Kaip vertinate konservatorių ir A. Tapino prisijungimą prie mokytojų kovos? (video)

47576121_2620270501346339_5777758420836810752_nAlkas.lt demaskuoja

V. Bakas įvardina konservatorių veiksmus, vedančius į dar didesnę destrukciją šalyje ir politinėje sistemoje. Kaip vertinate konservatorių ir A. Tapino prisijungimą prie mokytojų kovos?

Kaip vertinate konservatorių ir A. Tapino prisijungimą prie mokytojų kovos?

View Results

Loading ... Loading ...

Rašytojo Šarūno Navickio komentaras:

Pastabos 12

 1. Argus says:

  Nepaprastai žemo lygio konservatorių ir jų statytinio sumaiščiai – Tapino, elgesys. Tuo pačiu verta pažiūrėti Mindaugo Puidoko atsakymus dėl vaikgrobystės Tapino “televizijoje” Maždaug 10:0 Mindaugo naudai. Paskelbta Tiesos.lt

 2. ŽEMAITIS says:

  Pažymėjau “NESIGILINU”. Nors iš tiesų gilinuosi.
  Tačiau situaciją vertinu nevienareikšmiai:
  1) Pirmiausia reikia pasidžiaugti, kad populistų valdžia priėjo liepto galą. Jų absurdiškos “reformos” yra katastrofa Lietuvai. Tad pirmalaikiai Seimo rinkimai yra būtini.
  2) Tačiau niekaip negaliu suprasti, kaip KONSERVATORIAI galėjo susidėti su SOCIALISTAIS – PROFSĄJUNGOMIS. O tai Tėvynės sąjungos tikrai nepuošia. Ir tai jai ne pridės, o atims balsų, nes TS neabejotinai praras liberalių pažiūrų jaunimą.
  Populizmas yra blogis, todėl jis nepuošia jokios partijos. Tad konservatoriams, o ypač – liberalams su profsąjungomis ir kt. leftistais tikrai nepakleiui. Rėksmingas profsąjungas palikime Paleckui 🙂

  • Skalvis says:

   Lietuvoje vyksta hibridinis karas dėl valdžios. Nei vienas nėra tas kuo dedasi. Kiaulės žaidžia asilais ir jų bėdomis. Pagarba Šarūnui !

   • T0mas J. says:

    Sakot – “Rėksmingas profsąjungas palikime Paleckui” ?
    Įvedus eurą KIEK % pakilo kainos – sviesto, važiavimo troleibusu, kirpyklos? O kiek % per tą laiką mokytojams algas padidino?!
    O juk pinigų yra. Todėl tik kvailiai gali sėdėti rankas sudėję. Ar reikia ĮSTOJUS Į NATO lėšas krašto apsaugai didinti DAUGIAU nei 10% nuo valstybės biudžeto pajamų?! Juk to nėra nė vienoje Europos valstybėje. NATO niekas nepuola nuo pat organizacijos įkūrimo. Nė vieno karto!

    • ŽEMAITIS says:

     Pritariu tik dėl tikrai perdėto Lietuvos kariuomenės finasavimo.

     Esame įsipareigoje 2 proc., tad nei cento daugiau! Ir tas lėšas geriau skirti ne kareiviukų pasibėgiojimas ar beprasmiškiems senos technikos įsigijumams, o infrastruktūros objektų (klių ir t.t.) gerinimui – tai bus naudinga ir kariuomenei, ir civiiams. Be to, tas lėšas būtų galima skirti ir NATO bazių steigimui Lietuvoje – tai mums naudinga ir ekonomiškai (gerai uždirbantys nato kariškiai ir tt.).

     Putlerinė Rusija prie NATO iš esmės yra niekas, tad manyti, kad ji gali užpulti NATO narę, yra absurdiška.

     Na, o dėl burbėjimo prieš kainas ir dėl algų – tai juokinga. Šaindien už gaunamas algas galime tikrai daug įsigyti. Lyginti su ankstesniais laikais net juokinga. O ir mokytojų, mokslininkų algos nėra jau tokios mažos.
     Tad jei didinti – pirmiausia reiktų didinti medicinos finansavimą bei medikų algas (tame tarpe ir su medicina susijusias sritis). Tai šaindien Lietuvai yra svarbiausia.
     O profsąjungos, mano akimis, yra negeras reiškinys ir su jomis susidėti yra negarbė kiekvienai politinei jėgai bei politikui.

  • Arūnas says:

   “Žemaitis” teisus: Rėksmingas profsąjungas palikime Paleckui ?, o paklusnias perduokim Kubiliui, nes jis jomis moka pasinaudoti… Ir bus kaip buvę: jie gyvens kaip Švedijoje

  • Virginijus says:

   Naivuolis. “… niekaip negaliu suprasti, kaip KONSERVATORIAI galėjo susidėti su SOCIALISTAIS – PROFSĄJUNGOMIS…” Pasižiūrėk į TS-LK sąrašą, paskaičiuok kiek jame yra “buvusių” ir suprasi.
   Nors, panašu, pideralių pažiūrų jaunimui istorinės atminties paaštrėjimai negresia…

 3. T0mas J. says:

  Jūs norit iš Tapino ir konservatorių “aukšto lygio” elgesio?
  Reiškia jų dar nepažįstat…

 4. Vidas says:

  Pati mintis vargiai gali būti svarstoma kaip palyginimas. Viena lyginimui siūloma dalis kovoja už duoną kasdieninę, kitą siekia sumaišties ir pasipelnymo iš jos. Tas pats kai lyginti Prometėją su Mefistofeliu.

 5. emilija says:

  Tapino ir konsevatoriu meginimas bet kokiais budais-kaisioti pagalius esamai vyriausybei ir norima bet kokiu budu sujaukti-kad ryt nebutu priimtas biudzetas,jau 2 metai konservatoriai nori prieslaikiniu rinkimu- nes 2016 m-gavo nokdauna rinkimuose i seima-negalejo sudaryti valdancios koalicijos Apgailetina 28 metu konservatoriu veikla-

 6. Tadas says:

  Tapino ir konsevatoriu meginimas bet kokiais budais-kaisioti pagalius esamai vyriausybei ir norima bet kokiu budu sujaukti-kad ryt nebutu priimtas biudzetas,jau 2 metai konservatoriai nori prieslaikiniu rinkimu- nes 2016 m-gavo nokdauna rinkimuose i seima-negalejo sudaryti valdancios koalicijos Apgailetina 28 metu konservatoriu veikla-valstybės naikinime.

 7. asta says:

  o tai pala. kai kitos partijos buvo su tokiais ir geresniai plakatais, is tos pacios opozicijos tai viskas gerai? kazkaip juokinga kai tikima kad zeme plokscia, nors ir tiesu ji tokia nera ir bet kokie teiginiai, argumetai yra atmetami nes niekas netiki kad zeme gali buti apvali.

  Manau, Paluckas su savo partija ten kaip reikia dalyvavo ir kaip reikia palaike mokytojus, tai prie ko cia koncervai?

  Pati maciau Uzpachika su darbo partija irgi su plakatais ir visi palaike mokytojus. kazkaip juokinga kad tik koncervai, nors buvo visi tik Zaliuju nebuvo, nes vadas neleido.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *