Gruodžio 1 d. Seimo valdyba pritarė darbo grupės, sudarytos įvertinti Seimo ir Seimo padalinių darbo nuotoliniu būdu (įskaitant balsavimą nuotoliniu būdu) galimybes ir parengti reikalingus teisės aktų pakeitimo projektus, pateiktiems siūlymams. Darbo grupės paprašyta artimiausiu metu pakoreguoti pateiktą Seimo statuto pakeitimo projektą pagal Seimo valdybos narių išsakytas pastabas.
Seimo posėdyje priėmus siūlomą Seimo statuto pakeitimo projektą Seimas galėtų dirbti nuotoliniu būdu visa apimtimi – Seimo veikla iš esmės būtų nepertraukiama.
Siūlymuose numatyta galimybė Seimui iš dalies dirbti nuotoliniu būdu: Seimo posėdžius organizuojant įprasta tvarka, o Seimo struktūrinių padalinių darbą organizuojant nuotoliniu būdu. Taip yra šiuo metu: Seimo statutas numato dalinio nuotolinio Seimo darbo galimybę. Šalyje paskelbus nepaprastąją padėtį, ekstremaliąją situaciją ar karantiną ir Seimo valdybai pateikus motyvuotą siūlymą Seimas dirbtų nuotoliniu būdu visa apimtimi.
Posėdžio metu Seimo valdyba taip pat priėmė sprendimą pritarti darbo grupės pateiktam vienam iš dviejų pasiūlymų organizuojant Seimo posėdžius nuotoliniu būdu naudotis specialia nuotolinio bendravimo platforma. Buvo pavesta Seimo kanceliarijos Veiklos aptarnavimo departamento Informacinių technologijų eksploatavimo skyriui ją pritaikyti tokiu būdu užtikrinant Seimo veiklos nepertraukiamumą bei galimybę vykdyti konstitucinius įgaliojimus esant Seimo nuotolinio darbo aplinkybėms.
Tarp darbo grupės siūlymų – nustatyti Seimo nario tapatybę registruojantis ir balsuojant naudojant elektroninį parašą ir momentinę fotofiksaciją.
Nuotoliniu būdu vykstančio posėdžio, kaip ir Seimo salėje vykstančio posėdžio, vaizdas ir garsas būtų transliuojamas Seimo interneto svetainėje bei kitais įprastais kanalais, taip pat įrašomas ir išsaugomas.