Euroviziją laimėjo Švedija (video) (12)

eurovizijos-nugaletojas-svedija-eurovision.tv-stopkadras

Mansas Zemerlovas (Švedija) | eurovision.tv stop kadras

Gegužės 24-osios naktį paaiškėjo 60-osios „Eurovizijos“ nugalėtojas. Juo tapo Švedijos atstovas Mansas Zemerlovas (Måns Zelmerlöw) atlikęs dainą „Heroes“.

Antrą vietą užėmė Rusijos atstovė Polina Gagarina su daina „Million Voices“. Trečioje vietoje liko Italijos atstovai „Il Volo“.

Lietuvos atstovai Monika Linkytė ir Vaidas Baumila užėmė 18 vietą. Lietuvai balus skyrė: Latvija – 7, Airija – 7, Norvegija – 6, Didžioji Britanija – 4, Gruzija – 3, Estija – 2, Danija – 1.  Viso mūsiškiai pelnė 30 balų.

Finale rungėsi 27 šalys.

eurovisija-svedija-eurovision.tv-stop-kadras

Mansas Zemerlovas (Švedija) | eurovision.tv stop kadras

1 vieta. Mansas Zemerlovas (Måns Zelmerlöw) „Heroes“ (Švedija): vieta

2 vieta. Polina Gagarina „A Million Voices“ (Rusija):

3 vieta. Il Volo „Grande Amore“ (Italija):

18 vieta. Monika Linkytė ir Vaidas Baumila „This Time“ (Lietuva):

eurovizijos-rezultatai-2015

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

12 komentarų

 1. Ant kieno malūnėlio pilate vandenį? Jaunųjų galvelės ir taip švariai išplautos ”našich rodnych” Tv ir popierinės makulatūros. Gal Jums svarbiau reitingai?jūsų tinklapis puikus, kam jį teršti kažkam pataikaujant

 2. Daina:

  Ačiū, kad įdėjote, nes nei viename portale dar nėra įrašų. Eurovizijos nežiūrėjau, bent galiu peržiūrėti kokybiškus įrašus.

 3. linelis:

  homikų propagandos šou…ir tai eskaluoja Alkas

 4. Bartas:

  0i, oi , kokia “nelaimė”. Eilinį kartą Lietuvos dainininkai parsivežė skylutę. Vadovai manė , kad simonko lygio EU iškrypėlių balsų užteks pergalei. Suklydot Giržadai, labai suklydot. Reikia dainuoti ir gražiai dainuoti, o ne skleisti iškrypėliškumą.

 5. pensininkas:

  Įdomu. Vokietija skyrė 12 balų Rusijai, o pati iš. berods 45 šalių negavo nei vieno balo ir su Austrija pasidalino paskutines vietas. Kodėl taip visa Europa ir Australija ignoruoja Voketiją ir Austriją?

 6. Albinas Vaškevičius:

  Kadangi Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos dainos atlikime buvo viešinami homoseksualūs poelgiai tai aš Jautūbės lange pabalsavau „Nepatinka“. Siūlau visiems kam nepatinka šis homoseksualių poelgių viešinimas balsuoti „Nepatinka“. Tai kol kas vienintelis svertas kurį mes turime.

 7. N:

  Gėjųvizija. Lietuvai nepadėjo netgi bl*dstvų demonstavimas. Europoje dar yra sveikų žmonių.

 8. Pilietis:

  Lietuvą “išdūrė ” Simonko. Kai Lietuva balsavo už ši duetą per atrankas nebuvo gėjų bučinių.Jie atsirado jau Vienoj. Giržadai-tikslas pateisina priemones?. Po antro pogrupio Simonko per televiziją džiūgavo: “ką tik grįžau iš Vienos mes laimėjom”.Kam tada tos atrankos, kam Lietuvos žiūrovų mulkinimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: