„Savaitės pjūvis“ apie Seimo rinkimus, būsimą ekonominę krizę ir metro Vilniuje (video) (2)

Juozas Zykus | penki.lt nuotr.

Juozas Zykus | penki.lt nuotr.

Šioje laidoje su bendrovės „Spinter tyrimai“ vadovu Ignu Zoku aptarsime partijų reitingus artėjant Seimo rinkimams. Seimo narys, profesorius Kęstutis Glaveckas paaiškins savo prognozes kilsiant naujai ekonomikos krizei. O piliečių asociacijos „Vilniaus metro“ pirmininkas Juozas Zykus vėl komentuos Vyriausybėje svarstomą sostinės metro idėją.

Daugiau laidų, komentarų ir straipsnių – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, paskyroje „Facebook“, portaluose www.penki.lt, www.alkas.lt, www.veidas.lt, www.lzinios.lt, regionų televizijose.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

  1. lietuvis:

    NU ŠITAM SEIMUI TEKS SUNKI DALIA – KRIZĖ, UŽTAT GERAI GYVENO SOCDEMAI, KAI ts IŠVALĖ VISAS KRIZĖS ARKLIDES… laikiu metro.

  2. Sakau, o kodėl Juozui Zykui nesiėmus labiau visai Lietuvai aktualaus ir strateginio klausimo, – kodėl atsiradus “Rail Baltica” geležinkelio per Baltijos šalis projektui Lietuvos valdžia nesiėmė už valstybės pinigus europinės vėžės atšakos Klaipėda-Šiauliai, būtinos uosto konkurencingumui išlaikyti, tiesimo, bet šiuos pinigus, sprendžant iš žiniasklaidos gal net apie 200 mln. eurų, sukišo į ne tik kad nieko strategiško Lietuvai nelemiančią vėžę nuo Kauno iki Lenkijos sienos, bet netgi keliančią kaimyninių Gdansko ir Rygos uostų grėsmes tranzitiniam Klaipėdos konkurencingumui, juolab, kad ir toliau planuojama naudoti valstybės lėšas šiai vėžei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: