Seimo narė A.Stancikienė ėmė aiškintis kas ketina darželinukams diegti sąmonę žalojančias programas (85)

Aurelija Stancikienė

Aurelija Stancikienė

Seimo narė susirūpinusi dėl spaudoje pasirodžiusios informacijos, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigose  rengiamasi įgyvendinti programą, pagal kurią mergaitės nesiskiria nuo berniukų, o lytis kiekvieno vaiko pasirinkimo reikalas. Jos manymu, tai vaikų sąmonę itin žalojanti programa.

Įdiegus sampratą, kad berniukai gali rengtis, elgtis kaip mergaitės ir priešingai, vyksta suniveliavimas. O tai  – ėjimas prieš gamtą.  Jos manymu, sugriovus pamatines vertybes kas yra žmogus ir jo lytiškumas, pakeičiama sąmonė, o su ja kartu ir kitos vertybės, kaip šeima, dorovė, tikėjimas ir valstybė. 

Aurelija Stancikienė kreipėsi į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministeriją reikalaudama, kad pastaroji  pradėtų įgyvendinti jai įstatymais numatytus įgaliojimus, t.y., atsakingai priimtų kriterijus programų sudarymui, jas koordinuotų, kontroliuotų.

Taip negali būti, kad kuri nors šalies ar užsienio institucija panorėjusi  primesti  bet kokią programą, ji tuojau pat būtų įgyvendinama. Kam, tokiu atveju, reikalinga ministerija, kuri tiesiogiai atsakinga už bet kurio amžiaus vaikų ugdymo kokybę.  Juk jos kompetencijoje kaip mat išsiaiškinti iš kur patenka vaikų sąmonę žalojančios programos ir visą informaciją pateikti tėvams, visuomenei. Deja, dažnai tokios programos pradeda veikti tyliai, nesitariant nei su vaikų tėvais ar jų globėjais.

Seimo narė dės pastangas išsiaiškinant kokiu pagrindu bandoma pateikti ikimokyklinio ugdymo įstaigoms minėtą programą ir kokios ministerijų, savivaldybės atsakomybės ribos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

85 komentarai

 1. Algis Dievų siūstas:

  Šaunuolė taip ir toliau… 🙂

 2. :

  Na jau čia aukščiau visko. Greit pripažins ir kraujomaišą.

 3. sonata:

  tą “belytę” programą stumia gėjai, kam dar neaišku, labai norėšiau sužinoti, kokios pavardės šia slepiasi. Linkiu sėkmės. Jei reikės, kodėl nesurengus referendumo, kad tauta apsispręstų, ar mergaitė tikrai yra mergaitė?

 4. 15 min. rašė:

  Etikos ir procedūrų komisijai siūlo svarstyti Seimo narę V.V.Margevičienę
  15min.lt

  Ketvirtadienį Seimo frakcija „Tvarka ir teisingumas“ Etikos ir procedūrų komisijai pateikė prašymą svarstyti Seimo narės Vincės Vaidevutės Margevičienės veiklą dėl atsakomybės už valstybę sukrėtusio netradicinę seksualinę orientaciją darželiuose propagavusio projekto „Gender Loops“ vykdymą.

  Frakcijos nariai kelia klausimą, ar ši Seimo narė būdama ir Labdaros bei paramos fondo Socialinių inovacijų fondo (SIF) prezidentė nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, teigiama išplatintame pranešime.

  Anot Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narių, atkreiptinas dėmesys, kad SIF vadovaujant Seimo nariui, juolab valdančiosios daugumos atstovui, atsiranda pagrįstų abejonių, ar šis fondas turi lygias veiklos sąlygas, palyginti su kitomis analogiškomis organizacijomis, ypač bendraujant su valstybės institucijomis.

  „Mums kyla pagrįsta abejonė, kad Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė, būdama ir Labdaros bei paramos fondo Socialinių inovacijų fondo prezidentė, supainiojo savo viešus ir privačius interesus, sudarė sąlygas abejoti savo, kaip Seimo narės, veiklos skaidrumu.

  Šią problemą dar svarbesnę daro tai, kad Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė pati deklaruoja krikščioniškas vertybes. Todėl homoseksualizmo propaganda vaikų darželių auklėtiniams su jos vadovaujamos įstaigos vėliava mus tikrai stebina“, – rašoma Etikos ir procedūrų komisijai pateiktame rašte.

  • projekto vystytojai::

   Gender Loops Projekto vystytojai 2009-03-21 10:29:52

   Šaltinis -vakarozinios.lt/lt/naujienos … 4?comments

   Socialinių inovacijų fondo dalininkai:

   Vincė-Vaidevutė Margevičienė,
   Liudmila Mecajeva,
   Arminas Ragauskas,
   Inga Čisler,
   Sigitas Godelis,
   Henrikas Ivaškevičius,
   Eugenijus Verbavičius,
   Zigmantas Kazakevičius,
   Petras Mikelionis,
   Zina Kubilienė,
   Raimundas Barcevičius,
   Valda Vainauskienė,
   Audronė Kisielienė,
   Oleg Mecajev,

   Stichting Gamma Dienstverlening B.V., atstovaujama Brouwers Antonius Gerardus Maria.

   Prezidentė Vincė-Vaidevutė Margevičienė

   Direktorė Liudmila Mecajeva

 5. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Gender loops iskrypeliai iseina i finiso tiesiaja…..

 6. gintaras:

  nu neuztena vien pliurpti.. reikia kazka ir nepopulistinio atlikti Lietuvai.. Visur gyneja ir visus supranta.. O realiai – pliurpalai pries rinkimus..

 7. Mintis:

  šaunuolė gerbiama Stancikienė.Negalime tylėti ir tie kurie patyliukais bando kažkam tarnauti ir galimai žaloti vaikus turi būti žinomi ir atsakyti už galimus keistus sausitarimus.

 8. suomis:

  Patikrinkite panelę Putinaitę ir viskas stosis į savo vietas.

 9. p. Stancikiene, iš Jūsų trykšte trykšta neskanus noras į Semą, nemalonu žiūrėti, sakysite išjunk tv. -taip ir darau.

 10. p. Stancikiene, iš Jūsų trykšte trykšta neskanus noras į Seimą. Ach kaip ten ” smagu”

  • Mintis:

   kad ponia Bobute,Stancikienė ir verta būti seime.Tegul ji tik trokšta,mes visa širdimi UŽ.Pagarba šiai šauniai moteriai.Ji motina,protinga moteris ir ką sako, sako iš širdies.Ji labai gerai viską supranta.

   • JJJJol:

    Pritariu, ji puiki semo nare. Mes ja ir vel su dziaugsmu siusime i sema. O tokiems kaip bobute, vietos bus maziau ir maziau, viena diena ir povilioniene isstumsim, mum reikia sveiku seimo nariu, o ne iskrypusiu…!

 11. Li Bo:

  Lietuva, kaip atsilikusi posovietinė, varžoma prietarų ir tamsuoliškumo šalis, nesugeba pati sukurti tokios programos, todėl bandoma pasinaudoti kitų šalių patirtimi. Skandinavijos šalys yra pavyzdinės ir, pvz., pagal laimės suvokimo indeksą (ir daugeliu kitų parametrų) toli lenkia visas posovietines valstybes. Bet Stancikienei ir kitiems kaimiečiams tai nė motais. Matai, valstybė sugrius, tikėjimas sunyks… Tikėjimas bet kuriuo atveju sunyks, nes iš pasakų anksčiau ar vėliau išaugama. O valstybę ta pati Stancikienė su chebryte jau taip suvarė, kad daugiau kažin ar įmanoma.
  Ir nereikia parintis kad čia kažkas kažką “primeta”. Tokia ar kitokia programa akivaizdžiai reikalinga ir pati Lietuva dairėsi tinkamų pavyzdžių, nes Gražulio ir kitų rėksnių fone nieks nenorėjo imtis tokio darbo. Pasirinkta klestinčios Skandinavijos patirtis, ir teisingai padaryta. Lygiuokimės į geriausius. Ir taip, patys skandinavai irgi suinteresuoti taikiu sambūviu, todėl ir palaiko mūsų iniciatyvas.
  Sonatai: tu pabandyk įtempti visas savo proto galias ir suvokti žemiau parašytus kelis sakinius:
  Programa laužo su lytiškumu susijusius stereotipus- kad yra vyriškos ir moteriškos spalvos, kad yra vyriški ir moteriški rūbai, kad yra vyriški ir moteriški darbai. Pati Stancikienė tur būt dėvi kelnes- tik prieš šimtmetį laikytas grynai vyrišku atributu, škotai dėvi sijonus- kiltus, arabai dėvi faktiškai ilgas sukneles, ir negriūna tos valstybės nors tu ką. Girdėjau, kad kai kurie Lietuvos žvejai žiemą nesibodi užsimauti pėdkelnes- būna šilčiau ant ledo. Ir netampa vyrai moterimis nors tu ką. Programa kalba apie akiračio praplėtimą, o ne apie lyties keitimą. Akiračio ir, kartu, galimybių praplėtimą.

  • Algis Dievų siūstas:

   Matosi, žmogau, kad nesupranti kas yr mūsų tautos vertybės, nekalbu apie bažnytines vertybes nes jos mūsų tautai yr okupantiniu prievartiniu būdu primestos, bet yr kur kas senesnės vertybės jos yr po šiai dienai išlikusios tik sumišusios su bažnytinėmis. Ir nereikia mums kopijuoti visko ką kitos tautos ir valstybės turi, mes turime pakankamai savo kūrybos medžiagos, nereikia vaikytis užsieninių madų ir kitokio šlamšto temti ir maišyti į mūsų tautą ir valstybę, esam kūrybinga tauta ir nereikia kopijuoti reikia save atskleisti ir kurti savo sistemas ir programas, tegu kiti iš mūsų mokosi. Jeigu tu už lyties pasirinkimą tai įdomu jeigu mergaitė pasirinks vyriškumą tai ką jei tarpkojyje žalčiukas atsiras su pora riešutų :), o jeigu berniukas pasirinks moteriškumą tai ką pas jį tarp kojų drevė atsiras :), nesamones paistai žmogau, vaikas jau būna pasirinkęs dar gemalo stadijoje kuom tapti pasidomėk anatomija suprasi tada žmogaus prigimtį, nebent tu nori būti ta pilkoji masės dauguma kuri vaikosi užsienių madų ir visokio šlamšto kurį po šiai dienai kitos valstybės varo į mūsų valstybę… tikiuosiu, kad šis komentaras nebus ištrintas. 🙂

   • Algis Dievų siūstas:

    O drabužiuiai tai neesmė, nes žmogus pritaiko juos kada reikia ir kaip reikia, čia visai nieko bendra neturi su lytiškumu jeigu tai nedemonstruojama viešai, o jeigu viešai tai vadinas yr psichologinis nukrypimas 🙂

    • Algis Dievų siūstas:

     Ir beje žmonės, kai matote kito akį krislą, tai pirma pasižiūrėkite į save, nes gali būti, kad jūsų akį visas rastas styro. Beje skandinavai yra degradavę dvasiškai, jiems terūpi materialūs dalykai jie nesupranta mūsų tautos kultūros jiems svarbu kaip ir kiaulių ūkius mūsuose užveisti ir viską apderkti kaip kokiems juodiesiems troliams, beje Skandinavija ir yra trolių šalis, kas dar tiki pasakomis, o kas jau nebetiki vadinas žmogus jau yra ir be svajonių turiu mintį be dvasinių svajonių… 🙂

     • Li Bo:

      “skandinavai yra degradavę dvasiškai, jiems terūpi materialūs dalykai”
      Tipiškas vakarus prie teliko ir tautinių portalų leidžiančio kaimiečio komentaras. Žmogeli tu, iki vidutinio skandinavo išsilavinimo tau dar daug knygelių tektų perskaityti, o dvasingumas, tavo žiniai, yra nebūtinai religinis. Matau, kad žodį dievas pats rašai iš didžiosios raidės, bet nesibodi kaltinti danus dėl kiaulių ūkių. Aš patikslinsiu, ne danai stato, o mes leidžiame jiems statyti, ne danai teršia, o mes leidžiame jiems teršti. Jausti skirtumą? Galvoji, jei švedai leistų lietuviams pusdykiai kirsti jų miškus, “dvasingieji” lietuviai atsisakytų ir nekirstų?! 🙂

      • Mintis-Li Bo:

       Jūs pats sau prieštaraujate:)
       sakote: “ne danai stato kiaulides,bet mes jiems leidžiame”
       Tai va:mes neleidžiame lįsti prie mūsų vaikų,mes nesutinkame su svetimos ideologijos programomis mūsų vaikams.Viskas turi būti derinama su visuomene,ji informuota iš anksto ir pateikti projektai,jei tokie numatomi,visuomenės svarstymui-VIEŠAM.O mes pasakysim savo žodį.
       Dabar,turėtumėte man pritarti iš visos širdies.

       • Li Bo:

        Kas tie “mes”? Kol kas girdėti tik keli verkšlentojai, kurie net nelabai supranta apie ką kalbama, bet jau kad priešinasi tai priešinasi. Pavyzdžiui, gal gali patikslint kas gi yra tos “svetimos ideologijos”? Ar požiūris, kad už tą patį darbą moteris turi gauti tokį pat atlygį kaip vyras tau yra svetimas? Man tai ne. Ar požiūris, kad yra vyrų, kurie myli vyrus ir moterų, kurios myli moteris, ir, kad nepaisant to jie yra tokie pat humanoidai, kaip ir kiekvienas iš mūsų, tau yra svetimas? Man tai ne. Nežinau, pasakyk ką nors tokio, kas būtų ideologiškai svetima mūsų visuomenėje? O su visuomene derint kiekvieno darželio programos nematau prasmės. Geriau tegu būna įvairių darželių ir tegu žmonės renkasi kas jiems artimiau. Visai gali būti, kad darželiai, bandantys įdiegti lyčių lygiateisiškumo ir įvairovės toleravimo programas nesusilauks vaikų ir natūraliai turės kažką keisti. O referendumo dėl kažkokios dar net neparengtos programos aš neįsivaizduoju. Dėl šimtąkart baisesnio ir žalingesnio AE projekto norėtas surengti referendumas kiek sunkumų patiria…

        • Marta - Li Bobai:

         veidmainiauji, Li Bobai, oi kaip veidmainiauji. Čia koneveiki “conspiracy teorijas”, o apsisukęs jau gini slaptą invaziją į vaikų smegenis, net nepasitarus su tėvais. Šlykštu.

        • Marta - Li Bobai:

         beje, skandinavai čia nie prie ko. Ir nereikia Li Bobams jais dangstytis. Li Bobai pasklido po “klestinčias šalis” ir naikina jas iš vidaus. Štai čia ir yra didžiausia klestinčių šalių nelaimė, nes Li Bobai yra labai triukšmingi ir kiekvienoje šalyje infiltruotas jų kritinis minimumas tam, kad “dekonstruotų” visuomenes, nes nieko jie startyti nemoka. Moka tik griauti. Nelaikykit mūsų kvailiais, aišku?

   • Li Bo:

    Pasakyk bent vieną mūsų “tautos vertybę”, kurios neturėtų ir kitos tautos. 🙂 Ir žiūriu, kad pats kažkaip liguistai į “užsienį” žiūri. Negi ten vien tik šlamštas, ir negi jie mums tą šlamštą sąmoningai grūda? Negi nėra ko pasimokyti iš to tavo “užsienio”?

    Aš esu ne už lyties pasirinkimą, nes lyties pasirinkti neįmanoma- tai apibrėžia genomų sekos.

    • Marta -:

     jau vien lietuvių kalba yra labai didelė vertybė, kurią būtina išsaugoti, nes iš jos kilo visos kitos indoeuropiečių kalbos. Nebūk kvailas/a. Jeigu gyvūnų rūšis stengiamės išsaugoti, įrašydami jas į raudonąją knygą, tai tokią unikalią tautą kaip lietuviai reiktų įrašyti į Auksinę knygą, o ne bandyti ją suniveliuoti su kitomis tautomis. Aišku?

     • Li Bo:

      Eik tu sau, o man toks graikas aiškino, kad visos europos kalbos kilo iš graikų kalbos, net žaidėm žaidimą: aš pasakydavau kokį nors lietuvišką žodį, o jis tuoj surasdavo graikiškas to žodžio šaknis, ir, prisiekiu, viskas skambėjo labai įtikinamai. Bet sutinku, lietuvių kalba yra vertybė, kaip ir prancūzų, Australijos aborigenų ar Ganos bušmenų, taigi tokią vertybę turi praktiškai visos pasaulio šalys. Kokia yra tik mums būdinga vertybė, kurios neturi kitos šalys? Kodėl lietuvius reikia įrašyti į auksinę knygą man taip ir neaišku. Kuo blogesni chorvatai ar mongolai? Ir kas sako, kad lietuvius reikia suniveliuoti su kitais? Ar tai, kad aš nespardau kitaip atrodančių žmonių paverčia mane kosmopolitu?

      • Marta - Li Bobai:

       kosmopolitas yra tas, kurio tėvynė yra kosmose O mes dar turime savo tėvynę Europos viduryje ir nespardom kitų, kurie atvažiuoja pas mus ir mus gerbia, bet nesistengia mūsų pakeisti pagal savo sugedimo laipsnį. Mes taip pat vykstam pas kitokius, mokomės jų kalbos, gerbiam jų kultūrą ir neistengiame savo gyvenamose vietose kabinti savo kalba gatvių lentelių ar kaip kitaip keliant koją atsižymėti savo teritoriją. Aišku? Dorybė yra saikas, sakė Aristotelis. Viskam saikas dera, kas per daug – neišeis į gera. Pakelk dorybę kvadratu ir gausi ydą. Aišku?

       • Li Bo:

        Mes spardome ne tik kaip nors kitaip atrodančius atvykėlius iš kitur, bet ir šalia savęs gyvenančius, bet išsiskiriančius iš bendros masės lietuvius. Jei netiki, apsivilk gėlėtą švarką, užsiaugink ilgus plaukus ir vakare pavaikščiok po Panevėžio centrą (kuris, kažkodėl, tik sutemus iškart ištuštėja), arba po Kauno panemunę ar šančius- iškart sumažės to kvailo idealizmo.

      • Algis Dievų siūstas:

       Vadinas libobas yr tamsi tundra jeigu nežinai iš kur tavoji kalba yr kilusi klausai užsieniečių ir jais tiki, o apie savo šaknis nieko nerauki 😀

    • Mintis-Li Bo:

     jei genomų sekos nulemia tai kam vargti su tais perrenginėjimais:)))?
     Atrodo,pats savoje teorijoje pasiklydot:)))?

     • Li Bo:

      Persirenginėjimas yra žaidimas, kuris padeda suvokti, kad visi žmonės, nepriklausomai nuo biologinės lyties gali dėvėti sau patinkančius rūbus. Taip pat jis padeda laikinai ir sąlyginai atsidurti kitos lyties kailyje ir suprasti, kad lytis yra viena, o su lytiškumu susiję stereotipai- visai kas kita, ir, galų gale, kad visi mes esame žmonės. Dar kartą pasikartosiu, nieks čia nesiruošia keisti kažkieno lyties ar lytinės orientacijos- tų dalykų ir su kuolu neišmuši. Bandoma bent kiek praplėsti tą kaimietišką/tamsuolišką/klebonišką/paranojišką mentalitetą, kad žmonės galėtų su šypsena mėgautis pasaulio įvairove ir ramiai, be pykčio ir neapykantos gyventi savo gyvenimus.

      • Marta - Li Bobai:

       kai tokie kaip tu paliksite ramybėje mūsų vaikus, mes mėgausimės pasaulio ir žmonių įvairove. Aišku? Pradėk pasaulį gerinti nuo to žmogaus, kurį matai prieš save veidrodyje – štai toks mano patarimas tokiems kaip tu. Aišku?:)

       • Li Bo:

        Kažkaip man tavo vaikai mažai rūpi. Aš daugiau savo vaikais, o tiksliau- būsimais savo anūkais, rūpinuosi. Bijau, kad paklius į darželį su Gražulio šutvės parengta ugdymo programa ir paskui visą gyvenimą grieš dantimis.

        • Algis Dievų siūstas:

         Li bobai jeigu tau kito lietuvio vaikai nerūpi, o tik savi rūpi vadinasi esi didelis egositas, nes tik rūpindamasis savo geru pražudysi savo tautą.

        • Marta - Li Bobai:

         neminėk Gražulio vardo be reikalo LiBoba, nes toks dažnas šio vardo minėjimas dažniausiai išduoda priklausomybę… priklausomybę “kultūrinei mažumai”, t.y. tokiai mirties kultūrai, kuri nė neketina pratęsti giminę, susilaukti vaikų ar anūkų… nebent “įsisavinti”, kaip įsisavinamos piniginės lėšos, kitų pagimdytus. Nes mirties kultūra nieko pati kurti negali. Ji gali tik griauti. Ir visiškai kvaila būtų manyti, kad toks griovimas yra kažkokia modernybė. Jis tiek pat senas kaip Sodoma ir Gomora. Paskaityk Biblijoj tą vietą, kur pas Lotą ateina du angelai ir kaip Loto namą apsinta gėjai reikalaudami, kad Lotas duotų jiems patvarkyti tuos angelus. Lotas siųlo savo dukras, bet šie niekaip nesutinka. Na, visai galimas daiktas, kad tie vyrukai buvo auklėjami pagal Gender Loops progrtamą:))

  • Marta -:

   nepasakok pasakų, vaikeli. Ši programa tėra šėtono sinagogos maištas prieš Dievo sukurtą tvarką ir nieko daugiau. Tam, kad sužlukdyti tautą, pirmiausia reikia sužlugdyti jos lastelę – šeimą. O tam, kad sužlugdyti šeimą, eikia pasėti chaosą vaiko galvoje – sunaikinti jo lytinę tapatybę. Gender Loops tą ir daro – aiškina vaikams, kad pri ncas gali mylėti princą, o ne princesę. Ir tai nėra joks progresas, bet atvirksčiai. Tuo užsiima kosmopolitai, žmonės praradę savo tautišką tapatybę. Programa buvo bandyta įdiegti Turkijoj ir Norvegijoj – ne ES šalyse. Vadinasi tai nėra Europos Sąjungos projektas.

    • Marta - Li Bobai:

     aha, neturi ką atsakyti? Jei jau paminėjai klebonėlį, tai atmink, kad jis atstovauja meilės principą. Du žmonės jungiasi į šeimą meilės principu ir drauge kuria gyvybę. Velnias siūlo tik kruštis, ypač su tos pačios lyties atstovu, nes jis atstovauja ne amžiną gyvybę ir meilę, bet mirties kultūrą. Velnias nekenčia Dievo, nekenčia Meilės, nes jis ir yra atskilusio nuo Dievo iliuzinio proto simbolis. Jis šeimininkauja šiame ego pasaulyje ir sunkins žmonių padėtį tol, kol šie atsidurs tokioje nykybėjė ir tokiose kančiose, kad nebeapsikentę imsis šauktis Dievo pagalbos. Tai vienintelė velnio(atsiskyrimas) -šėtono(kaltintojas) teigiama paskirtis. Kuo blogiau, tuo geriau, kaip sakė marksistas Mao. Per aspera ad astra, jei nenorima kitaip. Taip kad ir velnias tarnaukja Dievui. Ir niekur tu, žmogeli, nepasidėsi:)

     • Li Bo:

      Pamiršai pridurti “amen”.

      • Vilmantas Rutkauskas:

       Tas “amen” Lietuvai kruvinai atneštas svetimžodis kilęs iš hebrajiško žodžio אָמֵן , reikšmė – „reikšminga pabaiga”. “Amen” – kuriuo žydas išreikšdavo savo pritarimą savo prikaltąjam “karaliui”, tad ši žydiška raiška su lietuviška siela neturi nieko sietino, išskyrus pritariantiesiems klastingai nesibaigiančios kruvinystės garbinimą.
       ——————————-
       — Raidė צ (jos skaitinė reikšmė 90) rodo užuominą į tai, kad dienos bėgyje judėjas 90 kartų turi ameninintis.
       — Raidė ד (skaitinė reikšmė 4) rodo užuominą į tai, kad keturiskart per dieną judėjas kartoja šlovinimą „Šventas, šventas, šventas kareivijų Galilėjos dievas! Pilna hebraistinė žemė jo garbės!“;
       — Raidė י (skaitinė reikšmė 10) byloja apie tai, kad dienos bėgyje dera išgirsti 10 apreiškimų;
       — Raidė ק (skaitinė reikšmė 100) – kad per dieną pasakyti šimtą hebrajiškų palaiminimų;
       —————–

       • Vanada:

        Nejaugi,Vilmantas,jau rado haliuciogeninių grybų miške..hmm gan ankstoka sakyčiau…gal patikrinkite kelis kartus.o tik tada vartokite…

       • Marta:

        “Amen” raidžių reikšmę tikriausiai imate iš “kabalos”, žodinio Knygos aiškinimo? Gerai, kad aiškinatės, bet patariu paskaityti ir Apokalipsę, t.y. Apreiškimo Jonui II skyriaus pradžią. Atidžiai perskaityti. Ten rasite žodžius, pažodžiui nepamenu, bet kažkas panašaus “jie vadins save žydais, bet jie tokie nėra, o tik velnio sinagoga”… manau, kad nežinote šių žodžių prasmės, nes manote, kad visi, save vadinantys žydais, tokie ir yra. Deja, ne.

      • Marta - Li Bobai:

       Amen, reiškia “tebūnie taip”. Taip, tai patvirtinimas, bet aš viliuosi, kad nebūtina kiekvienam žmogui ar žmonijai laukti tos valandos, kada reiks iš siaubo griežti dantimis. Evangelija, Geroji Dievo naujiena daba visiems yra lengvai prieinama ir internete. Dievo Sūnui neturi nutikti nieko bloga, tą ir įrodė nukryžiavimas, o velnią kiekvienas savyje turime įveikti su Dievo sūnaus pagalba, kuris taip pat yra mumyse. Dar turime Dievo duotą laisvą valią rinktis – su velniu mes ar su Dievo sūnumi. Kito pasirinkimo nėra.

       • Vilmantas Rutkauskas:

        Aš irgi visada taip maniau, kad kiekviename žydų tikėjimo teologiniame piligrimo piligrimavime yra pakankamai (apie 50 proc.) teologinio tandeminio velnizmo.
        Kalbuos su kokiu senos kartos (15 – 19 tamsybių Lietuvai amžiaus) modeliniu žydų dievo “dievystės” programiniu Lietuvai krikščioniu ir, prisipažinsiu, taip atrodo, kad kalbuos su kokiu velniu.

        “Kito pasirinkimo nėra” – dar gražiau.

   • larisa marejeva:

    Bravo! Geras atsakymas!

 12. Mintis-Li Bo:

  Apie stereotipus;
  sovietmečiu mergaitėms,kai kuriose mokyklose,vadinamose pavyzdinėmis,turėjo būti supintos ar surištos dvi kasytės,jokių kirpčiukų ,sutrauktos iš kaspino dvi rožytės,kiekviena po1,5 metro.Pėdkelnės -rudos,šventinės- baltos.Vaiko nuomonė neturėjo iššokti iš bendrosios ir kad nebūtų vis reiškiama,nes pasirodys ,kad vaikas kalba kažkaip kitaip-įtartinas.
  Lietuvos žmonės džiaugiasi išsivadavę iš tų stereotipų,bet dabar brukami stereotipai lenkia visus sovietinius.Lyginti lytis,persirenginėti vaikams,nei pats Leninas nebūtų sumąstes.Mes iškovojom vaikam Neperiklausomybę,kad vaikai laisvai kvėpuotų,ir džiaugtusi vaikyste.Kažkas bando juos vėl varžyti,kišti į keistų svetimų valstybių sukurtų programų dėžę.
  Lietuvos Konstitucijos 38 straipsnio 2-oje dalyje yra pareiga mums visiems Lietuvos piliečiams tausoti tėvų palikimą.Tas palikimas yra dvasinis,moralinis turtas sukauptas per kartas ir laike patikrintas:šeima,moralė,papročiai,vaikų ugdymas,formuojant esminius prioritetus ir ruošimas vaiko gyvenimui,savo brandai,laikui kai jis perims tėvų pareigas ir atsakomybę prieš savo vaikus,prieš valstybę-tapti sąmoningu,atsakingu piliečiu.BK nustatyta ir atsakomybė jei esi abejingas valstybei pilietis:
  1Jei nesuvoki procesų valstybėje ir nesi pilietiškas dėl aplaidumo.
  2.Jei pilietiškumą naikina piktybiškumas.
  Be abejo,gali ir nesugebėti suvokti pilietiškumo ir savo pareigos, valstybei dėl tam tikrų priežąsčių.

  • Li Bo:

   “dabar brukami stereotipai lenkia visus sovietinius”
   Joooo, kažką rašau, bandau aiškinti, o paskui pamatau, kad žmogus net nesupranta ką reiškia žodis “stereotipas”. Tiek to, nebeaiškinsiu abėcėlės.

  • Marta - Li Bobai:

   niektauška, ko tu kaip sugedusi plokštelė nuolat giedi tik apie stereotipus? Pati žaidžiau su mašinėlėmis dažniau nei su lėlėmis ir dėvėjau kelnes dažniau, nei sijoną ir niekas man to niekada nedraudė. Sovietmečiu dėvėjom mokyklose uniformas ir nei vienas už tai negalėjo girtis brangesniais drabužiais. Iki šiol Anglijoje dėvimos uniformos mokyklose. Gender Loops programa yra pogrindinė, kažkieno slapta primesta… ji naudojasi ES fondais, tokiais kaip Leonardo da Vinči, skirtais socialinei atskirčiai mažinti, skatinant lygias galimybes, lygiateisiškumą. Visų lygios teisės dar nereiškia visų suniveliavimo, suvienodinimo. Net pauksčių patinėlis savo plunksnų spalvomis skiriasi nuo patelės.

   O jei tamstytė, būdamas vyras, trokšti dėvėti batais su kablukais, vilkėti sijoną ar dažytis lūpas bei pudruotis, tai pirmyn, niekas tau nedraus laužyti šio stereotipo. Bet neversk, pasitelkdamas prievartą, mus tavimi grožėtis, nes tai jau ne tik stereotipų laužymas bus, bet ir mūsų laisvos valios laužymas, jei ką:)

   • Li Bo:

    Tai prasikrapštyk savo akis ir parodyk man, kur kalbama apie visų suniveliavimą ir suvienodinimą? Nusibodai su tuo savo rėkimu ne į temą…

    “Gender Loops programa yra pogrindinė, kažkieno slapta primesta”
    O tu gali bent minutei pamiršti tą pasaulinį žydų/gėjų/masonų sąmokslą? Lietuva labai kukliai ir neryžtingai bando pasinaudoti klestinčių ir toli mus pralenkusių šalių patirtimi. Mes beveik visom prasmėm (apie tariamą dvasingumą net juokinga kalbėti) velkamės uodegoje ir aš sveikinu bet kokį bandymą perimti naudingą patirtį. Na, bet matau, kad yra ir kitaip manančių. Tikiuosi, kad tokių nėra labai daug, kitaip būtų liūdna.

    Man kablų nereikia, bet kai pamatau vyrą su aukštakulniais, mane ima juokas ir nuotaika pagerėja, o tu, matyt, susirieti nuo neapykantos- toks tarp mūsų ir skirtumas.

    • Marta - Li Bobai:

     kodėl turėčiau nesidomėti sąmokslais, jei Gender Loops ir yra sąmokslas, bandantis inoktrinuoti vaikų smegenis kaip tai buvo daroma iškart po Leninoi-Trockio revoliucijos. Gal ir pats dar darželyje giedojai apie meilę partijai ir Iljičiui? Gal jau išties liaukis platinęs šias demagogijas apie “klęstinčia sšalis” su Breiviko teraktomis. Ir pats gali įregistruoti kiekvienoje iš jų savo firmelę ir po to jau skalbtis, kad neši “saulę” iš vakarų klestinčių šalių. Nejuokink svieto:)

     • Li Bo:

      A vot Breivikas kaip tik ir iliustruoja kas atsitinka, kai žmogus giliai įtiki pasauliniais sąmokslais ir tautos gelbėjimo misijomis. Lietuvoj irgi ne vienas breivikas yra, manau, tikrai pamatysim ir čia fejerverkų.

      • Marta:

       tiki, kad Breivikas veikė savarankiškai? Aš taip nemanau. Jis savo pažiūras viešino viename laikraštyje, kurio savininkas galimai priklausė tokių, kurie ir skleidžia Gender Loops programas. Juo buvo pasinaudota kaip tik tuo metu, kai Palestinos lyderis atvyko į Norvegiją tartis dėl būsimo balsavimo Jungtinėse Tautose. Na, bet tai jau mano “sąmokslų teorija”. Tu teisus. Nes aš, matai, tikiu, kad ir Kedžio bandymu paviešinti savąją problemą buvo pasinaudota…

 13. elena:

  Liudmila Mecajeva,
  Oleg Mecajev,
  ?Duetas? Kur du stos….

 14. elena:

  >bobutei .O,ką ,Tamsta,siūlai? Ar Lietuvos pilietis negali norėt į Seimą,turėt idėjų “padaryt”Tvarką?Skanu -neskanu,tv….toks Tamstos pasaulis?Dėk prieskonių į Kasdienybę—Gyvenimas yra gražus

 15. Sutverejas:

  Liciu supriesinimas zaloja smarkiau, negu lyciu lygybe. Zmogaus saviraiska yra auksciau davatkisko moralumo.

  • nonsens:

   nėra jokios lyčių lygybės. Yra tik lyčių lygiateisiškumas, lygios galimybės. Išmokite pagaliau teisingai vartoti sąvokas.

  • Mintis-pasivadinusiam sutvėrėju:

   Visas pasaulis sukurtas vadovaujantis logika ir harmonija.Keli klausimai iš mus artimiausios,buitinės erdvės logikos:
   Ar varžtą sukate į varžtą?
   Ar morką skutate su morka?
   Ar duris rakinate su durimis?

   • Li Bo:

    Pasaulis susikūrė iš atsitiktinumų ir sutapimų. Keli klausimai iš mums artimos gamtinės erdvės:
    Ar miško medis auga tik šalia kitos lyties medžio?
    Ar riedantis akmuo atsitrenkia tik į kitos spalvos ir struktūros akmenį?
    Ar gali susilieti dvi upės?

    • Algis Dievų siūstas:

     gyvenime sutapimų nebūna pasidomėk visatos dėįsningumais tai gal suprasi.

    • Mintis:

     Medis auga miške tarp medžių,kaip Jūs gyvenate tarp žmonių,stovite tarp jų stotelėje,ar džiazo festivalyje.Bet nuėjes į mišką stebėkite,kaip liepaitė meiliai šypsosi stipruoliui ąžuolui, kaip berželis draugiškai guodžia bailutę drebulėlę.Paklausykite kiek šnabždėjimo sąmanėlėse ir kiek ten gyvybės meilės ir harmonijos.
     Akmenyje slypi išmintis.Jis nesiekia riedėdamas atsimušti į akmenį,jis rieda ir įsitaiso kur galulaukėje,žolėje,pievoje,kad galėtų ramiai svajoti ir turėtų kuo daugiau erdvės.Ar pastebėjote,kad akmuo niekad neįsitaiso ant kelio,nes suvokia kad tai yra nepadoru.
     Ar susilieja dvi upės?
     Neris susijaudinusi skuba į susitikimą su Nemunu,trokšta,kad kuo greičiau jis ją apkabintų.Susilieja su juo meilėje, supratime ir harmonijoje. Nemunėlis didingai tekėdamas tolyn,meilės įkvėptas ir sustiprintas savo vandenis atiduoda Kuršių marioms.Graži auka ar ne?
     Deja,kuršiai labai buvo prisirišę prie marių,ne vienas gyvybę ten paliko ir kiekvienas jų , kaip ir Kąstytis,turėjo savo undinę ir savo meilės dainą.Gamtoje visur harmonija meilė ir supratimas, pasiaukokijimas ,ryšys tarp vyriškojo ir moteriškojo prado,kurį sutraukius lyg sielą prarandame.
     Pjaunamas miškas ,dešimtimis hektarų,sunaikinama ne tik augmenija bet ir gyvunija,paukšteliai,žvėreliai jų lizdai,jų namai.Apsodina paskui, pagal programą ,kad paprasčiau būtų eglaitėm o,gyvunijos ir augalijos unikalus genomas jau sunaikintas ir perkreiptas.Atitrūkus nuo gamtos žmonių sąmonė persikreipė atsirado tuščia vieta viduje,kurią paskubėta ,pagal programas, užpildyti,primityvumu- savo inkstintų tenkinimu. Net žvėrelių “primityvume” rasi tobulybės.Kuo tapo žmogus jei jau vaikelius prievartauti ir niekinti gali? O atrodo protinga būtybė lyg buvo?

  • Pikc:

   Jo – liciu supriesinimas zaloja, nes ira tik viena litis – nekatroji litis. tik davatkiskai moralus to nesupranta. Zmogaus saviraiska ira auksceu visko – ipac jeigu asmenibe tokia turtinga kaip auksceu pasirases sutverejas.

   • Algis Dievų siūstas:

    Tamstele reiktų lietuviškai pasimokinti rašyti ir be jokių trumpinių ir šveplavimų, nesakau, kad aš ideliai rašau, bet aš bent jau stengiuosiu. 🙂

   • Budrys:

    “pikc” – ryškiai ir aiškiai kažkas “pasiskolinęs” tikrojo, tikrai raštingo ir adekvataus komentatoriaus niką Pikc, stengiasi pastarąjį sukompromituoti tokiu banaliu būdu. Buktysta vargšiukas…:)

    • Pikc:

     Gerbiamieji – mano komentaras buvo ironiška reakcija į komentatoriaus “sutverejas” “įžvalgą” (“Liciu supriesinimas zaloja smarkiau, negu lyciu lygybe. Zmogaus saviraiska yra auksciau davatkisko moralumo”). Aš tiesiog lengvai pasityčiojau tiek iš svaigalų apie “liciu supriesinima”, tiek iš saviraiškos aukštintojų, kurie net rašyti taisyklingai nesugeba. Atsiprašau, jei mano komentaras sudarė klaidinantį įspūdį. Beje, kalbant apie “genialius” komentatorius – kokią prasmę matote diskusijose su tuo troliu “Li Bo”? Su oponentu galima diskutuoti, jei jis a) sugeba mąstyti ir b) nori suprasti. Čia akivaizdžiai ne tas atvejis. Be to, dar ir pokalbio kultūra šiam biologiniam vienetui – svetima sąvoka. Troliams blogiausia – ignoravimas. Tiesiog nekreipkite dėmesio – tegul sklaidosi, ilgainiui pačiam atsibos. Anksčiau ar vėliau net tokie supranta, kad rėkauti tuščiame kambaryje – jokio “kaifo” 🙂

 16. ed:

  nuotraukoje stancikiene atrodo labai papilnejusi. Matyt nuo susirupinimo amzinosiomis vertybemis…

 17. ed:

  Li Bo, ar tu durnas (-a) tokias idejas varineti alke? Tai beveik tas pats, jeigu kalba apie vakarietisku demokratiniu vertybiu pranasumus pasakytum metiniame komunistu partijos akcininku suvaziavime

 18. tikras lietuvis:

  Nenukrypkite nuo temos!Aš,kaip buvęs milicininkas jus perspėju,nes kai suras-jokie aciprašymai nepadės!

  Vidmantas(milicininkas-pencininkas)Joniškis.

 19. LiberMelas:

  Vienas anglų filosofas yra pasakęs: „Kas kovoja gali pralaimėti, kas nekovoja tas jau pralaimėjo.“ Reikia pridurti, kad taip būna visada. Lietuvoje irgi dar ne viskas prarasta. Rudenį bus rinkimai. Reikia, kad nė vienas liberalas nepatektų į seimą. A.Kubiliaus vadovaujamos partijos vadovybė irgi yra vien liberalai, nors maskuojasi kaip tėvynės sąjunga, kaip patriotai. Visiškai taip kaip sako R.Dėjus – visada yra du tikslai parodomasis apipintas gražiais žodžiais ir už jo paslėptas tikrasis, kuris ir vykdomas. Parodomasis skirtas privilioti rinkėjams ir jiems apgauti, o tikrasis vykdomas ir klupdoma Lietuva. Skaitykite Rūtos Gajauskaitės knygą „Kedžio kelias“. Cituoju: „Krizės metu A.Kubilius ramiai sušelpia gėjus 1/3 milijono (litų)….Kauno pedofilijos bylos pačiame epogėjuje pradėti klijuoti autobusų stotelėse homoseksualus ginantys plakatai…Ogi pasirodo jų leidybą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė!!! Va tai tau ir A.Kubilius…

  • Algis Dievų siūstas:

   Na yra ir dar kitokis kovos būdas, nepradėta kova laimėta kova, taip iš savo patirties galiu pasakyti, kai du kartus buvau 1 prieš 3, ir dar vieną kartą 1 prieš 2 ir ką manot taip susiklostė, kad nė vienas kitam nė smūgio nesudavėm net neapsižodžiavome tieiog provokacijai nepasidaviau, a už tai mane į barą pasikvietė, bet gražiai, kad laiko nėra ir gražiuoju išsiskyrėme tai va dar ir taip būna. 🙂 kaip sakoma kol nėra realios grsmės kumsčiais tuščiai neriaikia mojuoti 🙂

  • Marta:

   visos nevyriausybinės organizacijos gavo pinigų, ne tik gėjai. Vien Sorošas yra įsteigęs Lietuvoje apie 70 ir visos gina “žmogaus teises’. O Europoje jų pristeigta daugiau nei 200. Laikas būtų atsirinkti kurias Nevyriausybines organizacijas verta finansuoti, o kurios veikia mūsų visuomenėje tik kaip tranai “keičiantys visuomenes” taip kol neliks bitučių, kurios medų neša. Tada dvės ir tranai. Tačiau, jei jų čia nefinansuosi, jas finansuos iš užsienio ir tada teks kaip daro Putinas, priskirti šias organizacijas užsienio agentūrinei veiklai, veikiančiai prieš vietinę visuomenę. O valstybės pareiga ginti savo visuomenę.

   • skaidra:

    Gal netradicinio seksualumo zmonems tikrai reikia paramos ir dvasines ir isreikstos piniginiais vienetais,Jie tvarkosi kaip matom neprastai ir yra gana aktyvus ir matomi, juos sunku nuskriausti.Nesinori i tas problemas leistis nuo pat vaikystes ta matyt turetu daryti psichologai su savo pacientais. Musu vaikams ir tai nemaza problemu- beveik neliko darniu seimu brangiai kainuoja sporto ir kitokios veiklos kuriu neistengia lankyti del tevu finansinio neigalumo galop patys tevai juos palieka isvaziuodami uzsidirbti i Svedija Suomija ar Danija.Dar prades grusti i galvas visokias programas, kad turetu kuo uzsiimti kol teveliai dirba.

 20. Romas:

  aš lietuvis, būdamas ne elitas , atvirai pasakius, pavargau nuo Europos sąjungos. Kažkur , kažkas , kažką sugalvojo , kaip pagaminti be lyčių asmenybių, sudomina mūsų valdininkėlius . Jie, tingėdami pasukti savo galvas , pasidomėti, kaip mūsų protėviai per tūkstančius metų , puoselėdami dorą , darną , sarmatą , paliko mums sveiką tautą. Ir , kaip iš tos patirties sukurti dar sveikesnę jaunają Lietuvą. Nueina lengviausiu keliu. Kuris vadinasi “COPY”.
  Nejučiom kyla įtarimas, kad šitie parsidavėliai, “reformatoriai”, sėdėdami tarptautiniam ryšio tinkle ,(” internet”) pagal kažkieno nuorodą , gal būt, gaudami atlygį , nusirašo kažikokią nesąmonę ir pateikia mums , kaip aukštos pažangos kelio kryptį. Bet dauguma tėvelių priešinasi ir supranta šios “reformos” pražūtingumą, pagarba jiems . Tėveliai nepatikėkit savo vaikų, besarmačiams. Tikiuosi, kad laimės sveika Lietuva.

 21. Vyrai, mylėkite moteris, moterys, mylėkite vyrus, bus dukrų, sūnų, taip bus geriau ir neklausykime, ką mums seka skandinavai ar danai; turėkime savo protą

 22. skaidra:

  As savo vaikus aukleju pati ir nenoriu kad juos uzprogramuotu nesvarbu kas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: