Per pasaulį keliaus nuotraukų paroda „Lietuvos dvarai“ (2)

URM nuotr.

URM nuotr.

Užsienio reikalų ministerijoje sausio 29 dieną vyks fotografijos parodos „Lietuvos dvarai“ pristatymas. Vėliau ši ekspozicija keliaus į Lietuvos diplomatines atstovybes Ukrainoje, Sankt Peterburge, Estijoje, Švedijoje, Gardine, JAV, Lenkijoje, o po to ir į įvairius Lietuvos miestus.

Parodą  sudaro 140 profesionalių dvidešimties dvarų fotografijų. Kiekvienam objektui yra skirtos 7 nuotraukos – viena fasado ir 6 su pastato architektūrinėmis detalėmis, puošybos elementais, želdiniais. Fotografijų autoriai – Diana ir Leonas Garbačauskai.

Apie įdomaus Lietuvos paveldo pristatymą ir populiarinimą užsienyje pasisakys Užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Evaldas Ignatavičius, Kultūros paveldo departamento prie Lietuvos kultūros ministerijos direktorė Diana Varnaitė, Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos pirmininkas Arūnas Svitojus.

„Lietuvos dvarai“ yra vienas iš ministerijos Informacijos ir viešųjų ryšių departamento kultūros politikos projektų. Parodos „Lietuvos dvarai“ tikslas – profesionaliomis ir estetiškai patraukliomis nuotraukomis per Lietuvos diplomatines atstovybes užsienyje ir Lietuvos savivaldybes pristatyti šią unikalią Lietuvos kultūros istorijos dalį.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: parodos pristatymas vyks Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo Vaižganto g. 2, Vilnius) sausio 29 d., pradžia – 12 val. Norinčius dalyvauti maloniai kviečiame registruotis el. pašto adresu media@urm.lt.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: