Kalėdinė mugė beglobiams gyvūnams atneš šiltesnes ir sotesnes šventes (nuotraukos) (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Gruodžio 21 dieną, sekmadienį, nuo vidurdienio Užupio meno inkubatorius dūzgė it bičių avilys per didijį medunešį – ir maži, ir dideli pirko suvenyrus, aukojo pinigus, kad artėjančios Kalėdos ateitų ir pas mažuosius mūsų draugus, beglobius naminius gyvūnus.

Šiame renginyje dalyvavo beveik dešimt nuskriaustus gyvūnus globojančių organizacijų, tarp kurių „Sos gyvūnai“, „Tautmilės prieglauda“, „Lesė“, „Dogspotas“, „Mažoji Liza„, „Naminukai“, „Grinda“, Utenos gyvūnų prieglauda ir pagrindinis renginio šauklys – „Rainiukas“.

Geriau daryti ir suklysti, nei nedaryti nieko. Galima daug kalbėti, galima daug verkti ar skųstis, bet ši Kalėdinė mugė beglobiams gyvūnams paremti parodė, kad viskas yra mūsų rankose.“ – sako beglobių gyvūnų organizacijos „Rainiukas“ savanorė Rūta Norkutė.

„Tokia mugė vyko pirmą kartą ir lankytojų gausa parodė, kad buvome išgirsti. Džiugų, kad yra neabejingų žmonių benamių gyvūnų atžvilgiu. Gavome dėmesio, dovanų ir pavyko visko parduoti. Labai smagu, kad šiai iniciatyvai gausiai aukojo žmonės savo darbeliais, nes kitu atveju stalai galėjo būti pustusčiai“ – pavykusiu renginiu džiaugėsi R.Norkutė.

„Mugė įvyko ir pavyko“, – savo įspūdžius tinklapyje rašo Utenos gyvūnų prieglaudos atstovai.

Visos dalyvavusios organizacijos yra labai dėkingos Užupio meno inkubatoriui, kuris nenusigręžė ir ištiesė ranką. Visų, geros valios žmonių, pagalba mažiausiai 6 tūkst. litų pavyko padidinti beglobių gyvūnų „biudžetą“

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: