Liepkalnyje – pirmosios mažųjų pamokos ant slidžių (nuotraukos) (0)

Slidės | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Slidės | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Saulėtą popietę į sostinėje esančią Liepkalnio slidinėjimo trasą gausų būrį vaikų sukvietė renginys „Vaikai ant slidžių – už visavertę vaikystę“. Daugelis sunkumus patiriančių šeimų neturi galimybės vaikams leisti išbandyti žiemos pramogas, tad susirinkusiems vaikams tai buvo visai nauja patirtis ir pirmoji pažintis su slidinėjimu.

Renginį simboliniu nusileidimu nuo slidinėjimo trasos pradėjo Lietuvos olimpiečiai biatlonininkai Tomas Kaukėnas ir Vytautas Strolia, ekstremalaus sporto profesionalas, jėgos aitvarų ir snieglenčių sporto treneris Artūras Morauskas-Benzas, slidinėjimo centro „Liepkalnis“ instruktoriai.

O palaikymą mažiesiems išreiškė Prezidentės patarėja, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ koordinatorė Marija Dautartaitė, Nacionalinės socialinės saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadorius Jonas Nainys, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė ir kiti.

Tardami sveikinimo žodį svečiai pažymėjo, kad galbūt tarp susirinkusių ir išbandžiusių šį sportą ateityje turėsime naujų olimpiečių. Bet svarbiausia – kad tai puiki pramoga, buvimas gamtoje ir skatinimas gyventi sveikai.

Slidinėjimo centras  „Liepkalnis“ į slidinėjimo pamoką su instruktoriais ir žymiais Lietuvos sportininkais vaikų dienos centrų auklėtinius kviečia jau antrus metus iš eilės.

Renginys yra nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: