Bardų šventė „Akacijų alėja 2017“ kviečia į naktinę repeticiją (0)

Bardu svente.Akaciju aleja_combo.lt

„Akacijų alėja“ | combo.lt nuotr.

Birželio 16 d. dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos mėgėjus 17-oji nemokama šventė  „Akacijų alėja“ kviečia visus savo gerbėjus čiupti muzikos instrumentus ir sudalyvauti naktinėje repeticijoje prie Vyriausybės rūmų.  

Po naktiniu dangum vykstant „Kultūros nakties“ šventei,  nuo pat 22 val., netoli Vyriausybės rūmų įėjimo skambės autorinė „Akacijų alėjos“ dalyvių kūryba. Savo išskirtiniais kūriniais su praeiviais dalinsis dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius Domantas Razauskas,

naują dainuojamosios poezijos žanrą bandantis kurti Gytis Ambrazevičius bei neseniai savo solinį albumą „Per pusę“ išleidęs atlikėjas  Kazimieras Likša.

„Visi norintys prisijungti prie mūsų trijulės, gali be vargo tai padaryti. Pasiimkite savo mėgstamus instrumentus ir visi drauge sugrokime naktinėje „Akacijų alėjos“ repeticijoje. Čia susirinkusių laukia jaukia atmosfera ir gera nuotaika. Tą pažadėti tikrai galime“, – teigė „Akacijų alėjos“ prodiuseris ir atlikėjas K. Likša.

17-oji šventė „Akacijų alėja“ vyks liepos 1 d., šeštadienį, Kauno rajone įsikūrusiame Kulautuvos miestelyje. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais bardų šventė, kurį taikliausia vadinti septyniomis valandomis ant žolės skambant prasmingiems tekstams, neužgožiamiems instrumentų gausa, dovanos gausų būrį atlikėjų. Savo pasirodymus surengs – Vidas Bareikis, Domantas Razauskas, Gytis Ambrazevičius, Neda Malūnavičiūtė, Kazimieras Likša, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Igoris Kofas, Ovidijus Vyšniauskas, grupė „The Station“. 

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: