Referendumo iniciatoriai kviečia į mitingą „Apginkime Žemę ir Tautos Valią“ (tiesioginės transliacijos) (359)

rtmp://bb.5ci.lt/vrk/vrkhigh

Alkas.lt nuotr.

Neoficialiais Alkas.lt redakcijos duomenimis VRK jau yra apsisprendusi, kad atlikus parašų patikrinimą paaiškės, jog iniciatyvinės grupės surinktas parašų skaičius yra nepakankamas tam, kad būtų galima skelbti referendumą. Šią išvadą ketinama paskelbti gruodžio 14 d. 12 val. prasidėsiančiame VRK  posėdyje.

Žiūrėkite VRK posėdžio tiesioginę transliaciją ČIA.

Papildyta (14 d. 16.30 val.)

Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)  patikrinus pristatytus 313 425 parašus lapuose bei daugiau nei 7 tūkstančius parašų gautų elektroniniu būdu ir atėmus visus parašus, kuriuos komisija laiko netinkamais, liko 292 200 parašų.

Po diskusijų VRK balsavo už sprendimą, kad neesminiais pripažintų trūkumų taisymui bus skirtas 15 dienų terminas. Už balsavo 11, prieš – nė vienas, susilaikė 4 VRK nariai.

Posėdžio metu VRK pirmininko Z.Vaigausko pateiktais duomenimis, parašų su trūkumais, kuriuos VRK pripažino neesminias, yra 10 481. T. y., ištaisius trūkumus, būtų surinkta daugiau nei 300 000 parašų.

Terminas trūkumų šalinimui skirtas nuo kitų metų sausio 6 iki sausio 21 dienos.

Gruodžio 15 d., 13 val. Referendumo dėl Lietuvos žemės ir valstybės susigrąžinimo iniciatyvinė grupė surengs mitingą „Apginkime Žemę ir Tautos Valią“, kuris vyks Nepriklausomybės aikštėje, greta M.Mažvydo bibliotekos, Vilniuje.

Vienas iš iniciatyvinės grupės narių, Lietuvių tautinės jaunimo sąjungos (LTJS) Julius Panka teigia, kad gruodžio 14 dieną Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) turėtų paskelbti ir patvirtinti parašų tikrinimo rezultatus.

„Šiandien prognozuoti šios komisijos sprendimą dar yra labai sunku. Iniciatyvinės grupės nariai ir savanoriai pagalbininkai pertikrino kiekvieną VRK patikrintų bylų lapą ir rado daugybę neteisingai išbrauktų parašų ir kitų diskutuotinų vietų. Ar VRK parodys gerą valią ir pataisys kai kurių neatidžių ar nesąžiningų savo narių padarytas klaidas, pamatysime jau labai greitai“, – sako J.Panka.

Pasak mitingo rengėjų, jei VRK įskaitys Lietuvos piliečių parašus tuomet mitingas bus piliečių ryžto ir pasirengimo nemažiau sudėtingam tolesniam darbui, kad referendumas įvyktų, išraiška.

„Jei VRK neįskaitys parašų, privalome garsiai ir drąsiai pareikšti – mes nesitrauksime, mes kovosime iki galo, nes mūsų visų tikslas yra vienas: Lietuvos žemė – Lietuvos piliečių nuosavybė. Kol šio tikslo nepasieksime kova nesibaigs. Šis mitingas – tai pirmas, taikus įspėjimas. Mes negrasiname, mes tiesiog teigiame, kad mes ne avių banda, mes Tauta. Tauta – vienintelis tikrasis Lietuvos valdovas ir jos privalu atsiklausti ir jos valiai privalu paklusti“, – sako J.Panka.

Mitinge kalbės Iniciatyvinės grupės referendumui surengti nariai, parašus rinkę piliečiai, visuomeninių ir politinių organizacijų ženkliai prisidėjusių prie Referendumo rengimo atstovai.

Mitingo tiesioginę transliaciją galėsite stebėti čia:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

359 komentarai

 1. medus:

  Labai liūdna, be tikėtis ko nors kito, manau, buvo naivu.

 2. Iš kur klaidinga informacija pateikta ekspertai.eu?

 3. laikas:

  kodėl vrk posėdis 12 dieną , o mitingas laisvą dieną-15? Kodėl ne tą pačią dieną?

 4. asd:

  Tai tauta esate tik Jūs? Tik tie, kurie turi tokį patį požiūrį? O jei nuomone kita, tai jie jau nebe tautos dalis?

  • medus:

   Visi požiūriai (už ir prieš) turėtų būti išsakyti referenfume – tam jis ir rengiamas – kad Tauta turėtų galimybę išreikšti savo valią svarbiais klausimais. Šiuo atveju kalbame apie referendumo galimybę, o ne jo rezultatus.

  • kodėl nervuojatės be reikalo.Referendume visi gali pareikšti nuomonę kokia ji bebūtų.Žmonių pareikšta valia gražus pasiaukojantis žingsnis.Kodėl Jums,gerbiamas žmogau,nepasidžiaugus savo tautiečiais.

  • Studentas iš Vilniaus:

   Nieko stebėtino. Dažnam atrodo, kad visi mąsto panašiai kaip jis. Deja, taip nėra. Skirtingi žmonės skirtingai mąsto. Tam ir yra įstatymai, kad nustatytų, kuri nuomonė vyrauja. Aš pasitikiu VRK, todėl raginu ir jus būti pilietiškais.
   Na, o kurie drįs prieštarauti LT įstatymas – tai jie patrioto vardo tikrai neverti. na, gerai – būsiu mandagus ir nesakysiu, kaip tokius pavadinčiau…

   • Nepolitikas:

    “Dažnam atrodo, kad visi mąsto panašiai kaip jis.”…. O ką, jeigu man atrodo, kad negali mąstyti? Kas tada? Pagalvok: „Tam ir yra įstatymai, kad nustatytų, kuri nuomonė vyrauja.“?? Bet iš tikro tai: „Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.“ Ir nėra nustatoma „kuri nuomonė vyrauja“! Dar dargiau: „Įgyvendindamas savo teises ir naudodamasis savo laisvėmis, žmogus privalo laikytis Lietuvos Respublikos Konstitucijos ir įstatymų, nevaržyti kitų žmonių teisių ir laisvių.“ …. 🙂

   • Dėl patriotizmo:

    Samuel‘is Johnson‘as (1709 – 1784) buvo anglų poetas, publicistas, eseistas, leksikografas, kurio vardas anglakalbiame pasaulyje yra tapęs XVIII a. antros pusės simboliu. Jis yra pirmojo anglų kalbos žodyno autorius ir pagal įtaką savo amžininkų protams prilygsta Voltero įtakai kontinentinėje Europoje.

    Štai jo garsioji kalba, kurią įvairūs liberastai tyčia klaikiai iškraipė ir “apvertė aukštyn kojom”:

    “Visiems, turintiems balso teisę šiuose nacionaliniuose svarstymuose, derėtų giliai įsisąmoninti, kad joks žmogus nevertas būti parlamente, jeigu jis nėra patriotas.

    Niekas kitas neapgins mūsų teisių, niekas kitas nepelnys mūsų pasitikėjimo.

    O patriotas yra tas, kurio visuomeninę veiklą nulemia vienas vienintelis motyvas – meilė savo šaliai, tas, kas atstovaudamas mus parlamente kiekvieną kartą vadovaujasi ne asmeninėmis paskatomis, viltimis ir baimėmis, ne nuosavu geranoriškumu ar skriaudomis, bet tik bendrais visų interesais.

    Tas, kas nori matyti, kaip iš jo šalies pagrobiamos teisės, negali būti laikomas patriotu.”

    (P.S. Išvertė į lietuvių kalbą Zeppelinus)

    Angliškai originalas:

    Samuel Johnson, 1774, The Patriot. Addressed to the electors of Great Britain.

    “It ought to be deeply impressed on the minds of all who have voices in this national deliberation, that no man can deserve a seat in parliament, who is not a patriot.

    No other man will protect our rights: no other man can merit our confidence.

    A patriot is he whose publick conduct is regulated by one single motive, the love of his country; who, as an agent in parliament, has, for himself, neither hope nor fear, neither kindness nor resentment, but refers every thing to the common interest.

    He that wishes to see his country robbed of its rights cannot be a patriot.”

    Pateikiau tai, ką iš tikrųjų parašė didelis Britanijos patriotas Semuelis Džonsonas 1774 m. savo esė (THE PATRIOT by Samuel Johnson ADDRESSED TO THE ELECTORS OF GREAT BRITAIN. 1774 ), ir ką jau daugybę metų bando “juodai” iškraipyti visokie “raudonai žydri” donskių ir vasiliauskaičių tipo tolerastai – liberastai.

    O kas netikite, lengvai galite patys susirasti Google visą anglišką originalų tekstą.

    Ir po to pasižiūrėkite, kaip visą tai iškraipė – visiškai atvirkščiai – mus bandantys mulkinti liberastai, rašinėdami savo išgalvojimus apie “paskutinę patrioto priebėgą” ir pan. nesąmones.

    Tik jie pastoviai pamiršta, kad egzistuoja internetas ir labai greitai galima patikrinti bet kokią informaciją:
    http://www.samueljohnson.com/thepatriot.html

   • arabidopsis:

    Gerb. Studente iš Vilniaus. Tamstelei, matyt, neteko gyventi sovietų laikais ir patirti kas per
    gyvūnas komunistas-funkcionierius. Tai toks žmogaus pavidalo kirminas, turįs parazito-eskaridės bruožų: jei randą užpakalį, kuriame daug jam tinkamo maisto, nedelsiant ten įlenda, o kai šeimininkas miršta, kaip įvyko su TSRS, jis išlenda ir tuoj jieško naujo šeimininko. Tipiškas komunisto-funkcionieriaus tipas yra Vaigauskas, užkietėjęs Stalininės
    sistemos tyrinėtojas – “mokslininkas”. Kaip normalus žmogus gali pasitikėti tokią biografiją turinčiu padaru ir tokio žmogaus vadovaujama “komisija”?

    • aAlgirdas:

     klausti reiketu kitaip —- kodel bet kuriai valdziai jis tinkamas?

    • Aleksas:

     Arabidopsi, turiu Jums labai padekoti uz gera paaiskinima. Man tas zodis iki siol i galva neateidavo, kai as bandydavau net savo giminaiciams paaiskinti kad parazitai neturi ideologijos ar isitikinimu, jie su bet kuo ir bet kur sliauzia, kad tik paesti ir siltai isitaisyti butu. Bet maniskiai negaledavo suprasti, kaip pvz. komjaunuoliai gali dabar su ES liberastais vienytis, matyt vieni “gerieji” o kiti “blogieji”. Bet parazituojancios askarides – tai labai vaizdingas ir taiklus apibudinimas, maciau is veido, kad si syki maniskiams “dasuto”,kad mes cia ne apie idejas, o apie edala ir patogia egzistencija snekam. Labai Jums dekui!

  • Nepolitikas:

   asd, Visi didieji (kaip J.Panka) mano kad jie Tauta… o kiti tai liaudis. Bet kas čia tokio, kad jus iškart į „ginklus“?

 5. Jei VRK neteisėtai “išbrokuos” parašus, būtina rengi “Lietuvišką Maidaną”.

  P.S. Ukrainiečiai sugeba susitvarkyti su savo Tautos išdavikais, tai ir mes nei kiek ne blogesni… 🙂

 6. Alkui
  Kadangi ekspertuose.eu pateikta informacija vienokia,Alke kitokia,reiktų skubiai išsiaiškinti ir atitaisyti kažkam klaidą.Jei tap liks,negerai.
  Pagarbiai.

 7. Alkas.lt:

  Alke skelbiama naujausia informacija iš Alkas.lt šaltinių, kuriais redakcija pasitiki ir kurie yra tiesiogiai susiję su VRK pirmininko artimiausia aplinka. Ekspertai rėmėsi savai šaltiniais.

 8. Studentas iš Vilniaus:

  Mokėkit pralaimėti!
  Negerbiu tokių žmonių, kurie pralaimėję vis tiek bando įrodyti savo “tiesą”. Dėl to ir yra nustatytas reikiamų surinkti parašų kiekis, kad viena grupė taip paprastai negalėtų primesti savo valios kitiems.
  O dėl parašų – tai manau būta visko. Asmeniškai aš su parašų rinkėjais nesusidūriau (studijuoju Vilniuje). Tačiau girdėjau, kad buvo tokių žmonių, kurie pasirašė ne vieną kartą. Tiesiog naivūs provincijos žmonės mano, kad pakartotinai pasirašius kitame lape “gal niekas nepastebės”. Nežinau, kaip ten vyksta tas pasirašiusių skaičiavimas, tačiau įsivaizduoju, kad viskas kompiuterizuota. Ir jei kartojasi pavardė (tiksliau – asmens kodas) sistema iš karto tai identifikuoja ir toks įrašas anuliuojamas.
  Taigi, esat neteisūs kvestionuodami VRK sprendimus.
  O jei dar pradėsit burnoti ir rinktis į savo piketus, tai ne tik aš, bet dauguma jaunimo iš viso atsuks jums nugarą! Esu pilietiškas, todėl tikrai negerbiu žmonių, kurie negerbia Lietuvos įstatymų!
  Esu vienos Vilniaus aukštosios vieno fakulteto studentų atstovybės narys. Tad, nors ir šį kartą kalbu savo vardu, tačiau puikiai žinau, kad mano poziciją palaikytų absoliuti dauguma Vilniaus studentijos.
  Tad raginu – būkit pilietiški – mokėkit garbingai pralaimėti!
  Gero vakaro visiems 🙂

  • Kęstutis:

   „Šiandien prognozuoti šios komisijos sprendimą dar yra labai sunku. Iniciatyvinės grupės nariai ir savanoriai pagalbininkai pertikrino kiekvieną VRK patikrintų bylų lapą ir rado daugybę neteisingai išbrauktų parašų ir kitų diskutuotinų vietų. Ar VRK parodys gerą valią ir pataisys kai kurių neatidžių ar nesąžiningų savo narių padarytas klaidas, pamatysime jau labai greitai“, – sako J.Panka.
   Šią pastraipą reikėjo perskaityti…

  • na žinot,toks:aš nežinau,bet žinau…..????
   Mes rinkom ir žinom-tai jau kas kita su kuo ir reikia skaitytis.Parašų buvo ir ginčytinų,to neišvengsi,todėl yra galimybė kaip nori taip užskaityti ir jie priklauso nuo geros valios ir teisingumo kiekio dabar esančių parašų erdvėje?Apginti dalį jų manau ir teisinga ir nepažeidžia įstatymo.
   Natūralu,rinkom parašus ne pralaimėti,o laimėti,tai tie priekaištai keisti.

  • Mes niekada nepralaimime, nes niekada nepasiduodame…

   O tie, kas bandė mums trukdyti, lipti mums ant sprando ir mums nurodinėti, kaip Lietuviai turi tvarkytis savo namuose – jau gavo tinkamą Lietuvišką atsaką, nustipo ir supuvo. 🙂

   Tūkstantmetė Lietuvos Valstybės ir Lietuvių Tautos istorija tai jau daug kartų įrodė ir patvirtino…

   Įrodys ir dabar.

   Ne taip seniai pribaigėme “Raudonojo blogio” imperiją. Garantuoju, jog greitai pribaigsime ir “Žydrojo blogio” imperiją. 🙂

   Na o šis referendumas yra tik mažytis, nors irgi gana reikšmingas, žingsnelis mūsų ilgame kelyje į Lietuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės Laisvę.

  • Amelija:

   Šaunuolis studentas. Į Atstovybę nevykėliai nepakliūva, paprastai už tokių jaunų žmonių pečių stovi gausi bendraminčių grupė. Mūsiškis taip pat Atstovybėje, ir jo nuomonė tokia pat kaip paties. Vilniaus universitetas ne oblių krautuvė, ten jaunimas kietas.

   Net jei ir išmaldausit papildomo parašų rinkimo, per referendumą savo demensines bobutes ir diedukus tokie jauni žmonės atprotins, kad šitas referendumas prieš valstybę, prieš jos sanklodą, nupirktas rusų ir žemvaldžių oligarchų. Taip kad dainelė dar nesudainuota. O riaušių kurstytojams yra toks BK straipsniukas…

   • medus:

    Oligarchų užgrobtoje valstybėje “straipsniukai” yra prieš visus laisvus žmones, nenustebinote. Bet kol turime Lietuvos, o ne kokios kitos šalies Konstituciją, galite ir toliau ramiai megzti kojines – pakovosime ir už jus 😉
    P.S. Tas studentas tiek pat “VU studentas”, kiek aš – Motina Teresė.

   • Nesijaudink, Amelija, Tauta tave tikrai neužmirš…. 🙂

    P.S. BK straipsnius žinome labai gerai ir juos puikiai pritaikysime visiems Lietuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės priešams, išdavikams ir kitiems išgamoms.

    O jei bus maža ir reikės, tai ir papildysime ir BK, ir kitus kodeksus – ypač atitinkamais straipsniais už antilietuvišką veiklą.

     • mirtis jievrokomunistinėms išgamoms:

      Kai trūksta Tautos kantrybė ir įvyksta tautinė revoliucija, tai tokios amelijos paprastai kariamos, šaudomos, o jų iškamšos pamaunamos ant kuolų, kad visi išdavikai žinotų ir drebėtų. Neabejoju, kad lietuviai pakartos 1941-ųjų didvyrių žygius ir išnaikins visas raudonskūres jievropederastines atmatas. O, tu šiukšle, drebėk ir lauk…

      • medus:

       Nereikia rašyti tokių baisių dalykų – žmogiškiji prigimtis nėra žiauri, tik sistema visai būdais nori paversti tautą susiskaldžiusių piktų bejėgių žmonių banda. Tai, ką patiriame susidurdami su neteisybe ir ciniška pagaule, yra baisu, bet neturėtų sunaikiniti mūsų dvasios.

       O šie klonuoti sraigteliai kaip “amelijos” jau patys save nubaudė – jų dvasia jau mirusi, nes niekada ir nebuvo laisva.. Ramybės.

      • Amelija:

       Tavo komentaras jau perduotas VSD ir Generalinei prokuratūrai.

       • Istorija:

        Susidorojimas su turinčiais savo nuomonę ir einančiais prieš sistemą gražus nebus, tuoj prasidės provokacijos, suėmimai, teismai ir kitokios represijos. Tam Amelija čia ir dirba. Bet atminkime vieną dalyką, kad jie tai daro, nes valstybės piliečių BIJO. Laisvų žmonių daugiau ir to gauja negali pakeisti.

       • arabidopsis:

        Prisikėlė Roza-Liuksemburg iš užmaršties “amelijos”
        pseudonimu, su Engelsu “Studentu iš vilniaus”: jau du,
        galės kurti eurosadomitų internacionalo kuopelę, užpakalius Katedrai rodyti, gal kioską atsidarys ir Lietuvos žeme prekiaus. Konservatorių garbės kurdupelis juk pasakė, kad “Lietuvos žemė tai prekė”,
        o rinka laisva, kas nori tas pardavineja: kas žemę, kas
        prezervatyvus…
        Paskubėk Ameliūte, registruok kontorą, kai žemę išparduos, tada vaikais prekiausi, gal seneliais -muilui virti, neprapulsi, juk ketvirtas reichas negali civilizuotai
        išnykti,bus kaip su trečiu, kai byrės tai iki Reichstago pamatų ir fiureriai patys išsišaudys.

      • Amelija:

       Labai ačiū už atvirumą. tokie grasinimai taip pat yra GP kompetencija. nenusiramimk, pranešta kur reikia.

      • Amelija:

       Tai jau lauk kvietimo į GP dėl valstybės sanklodos griovimo. Advokatai kainuoja nepigiai…

   • Goda:

    jei rusų oligarchams būtų reikalingas šis referendumas pagrindinės žiniasklaidos priemonės būtų užtvindytos jų pinigais nupirkta reklama. Juk prorusiškų Lietuvos politikų rinkimų kampanijos labai dosniai remiamos.

    O ta spengianti tyla labiau nei kas kita įrodo, kad rusams Lietuvos žemės išpardavimas naudingas, kaip ir kitiems interesantams.

  • Žemė:

   Studentui iš Vilniaus galima tik palinkėti susivokti ir subręsti….

   • medus:

    O šventas naivume – jis toks pats “studentas” kaip Marso kanjonai Vilniuje:)
    Tas pats sraigtelis, pilantis vis tą pačią nupirktą demagogiją po įvairiais vardais – tik kažkodėl manantis, kad “buvimas studentu” suteikia mankurto plepalams daugiau svorio..progresyvumo, o gal nuolaidų iš skaitančiųjų? O kad kartoja amnezinio dieduko Lietuvos Pardavėjo išdavikiškus plepalus, visas “progresyvumas” garuote išgaruoja.

 9. ZMONEMS REIKIA SUSIVIENYTI ,ISSIRINKTI DAUGUMA IR PRADETI TEISTI.Jau ir konstitucine teise negali zmogus pasinaudoti.

  • Ekspertuose jau dalis plasnoja sparnais pakylėti, ruošias skristi iš džiaugsmo,kad yra jau tiek ir tiek su kažkiek.Pakilus kristi skaudu.ir Į mitingą gali jau neateiti,jei lieka suklaidinti.Jei ant stalo buvo 12 diena suskaičiuota tiek ir tiek tai kaip atrodys 13 dieną jau ne tiek?

   • Nepolitikas:

    Yra tik du variantai: Ar tai iniciatyvinės grupės brokas, ar tai „patikrinimo“ šedevras. Bet žingsnis tik vienas į Teismą. Jeigu ten „nepasiseks“, tai tada turime pripažinti kad tai buvo nemąstančių jovalas. Dabar mintingas yra tuštuma, ką ten galima išspręsti? Politinis farsas.

    • Tu taip manai? 🙂

     Beje, tavo nuomonė kažkodėl skiriasi nuo praktiškai visų Lietuvos politinių partijų vadovų, Lietuvos prezidentės, Seimo pirmininkės ir Vyriausybės vadovo nuomonių – tiesa, kada jie kalba apie ukrainiečių “Maidaną” ir jo požiūrį į Ukrainos valdžią…

     Bet kuo gi mes – Lietuviai – blogesni už savo ginklo brolius Ukrainiečius?

     Jei jie gali, kodėl mes negalime?

     • Nepolitikas:

      Supranti gerb. Kęstuti, tarp mūsų yra skirtumas ir gana didelis – Tamsta politikas(t.y. melagis), o aš „nepolitikas“(t.y. ne melagis). Todėl mano nuomonė visada „skiriasi nuo praktiškai visų Lietuvos politinių partijų vadovų, (…)“. Visos partijos yra korumpuotos(sudaromos pinigų pagrindu). Dabar tamstos „Bet kuo gi mes – Lietuviai – blogesni už savo ginklo brolius Ukrainiečius?“ Vėlgi – pinigai. Ar mums Lietuviams, kaip „ginklo broliams Ukrainiečiams“, „paaukos“ 350 tūkst. euro- aktyvistams, maistui, koncertui, ir t.t.? Manau kad ne, ten tikslas išardyti valstybę, o mūsų susigražinti…O be pinigų „maidaną“ nebus…..

      • Iš Putino propagandos prisigraibei: “ten tikslas išardyti valstybę”… 🙂

       O dėl pinigų, čia tu, be abejo, teisus – “Maidanui” pinigų tikrai nemažai skirta.

       Beje, skyrė būtent tie oligarchai, kurie kaip tik nenori valstybės išardymo, kadangi tokiu atveju labai nukentėtų jų į skirtingas valstybes “išdalinti” bizniai.

       Maidano priešininkams pastaruosju metu skyrė irgi pakankamai pinigų – tik kol kas neaišku kas būtent…

       Bet ši “piniginė problema” išsprendžiama ir pas mus – vienaip ar kitaip… Tuo labiau, kad mūsų “mąsteliai” yra nedideli, lyginant su Ukraina… 🙂

      • “Tamsta politikas(t.y. melagis), o aš „nepolitikas“(t.y. ne melagis). ” —— Tamsta “nepolitikas” nes taip pats pareiškė? Tuo labiau likdamas “kietu” anonimu?

       Beje, mano nuomone politikas yra bet kas, kas vienaip ar kitaip dalyvauja politiniuose reikaluose.

       Štai, pvz., tamsta akivaizdžiai dalyvauji politikoje, aktyviai rašydamas komentarus (tam tikros akivaizdžios pakraipos) – taigi ir tuo pačiu formuodamas tam tikrą skaitytojų nuomonę. 🙂

       Tuo pat metu įkyriai pabrėždamas, kad esate “nepolitikas”.

       Ir kas gi čia meluoja? 🙂

       Aš bent neslepiu, kas esu ir kokios mano politinės pažiūros.

      • arabidopsis:

       Papildysiu: JAV valstybės departamentas davė oficialiai 100 mln.USD 2013metams, o kur dar 7 Ukrainos oligarchai (dauguma žydai), kurie remia euro ir transatlantinę integraciją. Jie beje ir Femen judėjimą sponsoriavo ir finansiškai rėmė
       žydų Europarlamento įsteigimą, kuris dirba Briuselyje.

       • Payikslinu:

        1. Ar tai blogai mums – Lietuvių Tautai ir Lietuvos Valstybei?

        2. Ar tai blogai Ukrainai ir Ukrainiečių Tautai?

        3. Ar tai blogai Rusijos imperijai ir imperijos užgrobtoms tautoms?

        4. Ar tai blogai Jievrosojuzui ir jame jau esančioms Tautoms?

        P.S. Jei nutarsi, kad blogai, pasistenk pagrįsti, kodėl ir kuo būtent blogai – atsakant į kiekvieną iš pateiktų klausimų…

        O tada “suvesime balansą”… 🙂

        P.S. Tai ir yra vadinama “geopolitiniu išskaičiavimu”…

        • N:

         Taip, tai blogai.
         Nes pagal geopolitinį išskaičiavimą dabartinė padėtis tokia, kad geriau būti su Rusija nei prieš ją. Kodėl? Todėl kad Vakarai visapusiškai supuvę, kad ir kaip banaliai (kaip iš sovietinės propagandos) tai skambėtų.

 10. studentui:

  esi reto bukumo zmogus,arba uzverbuotas VSD,kito varianto nera.

 11. Nojus:

  Jei atmes Referendumo parašus,tada kurkite REFERENDUMO PARTIJĄ.Nariais bus visi 321 000.Mes tapsime valdančiąja partija,todėl įstatymus priimsime parlamentiniu keliu.Visada lieka antras kelias…pažiūrėsime kokie tada bus rūgštūs VRK narių veideliai.

 12. Nojus:

  Visuose dokumentuose svarbu kas padėjo PARAŠĄ,o ne kas surašė REKVIZITUS.Tegul neišsigalvoja referundumui išskirtines taisykles.Ne visų piliečių raštas yra išskaitomas,todėl rekvitus privalo pildyti asmuo kurio raštas įskaitomas,bet pasirašyti privalo pats asmuo.Jeigu parašų trūks,visus tokiu būdu pasirašiusius asmenis pristatysime autobusais į VRK.Tegul pasižiūrės į originalus fiziškai.Jeigu pageidaus ,galės dar seilių mėginį palikti DNR ekspertizei.

 13. Laisvamanė:

  Klausimas organizatoriams, kaip galėčiau patikrinti ar mano parašą komisija išbrokavo ar ne?

 14. Istorija:

  Baikim čia dejuoti. Juk visi suprantame, kad jokia valdžia niekada neatidavė ir neatiduos savo beribės nekontroliuojamos valdžios geruoju. To nepadarys ir dabar, bet meluos, klastos, apgaudinės ir duos neteisingus parodomus teisme, darys viską. Jau padarė ir eis dar toliau. todėl turime būti vieningi kaip niekada. Mums visiems reikia rengtis mitingui, telkti visus tolesnei kovai, tegu nemano, kad melagystėmis laimės. Viskas tik prasideda.

 15. Vienas laukas:

  Dėmesio,
  parduodu durpių substratą maišais. 10 litų ~ 40 kg.
  Galiu ir avežti.

 16. Nojus:

  Vidinė nuojauta sako,kad bus išbrokuota 23 tūkst.parašų,kadangi matėsi kaip VRK nariai įkyriai kimba prie smulkmenų,vaikiškai užsispyrusiai nerodo kai kurių bylų.Sistema ir jiems daro presingą.Vargšai atsidūrė tarp dviejų girnų.
  O ką mes?
  Ar mes turime ką prarasti?
  Žiūrėkime plačiomis akimis į Tiesą.
  Galvokime kaip išsireikalausime išprokuotų parašų sąrašą ir grupėmis atvešime į VRK šios nuskriaustuosius piliečius.Jų ne tiek daug teks pristatyti.Tik apie 2 tūkst.
  Menkniekis sakyčiau.

 17. Visi į mitingą:

  Visi ateikime į mitingą ir praneškime pažįstamiems ir draugams. Išmokime savo teises ginti ne nutylėjimu, o veiksmu.

 18. Lėja:

  Stebim, laukiam, nepasiduosim

 19. steps:

  situacija valstybeje tragikomiska ,, mulkinami , supriesinti , manipuliuojami ,, igasdinami , akiplesiskai ,,subtiliai , akyvaizdziai , demonstratyviai , bejegiskumo kilpa verziant,, parodant kas yra ir kas bus kas ,, ,, klaiku ,, todel,manau, zvakelem, veliavelem, dainom ir maldom , ritimosi pragaran jau nebesustabdysim ,, greiciau isnyksim ,, cigonu ar indenu likima atkartoje ,, jau nykstam , pagreiti igave , zombiuoti ,koduoti , galimai kazkokiais papildais apserti ,. briuselisku monstru ir vietiniu rubuiliu ironiskom sypsenelem palydimi ,, su neistartu ivertinimu ,,, cha ,, chalopai , avinai , ,, todel dar tiketis ,,,,, naivu ,, ,, matau ,, ta suzimbanti viltis jau tik visisku kvailiu motina ,,,,, ,, na , tegu nemirsta ,, ale , kiek galima ,, avideje , vilku apsupty ,, tik dainas pries galutinai paskerdziant dainuoti , ,,

 20. Audronė:

  Iki susitikimo mitinge.Atėjo laikas įkvėpti gryno oro ir susitikti su tikrais lietuviais.

 21. Petras:

  Išbrokuota 28 212 ( 20212 +7800) parašų tai 9.33% parašų išeina, kad kas maždaug dešimtas parašas yra subrokuotas ; argi taip gali būti,
  O visumoje maždaug 1/3 Šiaulių miesto gyventojų arba nemažas miestelis.
  Kažkas pasidarbavo tušinuku

 22. Vienas laukas:

  Per 600 metų LT kryžčionims matyt prokryžiuotiškai įkalta į galvas, kad šventa Žemė gali būti tik prožydjeruzalinė.
  Todėl matyt prožydjeruzalistams klūpokliams niekaip “nedašunta”, kad lietuviška Žemė esa šventa – apšviesta lietuvių Dievų ir Dievybių dvasinių namų šviesa.
  Jei lietuviai praterios savo Žemę, tai praterios ir benamius Dievus, beliks tik kryžčioniškas prakeiksmas .

 23. Argi ne?:

  Vis dėlto, vakaras geras, kai vien tik čia kiek suprantančių ir palaikančių laisvų žmonių teises piliečių. Konstitucija tautos teisę į referendumą vis dar gina. O vargšiukai stūgaujantys antikonstituciniuose šakalų choruose – tik nupirkti šuniukai, nėra ko jaudintis (inkščia, bet nekanda).

 24. Petras:

  Reikėtų išbrauktus parašus nuskenuoti ir paskelbti ,eisim aiškintis; aplamai reiktų apie 8000- 9000 parašų apginti organizuotai, pvz ateinam į mitingą su pasais ir iš karto pradedam tikrinimą- aišku -tai nelabai realu, bet reikia imtis -kiek galima būti mulkinamais

  • gaudy:

   visi kas tik galit ryt ateikit ir raštu, dviem egz. vienas sau su vrk atspaudu, kad gavo. pareikalaukit vaigausko patvirtinimo, kad parašas užskaitytas. tegu dirba rupūžės.. privalo atsakyti raštu, o po to dar asmuo turi teisę kreiptis į teismą

 25. Vyciukas:

  Pagaliau paaiškėjo: AMB – V.Landsbergis – TSLKD – LSDP ir Co – tai SISTEMA, o visokie vaigauskai – tik jos tarnai kelyje į praeitį.

 26. Nojus:

  UŽteks bėdavotis,galvokime kokį atsaką duosime.Teks pakelti BALSO TEMBRĄ,kad banderlogams imtų virpėti uodegos.
  Neužkibt ant kurpaliaus,kad jei rekvizitus pildė kitas asmuo ,tai jau parašas negaliojantis.Žiūrėti kas dėjo parašą.Jei parašas autentiškas,reiškia privalo užskaityti be išlygų.Viskas.

  • N:

   Būtent. Referendumo įstatyme aiškiai parašyta apie negaliojančius biuletenius, o apie negaliojančius parašus nieko neparašyta. Aišku, yra reikalavimas, kad pilietis pasirašytų pats ir jei negali, tai pasirašo kitas bei tai atitinkamai turi būti pažymėta parašų rinkimo lape. Logiška, kad jei to nėra, toks parašas negalioja. Tačiau kad negaliotų visi viena ranka įrašyti įrašai čia jau VRK išsigalvojimas. Žinoma, jie pasiūlys kreiptis ė teismą. O teismas pasistengs įrodyti, kad nėra galimybės tokių parašų autentiškumo nustatyti (t.y. kieno ranka kas už save pasirašė ir ką kitą įrašė) ir jie yra brauktinti.

 27. Į VRK buvo pristatyta 313 425 parašai, dar 7 393 balsavo elektroniniu paštu, taigi iš viso buvo pristatyta 320 818.

  Išbrokuota 28 212 (20212 +7800) parašų, taigi pagal VRK “brokdarių” skaičiavimus turėjo likti 292 606 parašai.

  • Kęstutis:

   Na jei jau taip, tai beliks patikslinti tik 9000 balsų… Įdomu – ar yra kokios teisinės procedūros gauti nuorašus (kopijas) neužskaitytų balsų?

   • N:

    Neaišku kaip VRK traktuos įstatymą. Jei nėra šiurkščių pažeidimų (suklastotų parašų ir nesavanoriško pasirašymo atvejų), tai galima dar per 15 dienų patikslinti duomenis. Visgi trūksta daugiau nei 0,5 proc. parašų. Jei skaičiai nesikeis, tai trūksta iki reikiamo skaičiaus 0,97 proc. parašų ir papildomai rinkti jau nebus galima. Tačiau įstatymas nenumato kiek gi turi būti tų suklastotų parašų ar nesavanoriško pasirašymo atvejų, kad būtų pripažinti šiurkštūs pažeidimai. Todėl formaliai pakanka vieno suklastoto parašo.

    • medus:

     Džiugu girdėti bendraminčius, bet atleiskite, jog pasakysiu, jog jūsų diskusijos apie tai, kaip “VRK traktuos įstatymą” atrodo graudžiai… Jie viską “traktuos” (jau “traktavo”) taip kaip reikia užsakovui – t.y. sistemai. Su teise, teisingumu ir įstatymais tai neturi nieko bendra.

     • Kęstutis:

      Na dar manau teismas bus, o jei teismui bus pateikti 8000 išbrokuotų balsų savininkų patvirtinimai, kad jie tikrai balsavo ir laisva valia???… Kaip į tai pažiūrės teismas???

      • medus:

       Teismai irgi dirba sistemai. Be to, referendumo parašai brokuojami ne dėl “laisvos valios” nebuvimo, o dėl formalių VRK išgalvotų “neatitikimų”. Sistemai taip reikia ir su teisingumu tai neturi nė mažiausio ryšio.
       Jei ir siekiama, kad tai nueitų į teismus, tai tik laiko tęsimui. Sistemai šiuo metu svarbiausia laimėti laiko iki prezidento rinkimų.

     • N:

      Kol kas mes oficialaus atsakymo nežinome. Ar jie traktavo ar dar rytoj ryte galutinai traktuos, mes nežinome. Ne prie žodžių reikia kabinėtis. Aišku, kad VRK daromas milžiniškas spaudimas, kad referendumo nebūtų.

      • medus:

       Nežinau kiek oficialus paskelbimas ką nors pakeis – informaciją žinome iš iniciatyvinės grupės narių, buvusių ten ir mačiusių VRK arganciją ir neteisingus parašų išbraukymus. Paskelbimas – tik formalumas.

      • To: N:

       lrytas.lt yra straipsnis “Referendumas dėl žemės pakibo ant plauko” – pagal tokį suformulavimą, atsižvelgiant į ankstesnius skelbtus staipsnius, kuriuose taip buvo kažkoks kažkieno svarbus sprendimas, yra siekiama sužinoti žmonių reakciją į tokį VRK sprendimą. Tad jei komentaruose bus užuominos apie planuojamas riaušias, tai matydamos tarnybos, joms ruošis. Straipsnio tikslas yra sužinoti ka ruošiasi veikti mitingo dalyviai, o kad VRK pasakys, jog trūksta parašų, tai jau dabar aš galiu tai patvirtint. Tiesiog valdžia pasirinko tokį gynybos būdą, dabar klausimas turėtų būti keliamas sekantis, kaip kotraatakuos referendumo iniciatoriai. Žaidimas prasidėjo mielieji ir laimės tas kuris geriau strateguos.

    • Amelija:

     Pabaigtuvės? Ar neliūdna, pasišventėliai? dabar jau mitingas tik šaršalui kelti, o ne situacijai pakeisti.

     • medus:

      Neturiu nė mažiausių abejonių, kad sistema šiuo metu labaiu už viską trokštų, kad mitingo nebūtų – juk reikia viską daryti TYLIAI – tyliai atimti žmonių konsitucines teises, tyliai atimti vaikus, tyliai juos tvirkinti, tyliai parduoti žemę, tyliai pripilti chemikalų žemės gelmes, tyliai adminsitruoti snorą.. ir t.t. – sąrašas neišsemiamas. O mitingas prives daugelį pasidomėti – o kas čia vyksta? Tyliai gali nepavykti… Ką darysite, “amelija”? 🙂

   • Amelija:

    Yra toks Asmens duomenų apsaugos įstatymas. Nemanyk, kad lakstysi po Lietuvą su atšviestais lapais ir kratysi bobutes, jog prisipažintų, kad savo noru pačios pasirašė. Atidavei lapą – ir jis ne tavo. Dabar spręs tie, kam priklauso.

  • To: Žygeivis:

   jei liko 292 606 parašai, tuomet reikia jog patvirtintų iš tų išbrokuotų 5895 parašų, nes tada liktų galimybė per 15 dienų surinkti dar 1500 parašų.

   • N:

    Tai bus galima padaryti tik po oficialaus VRK parašų rinkimo rezultatų paskelbimo. Jei bus duota laiko, tai tik ne papildomų parašų rinkimui, nes jei skaičius nesikeis, trūksta 0,97 proc., vadinasi daugiau nei numato įstatymas (0,5 proc.).

    • To: N:

     Tuomet reiktų pasiruošti rimtus argumentus dėl parašų įskaitymo. Argumentai turėtų būti paruošti keliems parašų neįskaitymo tipams, pagal kuriuos iniciatoriai išdėstytų argumentus dėl privalomo parašų įskaitymo. Tarkim, iniciatoriai sutinka jog 10000 yra blogi, o kitus laiko gerais. Tai reiškia, kad yra užbrėžiama linija deryboms kuri prasideda nuo 310000. Tada VRK su iniciatoriais derasi kiek tų parašų dar nubraukti, o kiek įskaityti – vyksta derybos. Iniciatorių tikslas nusileisti maksimum iki 298501. Tokį principą naudoja valdžia kada nusprendžia padidinti mokesčius. Tarkim sugalvojo jog PVM turi būt ne 19% o 21%, tada jie pasako jog PVM bus 23%, tada žmonės barasi jog per daug, spauda rašo, kad per daug ir tada paskelbia, jog valdžia sutiko nusileisti iki 21% t.y. valdžia pasiekė užsibrėžtą tikslą. Iš esmės toks buvo žaidimo principas ir jį naudoja žmonės žinantys neurolingvistinio programavimo principus.

    • Vienas laukas:

     Gintaras Beresnevičius esa panašiai teigęs, kad sukryžčionijusi propagoniška lietuvių tauta tiesiog užsitraukusi sau prakeiksmą – jai tiesiog savo Dievų užmarštyje lemta sunykti ir prakeiksme merdėti.

  • Amelija:

   Klausyk, tu vadinamasis Žygeivi, VU baigėm tais pačiais metais,ir visas fakas žinojom tave kaip aktyvų profsąjungų veikėją. Jokios lietuvybės tu neskleidei, nebent grupiokų pjankėjė giedojai “Ant Vilniaus kalvų…”. Joks KGB tavęs netardė, jokiam kalėjime tu nesėdėjai. Baik čia vaizdavęs kankinį. Pažinojai Vidą, kurią kartu su S. Kovaliovu įkalino lageriams už Katalikų Bažnyčios kroniką? Draugavai su Istorijos fakulteto sekretore Elenute, kuri buvo slapta vienuolė ir perrašinėjo Kroniką? Šūdas tu, o ne disidentas, jei nesėdai į lagerį ir jei tavęs nepridengė šitie žmonės. Šūdas iš didžiosios raidės.

    • Amelija:

     Nekenčiu apsimetėlių. Kur jis buvo, kai studentai LKB kroniką platino, už pažiūras iš univerkės buvo mėtomi? Pokalbiai su KGB generolais jam baigdavosi susitarimu? Kas buvo išmestas iš VU ir grįžo po 1992 m., gali pasakyti, kas buvo tuo metu vadinamieji žygeiviai, romuviai, kraštotyrininkai a la Kadžytė ir kiti prisitaikėliai. Buvai Lukiškių kameroj? Papasakok įspūdžius – laukiu.

 28. troliui iš kaimo nuo milijardieriaus iš Neringos:

  Kiek pamenu studentą iš Vilniaus delfyje,tai tu jau turėtum būti matematikas homoseksualas su AaaukštuoOju! 😀 😀 😀 Įdomu,kokį Vilniaus mikrorajoną nurodytum,kuriame nebuvo renkami parašai? Ir ką tu tiek laiko namie veikei,kad nespėjai pamatyti parašų rinkėjų? 😀 Čia kurio gūdaus bažnytkaimio liurbuiralų skyrius tokius interneto personažus susigalvojo? 😀

 29. Mikas:

  Vadinasi yra teisybė. Turtas yra turtas. Kam noriu tam parduodu. O komunistinis referendumas – nereikalingas. Man gėda, kad dar tiek daug komunistų Lietuvoje.Norėjot apgaut su parašais? Nepavyko, melagiai.

 30. Mikui:

  O kaip su negrąžintos žemės savininkų turtu? Kaip jų teises į privatų turtą,paveldėjimą gina valstybė? Atsitokėjęs net prof.Landsbergis iškėlė šį klausimą.

 31. albinas:

  mūšis į pabaiga, Vaigauskas gauna techninę… susikaupiam ,sumetam baudas … pergalė mūsų.

 32. Petras:

  Iš to, lad Lietuvos radijas pirma žinia praneša apie referendumo parašų rinkimo rezultatus supratau- kontra pasidarbavo – parašų trūksta; kurgi jie buvo visus tris mėnesiui. O dabar džiūgauja ir trins dabar tą temą per visas laidas ir samdyti respondentai džiūgaus, kaip gerai kad Lietuva bus išparceliuota

 33. Petras:

  Aš turiu dabartinės Palestinos žemėlapį, kur parodyta,kaip atrodo Palestinos žemė su Izraėlio išpirktais plotais. O atrodo,kaip ubagės skylėta suknelė. Gaila tarpe mūsų žemėtvarkininkų matyt nėra mąstančių žmonių- juk jau dabar galima būtų nupaišyti tokį pat skylėtą Lietuvos vaizdą. Tai pati geriausia reklama už referendumą

 34. Petras:

  Teismams nepritariu -tai puikus vilkinimo mechanizmas su neigiama pabaiga.Į teismą galima duoti tik visiškai pralaimėjus ir bylinėtis kokius 5 metus

 35. Nojus:

  Vaigauskas apsigynė disertaciją STALINO tema .Ar ne gražu?Ir liustracija LT dar neatlikta.Reiškia visi šie užsilikę tarybiniai elementai vykdo anksčiau duotos priesaikos reikalavimus.
  Bet dabar ne apie tai.
  Dabar mes turime apginti tų žmonių parašus,kurie pasirašė PATYS,bet PAPRAŠĖ,kad rekvizitus užrašytų parašų rinkėjas ar šeimos narys,kadangi pildydami patys nesugeba parašyti įskaitomai ir be klaidų.

  • Amelija:

   Citata iš vieno parašų rinkėjo Jurbarke “prisiminimų” (publikuota rajono laikraštyje): “Dažniausiai, kai klausdavo žmonės, už ką reikia pasirašyti, atsakydavau: KAD SEIMAS MAŽIAU VOGTŲ arba kad LIETUVOJE GYVENTI BŪTŲ GERIAU. Bet labai dažnai atsakymai būdavo ir tokie: — kad studentai nevergautų užsienyje, — kad žmonės būtų linksmesni, — kad kiekviena moteris turėtų po vyrą, — kad degtinė krautuvėse būtų pigesnė, kad pilstukas „taškuose“ būtų geresnės kokybės ir t.t. Aš tik pažiūrėjęs į žmogų nuspręsdavau, kokią ,,istoriją“ jam pasakoti. Labai dažnai net nesakydavau, už ką ar dėl ko reikia pasirašyti. Tiesiog akimis parodydavau, kad reikia užsiimti eilę prie parašų, ir žmonės pasirašydavo net neklausę.”

   Nejaugi ir dabar sakysite, kad parašai nebuvo renkami apgaule, mulkinant žmones, nesakant tikrųjų tikslų?

   • medus:

    Labai tikslus tos moteriškės atsakymas: “KAD SEIMAS MAŽIAU VOGTŲ arba kad LIETUVOJE GYVENTI BŪTŲ GERIAU.” Esmė pasakyta, argi ne, “amelija”? Dėl to tamsta čia ir darbuojatės – kad taip neįvyktų. Na o jeigu kyla klausimas už ką žmonės rašėsi, atveškite visus į VRK ir paklauskite, no problem:)

    • Amelija:

     Nesupratote, kas parašyta. Čia parašų rinkėjas (vyras) tokias pasakėles sekė žmonėms rinkdamas parašus, tiesiog melavo, už ką siūlo pasirašyti. Visą tekstą rasite tinklalapyje musulaikas.lt, ten vyriškis tiesiog džiūgauja, kaip puikiai jam sekėsi mulkinti pasirašančiuosius. Nemanau, kad tai garbinga elgsena.

     Beje, mane įkalbinėjęs pasirašyti vyras irgi kalbėjo tik apie žemės nepardavimą, o paklaustas apie miškus, žemės gelmes ir kt. sumišo, neturėjo ką atsakyti. Vadinasi, instrukcijos parašų rinkėjams nebuvo tinkamai parengtos arba jie buvo mokomi sąmoningai klaidinti visuomenę. Taip kad parašų skaičius anaiptol neatspindi tautos požiūrio į visus tris referendumui teikiamus klausimus.

     • medus:

      O ne, “amelija”, aš viską supratau puikiai, tiesiog linksma nuo jūsų vartymosi 🙂
      Prisimenant kaip tamsta viešai ne viename komentare pasakojote apie savo patirtį gadinant rinkimų biuletenius ir atvirai raginote ir kitus taip elgtis, moraliniu požiūriu įdomus šis jūsų “susirūpinimas”.
      Ne tik moraliniu, bet ir kokiu jūsų mėgiamo BK straipsniuku. Įdomu ar jūsų darbdavys jums bylos už tai nekels? Kokios nors atsakomybės nepareikalaus? Ne? Taip ir maniau. Lietuvoje persekiojami tik norintys pasinaudoti savo Konstitucine teise į Tautos valios išraišką piliečiai.

      Nenustebčiau, jeigu ir tas jūsų čia dėstomas istorijas pati sukūrėte.
      Taigi, patikslinu: sistema, kuriai ir dėl kurios čia sukatės, yra pakankamai “suadministravusi” Tautos lėšų, kad galėtų surinkti visus pasirašiusius, atvežti į VRK ir paklausti ar jie nebuvo apgauti. Dar geriau būtų visgi suregti refrerendumą ir GARANTUOTAI VISŲ PAKLAUSTI. Įdomūs būtų atsakymai, ne? 🙂

      • Amelija:

       Savo pačios darbdavė esu aš pati, ir mano darbo aplinkoje tikrai nevyko diskusijos apie referendumą, mūsų šeimoje nepasirašė niekas. Gal paerzinti, kad pasirašiau triskart, nėra labai blogas tonas.

       Tiesiog stebiuosi, kodėl bendradarbių, draugų, pažįstamų aplinkoje nėra nė vieno euroskeptiko. Ir vargo emigrantė tik viena draugė… Sukamės, dirbam, gyvenam, džiaugiamės artėjančiomis Kalėdomis, planuojam keliones.

       Tokių kaip aš, viduriniojo sluoksnio atstovų, Lietuvoje daug, ir jie visai patenkinti gyvenimu, žinoma, ne dabartiniu raudonuoju Seimu. O kad tokios mūsų pažiūros – nieko keisto, tai Sąjūdžio bangos žmonės, neatsisakę idealų: nepriklausomybė nuo sovietijos, žmogaus teisės ir laisvės, krikščioniška pasaulėžiūra. Mums ES ne kalėjimas, o galimybė prekiauti, keliauti, studijuoti. Prieš visokias Estrelas, gėjus ir genderizmą galima kovoti civilizuotais būdais. Tam kviečia ir Katalikų Bažnyčia.

       • savanore:

        skaniu kaulu svenciu proga amelijai, ,,studentui” ir kitiems bobikams.

        • Amelija:

         Švenčių proga normalūs žmonės valgo ne kaulus, o gvazdikėliais prismaigstytą marinuotą kumpį, kimštą lydeką, zrazus su kiaulienos ir baravykų įdaru, veršienos kepsnį sūrio apvalkale, o desertui – citrinos ir šviežios ekologiškos grietinėlės kremą. Apie septynių rūšių silkę Kūčioms (su riešutais, su abrikosais, su duonos trupiniais, maltais su džiovintais obuoliais ir t. t .) nekalbu. Ar jūs, baudžiauninkų vaikai, bent įsivaizduojate, kaip atrodo 16 a. bajorų Kūčių ir Kalėdų stalas? Išliko tradicija, nuostabūs receptai (meduje virtos vyšnios), kurie nepaisant santvarkų, lagerio kančių, sovietmečio skurdo GYVI mūsų, tos nedidelės LDK patriotų bendruomenės valgiaraštyje. Kai paskaitau, kad lietuviai slerbė kažkokią barštienę ir valgė kvietinę košę, nuoširdžiai užjaučiu naujakrikštus, nesusigiminiavusius su Italijos, Ispanijos, galiausiai Vokietijos katalikais ir kaip kokie stačiatikiai valgiusius KUTJĄ – srėbalą iš kviečių grūdų.

         Šita ilga istorija rodo viena – nekrikštyti lietuviai buvo civilizacijos užribyje, ir šiandien jiems sunku suvokti, kad mūsų tauta net VALGYMO TRADICIJOJE yra europinio lygio partnerė.

       • N:

        Tokių kaip tu yra ne tiek jau ir daug. O gyveni vis tiek iš valdžios dvaro aptarnavimo (kažkokią firmelę turbūt turi, kuri prisisiurbusi prie valdžios organų).

        • Amelija:

         Mano firmelė yra kieta vietos valdžios oponentė, per tai prarandame daug įplaukų, bet jau komunistams į užpakalį nelindau ir nelįsiu. Jie nukratys kojas greičiau nei aš.

         • N:

          Turbūt turi omenyje tam tikrų partijų, kurios dabar pozicijoje. O su tomis, kurios dabar opozicijoje labai gerai pavyksta sutarti. Taip kad nevaizduok čia disidentės.

         • Aleksas:

          “Mano firmele yra kieta valdzios oponente”. Na, esu maloniai nustebes, negalvojau, kad tarp tu, besislaistanciu prie gelezinkelio stoties, yra tokiu idejiniu, tikrai kaip Roza Liuksemburg. “Per tai prarandame daug iplauku”, bet stengiames dasidurti rasinedami uzsakytus komentarus. Saunuole, sena slyva Anomalija!

     • N:

      Miškas tai ne žemė. Tačiau miško be žemės nebūna. Žemės gelmių kol kas niekas nesiruošia pardavinėti. Eina kalba apie dirbamos žemės pardavimą. O nedirbamą jau seniausiai bet kuris užsienietis, turintis pinigų gali nusipirkti. Ką sėkmingai kai kurie ir daro.

   • Kęstutis:

    Skaičiau šiuos komentarus, skamba neskaniai… pats irgi rinkau parašus, tai jokių “makaronų” nekabinau. Iš kitos pusės, tada stojimas į ES tuo labiau neteisėtas – su neteisėtu termino pratesimu ir papirkinėjimais …

   • Pakeleivis:

    Tokie straipsniai tera gryna propoganda, siekianti parodyti, kad zmones visiskai buki. Pats Jurbarke daznai bunu, tai visame mietelyje gal, kokie 5 zmones, kuriems tokie makaronai tiktu. Kiek maciau agitatoriu, nei vienas tokiu nesamoniu nekalbejo, Tik man keista, kodel pirmoje vietoje buvo agituojama uz zemes pardavima, o ne uz parasu sumazinima referendumui, nors man pastarasis atrodo svarbesnis.

 36. aAlgirdas:

  jeigu informacija apie tai, kad parasu truksta tikra, man galva, reikia suburti visus ideja palaikancius advokatus ir
  paprasyti JU ginti VISUOMENES interesa. Nei komentaru rasymas, nei, ko gero net mitingas, nepades. Gerai butu, jei i mitinga susirinktu bent 50 nuosimciu Seimo nariu. Gal tuomet mitingas padetu.

 37. Nojus:

  Emelijoms ir t.t.
  Jus atsverskit archyvus ir p

  • Amelija:

   Archyvai atversti. Jei mūsų giminė užsimanytų atsiimti žemes, turėtas iki 1655 m., neliktų pusės Prienų, trečdalio Alytaus ir viso Trakų rajono. Bet mums, bajorams, to nereikia. Mes už demokratišką, laisvą, ne nacistinę Lietuvą. Paskutinis politikoje dalyvavęs mūsų giminaitis Kazys Grinius-Grinevičius. Totalus pralaimėjimas ir gėda. Mes jį mylime, nes jis mūsų kraujo asmuo, sąžiningai pralošęs politinį žaidimą.

   Taip kad neieškokit, kodėl mano vardas Amelija, nesistenkit surast sąsajų su papirkimais. Mano antros eilės dėdė buvo kategoriškai nepaperkamas žmogus, ir mus tokius išauklėjo močiutė. Dieve, duok jai dangų.

 38. Petras:

  Pasiūlymas- jei nepavyks įrodyti parašų surinkimo teisėtumo, nedalyvauti visiem tiem 320000 prezidentes rinkimuose nei europarlamentarų rinkimuose. Juk tai aktyvioji Tautos dalis

  • medus:

   Labai gera mintis – būtent taip dauguma ir elgtųsi – boikotuotų prezidento rinkimus.
   Ir gauja valdžioje tai žino. Todėl turi turi planą – tautos referendumas bus sužlugdytas, o kad nebūtų boikotuoti prezidento rinkimai, šiuose bus prisegtas saldainis – seimo inicijuotas “referendumas” dėl 200 000 referendumui reikalingų parašų sumažinimo. Ant šito dauguma tų, kurie norėjo Tautos referendumo, užkibs arba bus suklaidinti “amelijų”. Deja, tai jau neišgelbės valstybės žemės ir iš esmės nieko nebekeis, nes nebebus ką gelbėti – čia šeimininkaus Chevronai ir visi kas netingi. Gūdu? Man irgi, todėl tikiuosi, kad reikalai pakryps kiek kitaip.

 39. Petras:

  Ir tada neit į rinkimus – jie į mus nusišluostė kojas, kelt balso neleidžia Skvernelis su savo chebra , tai…jei vergovė tai vergovė ir šlius…

 40. Petras:

  Kai subirės Eurosojuzas ,tai ainiai Lietuvos žemių nebeatgaus- kas nupirkta, tai nupirkta- čia jau ne okupacija, kai teritorijos gražinamos ,dalinamos. Pirkta yra pirkta.Čia Lietuvos likvidavimo pradžia.Viskas daugiau neberašau.

  • medus:

   Todėl tokia kova ir vyksta – tie, kurie nori sunaikinti Lietuvą, turi daug pinigų, bet turės jų dar daugiau, jeigu tai padarys. Kvailučiai, neturintys mažiausio supratimo apie tai, kokie jie kvailučiai.. Dvasios ubagai ir tiek.

   Suprantu jus – labai sunku tai suvokti ir matyti tai vykstant. Galime ir nežiūrėti – VRK “posėdžio” nežiūriu ir nesiruošiu žiūrėti – tegu spektaklio viešąją dalį daro sau patiems. Ramybės. Nepamirškime kas esame ir ko siekiame. Galima sunaikinti viską, bet dvasia nėra sunaikinama. Manau ir Tautos dvasia dar nėra sunaikinta. Pažiūrėsim.

 41. GEDIMINAS:

  Sveiki,
  Be reikalo čia purkštaujat. Jei įstymuose numatyta, kad turi būti TEISINGAI surinkta 300000 parašų – tai tiek jų ir turi būti surinkta. O jei nesurinkot – tai jau pačių jūsų bėdos. Parašai turi būti surinkti TEISINGAI – jei klaidingai, tai jie neužskaitomi. Tokia tvarka.
  Atminkit, kad Lietuvoje gyvenat ne vien jūs. Lietuvoje daug piliečių, ypač – jaunimo tarpe, kurie prieš tokius jūsų referendumus. Jie veda į niekur. O Lietuvai reikia tapti europietiškesne. Tokie jūsų referendumai tam tik trukdo.

  Galit sau mitinguoti, jei tik norit.Tai taip pat jūsų reikalas. Žinoma, jei tik jūsų mitingai yra TEISĖTI – surengti laikantis LT įstatymų. O jei NETEISĖTI – tuomet turite būti NUBAUSTI pagal LT įstatymus. O jei valdžia į jūsų savivalę žiūrės pro pirštus – tuomet įsikišime mes – PILIETIŠKI Lietuvos žmonės ir REIKALAUSIME jūsų patraukimo atsakomybėn.
  Na, o riaušių, ANTIKONSTITUCINIŲ VEIKSMŲ KURSTYTOJUS šiame ir kituose portaluose jau ir dabar galima PATRAUKTI ATSAKOMYBĖN. Nesuprantu, kodėl tokie kurstytojiški komentarai toleruojami ir kodėl priešiškai prieš Lietuvą nusiteikę (ir tai viešose erdvėse demonstruojantys!) žmonės nėra ptraukiami atsakomybėn? Kodėl nevykdomi Lietuvos įstatymai ir portaluose bet kas gali rašinėti ką tik nori – net ir nusiklastamus komentarus?

  • medus:

   Kai “teisingai” ar “klaidingai” surinkti parašai sprendžia tie, kurių užduotis yra, kad jie būtų “klaidingai surinkti”, diskutuoti kaip ir nėra apie ką.
   Įdomesnis klausimas yra ar piliečio valia, išreikšta jo parašu, ką nors reiškia? O pats įdomiausias klausimas yra tai, kokia Tautos valia būtų išreikšta Tautos referendume?
   Manau, kad lengvai galime atspėti, todėl sistema darys viską – manipuliuos, meluos, klaidins, gąsdins ir kitaip naikins piliečių teisę patiems spręsti jų valstybės likimą. Tą ir daro – visiškai nieko nuostabaus, nes jų galia gali dingti per vieną referendumą. Regis, piliečių valios bijote ir tamsta – kitu atveju Tautos referendumas būtų tikras džiaugsmas- juk nuomonę pasakytų VISI – DEMOKRATIŠKAI, ne? Tai kur ta demokratija?

   P.S. “ameliją” tikrai reikėtų patraukti atsakomybėn už referendumo parašų lapų gadinimą ir raginimą kitus nusikalsti. Gal kaip demokratiškai nusiteikęs pilietis norėsite tuo užsiimti?:)

  • Jonai, pateik man šito “Gedimino”, “Amelijos” ir kitų čia aktyviai besireiškiančiųjų akivaizdžiai antilietuviškų veikėjų IP.

   Aš greitai nustatysiu ir paskelbsiu, kas jie yra iš tikrųjų, ir kur bei kam jie iš tikrųjų dirba.

   Laikas pabaigti “diskusijas” su visu šiuo čia besibujojančiu anoniminiu “jievrofiliniu šiukšlynu”.

   O dar geriau – laikas įvesti normalią tvarką: iš karto skelbti prie komentarų IP, kaip jau seniai daro kitos svetainės (“Lietuvos žinios”, “Lietuvos rytas”, dabar jau ir DELFI bei kitos).

   Nes saugumo ir kitos spec. tarnybos bet kuriuo atveju visų čia rašančiųjų IP lengvai gali sužinoti. Vadinasi viešo IP nebuvimas yra naudingas tik Lietuvybės priešams, kurie čia reguliariai anonimiškai rašinėja antilietuviškus komentarus, ir mus vis gąsdina savo skundais prokuratūrai, policijai ir saugumui.

   • GEDIMINAS:

    Nustatinėtojas :))))
    Žiūrėk, čia besiautėdamas BK straipsnio neužsidirbk :)))) Panašu, kad jau nusipelnei :)))
    Atvirai sakant, nieko prieš – galite mano IP perduoti tam žygeiviui :)))
    Tik pažiūrėsim, kas jam iš to gausis :))) Ar kelnėse “minkštas” iš įsiūčio nepasirodys :)))
    O iš tiesų tai pats laikas štai tokių “žygeivių” ir į juos panašių IP perduoti teisėsaugai (ne, ne man – man jų nereikia, o teisėsaugai). Jei tik “Alko” portale iš tiesų dirba pilietiški žmonės – tai jie turėtų taip pasielgti! Toleruoti nusikalstamus komentarus yra neleistina ir taip pat nusikalstama. Siųskite teisėsaugai mano, “žygeivio”, kitų komentatorių komentarus ir IP. O pastaroji ir nustatys, kas iš tiesų iš mūsų rašo nusikalstamus komentarus ir kas kam dirba 🙂
    Tai va, “žygeivi” :))))

   • P.S. Jonai, dar pamiršau paminėti vadinamąjį “Studentas iš Vilniaus:”

    Jei žinoma, visi jie yra ne vienas ir tas pats provokatorius, pasirašinėjantis skirtingais slapyvardžiais – jau ne vieną tokį “aktyvų daugiavardį komentatorių” esu “pagavęs” DELFYJE ir kitose svetainėse.

    Maloniausia skaityti jų verksmingus komentarus, kada jie pamato ir klaikiai susinervina, jog juos jau “išriškino”… 🙂

   • Sėlis:

    Jei paskelbtu IP, isaisketu, kad dauguma antilietuvisku komentaru skirtingais vardais rasineja tas pats/tie patys 1-2 samdomi provokatoriai. Ju komentarai tokie vienodi, jau mintinai mokame. Kazkokie klonuoti degeneratai. Negi liberastai tokie riboti, su vienodu mastymu.

    • arabidopsis:

     Nieko nuostabaus su integrastais ir tolerastais: jei naudoji angą ne pagal paskirtį, tai ir galva ima dirbti išvirkščiai.

    • Amelija:

     Na jau manęs su Studentu tai nepainiokite… Arba su Gediminu. Mes tiesiog sveiko požiūrio į realybę atstovai. Ir ko jums ant mūsų pykti? Norite, kad Alke skambėtų tik lia-lia-lia ir vienas kito pagyros? Atsimerkite, kokia didelė Lietuvos žmonių dalis yra visai kitokios nuomonės negu jūs. Tai ką, jūs juos šaudysite? Iš kur dar jums, fanatikai, sužinoti, kad yra ir kitaminčių, nuoširdžiai įsitikinusių savo požiūrio teisingumu? Kai pradedate kalbėti apie papirkinėjimus, tai minutei pagalvokite, kad dauguma oponuojančių jums yra išsilavinę, savarankiški, laisvi nuo masinės psichozės žmonės, tiesiog siūlantys jums rasti argumentų diskusijai. Deja, jūsų argumentai baigiasi užgauliojimais, plūdimusi, bejėgišku pykčiu. Apgailėtinas turgaus leksikonas, savęs sureikšminimas, tariamas tautos atstovavimas – kas jus įgaliojo atstovauti? Beraštė bobulytė, apgauta autobusų stotyje ar poliklinikoje…

     Apskritai esate vargšyčiai, niekaip neprasibrukantys prie valdžios, naivūs didžiažemių turtuolių įkaitai, kuriems net už varvančias nosis šalant palapinėse nebus sumokėta. Užuojauta, nuoširdi užuojauta.

     • N:

      Taip, mirties bausmė bus sugrąžinta.

     • Oi Amelija, matyt nebuvote kaime ir nepažįstate jo žmonių. Žinote, augau mieste, bet nuo mažų dienų jaučiau begalinę pagarbą ir išskirtinumą tų paprastų kaimo žmonių, jų moralinę jėgą ir tikrumą. Ir oi kiek daug kartų teko įsitikinti vadinamųjų “išsilavinusių” žmonių tuščiaviduriškumu, bailumu ir parsidaviliškumu. Ir juos galima suprasti, nes jie nebestovi ant tikros žemės, pakibę kažkur ore, o jų gyvenimai yra visiškai priklausomi nuo auščiau stovinčių darbdavių, valdžių. Tai – jau nebe kūrėjai, tai – vergai. Uždarytas narve erelis jau nebeskraidys. Taip ir mes savo miestuose galutinai prarandame instinktą būti tikrai, o ne “tariamai” laisvais. Su laisvės praradimu pakinta ir visas mūsų mąstymas.

      • Amelija:

       Mieloji (ar mielasis) trisdešimt metų dirbu su kaimu ir kaimui. Nenoriu čia atskleisti savo profesijos, bet kasdien susitinku būtent su kaimo žmonėmis (per dieną su keliolika).
       Absoliučiai sutimki su Jūsų teiginiu “Dažniausiai, kai klausdavo žmonės, už ką reikia pasirašyti, atsakydavau: KAD SEIMAS MAŽIAU VOGTŲ arba kad LIETUVOJE GYVENTI BŪTŲ GERIAU. Bet labai dažnai atsakymai būdavo ir tokie: — kad studentai nevergautų užsienyje, — kad žmonės būtų linksmesni, — kad kiekviena moteris turėtų po vyrą, — kad degtinė krautuvėse būtų pigesnė, kad pilstukas „taškuose“ būtų geresnės kokybės ir t.t. Aš tik pažiūrėjęs į žmogų nuspręsdavau, kokią ,,istoriją“ jam pasakoti. Labai dažnai net nesakydavau, už ką ar dėl ko reikia pasirašyti. Tiesiog akimis parodydavau, kad reikia užsiimti eilę prie parašų, ir žmonės pasirašydavo net neklausę.”
       Bet mudu gal skiriamės požiūriu į tą klaikią kaimo senukų situaciją: aš primygtinai įkalbinėju – neparduok žemės nuomotojui, nors jis tavo vaikystės draugo sūnus, vis tiek apgaus, lauk ES pirkėjo. Kai pirks sukčius žemvaldžio masyvą, prireiks ir tavo žemės lopinėlio suformuoti normalų sklypą, laikykis, lik kyliu žemėtvarkos plane, nes po gegužės už tą tavo kylį sumokės trigubą kainą.
       Tremtiniai, nuvaryti nuo žemės prieškario ūkininkai liko kvailiais – atėjo kolchozų pirmininkai ir už 200-300 litų už hektarą supirko jiems nuosavybe priklausančią žemę. Dabar jie ją užsieniečiams parduos po 12-13 tūkst. eurų už hektarą.

       Tai ko siekia referendumo organizatoriai? Kad mes, politinių kalinių vaikai, už Judo grašius atiduotume jiems žemės naudmenas?

       Atsipeikėkite, žmonės. Šitas referendumas yra senų komunistų išperėta kilpa Lietuvai smaugti.

       • N:

        Tai dabar už tuos pačius grašius atiduosi vokiečiui, danui ar švedui. Geriau? O tie, kurie žemės neatgavo ir neatgaus. Nes jos valstybė turės vis mažiau. Laikas jau logines mikroschemas smegeninėje keisti, nes vietoj vieneto duoda nulį ir atvirkščiai.

   • Amelija:

    Aš taip pat už tai, kad būtų skelbiami IP. Tai labai palengvintų darbą teisėsaugai, nustatant kurstančius tautinę neapykantą, agituojančius keisti valstybės santvarką neteisėtais būdais, įžeidinėjančius kitokios nuomonės asmenis. O kas kam dirba, nustatys VSD, KAM II departamentas ir gabūs vyrukai iš Nemenčinės. Nemanau, kad Žygeivis tuo labai apsidžiaugtų…

  • Apie kokį čia teisingumą, pilieti Gediminai, kalbate? Apie kokį pamynusį amžinąsias vertybes, Europos ideologijai parsidavusį ar suklaidintą, prisitaikėlišką, individo teises iškėlusį aukščiau virš bendruomeninių interesų, geltonų žvaigždučių mėlynam fone, jaunimą čia kalbate? KIENO atstovu giriatės besantis?

   • Amelija:

    Prašyčiau apibrėžti bendruomenės sąvoką. Ne emociniais paistalais, o sociologiniu ir politiniu aspektais. Žinoma, jei sugebate.

    • N:

     O, tipinė reakcija. Pamiršau, kaip tai psichologijoje vadinama. Kai nėra argumentų, diskusijoje pradedama kabinėtis prie kai kurių žodžių reikalaujant jų apibrėžimo. Galima nueiti ir iki absurdo, reikalaujant apibrėžimų ir žodžiams aš, tu, jis…, yra, būti, ir, bet, kas…. ir t.t.

    • Europinė politiniais ir sociologiniais aspektais grįsta ideologija akivaizdžiai rodo kelią į pražūtį ir išsigimimą. Kaimas visais laikais buvo tvirtas ir dorovingas, ir tai buvo vienintelis lietuvių tautos išlikimo garantas. Nereikėjo jam vingrių gudrybių ir įmantrysčių. Visais laikais buvo aišku kas yra gėris, o kas yra blogis. Bet naujų laikų “apaštalai” sugalvojo apversti amžių patikrintas vertybes aukštyn kojomis, gudriai manipuliuodami: skaldyk ir valdyk… štai čia ir prasidėjo. O bendruomeniškumo pavyzdžių mūsų istorijoje begalė, kai atskiri individai tautos interesus statydavo aukščiau asmeninių ir aukodavo tai kas brangiausia – ir savo gyvybes. Tokie pavyzdžiai verti garbingo Žmogaus vardo. Jie įkvepia ir palaiko.

    • Buvo įdomu išgirsti, kad ir Marijonas Mikutavičius “KItokame pokalbyje” akcentavo paprastų kaimo žmonių tikrumą ir matė juose sau pavyzdį. O jis tas žmogus, kuris gyvenime nespjauna į intuiciją- sąžinės patarėją.

 42. Pasaulio tautų istorija jau daug kartų įrodė, jog kada Tauta nebeturi realių teisinių ir demokratinių galimybių paveikti antitautinę valdžią ir jos antitautinius veiksmus, Tautos aktyviausi nariai paima į rankas ginklus.

  Mūsų valdžioje sėdintiems antitautiniams kosmopolitams vertėtų įsidėmėti ir atsiminti šį istorinį dėsnį.

  • GEDIMINAS:

   Dink iš čia, kurstytojau! Gal “draugai” iš Latvių gatvės tamstą tam pasamdė?
   Atmink, ‘žygeivi”, kad net jei ir užsienyje gyveni – vis tiek teisingumas tokius kurstytojus išsiaiškins ir, manau, teisingai nubaus. Na, nebent kur nors pamaskvėje ar pas belasrusų Batką įsikūrei… Tuomet gal ir turi ‘tvirtą užnugarį”…

   • Mane “išsiaiškinėti” nereikia, “Gediminai” – nes aš labai puikiai žinomas visiems, kas tik nors kiek domisi Lietuvos politiniu gyvenimu. Akivaizdu, kad tu nesidomi, jei nežinai. 🙂

    O štai tave ir “Ameliją” tikrai reikės “išryškinti” ir paviešinti.

    P.S. Manau, kad ne tik man, bet ir kitiems šios svetainės dalyviams bei tvarkdariams jau atsibodo jūsų reguliarūs antilietuviški anoniminiai “komentarai”.

    • GEDIMINAS:

     A, dabar supratau 🙂 Nieko, gerbiamasai, Mėnulio fazė pasikeis ir praeis.
     O dėl IP – tai anokia čia problema 🙂 Jokios paslapties – nuo Lietuvos teisėsaugos tikrai neslapukauju ir žinau, kad nors ir Alkas viešai IP nerodo (O IŠ TIESŲ GALĖTŲ RODYTI!), tačiau teisėsaugai jį įsiaiškinti vieni niekai.
     O ir Gyvenu Lietuvoje, Vilniuje (plačiau visokiems “žygeiviams” savo tapatybės neatskleidinėsiu).
     Mėgstu ramų gyvenimą ir kokių nors psichologinių sutrikimų berods dar neturiu 🙂

     • “plačiau visokiems “žygeiviams” savo tapatybės neatskleidinėsiu”

      Patikėk, tai visai nebūtina – kai tik prireiks, mes ir patys ją lengvai bei greitai nustatysime. 🙂

      • Vilnietis:

       Įdomu pasidarė 🙂
       Kas tie „mes“ ir kiek tų „mes“ 🙂
       Įdomu, kaip tu tą savo „teisingumą“ vykdysi 🙂 Ar iš kart neįtinkantiems griežčiausią bausmę skirsi, ar dar pasigailėsi? Ar fizines bausmes taikysi? O vaikus – tikriausiai nacionalizuosi 🙂
       Nors abejoju tamstos …, bet tiek to, priminsiu svarbiausią TEISINĖS VALSTYBĖS PRINCIPĄ: TEISINĖJE VALSTYBĖJE (kokia ir yra Lietuva) teisingumą vykdo ne vienas asmuo, ne jų grupelė ir ne tauta, o TEISMAI VALSTYBĖS VARDU.
       Manau ir tikiu, kad Lietuva IŠLIKS TEISINE VALSTYBE. O jei taip nutiktų, kad ne (pvz., jei dėl imigracijos mūsų šalį staiga užplūstų kitos civilizacijos žmonės ir, pvz., įteisintų šariato teisę ar kokio vado diktatūrą) tuomet jau mes kovosim – KOVOSIM UŽ TEISINĘ RESPUBLIKĄ. Tad diktatorių ir jų gerbėjų pozicija bus nesvarbi, nes mes kovosim atviroje kovoje ir jau nebebūsim anonimas. Principas tuomet būtų labai aiškus – arba mes diktatūrą, arba diktatūra mus. Ir jokių tarpinių variantų čia nebūtų.
       Taigi, tokioje valstybėje, kurioje kažkokie „mes“ vykdys „mes tiesingumą“ – tikrai ir taip negyvensiu 🙂 Tad pačiam (kad ir labai norėtum) net ir stebuklo atveju nepavyks teist manęs.
       Na, bet įsileidau su tavimi į diskusiją, tarsi rimtas žmogus būtum 🙂 Veikiau ne dėl tavęs – su tavimi ir taip viskas aišku 🙂 Veikiau dėl kitų šioje diskusijoje dalyvaujančių 🙂
       Na, gerai – perduok linkėjimus Bonapartui 🙂

      • Amelija:

       Oi oi oi, žvalgas… Brolau, tavo korta seniai mušta, esi saviveiklininkas be meno vadovo… Žygiuoti, žinoma, gali, bet geriau per kalnus ir per klonius. Ir paties pavardė niekam iš besidominčių politika įspūdžio nedaro: Brazauskienė ir Šustauskas Lietuvoje daug geriau žinomi, nors visi iš jų pelnytai juokiasi. Pats nė to nenusipelnei.

    • faktai apie Ameliją:

     Amelija išryškinta:

     http://alkas.lt/2013/11/05/lietuvos-zoologijos-sode-gimes-muntjakas-dar-neturi-vardo/

     Citata: “Tarptautinėje raudonojoje knygoje įrašyti Kinijos muntjakai Lietuvos zoologijos sode pirmą kartą apsigyveno tik šių metų gegužės mėnesį. Pirmoji atvyko patelė Amelija iš Prancūzijos, o šiek tiek vėliau patinėlis Jaris iš Lenkijos. …Amelija su Jariu loja ir mėgina įkasti vos tik arčiau prisiartina darbuotojai”

     Ale viens prie vieno mūsų personažas: ir raudona, ir lenkus myli, ir loja, ir įkasti bando:)

     • Amelija:

      Ot faina… Šitą žinią pakopijavusi persiųsiu draugams – dar tokio sąmojingo pokšto nebuvau girdėjusi. Girdėjau, kad karvė buvo vardu Rasa, šuo – Mykolas, bet muntiakė Amelija – topas… Vadinasi, senas vokiškas vardas neišnaikinamas. Beje, daug latvių berniukų prieš kokiu keturiasdešimt metų buvo krikštijami Jariais. Tai tik aliuzija į žmonių meilę gyvasčiai.

      Amelijos, kilusios iš Rytprūsių, Lietuvoje buvo pervardintos Emilijomis. Man pasisekė – likau tėvų parinktu vardu.

      O muntiakė Amelija – lūžk iš juoko. Smagi žinia savaitgaliui.

      O

   • ???:

    Joks jis ne Latvių gatvės šuo ir nesislapsto.Aukščiau komentaruose vardu ir pavarde net prisistato. 😀 Tokie fanatikai,kaip tu,ir Marso užpakalį iškas beieškodami akinių ant nosies,bet vis tiek nieko neras ir aimanuos apie megasąmokslą. 😀

   • arabidopsis:

    Spėju, kad V.L. Gediminu pasivadino, nes tiek nuodų ir neapykantos tik pas konservatorių kurdupelį gali
    rastis.

  • Amelija:

   Kai jau tu paimsi ginklą, tai paimk ir šimtą gramų. Nes tokie nestabilios psichikos asmenys vamzdį dažniausiai nukreipia į save. Linkiu gyvent šimtą metų – be to nelegalaus ginklo (pirmadienį PD patikrins, ar turi teisę jį turėti, ypač dėl pažymos iš medikų).

 43. jo:

  “Didesnė dalis VRK paminėtų klaidų (renkant parašus) padaryta iš mažo informuotumo ir mūsų rinkikų tam tikro neišprusimo”, – VRK šeštadienį aiškino vienas referendumo iniciatyvinės grupės narių Pranciškus Šliužas.

  Referendumo iniciatyvinės grupės atstovai prašė įskaityti parašus, šalia kurių nepilnai nurodyta gyvenamoji vieta ar nenurodyta pasirašymo data. Taip pat tuo atveju, kai rinkėjas pasirašęs už neįgalų pilietį.

  Nesuprantu kaip galima būti tokiais debilais… Jeigu tie žmonės (gal beždžionžmogiai?) net nesugeba (ar tingi) teisingai ir savo ranka parašyti keleto žodžių, užpildyti kelis langelius duomenų, ir todėl kažkam vienam tenka rašyti keletą įrašų, tai objektyviai gal ir teisinga, kad globalizacija tokius daunus nušluotų nuo žemės paviršiaus, nes tai jau yra žemiau žmogaus lygio… Kokią prasmę parašų rinkikas mato pats užpildyti keletą įrašų, kai žinoma, jog tai nebus užskaitoma? Nejaugi neaišku, kad net ir neįgalus tegul kaip nors keverzoja savo ranka kaip jam išeina, tegul sugaišta tam nors ir 10 ar 15 minučių, bet tai yra tikras būdas pasirašyti, o kokią prasmę turi keleto įrašų pildymas viena ranka? Patys sau priešai?

  • gyvuliui:

   Tai kad parašų rinkimo blankai VRK rūpesčiu buvo “labai patogūs”.Vyresnio amžiaus žmonėms galėjo iškilti keblumų išreiškiant savo valią,nes adresą sutalpinti tame laukelyje buvo tikrai nepaprasta. Juoksiuos,kai toks savimi pernelyg pasitikintis moralistas,kaip tu,atiduos santaupas sukčiams kaip M.A.Pavilionienė. 😀

 44. Nepolitikas:

  Tai koks rezultatas? Kiek yra tu „daugybę neteisingai išbrauktų parašų ir kitų diskutuotinų vietų.“? Žiūrint posėdį, tai susidaro įspūdis, kad jų nelabai daug. O Alkas rašo „daugybė“….

 45. Reziume:

  VRK nusprendė duoti 15 dienų neesminių trūkumų ištaisymaui. Dėl ko bus didelis viduriavimas, atsiprašant, “studentams”.

 46. savanore:

  pats didziausias absurdas del pasirasymo datos.koks skirtumas ,kuria diena ar menesi zmogus pasirase,juk pasirasyti anksciau nei buvo isduoti lapai ar veliau negu buvo surinkti negalejo..kas keiciasi nuo pasirasymo datos???NIEKAS.
  kodel netikrinami visi lapai?
  kodel VRK negali pagal esamus duomenis pasitikslinti kitu duomenu,juk cia ju darbas,o ne savanoriu.svarbiausia yra tai,kad toks Lietuvos pilietis-e egzistuoja ir padejo savo parasa.

 47. arabidopsis:

  Kai valdžią užgrobia chuntos, jos sutrypia visus demokratijos institutus, ką ir matome Lietuvoje.

 48. Manau:

  Manau, kad tokį VRK sprendimą rektų skųsti Konstituciniam Tesmui. Negali būti jokių išlygų ir pratęsimų! Yra tik du variantai: surinko parašus arba jų nesurinko. Šiuo atveju akivaizdu, kad nesurinko. O kai prasidės visokios VRK išlygos ir pataikavimai referendumo iniciatoriams – tuomet iš viso verta suabejoti, ar teisėtas pats referendumas. Tikiu, kad rasis tokių, kurie štai tokį VRK sprendimą paskųs Konstituciniam Teismui!

  • aAlgirdas:

   belieka tik pasakyti – tokia savo nuomone pasilik sau ir tik

  • Pakeleivis:

   taigi visu balsu neskaiciavo. tikrino taip vadinamu statisniu metodu. Po pirmo skaiciavimo balsu pakako 🙂 Tada buvo nuspresta imti kita imti, antru bandymu balsu neuzteko. Jei butu nusprende tiesiog uzdrausti, betkoks teismas visu pirma ipareigotu perskaiciuoti VISUS balsus, nes akivaizdu, jog neatitikimas statistines paklaidos ribose, tai suprasdamas Vaigauskas dave istatyme numatyta tvarka pasitaisyti, nes visu balsu perskaiciuoti jis tikrai nenori 🙂

   • N:

    Kodėl iš viso tokia saviveikla, kaip kad ne visas parašų skaičiavimas? Kai vyksta rinkimai, tai visi rinkėjų balsai suskaičiuojami o jų teoriškai kelis kartus daugiau gali būti (ir būna praktiškai).

  • N:

   Tu geriau pasiskaityk įstatymą prieš vemdamas. Yra trys variantai – parašus surinko, parašų nesurinko ir yra neesminių trūkumų, kuriuos galima per 15 dienų ištaisyti, kai iki parašų reikiamo kiekio trūksta nedaug.

 49. is toli (???):

  parasykite, del Dievo meiles, ka nusprende ta balsu skaiciavimo komisija. Esu toli nuo Lietuvos, man tai be galo svarbu. Dekoju is anksto.

 50. Atgalinis pranešimas: VRK pripažino tiktai 292 200 iš referendumo grupės surinktų 320 000 parašų | Alkas.lt

 51. KKKlanas:

  Biški ne į temą.
  O kur dingo Tikras Lietuvis?
  ——-

 52. Alvydas:

  Tauta privalo sukilti ir atstatydinti seimą bei prezidentę, parodykime kad nesame avinų banda, bet tikrieji valstybės šeimininkai o ne visokiausi ministrai. Pats žodis ministras išvertus iš graikų ar lotynų kalbos reiskia tarną, tai šitie ministrai mūsų yra išrinkti kad mums tarnautų, bet jeigu jiems nusispjauu į tautos valią mes juos nuversime ir išrinksime geresnius, iš tautos.

 53. savanore:

  tai ka vis delto veike VRK nariai viena grazia savaitgalio diena?

 54. Kemblys:

  Virš trijų šimtų ATSILIEPIMŲ (į straipsnį ?) – paskubėjote, Mėnulio pilnatis dar neprasidėjo, taupykite jėgas naujam Gamtos šėlsmui…..

 55. medus:

  Vakar po kitu straipsniu radau komentarą, kviečiantį pažiūrėti vieną filmą anglų
  http://www.youtube.com/watch?v=lEV5AFFcZ-s arba
  rusų http://www.youtube.com/watch?v=QLIlJ95ze6g&hd=1
  kalbomis, motyvuojant, kad „suprasite kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje. Kam tarnauja valdžia ir kodėl apsistatė policija, kariuomenėms ir kodėl priima keistus sprendimus“. Nusprendžiau pasitikrinti – niekada neatmetu kitokios informacijos vien dėl to, kad ji pateikta ne man žinomo šaltinio. Kai pažiūrėjau anglišką versiją iki maždaug 30 min., vis dar galvojau, kad yra šiek tiek persistengta bandant viską paaiškinti – mano manymu, per daug supaprastinat, arba kai kur – per daug komplikuojant. Apie daug ką turiu savo nuomonę, susidariusią iš maždaug 2 metų įvairių šaltinių savarankiško tyrimo, tačiau šį filmą visgi rekomenduočiau visiems kaip pradžiamokslį apie galios struktūras pasaulyje ir daugelio dalykų priežastis. Dar nebaigiau žiūrėti, bet kad ir kaip filmas baigtųsi, jame pateikiama informacija yra labai naudinga – bent jau susimąstymui, jei niekam daugiau. Gero žiūrėjimo:)

 56. gruodžio 19:

  11 val.

  įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Referendumo baimė suvienijo valdžią“.

  Š.m. gruodžio 14 d. Vyriausioji rinkimų komisija pasisakė dėl beveik 321000 Lietuvos piliečių iniciatyvos skelbti privalomą referendumą dėl mūsų Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai. Signataras Zigmas Vaišvila pateiks apibendrintą informaciją apie tai ir diskutuos, kaip ruoštis tolimesnei kovai dėl Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai.
  Tvirta ir jau teisėtai pripažinta 292200 Lietuvos piliečių nuomonė ne tik išgąsdino, bet ir suvienijo Lietuvos valdžią. Ore tvyro klausimai – kas įvyko ir ką daryti?

  • Amelija:

   Klausimai, į kuriuos atsakymų niekam nereikia. Ateis koks kreivas diedukas Vaišvilos paklausyt, o nei Lryto, nei Delfio, nei BNS nebus, kalba sau vyrukas į orą, nes Alką skaito tik dvidešimt jo gerbėjų ir kokie penki puolėjai – nelyginant aš. Ot auditorija…

 57. Dabar jau visiškas aiškumas:

  Dalia Grybauskaitė atsakė į paskutinį neaiškų š. m. spalio 31 d. „provokacijos“ ikiteisminio tyrimo klausimą – Lietuvos prezidentė viešai patvirtino, kad valstybės paslaptį sudarančią VSD pažymą ir kitus slaptus dokumentus Prezidento kanceliarijoje pirma gauna tik ji. T. y. visi kiti Prezidento kanceliarijos darbuotojai, įskaitant ir prezidentės vyriausiąją patarėją Daivą Ulbinaitę, su šia slapta VSD pažyma supažindinusią BNS darbuotoją, bet kokią slaptą informaciją gali gauti tik iš prezidentės. Jei D. Ulbinaitei ir BNS darbuotojai valstybės nustatyta tvarka yra leista susipažinti su valstybės paslaptimis. D. Ulbinaitė viešai prisipažino, kad šią nusikalstamą veiką (valstybės paslapties atskleidimą) spalio 31 d. ji padarė sąmoningai. Tai ne tik suponuoja šios prezidentės vyriausiosios patarėjos nusikaltimo sudėtį, bet ir patvirtina nusikaltimo padarymo tyčią.
  Prezidentė šią valstybės paslaptį viešai atskleidė taip pat spalio 31 d. savo video pareiškimu galimai iš Rygos, kurioje tą dieną ji viešėjo.

 58. KADA TEIS TIKRUOSIUS ŽULIKUS?:

  Londono Vestminsterio teisme paaiškėjo , jog banko Snoras užgrobimo ir tyčinio subankrotinimo organizatorė yra GRYBAUSKAITĖ !!! Palaukime teismo baigties ir galėsime teisti tikruosius banko Snoras sužlugdymo “veikėjus” : GRYBAUSKAITĘ, KUBILIŲ, ŠIMONYTĘ, VASILIAUSKĄ !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: