Šeštadienis, 23 gegužės, 2026
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Gamta ir žmogus Kelionės

Ką veikti Palangoje žiemą?

www.alkas.lt
2024-11-21 17:25:17
2.3k
PERŽIŪROS
0
Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

Palanga, dažnai laikoma vasaros poilsio sostine, žiemą įgauna visiškai kitokį, bet ne mažiau patrauklų įvaizdį.

Kai pajūryje mažiau žmonių, galima mėgautis ramybe, išskirtiniais renginiais ir šaltajam sezonui pritaikytomis pramogomis.

Tai puiki vieta ramiems pasivaikščiojimams pajūryje ir, tuo pačiu, puiki sveikatingumo bei šeimos pramogų oazė.

Palanga žiemą gali būti puiki mini atostogų lokacija su šeima ar vaikais, arba tiesiog norint romantiškai pabūti dviese.

Ką veikti Palangoje blogu oru?

Žiema dažnai pasižymi vėjuotu ir lietingu oru, tačiau tai nereiškia, kad reikėtų likti viešbutyje atvykus į Palangą.

Priešingai, šiame mieste yra itin įdomių muziejų po stogu, kuriuose kultūra ir istorija jus ne tik praturtins, bet ir sušildys.

Viena iš populiariausių vietų – Gintaro muziejus, įsikūręs gražiuose Tiškevičių rūmuose. Net jei už lango šalta ar lyja, šioje vietoje galite pasinerti į gintaro pasaulį, kuris sužavi ne tik istorijos mylėtojus, bet ir šeimas su vaikais.

Gintaro dirbinių kolekcijos, interaktyvios ekspozicijos bei jauki muziejaus atmosfera padeda užmiršti šaltą žiemą.

Meno mėgėjams verta apsilankyti Antano Mončio namuose-muziejuje, kur galima pažinti unikalią garsaus skulptoriaus kūrybą ir net prisiliesti prie jo darbų.

SPA Palangoje – puiki pramoga žiemos metu

Šaltuoju metų laiku SPA centrai Palangoje tampa tikra atgaiva kūnui ir sielai. Kurorte tokių opcijų gausu, galite rinktis:

  • Viešbučiai su SPA. Viešbučiai, tokie kaip „Vanagupė“, „Palanga Life Balance SPA“, siūlo aukštos kokybės SPA paslaugas (baseinai, masažai ir procedūros, kurios padės atsipalaiduoti).
  • Pirčių ir baseinų kompleksai. Jei ieškote atskirų pirčių ar baseinų, Palangoje jų taip pat netrūksta. Pavyzdžiui, kompleksai su druskos kambariais, aromaterapijos pirtimis ar specialiais baseinais vaikams – puikus būdas atsipalaiduoti. Vienas žinomiausių pirčių ir baseinų kompleksų Palangoje „Atostogų parkas“. 2019 duris atvėrė Palangos miesto baseinas.
  • SPA centrai. Tokie centrai kaip „Amber SPA Boutique“ ar „Palangos Linas“ siūlo procedūras ne tik viešbučių gyventojams.

Apgyvendinimas Palangoje žiemą

Žiemą Palanga išsiskiria tuo, kad apgyvendinimas tampa daug prieinamesnis nei vasaros sezono metu.

Viešbučiai, apartamentai ir privatūs nameliai dažnai siūlo patrauklias kainas, o daugelis jų papildomai kviečia mėgautis jaukiais žiemos malonumais.

Pavyzdžiui, apartamentai ir nameliai su jacuzzi yra puikus pasirinkimas poroms ar šeimoms, norinčioms susikurti romantišką atmosferą. Įsivaizduokite save sėdint šiltoje burbulinėje vonioje, kai už lango siaučia šaltas žiemos vėjas – tai tikras malonumas. 

Tiems, kurie planuoja atvykti su draugų grupe ar šeima, patartina rinktis sodybų ar pirčių nuomą netoli Palangos.

Tokios vietos dažnai siūlo ne tik patogų apgyvendinimą, bet ir papildomas pramogas, kaip pirtys, kubilai ar net erdvės žiemos žaidimams.

Ką veikti su vaikais Palangoje žiemos metu? 

Didžiausia vaikų žaidimų aikštelė Palangoje yra Šermukšnių gatvėje. Čia mažieji gali leisti laiką supdamiesi, laipiodami ir bėgiodami, o tėvai gali mėgautis jaukiu poilsiu ant suolelio.

Dar viena įdomi vieta – Pasakų parkas, įsikūręs pušų apsuptyje. Šis parkas išsiskiria įgarsintomis pasakų vizualizacijomis, kurios sužavi tiek vaikus, tiek jų tėvus. Pasakų tekstai, įgarsinti Ingos Valinskienės balsu, sukuria ypatingą atmosferą, o interaktyvūs pasakų veikėjai skatina vaikų smalsumą ir kūrybingumą.

Tokie pasivaikščiojimai tampa ne tik pramoga, bet ir puikia edukacine veikla.

Žiemos pramogos Palangoje

Žiema Palangoje suteikia unikalią galimybę atrasti šio kurorto grožį, kai aplink ramu. Net jei nenorite išleisti daug pinigų, Palangoje galima rasti daugybę nemokamų pramogų.

Pavyzdžiui, net pasivaikščiojimai prie jūros tampa ypatingi žiemos metu – paplūdimiai tušti, o nurimus šaltam vėjui ir klausantis bangų mūšos užplūsta ramybė. Be to, po stipresnių žiemos audrų verta užsiimti gintaro rinkimu.

Tai įdomi ir visiškai nemokama veikla, kuri gali tapti smagiu iššūkiu tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Kitas lankytinas objektas – Palangos botanikos parkas, kuris žiemą tampa tylos ir gamtos kampeliu. Čia galima pasivaikščioti takeliais, pasigrožėti užšalusiais tvenkiniais ir pajusti tikrą žiemos ramybę.

 

1 of 11
- +

1. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

2. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

3. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

4. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

5. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

6. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

7. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

8. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

9. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

10. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

11. Palanga žiema | priejuros.lt nuotr.

10 įdomiausių Palangos lankytinų vietų

  1. Palangos tiltas – nepriklausomai nuo sezono, Palangos tiltas išlieka vienu svarbiausių miesto simbolių.
  2. Botanikos parkas ir Tiškevičių rūmai
  3. Pasakų parkas – pušynų apsuptas Pasakų parkas yra puiki vieta šeimoms su vaikais.
  4. Birutės kalnas – mitais apipintas Birutės kalnas žiemą tampa dar paslaptingesnis.
  5. Rąžės upelis ir antelės
  6. Antano Mončio namai-muziejus
  7. J. Basanavičiaus gatvė – nors vasarą ši gatvė pilna žmonių, žiemą ji atgyja kitu ritmu.
  8. Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia – įspūdinga neogotikinė bažnyčia savo didingumu traukia akį visais metų laikais.
  9. Žvejo sodyba-muziejus
  10. Pajūrio promenada ir paplūdimys

Žiemos renginiai Palangoje

Žiema Palangoje pilna šventinės atmosferos ir įdomių renginių. Gruodžio pradžioje vyksta tradicinis Kalėdų eglutės įžiebimas, kuris kasmet pritraukia tiek vietinius gyventojus, tiek miesto svečius.

Šio renginio metu miestas nušvinta šventinėmis šviesomis, vyksta koncertai, mugės ir įvairios pramogos. 

Naujametiniai fejerverkai – dar viena tradicija, kai žmonės renkasi prie Palangos tilto, norėdami pasitikti Naujuosius metus su fejerverkų šou ir jūros bangų muzika.

Taip pat vasarį vykstantis „Palangos stinta“ festivalis tampa pagrindiniu žiemos akcentu. Šio renginio metu galima paragauti įvairių stintos patiekalų, stebėti tradicinius pasirodymus ir dalyvauti linksmybėse visai šeimai. 

Palanga žiemą – tai ne tik ramus kurortas, bet ir vieta, kur galima rasti daugybę pramogų, lankytinų vietų bei jaukių renginių. Nesvarbu, ar keliaujate su šeima, ar ieškote SPA malonumų, ir norite ramiai praleisti savaitgalį prie jūros – Palanga visada pasiūlys, ką nuveikti.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Palangoje prasidėjo PLB suvažiavimas
  2. Palangoje atidengiamas paminklas A. Smetonai
  3. Palangoje pažirs gintaro lietus
  4. Palangoje – komiksų lauko paroda apie J. Šliūpą
  5. Palangoje dvi fotografijos parodos pasakos apie dvi iškilias asmenybes
  6. Palangoje duris atvėrė atnaujintas Jono Šliūpo muziejus
  7. Moteris fotografė XIX–XX a. sandūroje: Europoje – neįprasta, o Palangoje – kasdienybė
  8. Skulptoriaus A. Mončio gimimo 100-mečio proga – šventinis minėjimas Palangoje
  9. Skautai prašo grąžinti istorinį skautų įkūrėjo gatvės pavadinimą Palangoje
  10. Palangoje – nuotraukų ir dokumentų paroda „Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio iniciatyvinei grupei – 35 metai“
  11. Skautai ryžtingai siekia sugrąžinti skautų įkūrėjo R. Baden–Povelio vardo gatvės pavadinimą Palangoje
  12. Septyni pajūrio švyturiai kviečia kelionei „Švyturių takais“

Naujienos iš interneto:

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Žemės ūkis
Lietuvoje

Lietuva ragins ES imtis skubių sprendimų dėl pieno sektoriaus trąšų krizės

2026 05 22
Mokykla
Lietuvoje

Perkūnkiemyje iškils bendruomenės itin laukta progimnazija

2026 05 22
Mokykla, klasė
Lietuvoje

Aptarta, kaip mokyklos turėtų elgtis kilus krizinei padėčiai

2026 05 22
A. Rusteika. Balionų isterija – priedanga politinei aferai
Lietuvoje

Dėl kontrabandos sulaikyti 27 asmenys, tarp jų ir pareigūnai

2026 05 22
Draugystės parkas
Lietuvoje

Klaipėdoje – dar viena laisvalaikio erdvė

2026 05 22
Atpažinti neapykantą politinėse kampanijose kvies speciali „Nepatogaus kino“ programa
Lietuvoje

Lygių galimybių kontroliere dar vienai kadencijai paskirta B. Sabatauskaitė

2026 05 22
„Arkia Israeli Airlines“
Lietuvoje

Iš Vilniaus skrydžius pradėjo nauja oro bendrovė 

2026 05 22
Šildymas
Lietuvoje

Vyriausybė pritarė siūlymui atnaujinti šilumos ūkio reguliavimą

2026 05 22
Konferencija „Švietimo akcentai“
Gamta ir žmogus

Pamoka kaip kurstymas: kodėl drąsos keistis šiandien reikia ne tik mokiniui, bet ir mokytojui

2026 05 22
Didžiosios bezdžionės
Gamta ir ekologija

Sengirės kinas: „Primatologų trijulė“ – Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje

2026 05 22
Kiškis. Gyvūnų jaunikliai
Gamta ir ekologija

Nelieskite laukinių gyvūnų jauniklių: tai gali lemti jų žūtį

2026 05 22
Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą papildė trylika reiškinių
Istorija

Po papildymo nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvade – 83 vertybės

2026 05 22

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • +++ apie Dėl kontrabandos sulaikyti 27 asmenys, tarp jų ir pareigūnai
  • +++ apie D. Kuolys. Ar tikrai Juozas Lukša-Daumantas vertas tik buvusio kagėbyno vietos
  • Ne apie Dėl kontrabandos sulaikyti 27 asmenys, tarp jų ir pareigūnai
  • Marco Rubio apie S. Buškevičius. Oro skylės ministerija

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • D. Kuolys. Ar tikrai Juozas Lukša-Daumantas vertas tik buvusio kagėbyno vietos
  • Paskutinės minutės kelionės: kodėl kartais verta tiesiog išvykti?
  • 5G namų internetas kada jis tinka ir kada geriau rinktis šviesolaidį
  • Lietuva ragins ES imtis skubių sprendimų dėl pieno sektoriaus trąšų krizės

Kiti Straipsniai

Pora su lagaminais leidžiasi į spontanišką kelionę tropinėje saloje

Paskutinės minutės kelionės: kodėl kartais verta tiesiog išvykti?

2026 05 22
„Arkia Israeli Airlines“

Iš Vilniaus skrydžius pradėjo nauja oro bendrovė 

2026 05 22
Konferencija „Švietimo akcentai“

Pamoka kaip kurstymas: kodėl drąsos keistis šiandien reikia ne tik mokiniui, bet ir mokytojui

2026 05 22
Didžiosios bezdžionės

Sengirės kinas: „Primatologų trijulė“ – Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje

2026 05 22
Kiškis. Gyvūnų jaunikliai

Nelieskite laukinių gyvūnų jauniklių: tai gali lemti jų žūtį

2026 05 22
Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą papildė trylika reiškinių

Po papildymo nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvade – 83 vertybės

2026 05 22
Baltijos šalių Prezidentai

Lietuvos, Latvijos ir Estijos vadovai aptarė Baltijos šalių oro erdvės saugumą

2026 05 21
Juras Taminskas

Susisiekimo ministras įvertino reagavimą į oro pavojų

2026 05 21
Krašto apsaugos ministerija

Ministerija perka granatsvaidžius, sutarta dėl 17 mln. eurų vertės bendradarbiavimo

2026 05 21
Pašto ženklas Žemės ūkio rūmų šimtmečiui

Pašto ženklu įamžinamas Žemės ūkio rūmų šimtmetis

2026 05 21

Skaitytojų nuomonės:

  • +++ apie Dėl kontrabandos sulaikyti 27 asmenys, tarp jų ir pareigūnai
  • +++ apie D. Kuolys. Ar tikrai Juozas Lukša-Daumantas vertas tik buvusio kagėbyno vietos
  • Ne apie Dėl kontrabandos sulaikyti 27 asmenys, tarp jų ir pareigūnai
  • Marco Rubio apie S. Buškevičius. Oro skylės ministerija
  • Jonas apie Dėl kontrabandos sulaikyti 27 asmenys, tarp jų ir pareigūnai
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Tauro apygardos Geležinio Vilko rinktinės dokumentai prieš atnaujinimą | lya.archyvai.lrv.lt nuotr.

Atnaujinti Lietuvos partizanų dokumentai, daugiau kaip 70 metų išbuvę po žeme

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

ket testai | fs25 mods | Refinansavimas | iPhone 16 Pro Max | Daigyklos | gta 5 mods | Paskolos iš SAVY | DARBO SKELBIMAI

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai