Alkui reikia Jūsų paramos (video)

Alkas.lt yra 100 nuošimčių visuomeniniais ir savanoriškais pagrindais sukurtas ir nuolat atnaujinamas internetinis dienraštis. Alko gyvavimui, jo turinio palaikymui, plėtojimui ir tobulinimui gyvybiškai reikalinga Jūsų parama.

Alkas.lt būtų labai dėkingas už bet kokią Jūsų Talką ar paramą mūsų visuomeninei veiklai.

Alkas.lt duomenys paramai:

VšĮ „Tėviškės alkas“
Įmonės kodas (paramos gavėjo identifikacinis numeris) – 304141916
Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT06 7044 0600 0806 8935

AB SEB bankas, banko kodas 70440
Tarptautiniams pervedimams banko SWIFT kodas: CBVILT

2procTaip pat būtumėme dėkingi jei skirtumėte 2 proc. paramą Alkui.lt!

Alkas.lt  yra 100 nuošimčių visuomeniniais ir savanoriškais pagrindais sukurtas ir nuolat atnaujinamas internetinis dienraštis. Alko gyvavimui, jo turinio palaikymui, plėtojimui ir tobulinimui gyvybiškai reikalinga Jūsų parama.

Kaip skirti 2 proc. Alkui?

Alkas.lt siekia, kad:

Lietuva
– atsigręžtų į savo stiprią, seną ir savitą kultūrą, atrastų amžinų tradicinių vertybių ir modernios civilizacijos dermės pavidalus.

Lietuvis
– vaikščiotų sengire – ne sueiliuotomis, standartizuotų sodinukų prospektais;
– valgytų skalsų močiutės skilandį – ne ryškiaspalviais dažikliais nudažytą ir emulsikliais apmarintą surogatą;
– kalbėtų ir dainuotų lietuviškai – ne esperantiškai, ne kiniškai ar angliškai;
– atrodytų ir jaustųsi savimi – ne Amerikos kaubojumi, ne Briuselio „biurgeriu“ ar beveidžiu pasaulio piliečiu;
– tvirtai stovėtų tėvų žemėje, atvirai ir tiesiai žvelgtų žmonėms į akis;
– rastų laiko susimąstyti, atsigręžti į praeitį, padėti gėlių ant tėvų ir senelių kapų ir ant Tautos didžiavyrių aukuro;
– gebėtų ramiai, susikaupti, mąstyti, įsijausti ir kurti – netaptų gamintojų, pardavėjų ir politikų prisukamu žaisliuku, besiblaškančiu reklaminio gyvenimo labirintuose.

Reklama

2 komentarai

  1. ainis:

    O kaip kitais būdais būtų galima prisidėti? Turiu galvoje ne vien piniginiais. Taip pat rekomenduočiau alkui.lt sukurti diskusijų forumą kur žmonės laisvai galėtų kurti aktualias temas ir diskutuoti tarpusavyje, nes kartais tikrai būna ką padiskutuoti ir aptarti. Įsekti tokį diskusijų forumą tikrai nėra sunku. Yra jaunimo kurie norėtų bendrauti su tautos grynuoliais. Ir šone čia kur yra reklamos, galėtumėte rodyti naujausias diskusijas, kad daugiau įsijungtų ir matytų tas diskusijas. Čia toks praktinis patarimas kuris tinklapį daro gyvensiu ir labiau sulaiko auditoriją savy. Vietoj veidaknygės diskusijų geriau padiskutuoti prie tokio “kibernetinio aukuro”. Žinau kad ten veidaknygeje visi mandri pakalbėti, bet ne visi turi veidaknyges. Su pagarba iš Žemaitijos.

  2. Arvydas:

    Žaviuosi Alko veikla, jo šviečiamuoju darbu, kultūringais, faktais paremtais straipsniais be “patriarcho” įvestos patyčių “kultūros”, žadinančiais pasididžiavimą savo tauta, išryškinančiais prieš lietuvos kalbą, kultūrą, valstybingumą dirbančius kenkėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *