V. Mazuronis. LGBT eitynės – sąmoningas visuomenės kiršinimas (35)

Valentinas Mazuronis | Alkas.lt nuotr.

Valentinas Mazuronis | Alkas.lt nuotr.

Šeštadienį Vilniuje vyks LGBT eitynės „Baltic Pride“. Pripažįstu kiekvieno teisę į lygias galimybes, tai demokratinės valstybės pagrindas, tačiau tokioms eitynėms pritarti negaliu.
Viešoji erdvė ir socialiniai tinklai jau verda nuo diskusijų apie eitynes ir homoseksualumą bei heteroseksualumą apskritai. Manau, kad joks politikas ar partija negali likti šių diskusijų nuošalyje, nes padėtis darosi liūdna. Apie tai labai gerai parašė VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto magistrantas Linas Zasimavičius. Gąsdinti ima tai, kad klostosi situacija kai arba privalai sutikti su viskuo, ką sako „liberalios“ minties šalininkai, arba iš karto tampi rasistu, homofobu, šovinistu ir t.t.  Etikečių klijavimas tokiose temose tampa nebevaldomas.

Europos Žmogaus Teisių Teismas neseniai išaiškino, jog LGBT siekiamos teisės yra politinės ir nėra prigimtinės žmogaus teisės, todėl gėjų santuokų neįteisinimas, neleidimas įsivaikinti, nelaikytinas homoseksualų diskriminacija. Kitaip sakant, turėti priešingą nuomonę nei jie – normalus ir leistinas dalykas, ko niekaip nenori suprasti galvojantys kitaip ir kai kurie LGBT nariai.

Visiškai sutinku su tuo, kad visi turi turėti lygias teises ir galimybes, tačiau LGBT eisenos organizatorių elgesyje aš matau tik norą kiršinti visuomenę, pasinaudojant jautriu klausimu.

Nenoriu, kad Lietuva taptų tokia šalimi, kurioje turėti kitokią nuomonę taptų nepriimtina ir reiktų sekti tik vieną neginčijamą tiesą. Tačiau lyg patvirtindamas, kad kitokios nuomonės turėti nebegalima, apžvalgininkas Andrius Tapinas sako, kad jis palaiko LGBT eitynes, nes „neturi kito pasirinkimo“. Neva taip rinktis jį paskatino išties kraupios žudynės Orlando mieste JAV.

Tokie nusikaltimai tikrai privalo būti griežtai pasmerkti ir reiškiu didžiulę užuojautą netekusiems artimųjų, tačiau bandymas žiaurius nusikaltimus „pritempti” prie homoseksualų organizuojamų eitynių Vilniuje yra nekorektiškas ir nepriimtinas.

Kai demokratinėje šalyje apžvalgininkas yra „priverstas” turėti „teisingą” nuomonę – tikrai negerai. Tačiau pasirinkimas visada yra, o jei A. Tapinas tenori pataikyti į politkorektiškai „teisingą” kryptį – tai jau jo problemos. Aš renkuosi turėti kitokią nuomonę ir nepritariu eitynėms, kurios, manau, tėra nereikalingas visuomenės kiršinimas, bandant skleisti ir propaguoti homoseksualų gyvenimo būdą.

Spaudimas iš LGBT bendruomenės priimti jų seksualumą kaip duotybę ir jį populiarinti – didžiulis. Toks spaudimas dalį jiems nepritariančių radikalizuoja, o radikalizmas visuomet kvepia problemomis. Iš kitos pusės, susidaro įspūdis, kad tos problemos daliai LGBT bendruomenės narių reikalingos, kitaip iš viso nebūtų galimybių apsimetinėti prieš Vakarų Europos fondus, kokia Lietuva barbarų šalis ir kaip jiems reikia didesnio finansavimo savoms tiesoms čia įtvirtinti.

Homoseksualams nejaučiu jokios neapykantos, daug tokių žmonių pažįstu, kartu dirbame. Kaip žmonės jie turi pilną teisę elgtis, kaip jiems patinka, tačiau tokią teisę turiu ir aš. Todėl renkuosi nepritarti eitynėms, renkuosi nepritarti agresyviam homoseksualumo populiarinimui ir demonstravimui, renkuosi turėti „kitokią“  nuomonę, nes skirtingai nei A. Tapinas, manau, kad aš ir mes visi „turime kitą pasirinkimą“.

Autorius yra Darbo partijos pirmininkas, Europos Parlamento narys

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

35 komentarai

 1. Kaunietis:

  Labai šaunus straipsnis! Ačiū Autoriui už protingas mintis. Aš tikrai neturiu nieko prieš tuos “kitokius”. Kaip sakoma, visokių yra, visokių reikia… Nesuprantu tik vieno. Kodėl, pvz., aš, norėdamas mylėtis ne su moterimi, o su kokiu nors “išdykėliu”, turėčiau garsiai apie tai rėkti: “Žiūrėkite – aš miegu ne su moterimi, o su vyru!!!”??? Koks kieno reikalas, kam ir kur aš grabalioju ir, atsiprašant, kišu?! Čia yra labai intymus dalykas ir tai afišuoti mažų mažiausiai nepadoru.

 2. Diedas:

  “Alkas” tautinis portalas, bet pažiūrėjus į turinį gali susidaryti kitokią nuomonę.
  Keturi straipsniai apie iškrypėlius. Ar tai ne reklama? Kodėl portalui taip rūpi kažkieno klyno reikalai.
  Jų marširuoja tik keli šimtai, o skirta tiek dėmesio.
  Įtartina. Labai įtartina.

  • !!!:

   Galima būtų nekreipt dėmesio jei nelystų jie į vaikų darželius ir literatūrą.

  • Dronas:

   Reikalas paprastas, jiem reikia erzelio, surmulio. Zodziu, triuksmo. Stai ir kelia. ir nusispjaut jiem ant kazkieno teisu, tai verslas, pelningas verslas, verslas nesantis pajamas ir duodantis valdzios svertus. Visa kita tik sia sau, galima paimt bet koki dalyka ir pradet ji gint. Tokiu dalyku kruva, tiesiog issirenka kazka tokio kas akis bado, o tokie renginiai dideliai visuomenes daliai, isties bado. O jau tada darai piniga. Gauni is neaiskiu, gal but to pacio kremliaus remiamu fondu pinigus, keli erzeli, igauni sioki, toki, politini svori. Nieko naujo, cia pastebejo panasumus tarp bolsevizmo ir dabartines europines kaires, nieko stebetino, saknys tos pacios. Beje, sita kaire uzgime visai ne rusijoje, ji ten isbujojo ir igavo itin iskrypusias bei ligotas formas. Bet uzgime ji toje pacioje europoje. Apkaltino del visko Marksa, nors jis pats, prisiziurejes tuometiniu lefitstu, pareiske: zinau tik tiek, kad as ne marksistas! Juokas juoku, bet zmogus buvo protingas ir protingus dalykus rase. Na, o kada ju igyvendinimo emesi kvailiai ir nieksai. Taip kaip jie tai supranta ir moka, gavosi tai ka turim. Visose idejose yra maziausiai vienas trukumas, ten nenumato sitos idejos igyvendintoju kvailumo ir nieksiskumo.

 3. Geras straipsnis.
  Dar pridėsiu, kad prie pederastų prisideda ir delfi lt, blokuodamas jų kritikus, bet, kada užklausi kieno prašymu blokuojama, už kokius komentarus ir po kokiais straipsniais tie komentarai, – atsakymo neduoda, nes negali duoti: yra nupirkti (kitaip jiems neduos straipsnių, nekalbės su jais, neduos reklamų ir pan.).
  Čia tik pinigų klausimas, kad ieškinine tvarka per teismą tokius delfius patraukti atsakomybėn.
  Jei kas gali finansuoti tokį procesą, tai puikiausią medžiagą (virš dešimties susirašinėjimo su jais įrodymų turiu) bei liudijimą procese galiu suteikti.

  • Dronas:

   Mazuronis moka parasyt protingai, arba zino kam sumoket uz tokia rsliava, tik ji nieko neverta. Jo zodziia ir darbai, smarkiai prasilenkia, todel neverta jo klausyti, o jau siukstu, negalima uz sita perejuna ir trintuka basuoti. Dabar rinkimu ikarstis, kodel nepabuti protingu, atsakingu, suprantaciu visuomenes poreikius. Viena ranka rasyt protingus dalykus, arba moket uz ju parasyma, kita stumti vergovini darbo kodeksa, nepamenu, bet ar ne sitas veikejas balsavo uz verslininku pagautu zubu kuriu tuo metu negalima gaudyti, arba gaudyti visai, legalu pardavima. Ir dar daugybe kitu “darbu”.

 4. Petras:

  Vieną kartą reikia sudėti taškus ant I, nesiduoti mulkinamiems ir jau tada nekreipti į juos dėmesio, kaip nekreipiame dėmesio į nekultūringus krapštančius nosį ar kitą kūno vietą. Jie parodo patį didžiausią elgesio kultūros neturėjimą. Tokį elgesio kultūros neturėjimą demonstruoja ir viešai pritariantys LGBT (liet. el gie bė tė).

 5. Kaunietis:

  Šitas “nacmenų” vajus man kažkuo primena “vanagaitišką” vajų: lietuviai – žydšaudžiai = lietuviai – homoseksualų priešai… Ir kas galėtų paneigti, kad šiuos vajus kažkas labai sumaniai organizuoja?

  • Pakirkšnutė:

   LGBT gauna kažkokius pinigus iš užsienio, kad ir šiems “į’renginiams” rengti. Dundukų žiniai pasakytina, kad tie pinigai lieka Lietuvoje, pas lietuvius. Už tuos pinigus vėliau čia kažkas perkama, automatiškai mokami mokesčiai…
   Galima sakyti, kad net tai pagyvina LT ekonomiką !

 6. Kemblys:

  „Baltic Pride“ – baltijos pasidižiavimas..? Viešpatie,……….

 7. sposai:

  Vis pamastau ,kam mes iskovojome ta nepriklausomybe ….Sauklys Vytautas ,del kazkokiu priezasciu tyli kaip tas ziurkenas….

 8. Nuomonė:

  Pasaulyje – viskas laikina, tik kvailumas yra amžinas!

 9. Ūla:

  Kokie jie visi vulgarūs, todėl ir atstumiantys, ir dar meluoja išsijuosę, kad neturi teisių. Nuodėmės “kaip žirniai byra”

 10. VU lektorius:

  Pagarba pilietiškam jaunimui!
  DELFI filmuotoje medžiagoje mačiau keletą savo (VU) studentų. Jūs šaunuoliai! Ačiū už pilietiškumas.

  P.s., Nors esu heteroseksualių pažiūrų, tačiau kitą kartą tikrai rasiu laiko ir su šiema sudalyvausiu šiose eitynėse.

 11. nepaneigti:

  Geras straipsnis, šanuolis seimūnas, daugelis bijo pareikšti nuomonę. O sakoma, kad pakanka geriems žmonėms nieko nedaryti kad blogis klestėtų. Tapino iš viso nesupratau.

 12. runkelis:

  Mazuronis tapo išmintingu, gerai kad išėjo iš Pakso partijos (niekad nebalsuosiu už rusijos kapitalo valdomas partijas) bet įstojo į darbo partiją kas yra tas pats. Galėtų išmintingi politikai sukurti visiškai naują partiją ,nes dabar nėra už ką balsuoti, socialdemokratai buvę komunistai niekaip neatsisako savo raudonųjų gvazdikų ir iš viso kažkokie išsivisę turėtų ginti darbo liaudį o gina kapitalistus ir oliharkus, konservatoriai susidirbo su jaunuoju Lansbergiu, o dar tas jo paskutinis komentaras dėl gėjų eitynių, liberalai pasirodo besą sukčiai ir vagys (ir kiti manau bet gal mažiau) be to ten Steponavičius kuris sunaikino Lietuvos mokslo ir švietimo sistemą (visiškai nespėjo kiti bando atitaisyti), ir dar, liberalai du kartus sunaikino Lietuvos nacionalines oro linijas, valstiečiai susidėjo su žaliaisiais, o žalieji tam ir žalieji, kad besmegeniai, o su kuo susidedi pats tuom tampi. Už ką balsuoti? Taigi pažystu Mazuronį ir dar Zuoką (jis buvo atkūrė Lietuvos nacionaline oro linijas ir padarė Vilnių klestinčia Europos valstybės sostine), ir dar keletą galėčiau pridėti, bet jis blogose partijose. Taigi, už ką balsuoti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: