Skelbimai

Pastabos 33

 1. Antanas says:

  Portalas Delfi išplatino straipsnį: B.Komorowskis: „lietuviška ožka“ pas jokį vežimą neateis….

  Mano komentaras:
  Siaubas, kokį prezidentą turi lenkai?
  Aš manau, kad “lietuviška ožka” šimtą kartų vertesnė už “lenkišką ožį”.
  Ožka nors pieno duoda, o iš ožio kokia nauda?

  • Lietuviška ožka says:

   ar ji parsidavė?
   Ar gal ožys už ją tai padarė, dovanėlėmis kaimynei gerindamasis?

 2. jolanta says:

  LABAS VAKARAS,

  ČIA RAŠO JOLANTA IŠ PLUNGES RAšAU JUMS DĖL SURASTŲ KEISTŲ AKMENŲ AR METEORŲ… PADARIAU DAUGIAU NUOTRAUKŲ. KAS GALĖTŲ BŪT ČIA JIE… GAL GALĖSIT PAGELBĖT KAIP NORS…BŪČIAU LABAI DĖKINGA…

  PAGARBIAI JOLANTA

 3. Vladas says:

  Dr. Jūratė de Rosales: „Nevalia vėl pavėluoti“ — baltų istorijos mokslo padėties apžvalga, kritika, veiklos gairės ateičiai.
  http://on.lt/nevalia-vel-paveluoti

  Išvada: Lietuvoje ilgai nenorėta pripažinti, kad baltų etninės žemės toli už dabartinių Latvijos ir Lietuvos sienų. Baltistikos mokslas atsirado užsienyje, iki Marijos Gimbutienės pripažinimo baltų paveldo paieškos plačiame Europos ruože išvis buvo laikomos „nemoksliškomis“ (ir dabar praeities iki Mindaugo tyrinėjimai vadinami „proistore“, net „paraistorija“). Jei dabartinis Nepriklausomos Lietuvos mokslas laiku nesujudės, vėl gali atsirasti naujų pangermanų ar panslavų, kaip jau buvo nutikę praeityje, kai germanai pasisavino gudus, o slavai griebėsi „baltoslavų“ kalbos klasifikacijos. Lietuvių kalbotyra negali užsidaryti vien dabartinės Lietuvos sienose, turi veikliai reikštis pasaulinėje romaniškų ir slaviškų kalbų genezės tyrimų plotmėje, kur baltų kalbos gali pasirodyti raktas, atveriantis vaizdą ir į pačių baltų buvusį didžiulį poveikį romaniškoms kalboms V-XI amžiuose, ir slavų kalbų susidarymui nuo VI-VII amžiaus ir vėliau.

  • Kojugalio Jonas says:

   Laba diena. Jūratės pastebėjimai visada man buvo įdomūs, Klaidų nepastebėjau. Siūlau Krantų žurnale 2018 n 1 p 75-79 susipažinti su tolima sėlių praeitimi, paliktais pėdsalais. Kojugalio Jonas.

  • albertas says:

   Laba diena. Gal gerb. Jūratė panorėtų susipažinti su mano pastebėjimais, kurie gerai derinasi su kai kuriomis išvadomis iš jos tyrimų? KRANTAI, 2014 N4, p.72 – 75.

 4. Vladas says:

  Samburis.Patirtis.org: Nepaverskime Lietuvos kumetynu!

  Sambūrio „Patirtis“ perspėjimas apie visai netukus gresiančią tautos pabaigą
  dėl politikų nutarimo naikinti šeimos ūkius, paversti ūkininkus samdinių pakriatu:
  http://on.lt/neverskime-lietuvos-kumetynu

  Lietuvių tautą sukūrė, jos papročius ir valstybę visais amžiais gynė savarankiški ūkininkai.
  Samdinių pramonė ir šeimos ūkių naikinimas yra lietuvių tautos naikinimas.

 5. ernestas says:

  siulau gal kam patiks
  Informacija apie Android operacinę sistemą,geriausias programas, žaidimus ir Android OS naudojančius įrenginius.
  Turi išmanųjį telefoną ? Tai būk gerai informuotas apie visas jo operacinės sistemos atnaujinimo versijas, naudingas programas ir naudokis savo telefonu 100%. http://www.androidplius.lt

 6. Amelija says:

  Sukčiai nerimsta…

 7. mielai kviečiame prisijungti prie puslapio Mano Šančiai.puslapis ne komercinis,ne reklaminis ,o apie ŠANČIUS

 8. Vidas Pocius says:

  Įkurta Lietuvos komunalinių paslaugų vartotojų asociacija
  Š. m. vasario 20 d. įsikūrė Lietuvos komunalinių paslaugų vartotojų asociacija, kurios tikslas –integruoti komunalinių paslaugų vartotojų teises į visus ekonomikos bei komunalinių paslaugų valdymo sektoriaus sprendimus, dalyvauti rengiamuose projektuose, siekiant, kad būtų atsižvelgiama į efektyvumą, naudą bei galutinę finansinę išraišką būsimų paslaugų vartotojui, grėsmę jų saugai, ekonominiams interesams ir juos supančiai aplinkai; sekti ir kontroliuoti įgyvendinamų projektų kokybę bei efektyvumą.
  Asociacija vienys komunalinių paslaugų vartotojus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, atstovaus jiems. Skatins Asociacijos narių veiklą bei partnerystę, kurs palankias sąlygas vartotojų ir jų organizacijų stiprėjimui, formuos naujo tipo sąmoningą vartotojų bendruomenę. Nuosekliai sieks pripažinimo, kaip patikimo vartotojų nuomonės balso nacionaliniame ir ES lygyje, stiprinant vartotojų sąmoningumą, jų interesų atstovavimą bei vartotojų teisių gynimą visuose teisėkūros valstybės valdymo, verslo arba ekonominės veiklos lygiuose ir visuose visuomenės sektoriuose.
  Asociacija sieks bendradarbiauti ir keistis informacija bei gerąja patirtimi su ES vartotojų teises ginančiomis institucijomis, kurti ir įgyvendinti bendrus projektus su kitomis vartotojų organizacijomis ir visuomeninėmis organizacijomis – tai suteiks galimybę pritaikyti geriausią komunalinių paslaugų vartotojų teisių apsaugos praktiką Lietuvoje, vykdyti komunalinių paslaugų vartotojų teisių pažeidimų prevenciją, didinti komunalinių paslaugų vartotojų sugebėjimą priimti žiniomis pagrįstus ekonomiškai naudingus sprendimus.
  Asociacijos vizija – gerinant komunalinių paslaugų vartotojų teisių ir interesų kokybę bei apsaugą, gerės ir Lietuvos gyventojų gyvenimas ir gyvenamoji aplinka, Vartotojiškus visuomenės įpročius pakeis Tausojančios tradicijos.
  APSIGINK PATS, JEI TO NEDARO TIE, KAM TAI PRIKLAUSO!
  Saulius Novikas
  LKPVA prezidentas
  +370 611 46066
  info@kpva.lt
  http://www.kpva.lt

 9. Seniausios Pasaulyje LIETUVIŲ KALBOS deka yra atrasti mokslininkams dar nežinomi Trečiasis bei Ketvirtasis Žemės ašies fiziniai judėjimai!!! Jų deka galima paaiškinti – kodėl ir kada įvyksta bei vyks globaliniai tvanai?! Kada ir kodėl įvyksta ledynmečiai?! Kada ir kodėl bei kaip Žemėje kinta klimatas?! ir t.t. Anot mokslininkų, jie "neturi laiko skaityti atradėjo penkiaknygėje "Per praeitį į ateitį" nurodytus virš 300 seniasiųjų kultūrų šaltinius"!?
  Tačiau kol mūsų mokslininkai "snaus" yra didelė tikimybė, kad šį pasaulinį atradimą gali pasisavint mūsų kaimynai, kaip tai padarė su Lietuvos priešistorija bei su mūsų netolimąją ikimindaugine praeitimi. SALDŽIŲ SAPNŲ bumbliauskai, gudavičiai, razumai, butkai ir kt.!!!

 10. Edvardas says:

  Labas. Mano vardas Edvardas, esu Klaipėdietis. Man patinka rašyti eilėraščius. Taip, va tiesiog prisistatau ir siūlau tokią savo paslaugą: gal kam nors reikia tam tikrai progai parašyti eilėraštį? Jei taip kreipkitės į e-mailą – stivenas@mail.ru arba mane galima rasti skype: sigalas88 Kai susisieksime parodysiu savo kūrybos pvz. ir tada galėsite nuspręsti ar tinka mano stilius ar ne. Tai tiek. Visiems sėkmės!

 11. Suoliukai says:

  Rankų darbo suoliukai pagaminti iš kokybiškos, tvirtos, ilgaamžiškos medienos. Suoliukai impregnuoti, todėl atsparūs drėgmės poveikiui, tačiau norint, kad suoliukas išlaikytų gerą išvaizdą, ilgą laiką, geriausia laikyti po stogu. Puikiai tinka sode ar parke. Galimi užsakymai dėl norimo dydžio, spalvos, formos. Šiauliuose pristatymas nemokamas. Nr. +37067876833

  Kainos nuo 40€

 12. Juozas says:

  ĮTEMPIAMOS (pvc plėvelės) lubos įvairiausiu spalvų ir struktūrų bei CLIPSO (audinio) lubos, audinio su foto spauda panaudojimas sienoms. Montuojame kelių lygių lubas. Šviečiančias lubas. Atlaiko net iki 100l/m2 vandens, neblunka, neirsta, gamintojai suteikia net 10 metų garantiją. Montuojame lubas tik Vokiskos ir Svediskos kokybes. Visoje Lietuvoje

  Tel Nr. 8 603 502 06

 13. Juozas says:

  Profesionali imone teikia sias paslaugas

  * Apsildome poliuretano putomis ivairius objektus
  * Montuojame itempiamas lubas- naudojame tik vokiskus ir estiskus produktus.

  Musu kontaktai.

  El.Pastas: 1001paslauga@gmail.com
  Mob.Tel: 860350206
  Skype: 1001paslauga
  Skambinkite, rasykite, klauskite.
  Daugiau informacijos su kainomis rasite musu fb puslapyje

  https://www.facebook.com/1001paslauga/photos

  Spaudziate nuoroda. Pasirenkate nuotraukos ir issirenkate paslauga.
  Paslauga bus pilnai apibudinta su visomis kainomis.
  Kainos dydis kinta nuo ploto jusu naudai. Del detalesnes informacijos klausti duotais kontaktais
  Surinke duomenis is jusu pateiksime suma uz kokia atliktume darbus ir su jumis susisieksime.
  Dirbame kasdien: Darbo dienomis nuo 8h-18.30
  Savaitgaliais nuo 10h-16.30
  DARBUS ATLIEKAME PROFESIONALIAI SUTEIKIAM GARANTIJA VISOJE LIETUVOJE

 14. Valdas says:

  Mes vieni iš nedaugelio atliekame balkonų ir terasų įrengimo bei remonto darbus pagal modernias statybines technologijas. Darbų technologijos parengtos pagal atestuotų ekspertų, konstruktorių ir medžiagų gamintojų rekomendacijas. Mūsų įrengti/renovuoti balkonai ir terasos pasižymi ilgaamžiškumu, nepriekaištinga išvaizda ir 100 proc. sandarumu.

 15. Domauta says:

  Automobilių dalys internetu didmeninėmis kainomis.

 16. Domugo says:

  Marškinėliai ir džemperiai internetu.

 17. Ugnele says:

  Autorinė juvelyrika iš aukso ir sidabro. Vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai.

 18. Tomas says:

  Dzūkijos uoga – kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje nuoma. Poilsis su šeimomis ir vaikais. Aktyvaus laisvalaikio pramogų organizavimas Dzūkijos nacionaliniame parke ir aplink Druskininkus. Užsukite!

  Plačiau apie kaimo turizmo sodybą Dzūkijos miškų ir upių apsuptyje: https://kaimoturizmosodyba.eu/

 19. Žemyna says:

  Šiandien apie 09,30 (ar kažkiek po 09,30 – praklausiau) LRT Radijo „Kultūros savaitėje ” pokalbis su ispane apie „magišką lietuvių kalbą”
  PAKLAUSYKIME

 20. Boldo says:

  Marškinėliai

 21. Vytautas says:

  Automobilio remontas, patikra, diagnostika, Proservisai
  Kliento pageidavimai – mums įstatymas!

  Proservisai – ne šiaip autoservisas. Tai autoservisų tinklas, kuriame atliekamos visos įmanomos autoserviso paslaugos: automobilio remontas, patikra, diagnostika, priežiūra, pagalba kelyje.

  Dirbame Jums, kad važiuotumėte saugiai, o automobilio eksploatacija Jums nekeltų problemų. Pas mus atliekami visų (iki 6 tonų) lengvųjų automobilių, minivenų mikroautobusų, krovininių automobilių remonto darbai. Užtikriname, kad automobilio remontas, ko gero, niekada nebuvo toks paprastas! Automobilių remonto darbų, kurių mes negalėtume įveikti beveik nebūna. Svarbiausia – mes dirbame racionaliai, todėl taupome klientų laiką ir pinigus.

 22. Marškinėliai su vyčiu says:

  Lietuviški marškinėliai su vyčiu.\
  www. boldo.eu/lt/marskineliai-c-1/vyriski-marskineliai-c-5/marskineliai-su-vyciu-p-240

 23. Automobilio lizingas leidžia vairuoti naują transporto priemonę nemokant didelės pinigų sumos ar imant paskolos.

 24. Lukas says:

  Garso aparatūros nuoma, garso kolonėlių nuoma, koncertinės aparatūros nuoma, vakarėlių įrangos nuoma, dj įrangos nuoma, šviesos efektų nuoma, muzikos aparatūros nuoma, apšvietimo įrangos nuoma – Vilniuje.

  ht tps://garsoaparaturosnuomavilniuje.lt
  ht tps://www.danelton.com
  ht tps://www.audiounit.lt
  ht tps://www.djpaslaugos.com
  ht tps://garsoaparaturosnuoma.eu

 25. Paslaugos says:

  Vidaus apdaila, Įtempiamos lubos, plytelių klijavimas, buto remontas, remonto darbai paslaugos.net

 26. Medinių langų gamyba bei prekyba visoje Lietuvoje – Megamas.lt

 27. retex says:

  Silkografija, siuvinejimas, reklaminė tekstilė, drabužiai reklamai.

 28. NT vertinimas ir kiti NT darbai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *