„Savaitės pjūvis“ apie grėsmes Lietuvai ir 49 milijonus mokslininkams (video) (3)

Vytautas Bakas | Penki.lt nuotr.

Vytautas Bakas | Penki.lt nuotr.

VSD ataskaita: grėsmės realios ar išpūstos? Vertina Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas.

Ar gaus Lietuvos mokslininkai 49 milijonus? Pokalbis su Švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene, jos patarėju Eugenijumi Butkumi ir VU profesoriumi Sauliumi Klimašausku.

Daugiau laidų, komentarų ir straipsnių – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, paskyroje „Facebook“, portaluose www.penki.lt, www.alkas.lt, www.veidas.lt, www.lzinios.lt, regionų televizijose.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. Arvydas:

  Kodėl Kremliaus gangsteriai investuoja milijardus AE statybai beveik Vilniaus priemiestyje, lietuvių etninės teritorijos centre? Ši ciniška, silpnapročių diktatorių sugalvota, AE statyba yra amžino karo ES paskelbimas, lietuvių tautos genofondo paniekinimas. Esame bejėgiai,paniekos verti (Praradom japonų reaktorių,skalūnų technologijas)? Būtent dabar būtina sprogdini Kremliaus gangsterių planus evakuoti sostinę Vilnių. Parenkant AE vietą beveik Vilniaus priemiestyje, yra pažeisti esminiai TARPTAUTINĖS TEISĖS PRINCIPAI. Deja,Lietuvos skverna valdžiukė (ketvirti prarasti metai) yra neveiksni..

  • ŽEMAITIS:

   Pamiršote mūsų žaliuosius.
   Tai pirmiausia jų “dėka” turėsime Astravo AE visai šalia Vilniaus.
   Jei ne jų naivūs protestėliai ir stebėtinai keistas įvairių vyriausybių įsiklausymas į jų nuomonę – jau seniai turėtume savo Visagino AE ir Baltarusiams statydi dar vieną nebūtų jokio motyvos (ypač – ekonominio).
   O dabar turim tai, ka turim. Ir nieko čia jau nebepakeisi, tad visas erzelis apie Astravo AE – tai tik tuščias laiųko švaistymas. Kitaip tariant – “šaukštai po piet”.

 2. Ėjau pro šalį:

  Ne ton pusėn strėles laidot. Už AE Atsrave dėkokite neoliberalams P.Auštrevičiui, A.Kubiliui, jų bendrininkams bei juos į valdžią atvedusiems rinkėjams. Davar belieka dėti pastangas, kad AE būtų kiek įmanoma labiau saugi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: