisakymas arba vengimas jomis naudotis taip, kaip tai daro Višegrado ir kitos savo nacionalinius interesus tvirtai ginančios ES šalys, jau įgijo tokį mastą, kad tampa Lietuvos išlikimo klausimu. Prarasta valstybingumo pajauta ir nesugebėjimas apsispręsti, kas esame ir kuo norime būti – suverenia valstybe ar aklai Briuselio direktyvas vykdančia ES provincija, yra gelminė Lietuvą kamuojančių ir išnykimo link stumiančių ekonominių, socialinių, politinių ir net saugumo problemų priežastis.

Vis labiau fasadinis valstybingumo pobūdis lemia, kad bet kokio – istorinio, ekonominio, socialinio, teisminio teisingumo matu yra ne bendrasis šalies piliečių gėris, bet visuomenei savo valią primetančių galingų ir įtakingų grupių siauri interesai. Ne vienerius metus nesiekdami valdžios dirbome parengiamąjį ugdomąjį darbą, kad kuo daugiau piliečių nusiimtų rožinius propagandos uždėtus akinius ir suprastų tikrąją Lietuvos padėtį.  Dabar atėjo laikas dalyvauti rinkimuose, nes kito būdo įgyvendinti mūsų puoselėjamą kitokios Lietuvos – orios, teisingos, laiduojančios gerovę ne tik išrinktiesiems, bet visiems sąžiningai savo šaliai dirbantiems piliečiams – paprasčiausiai nėra. Mes sakome: atėjo laikas esminiams pokyčiams ir tikimės būti išgirsti“,  – sprendimą komentuoja partijos pirmininkas Vytautas Radžvilas. 

Kaip atkreipia dėmesį Nacionalinio susivienijimo pirmininko pavaduotojas Vytautas Sinica, partija vienija daugybę patriotiškų pažiūrų žmonių, kurių absoliuti dauguma niekada nepriklausė jokioms kitoms partijoms ir kurie apima visas socialines, išsilavinimo ir amžius grupes nuo moksleivių ir verslininkų iki partizanų ir kitų rezistentų. 

Politinė partija Nacionalinis susivienijimas buvo formaliai įsteigta tik šį balandį, tačiau tęsia daugiau nei dešimtmetį vykdomos pilietinės veiklos tradiciją. Partijos branduolį sudaro judėjimuose Kitas pasirinkimas, Tautos forumas, jaunimo sambūryje „Pro Patria“ veikiantys asmenys. 2019 metais šio judėjimo lyderis VU profesorius Vytautas Radžvilas su komitetu dalyvavo Europos Parlamento rinkimuose ir juose gavo apie 42 tūkstančius (3,3 proc) balsų. Šiuo metu aktyviai steigiami partijos skyriai ir telkiami aktyvistai visoje Lietuvoje.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Steigiama dar viena partija – Nacionalinis susivienijimas
  2. Nacionalinis susivienijimas ragina pripažinti Taivano nepriklausomybę
  3. Nacionalinis susivienijimas reikalauja galutinai atmesti Stambulo konvenciją
  4. Steigiamos partijos „Nacionalinis susivienijimas“ pirmininku išrinktas V. Radžvilas (nuotraukos)
  5. Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją
  6. Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ prabilo apie rinkimų demokratijos pažeidimus (video)
  7. Dėl pilietinių-patriotinių jėgų santalkos ir bendradarbiavimo LR Seimo rinkimuose
  8. „Vilniaus forumas“ paskelbė 2016 m. Seimo rinkėjo vadovą
  9. R. Alaunis. Seimo rinkimai – falsifikuotos demokratijos, melo ir propagandos aplinkoje. Kodėl neišrenkama gera valdžia?
  10. Visuomenininkai, po mitingo prie Prezidentūros, atidengė naują atminimo lentą J. Noreikai (nuotraukos, video)
  11. Filosofą Vytautą Rubavičių bandoma įbauginti sekimu ir psichologiniu teroru
  12. A. Rusteika. Ką daryti? (I)
  13. Sąjūdžio 30-mečio minėjimo dalyviai: Sąjūdžio paskelbta nepriklausoma Lietuvos Respublika nebuvo sukurta… (video, nuotraukos)
  14. Artėjant rinkimams steigiamos naujos partijos
  15. Dėl Lukiškių aikštės pavertimo pliažu reikalaujama R. Šimašiaus atsistatydinimo

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 5

  1. Kažin says:
    5 metai ago

    Kalbama apie suverenumo susigrąžinimą, o simbolis pasikabinamas kaip ir į LDK Vytį panašus, o LDK, kaip žinoma, buvo Lenkijos karalystės – kito suvereno – provincija, t.y. Vytis nebuvo visiško suvereno teisės subjekto simbolis. Tad jau čia matyti, kad kalbama viena, o praktiškai veikiama kita. O ką jau kalbėti, kas bus atsidūrus Seime. Žodžiu, – vargo vakarienė …

    Atsakyti
    • Jonas Vaiškūnas says:
      5 metai ago

      Prieš menkindamas Vyti kaip simbolį – pasiskaitykite knygas. Niekam dar nepakenkė apsiskaitymas.

      Atsakyti
      • Vilna says:
        5 metai ago

        Vyčio kaip simbolio manau nemenkinu tik statau jį į jam deramą – lietuvybės istorijoje vietą. Šaltiniai, knygos rodytų, kad, kai Vytis tapo LDK simboliu, ši suvereno teisės subjektu nebebuvo. Lietuva savo kaip suvereno teisę neterminuotai Krėvos unijos aktu buvo perleidusi Lenkijos karalystei. Iš to aišku, kad Vytis buvo tik LDK kaip Lenkijos karalystei priklausančios provincijos simbolis.
        Vasario 16-osios aktu Lietuva nuo šio Lenkijos karalystės valstybiškumo tapo atskirta, taigi yra atskirtas ir nuo Lenkijos valstybiškų laikų LDK simbolio Vyčio. Tad jau vien dėl to jis į suvereno simbolius Nepriklausomai Lietuvos valstybei nepritinka, teisiškai nepriimtinas.
        O dėl apsiskaitymo tai per didelis jis nėra gerai… Gi T. Baranausko logika ir išvedžiojimai Lietuvos, lietuvybės istorijos klausimais kiek beskaitytum neįtikina.

        Atsakyti
  2. Pajūrietis says:
    5 metai ago

    Krikščioniško fundamentalizmo slogus dvelksmas (žr. susivienijimo portalą), neaiškios sąsajos su krikdemais ir valstiečiais (žr., kas kam dirbo ir dirba dabar), „absoliuti dauguma niekada nepriklausė jokioms kitoms partijoms“ – ?, ir, mano nuomone, ypač ryški intelektualumo stoka. „Rinkimuose pasiūlysime tautai esminę alternatyvą – galimybę pagaliau susigrąžinti valstybę į savo rankas ir patiems save valdyti.“ – kiekvienas, gerai žinantis (o ne susipažinęs iš lankstinukų) ES teisę ir praktiškai dirbęs su ja, pasakytų, kad tai galimai reiškia ne ką kitą, kaip tik išstojimo iš ES kelią. Tą patvirtina šūktelėjimas „kuo norime būti – suverenia valstybe ar aklai Briuselio direktyvas vykdančia ES provincija“. Kokiai užsienio valstybei toks projektas širdį maloniai paglostytų?

    Atsakyti
  3. Arvydas Damijonaitis says:
    5 metai ago

    Kryptis. Dėl nevaldomos emigracijos Lietuvoje kryptingai, Kremliaus gangsteriu palaikoma kuriasi skaitlinga penkta kolona ,kuri labai greitai integruos Lietuva į degradavusios Rusijos įtakos zoną. Emigracija įrodo, kad Lietuva neturi tautinio stuburo – nėra stiprios lietuvių nacijos.
    Pavyzdžiui,kolūkiniai žemgrobiai karbauskiai sėdi Seime Tai yra Kremliaus galvažudžių pergalė, plaunant prasigėrusiai “liaudžiai” smegenis. Prasigėrusi emigrantų lietuvių tauta – atsibusk!

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Kaune bus pristatyta T. Medelio paroda „Pankai dar nemirė (Punk Is Not Dead)“ | ciurlionis.lt nuotr.
Kultūra

Kaune bus pristatyta T. Medelio paroda „Pankai dar nemirė“

2025 05 30
Knygos, skaitymas | pixabay.com nuotr.
Kultūra

Atnaujintame Skaitymo skatinimo veiksmų plane – dėmesys kritiškai mąstančiai ir kūrybingai visuomenei

2025 05 30
Nuo birželio 4 d. gyventojai Nacionalinėje bibliotekoje galės pasiimti nurašytas knygas | lnb.lt nuotr.
Kultūra

Nuo birželio 4 d. gyventojai Nacionalinėje bibliotekoje galės pasiimti nurašytas knygas

2025 05 30
Darbą pradeda naujoji Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija | D. Rimeikos nuotr.
Kultūra

Darbą pradeda naujoji Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija

2025 05 30
Turkija imasi tarpininkavimo tarp Maskvos ir Kijevo
Ukrainos balsas

Ukraina spaudžia Rusiją: ar įvyks tikros taikos derybos?

2025 05 29
Pinigai
Lietuvoje

Liberalai lauks Finansų ministerijos plano šešėliui mažinti  

2025 05 29
Danės upė
Lietuvoje

Baigiamos tvarkyti Danės upės pakrantės

2025 05 29
Linas Jonauskas | Seimo kanceliarijos nuotr.
Lietuvoje

L. Jonauskas ragina nuo taršos gelbėti Žibos upelį

2025 05 29

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Misija neįmanoma... apie Ukraina spaudžia Rusiją: ar įvyks tikros taikos derybos?
  • Būtent Tamstos apie Z. Vaišvila. VRK sprendimas atsisakyti registruoti referendumą ginantį piliečių nekilnojamąjį turtą apskųstas teismui
  • Tomas Jakutis apie Z. Vaišvila. VRK sprendimas atsisakyti registruoti referendumą ginantį piliečių nekilnojamąjį turtą apskųstas teismui
  • Dabar mūsų KLAUSIA: apie Universitetai pasiruošę įgyvendinti valstybinės kalbos įstatymą laiku

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • KET testų spąstai, kuriuose griūna net tie, kurie vairuoja 10 metų
  • Kelionės į Egiptą su vaikais – ką būtina žinoti planuojant šeimos atostogas?
  • Kaune bus pristatyta T. Medelio paroda „Pankai dar nemirė“
  • Atnaujintame Skaitymo skatinimo veiksmų plane – dėmesys kritiškai mąstančiai ir kūrybingai visuomenei

Kiti Straipsniai

Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija | Youtube nuotr.

Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija paminėjo tremties metines

2025 05 26
Alkas.lt

V. Sinica. Praturtinimas pakistaniečiais

2025 05 03
Vytautas Sinica

V. Sinica. Nepritarsiu NT mokesčio plėtimui

2025 04 11
Aivaras Žilvinskas ir Vytautas Sinica

Paminklas apgintas: Ar J. Krikštaponio byla keičia Lietuvos istorijos politiką?

2025 04 01
V. Sinica. Po Miuncheno dilema bedantei Europai: žalumas ar gynyba?

V. Sinica. Šis tas gero Seime šią savaitę

2025 03 24
Vytautas Sinica

V. Sinica. Ne – Kremliaus melams: Birželio sukilimu turime didžiuotis, o pradėti galima Vilniuje

2025 03 21
Vytautas Sinica

V. Sinica. Žodžio laisvė Vilniuje…

2025 03 14
JAV ir Lietuvos vėliava

V. Sinica. Prabanga, kurios neturime

2025 03 11
Kazimieras Garšva | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

V. Sinica. Kalba ir politika: Lietuvos likimo klausimas

2025 03 11
Atminimo lentos atidengimo iškilmės akimirkos | R. Kaminsko nuotr.

R. Kaminskas. Pagerbta lietuvybės puoselėtoja, pasaulio tautų teisuolė ir diplomatė B. Verkelytė-Fedaravičienė

2025 03 07

Skaitytojų nuomonės:

  • Misija neįmanoma... apie Ukraina spaudžia Rusiją: ar įvyks tikros taikos derybos?
  • Būtent Tamstos apie Z. Vaišvila. VRK sprendimas atsisakyti registruoti referendumą ginantį piliečių nekilnojamąjį turtą apskųstas teismui
  • Tomas Jakutis apie Z. Vaišvila. VRK sprendimas atsisakyti registruoti referendumą ginantį piliečių nekilnojamąjį turtą apskųstas teismui
  • Dabar mūsų KLAUSIA: apie Universitetai pasiruošę įgyvendinti valstybinės kalbos įstatymą laiku
  • Rimvydas apie Pristatyta kovojančios Lietuvos vadovo A. Ramanausko-Vanago žmonos, partizanės Birutės prisiminimų knyga
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Autobusas | siauliai.lt nuotr.

Šiaulių ir Kauno merai siekia, kad būtų atlyginti dėl karantino patirti miestų viešojo transporto nuostoliai

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

 fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI | lėktuvų bilietai

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai