Vengrijos premjeras V. Orbanas apkaltino Vokietiją moraliniu imperializmu (9)

Migrantai | Vengrijos policijos nuotr.

Migrantai | Vengrijos policijos nuotr.

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas apkaltino Vokietiją moraliniu imperializmu. Šitaip jis sukritikavo migracinės krizės sureguliavimo būdą.

Pasirodydamas Bavarijos regioniniame parlamente, Orbanas pareiškė, kad visi sprendimai, kuriuos priima Vokietija, turi būti vykdomi tik šioje šalyje. Kitos šalys, kaip ir Vengrija, neturi lankstytis Berlynui.

Jis taip pat pasiūlė savo būdą, kaip spręsti šią problemą. Jis siūlo sukurti tarptautinę pasienio tarnybą ties Graikija, per kurią daugiausia migrantų ir patenką į Europą. Jis taip pat siūlo ekonominius migrantus atskirti nuo pabėgėlių jau jų atvykimo į Europą metu.

Vengrija, kaip ir Čekija, Rumunija, Slovakija griežtai priešinasi primestinėms migrantų kvotoms. Pastaroji dar ir pažadėjo Europos Sąjungą paduoti į teismą.

Kaip praneša Jungtinės Tautos, šiemet Europą jau pasiekė virš 300 tūkst. nelegalių migrantų.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

9 komentarai

  1. Skalvis:

    Nereiktų pamiršti, kad pagrindinė Europos bėdų priežastis yra JAV – Vokietijos priešprieša. Bandė atsisakyt nešvarios energijos ir elektrą išgauti Sacharos dykumą padengiant saulės kolektoriais – šiaurės Afrika pavesta pragaru. Negalėjo pakęsti Vokietijos / Rusijos ( Ukrainos ) suartėjimo – šekit Maidaną ir viską apmokėkit, Euras sustiprėjo – įspėjimai su Portugalija, Islandija, Airija. Vokietija nesuprato – Įkaitais paimta Graikija. Su išpirka išsisukinėja – šekit juodukų. Nerems Sirijos galutinio užlenkimo – Vokietijos auto pramonei šakiai. Arba Vokietija pati sutinka su trečiojo pasaulio šalies statusu , arba tokia ji bus padaryta :- )

  2. Bartas:

    Vengrijos vyriausybės vadovas labai teisingai apkaltino, babytės Merkel, Vokietiją`ir pasiūlė labai teisingus žingsnius visai Europai , kaip kovoti su “maru” . Šaunuolis . Pavydžiu vengrams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: