Valstybinių numerių apšvietimas – tik stiliui? (0)

Valstybinių numerių apšvietimas | rengėjų nuotr.

Valstybinių numerių apšvietimas | rengėjų nuotr.

Ne visi žino, tačiau transporto priemonės numerių matomumas yra būtinas pagal įstatymą. Tai reiškia, kad asmuo negali užsidengti numerių, taip pat jis negali specialiai pasirinkti blogos apšvietimo sistemos, kad numeriai būtų blogai matomi.

Blogas numerių matomumas – bauda

Kas nutiks, jeigu pareigūnai pamatys tokią transporto priemonę? Asmuo gaus baudą. Deja, dažnai taip nutinka ne todėl, kad žmogus specialiai slepia numerius. Vairuotojai paprasčiausiai neįvertina – kiek gerai jie yra matomi. Tokiu atveju patogia alternatyva tampa LED numerių apšvietimas. Tai leidžia jaustis ramiu, kad numeriai yra puikiai matomi, juolab, mašina atrodo stilingiau.

Kokie žibintai yra būtini?

Žinoma, LED numerių apšvietimas tikrai nėra vienintelės lemputės, kurios turi veikti transporto priemonėje. Svarbu pasirūpinti, kad šviestų priekiniai bei galiniai žibintai (labai rekomenduojamos puikiai apšviečiančios ir ilgiau tarnausiančios D1S Xenon lemputės), tinkamai veikti turi posūkių signalai, atbulinės eigos žibintas, stabdžių žibintai, kuriuose taip pat gali būti integruojamos Xenon lemputės.

Tik tinkamai sutvarkyta transporto priemonė gali užtikrinti, kad būsite saugus kelyje, juolab, neteks gauti baudų už netinkamai eksploatuojamą transporto priemonę.

LED apšvietimas – ne tik stilius

Kadangi numerio apšvietimas yra būtinas – koks tikslas rinktis ne tokias stilingas ir ne taip ilgai tarnausiančias halogenines lemputes, kai egzistuoja kur kas naujoviškesnis pasirinkimas? Nors dažniausiai teigiama, kad LED lemputės pasirenkamos dėl stiliaus, tačiau tai nėra visiškai tiesa.

Taip, LED suteikia kur kas gražesnį numerių apšvietimą, tad tai yra puikus pasirinkimas ir tokiu atveju, kai norisi papuošti ne tik naujesnio modelio automobilį, tačiau suteikti gyvybės ir senai transporto priemonei. Papildomai dažnai minimas kur kas ilgesnis tarnavimo laiko tarpas. Kartą įsigijus LED lemputes galėsite metų metus negalvoti apie jų funkcionalumą, kadangi jos veiks puikiai. Kadangi apšvietimas gana ryškus – kai jos perdegs tikrai pastebėsite ir užsisakius internetu netruksite senas pakeisti naujomis.

Galiausiai, tai ir ekonomiškas bei ekologiškas pasirinkimas, kadangi LED numerių apšvietimas „reikalauja“ kur kas mažiau energijos. Įveikti kasdieninius atstumus galėsite pigiau, pavyks net sutaupyti kuro.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: