VAE skaldo opozicinių partijų vienybę (1)

Gegužės 25 dieną trys opozicinės partijos deklaravo vienybę artėjančiuose Seimo rinkimuose, tačiau šiandien Socialdemokratai sako, kad šis susitarimas netenka prasmės.

To priežastis – šiandien įvykęs Seime balsavimas dėl Visagino atominės elektrinės. Darbo partija balsavo už būsimą jėgainę, kai socialdemokratai griežtai priešinasi šiam, didžiausiam nepriklausomos Lietuvos istorijoje, ekonominiam projektui.

„Tenka apgailestauti, jog išsiskyrė mūsų ir „darbiečių“ požiūris į patį svarbiausią Lietuvai klausimą – naujos atominės elektrinės statybos projektą, kuris, mūsų požiūriu, įklampins Lietuvą į dar didesnes skolas“, – išplatintame pranešime cituojamas Seimo opozicijos lyderis, socialdemokratų pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Socialdemokratai siūlė valdantiesiems palaukti referendumo rezultatų ir atsižvelgti į Lietuvos žmonių nuomonę, tuo tarpu Darbo frakcijos atstovai palaikė valdančiųjų poziciją projektą Seime priimti kuo greičiau.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

 1. žaidimai:

  Manau,kad valdantieji galėtu sutikti su komunisteliais del referendumo, tuom atsižvelgtu į lietuvos žmonių nuomonę,bet tada kaip bus pastatyta atominė.
  Gapšys kaso kapšą
  uspaskis rauko nosį
  mes jus koncervatoriai paremsim
  o jus ar mums dovanosit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: