Penktadienis, 12 birželio, 2026
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Kultūra

Grupės „Akvarium“ siela B.Grebenščikovas kviečia į „naminius“ koncertus Vilniuje!

www.alkas.lt
2013-05-01 09:40:52
58
PERŽIŪROS
0
Borisas Grebenščikovas | kult.lt nuotr.

Borisas Grebenščikovas | kult.lt nuotr.

Borisas Grebenščikovas | kult.lt nuotr.
Borisas Grebenščikovas | kult.lt nuotr.

Gegužės 10 ir 11 dienomis Vilniuje, tradiciškai, kaip ir kiekvieną pavasarį, gyvosios muzikos gerbėjams Borisas Grebenščikovas su išskirtine grupės „Akvarium“ sudėtimi surengs „naminius“ koncertus Vilniuje!

Savo pavasariškame ture grupė „Akvarium“ nusprendė padaryti išimtį tik Vilniui ir padovanoti net du koncertus-susitikimus-šventes, kurie bus išskirtiniai ir nepanašūs vienas į kitą. Taline ir Rygoje grupė surengs po vieną koncertą, ir tik iš didelės meilės Vilniui Borisas Grebenščikovas ir „Akvarium“ čia koncertuos gegužės 10 ir 11 dienomis 19.00 val. Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11).

Kalbėti apie kūrybinio grupės „Akvarium“ kelio peripetijas galima be galo: grupė kelis kartus skirstėsi ir vėl susirinkdavo draugėn, Borisas Grebenščikovas atsidėdavo solinei karjerai ir vėl grįždavo į kolektyvą. Visa tai šiandien nuodugniai aprašyta daugybėje šiai grupei skirtų internetinių tinklalapių. Lieka tik pastebėti, kad kiekvienas grupės koncertas iki šiol būna tikra šventė visiems muzikos mylėtojams.

Šie metai „Akvarium“ gyvenime pažymėti ypatingu įvykiu – B. Grebenščikovui sukanka 60 metų! Koncertai bus nevisai įprasti. O tiksliau, visai neįprasti! Šiomis gegužės dienomis Šokio Teatro salė taps jaukia svetaine, „Akvarium“ – svetingais šeimininkais, o klausytojai –  laukiamais svečiais. B. Grebenščiukovas ir „Akvarium“ koncertuose Vilniuje bus sukurta jauki namų atmosfera – ant scenos bus patiesti kilimai, pasodinti kambariniai augalai, pastatyti toršerai. Tačiau svarbiausia, kad žiūrovas ir klausytojas, galės koncerto organizatoriams pats pasiūlyti savo įdomią ir netikėtą dekoraciją scenos interjero papuošimui, tuo pačiu įamžindami savo idėją. Be scenos, bus papuošta ir žiūrovų salė, kur šalia kiekvienos vietos bus gražios pagalvėlės, kurias bus galėsima panaudoti patogesniam įsitaisymui ir atsirėmimui ar net prigulimui.

Žiūrovai liks akis į akį su nuoširdžiomis, šiltomis, jau savomis tapusiomis B. Grebenščiukovo dainomis. O nuostabiausia tai, kad abu koncertai bus skirtingi ir neįprasti, muzikantai paruošė visiškai naujas dainas ir specialų „best of“ visos savo kūrybos sąrašą, o kadangi gerų dainų grupės repertuare itin daug ir sugroti jas visas vieno koncerto metu tiesiog nerealu, grupė nusprendė suteikti kiekvienam norinčiajam galimybę patekti iškart į du renginius.

Borisas Borisovičius nusprendė pamaloninti žiūrovus atrinktais hitais, muzikiniais eskizais ir daugiamečio išlaikymo melodijomis! „Akvarium“ vieni niekai įprastą naminį koncertą paversti nuostabiu reginiu, tad gegužės 10 ir 11 dienomis  laukia siurprizai – juk scenoje išvysite mylimiausius muzikantus: be B. Grebenščiukovo, jau seniai Vilniaus publikos pamėgtą Olegą „Šarą“ Šavkunovą (mušamieji, perkusija), Borisą „Rubiką“ Rubekiną (klavišiniai, pučiamieji), o taip pat žiūrovams pasirodys istorinė asmenybė Aleksejus Zubarevas, pagrindinis grupės gitaristas 1990-1997 metais, anksčiau grojęs grupėje „Sezon Doždei“.

„Naminis“ „Akvarium“ koncertas – tai pasirodymas retai susirenkančia sudėtimi ir bendravimas su publika pasirodymo metu. Būtent bendravimas su žiūrovais ir daro „naminį“ koncertą naminiu. „Rašykite raštelius popieriuje, ant papiruso ar molinių lentelių…“ – skelbia paslaptingas balsas iš už kulisų prieš koncerto pradžią. Po kelių dainų Borisas Grebenščikovas ims raštelius ir perskaitys juose surašytus klausimus ir pageidavimus. Toks veiksmas bus kartojamas viso koncerto metu, todėl klausimus galvoti galima jau dabar, ir neabejotinai – jie būtinai nuskambės ir sulauks atsakymų.

„Naminiai“  koncertai ypatingi – jie ištrina ribas tarp atlikėjų ir klausytojų. Tai greičiau ne koncertas, o intymus bendravimas su publika.

Šio koncerto unikalumas tame, jog visos dainos, kurios nuskambės jo metu, muzikantų bus atliktos taip, kaip jos buvo sukurtos, t. y. taip, kaip jos buvo sumanytos, ir vargu ar dar kada atsiras galimybė ne tik paklausyti Boriso Borisovičiaus „akustikos“, bet ir pabendrauti su juo akis į akį, pajusti ypatingą atmosferą daug labiau, nei tai būna koncertuose, kai groja daug muzikantų ir susirenka daug žiūrovų.

„Pasiimkite savo mėgstamiausius pledus, termosus su arbata, ir ateikite gegužės 10 ir 11 dienomis į Šokio Teatrą, į retus „naminius“ Boriso Grebenščikovo ir „Akvarium“ koncertus“, – ragina organizatoriai.

„Naminiai“ Boriso Grebenščikovo ir grupės „Akvarium“ muzikantų koncertai, vyks gegužės 10 ir 11 dienomis 19.00val. Vilniuje, Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11),

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Dainininkė ir žurnalistė A.Simanonytė Vilniuje surengs koncertą „Į Lietuvą – kaip į save“ (video)
  2. Gediminas Storpirštis ir draugai kviečia išgirsti naujausias dainas
  3. Varšuvos šovinistai Vilniuje: Vilnius, Lvovas ir Gardinas bus lenkų!
  4. „Vilniaus arsenalas“ kviečia į muzikinę, Vėlinėms skirtą, sekmadienio popietę
  5. A.Kulikauskas kviečia į naujo dainų albumo „Visas aš(beveik)“ pristatymus (video)
  6. Dainuojamoji poezija vėl skambės bardų vagone
  7. Vasario 16-ąją sostinėje: 16 laužų ir ypatingas koncertas
  8. Ainis Storpirštis į sceną žengia su savo autorinėmis dainomis
  9. Vasario 16-oji sostinėje: nuo 16 laužų Gedimino prospekte iki minėjimo ant Tauro kalno
  10. Grupė „Skylė“ 20-ąjį gimtadienį šventė sekdama pasaką (nuotraukos)
  11. Žiemos sniegui tirpdyti Kaune vyks „Saulės Brolių“ koncertas
  12. Bruko dainos ir tamsos lengvis (R.Kalantai atminti)

Naujienos iš interneto:

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Žemės ūkis
Lietuvoje

Rytoj baigiasi pasėlių deklaravimo laikotarpis

2026 06 11
Sveikata
Lietuvoje

Regionuose išliks akušerijos, chirurgijos ir vaikų ligų paslaugos 

2026 06 11
„Bolide“ tipo raketos
Lietuvoje

Lietuvą pasiekė oro gynybai skirtos „Bolide“ raketos

2026 06 11
Raminta Popovienė
Lietuvoje

Mokinių krūvį nustatys švietimo, mokslo ir sporto ministras

2026 06 11
Lietuvoje

Pradedamas „Via Baltica“ ruožo nuo Garliavos iki Mauručių atnaujini

2026 06 11
Seimas
Lietuvoje

Seimas leido siųsti iki 40 karių į Hormuzo sąsiaurį

2026 06 11
„Wizz Air“ lėktuvas
Lietuvoje

Iš Vilniaus daugės skrydžių į Tel Avivą

2026 06 11
Šeima
Lietuvoje

Seime vyks mokslinė praktinė konferencija apie šeimų būklę Lietuvoje

2026 06 11
TM nuotr.
Lietuvoje

Patentų biuras taps Lietuvos intelektinės nuosavybės tarnyba

2026 06 11
Audra
Gamta ir žmogus

Kelininkai įspėja apie galimą škvalą

2026 06 10
Renovacija
Lietuvoje

Spartinamas daugiabučių atnaujinimas

2026 06 10
Gamta
Lietuvoje

Kaišiadorių rajone įsteigtas naujas Strėvininkų draustinis

2026 06 10

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • +++ apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • Jonas apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • Kažin apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • jo apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Automobilių detalių pirkimas internetu: kodėl suderinamumas svarbiau nei kaina
  • A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • Rytoj baigiasi pasėlių deklaravimo laikotarpis
  • Regionuose išliks akušerijos, chirurgijos ir vaikų ligų paslaugos 

Kiti Straipsniai

„Wizz Air“ lėktuvas

Iš Vilniaus daugės skrydžių į Tel Avivą

2026 06 11
Viešieji užrašai Vilniuje

Vilniaus mieste tikrinti viešieji užrašai ir išorinė reklama

2026 06 11
Vytautas Sinica prie kertamų medžių ir naujų statybų Vilniuje

V. Sinica. Žalio Vilniaus iliuzija

2026 06 10
Palangos vasaros skaitykla

Palangos vasaros skaitykla kviečia į kultūrinių renginius!

2026 06 10
Palangos vasaros skaitykla

Palangos vasaros skaitykla švenčia 60-metį ir jau laukia lankytojų

2026 06 05
Mokykla, klasė

Leonido Donskio vardu Vilniuje bus pavadinta mokykla

2026 06 04
Elektrinis dviratis

Sostinėje – nauji sprendimai saugesnėms dviratininkų  ir pėsčiųjų kelionėms

2026 06 03
Protestuotojai reikalauja Sporto rūmus atiduoti Sąjūdžio, o ne žydų kapinių įamžinimui

Birželio 3 d., 19 val.: Sporto rūmų likimą turi spręsti Tauta!

2026 06 03
Kelio darbai

Numatomi papildomi eismo ribojimai sostinės Ukmergės ir Ozo g. sankirtoje

2026 06 01
Vilniuje vyks pasaulinis universitetinio teatro kongresas

Pirmą kartą Baltijos šalyse: Vilniuje vyks pasaulinis universitetinio teatro kongresas

2026 05 31

Skaitytojų nuomonės:

  • +++ apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • Jonas apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • Kažin apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • jo apie A. Ažubalis. Ar LVŽS vis dar gina lietuvių kalbą ir Lietuvos interesus?
  • +++ apie K. Braziulis. Ar Lietuva pamažu slenka diktatūros link?
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
organizatorių nuotr.

Latvijos lakūnai pagerbė S.Dariaus ir S.Girėno skrydį per Atlantą (nuotraukos)

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

ket testai | fs25 mods | Refinansavimas | iPhone 16 Pro Max | Daigyklos | gta 5 mods | Paskolos iš SAVY | DARBO SKELBIMAI

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai