Kaunui – dar vienas tarptautinis apdovanojimas (0)

Kaunas | kaunas.lt nuotr.

Kaunas | kaunas.lt nuotr.

Sausio 30-ą Varšuvoje vykusiuose Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimuose (angl. Central and Eastern Europe (CEE)) Kaunas dėl apdovanojimo „Metų proveržis“ (angl. Emerging City of the Year) varžėsi su keturiais kitais regiono miestais – Debrecenu, Klaipėda, Košice bei Lvovu. Šis apdovanojimas – tik dar vienas įrodymas, kad augantis miestas ir toliau sėkmingai stiprina ir įtvirtina savo, kaip paslaugų centrams patrauklaus taško regiono žemėlapyje, statusą.

Šis įvertinimas – geriausias dinamiško miesto vystymosi pavyzdys. Ilgalaikės ir kryptingos miesto bei valstybės pastangos lemia spartų ekonomikos sektoriaus augimą Kaune, didina miesto patrauklumą ne tik naujiems verslams, bet ir talentams. Vadinasi, pasirinkta kryptis yra teisinga ir aiški, tad ir toliau dirbsime, kad Kaunas būtų kuo patogesnis miestas sėkmingam darbui bei įdomiam gyvenimui“, – miesto įvertinimu džiaugėsi Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Kauno miesto investicijų pritraukimo, tarptautinės rinkodaros ir turizmo plėtros agentūros VšĮ „Kaunas IN“ verslo skyriaus vadovas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Tadas Stankevičius įsitikinęs, kad toks miesto įvertinimas pasauliniame kontekste – nėra stebinantis, būtent dėl ilgalaikių miesto pastangų ir ligšiolinio įdirbio paslaugų sektoriaus kontekste.

„Spartus biurų nekilnojamojo turto rinkos augimas pastaraisiais metais ir didėjantis visos šalies, tame tarpe, ir Kauno konkurencingumas, natūralu, lemia ir tendencingai augantį įmonių susidomėjimą miestu. Visgi, tarptautinių paslaugų centrų plėtra Kaune – didžiulis, ir iki šiol, dar tinkamai neišnaudotas potencialas miestui, kuris ateityje galėtų į miestą pritraukti ir dar daugiau talentų bei specialistų. Tikime, jog kryptingas ir tęstinis darbas jau artimiausioje ateityje leis Kaune turėti tiek brandų, tiek ir tolygiai augantį paslaugų centrų sektorių, o šis įtraukimas į TOP penketuką – tai puikus visų partnerių bei atsidavusių žmonių, dirbančiųjų miesto labui, įdėtų pastangų įvertinimas.“ – mintimis apie miesto laimėjimą dalijosi Tadas Stankevičius.

Šie metai – ne pirmieji, kuomet Kaunas buvo įvertintas  ir pastebėtas šiuose reikšminguose Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimuose. 2016-aisiais, Kaunas buvo iškovojęs „Greičiausiai augančio verslo paslaugų centro“ vardą, taipogi – ne kartą nominuotas ir kitose apdovanojimų kategorijose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: