Trečiadienis, 11 vasario, 2026
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Išrinkti Metų mokytojo premijos laimėtojai

www.alkas.lt
2024-09-23 08:00:00
67
PERŽIŪROS
0
Išrinkti Metų mokytojo premijos laimėtojai | smsm.lrv.lt nuotr.

Išrinkti Metų mokytojo premijos laimėtojai | smsm.lrv.lt nuotr.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinkti 2023-ųjų Metų mokytojai.

Metų mokytojo premijos laimėtojais, atrankos komisijos sprendimu, tapo aštuoni Lietuvos mokytojai: 

Jolanta Andriuškevičienė, Panevėžio rajono Velžio gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja žinovė;

Rasytė Gedaminskienė, Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro matematikos mokytoja žinovė;

Mindaugas Norkevičius, Kauno Juozo Urbšio progimnazijos geografijos mokytojas metodininkas;

Sigita Koroliovė, Klaipėdos Litorinos mokyklos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, surdomokytoja žinovė;

Modestas Raudonis, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas;

Ingrida Tamošauskienė, Plungės „Saulės“ gimnazijos geografijos mokytoja žinovė;

Nijolė Šervenikaitė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja žinovė;

Marytė Rimutė Zaleckaitė, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos meno vadovė.

Kandidatus Metų mokytojo premijai gauti teikia švietimo įstaigos, savivaldybės, švietimo organizacijos, vietos bendruomenės, socialiniai partneriai.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtos Metų mokytojo premijos tikslas – įvertinti mokytojų profesinės veiklos rezultatus ir skatinti juos kūrybiniam sumanymui.

Premija skiriama mokytojams, pagalbos mokiniui žinovams už reikšmingiausius pastarųjų 5 metų nuopelnus profesinėje veikloje:

pilietiškumo, bendražmogiškų vertybių diegimą, naujoviškus metodinius darbus, aktyvią, kūrybišką veiklą mokyklos bendruomenėje, sumanumą dalyvaujant švietėjiškoje, visuomeninėje, kultūrinėje veikloje už mokyklos ribų.

Apie Metų mokytojus

Jolanta Andriuškevičienė, Panevėžio rajono Velžio gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja žinovė.

Mokytoja yra sukūrusi mokinio individualios pažangos stebėjimo ir fiksavimo sistemą, kurią taiko dalis Lietuvos mokytojų.

O jos parengtomis metodinėmis priemonėmis naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pradinio ugdymo mokytojai ir mokiniai.

Mokytoja sukūrė ir administruoja tinklalapį-mokomąją priemonę „sudEdu“, skirtą mintinio skaičiavimo įgūdžiams tobulinti.

Kartu su partneriais parengė inovatyvias skaitmenines priemones gamtos mokslams, pasaulio pažinimui, lietuvių kalbai, matematikai mokyti.

Mokytoja | A. Žuko nuotr.
Mokytoja | A. Žuko nuotr.

Jolanta Andriuškevičienė – ir daugelio metodinių leidinių autorė. Jos sukurta metodinė priemonė, skirta darbui su robotukais „Mind Designer“, išleista lietuvių ir anglų kalbomis.

Velžietė mokytoja aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Graikijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Italijoje, su kitų šalių kolegomis dalijasi darbo patirtimi.

Jolanta Andriuškevičienė rengia konferencijas, rengia kvalifikacijos tobulinimo programas, veda mokymus, skaito pranešimus visiems Lietuvos mokytojams.

Už aktyvų dalyvavimą savivaldybės ir šalies pedagoginėje, visuomeninėje, kultūrinėje, tyrimų, bandomojoje ar kitoje veikloje Jolantai Andriuškevičienei 2023 metais suteiktas Panevėžio rajono mokytojo vardas.

Rasytė Gedaminskienė,Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro matematikos mokytoja žinovė.

Kiekvienais mokslo metais specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams ji parengia pritaikytas ir individualizuotas programas.

Dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais ar mokiniais, patiriančiais mokymosi sunkumų, mokykloje sėkmingai naudojamos mokytojos sumanymu parengtos matematikos mokymo priemonės.

Mokytoja Rasa Gedaminskienė veda integruotas matematikos pamokas, rengia tarpdisciplininius projektus, aktyviai dalyvauja įvairiuose Lietuvos ir tarptautiniuose projektuose.

Bendradarbiaudama su mokytojais iš Jungtinės Karalystės ir Turkijos mokytoja yra sukūrusi integruotus tarptautinius eTwinning programos projektus.

Savo patirtimi mokytoja dalijasi su Lietuvos mokytojais, dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose, rengia mokinių ir mokytojų matematikos konferencijas ir konkursus, rengia užduotis.

Taip pat respublikinės bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių, bendradarbiaujančių su pagalbos mokiniui specialistais, matematikos olimpiados rengėja, darbų vertinimo komisijos narė, Lietuvos nacionalinės matematikų asociacijos narė.

Už įvairiapusį projektinės, tiriamosios ir kūrybinės mokinių veiklos rengimą, kolegialią pagalbą mokytojams ji apdovanota Šiaulių r. savivaldybės padėka.

Mindaugas Norkevičius,Kauno Juozo Urbšio progimnazijos geografijos mokytojas metodininkas.

Mokytojas sukūrė ir išleido autorinį geografijos žurnalą, taip pat jis yra sukūręs Mokinio knygą 1 ir 5 klasių mokiniams, yra parengęs sistemą, skirtą integruotam, patirtiniam ir kontekstiniam ugdymui.

Mokykloje vyksta integruotos veiklos, bendradarbiaujant įvairių dalykų mokytojams.

Rengdamas integruotas pamokas ir projektus mokykloje, mokytojas ypač stengiasi daug dėmesio skirti daugiakalbystei.

Pvz., vyko geografijos ir skandinaviškų kalbų integruotas projektas, surengta ir integruota vokiečių kalbos ir geografijos pamoka „Pasaulio kryptys“ pagal Getės instituto projektą, taip pat ispanų ir turkų kalbai bei kultūrai skirti užsiėmimai.

Savo konsultacijomis jis yra prisidėjęs rengiant atnaujintas ugdymo programas. Mokytojas taip pat yra įvairių respublikinių renginių, skirtų geografams, rengėjas, tarptautinių projektų koordinatorius mokykloje.

Mokytojas – kasmetinio, trunkančio nuo 2018 m. ir abiturientams skirto pilietiškumo ir politologijos žinių varžytuvių „Politika aplink mus“ rengėjas.

Šiemet jo sumanymu vyks mokslinė-praktinė konferencija „Vertybinis ugdymas XXI amžiuje: pokyčiai ir tendencijos“.

Sigita Koroliovė, Klaipėdos Litorinos mokyklos lietuvių kalbos mokytoja žinovė, surdomokytoja žinovė.

Mokytoja yra parengusi patyriminio ugdymo modelį P.A.T.S. (patirdamas, atrasdamas, tyrinėdamas suprasi), subūrė STEAM ugdymo klubą ir pristatė naujovišką skaitmeninę įtraukiojo ugdymosi aplinką, leidžiančią vaikams mokytis pagal savo galimybes, paskatinusią naujoviškų, integruotų pamokų atsiradimą mokykloje.

Mokytoja Sigita yra tinklaraščio, skirto specialiesiems pedagogams, tėvams, klausos negalę turinčių žmonių bendruomenei ir visiems, kurie mėgsta ugdymo naujoves, autorė.

Ji taip pat rengia kvalifikacijos kėlimo programas, veda mokymus kolegoms, patirtimi dalijasi ir su užsienio lituanistinėmis mokyklomis.

Ji yra kolegialumo principu paremtų respublikinių varžytuvių „Gera pamoka“ sumanytoja, metodinių priemonių autorė ir bendraautorė.

Sigita Koroliovė yra pelniusi apdovanojimų kaip inovatyviausia pagrindiniougdymo mokytoja. Už nuopelnus švietimui ir kultūrai jai buvo įteiktas Karalienės Luizės medalis.

Modestas Raudonis,Alytaus šv. Benedikto gimnazijos geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas.

Išskirtinė mokytojo veikla ugdant mokinių verslumą ir finansinį raštingumą.

Jo taikoma išskirtinė programa „Verslumo klubas“ skatina mokinius kurti ir plėtoti verslo sumanymus, programoje aprėpiamas verslo planavimo, finansų valdymo, rinkodaros veiklos.

Mokytojo dėka pernai mokyklai įteiktas tarptautinis apdovanojimas už viziją ir meistriškumą ugdant mokinių verslumą.

Mokytojas Modestas nuolat domisi švietimo naujovėmis, dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose seminaruose, kuriuose dalijasi savo patirtimi.

Jis yra Alytaus geografijos mokytojų metodinės grupės pirmininkas, Ekonomikos ir verslumo Dzūkija grupės narys, prisidedantis prie verslumo, ekonomikos, finansinio raštingumo gerinimo rajone.

Aktyviai dalyvauja Lietuvos geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojų asociacijos veikloje.

Mokytojas taip pat yra praktinio mokinių verslumo ugdymo programos įgyvendinimo Lietuvos mokyklose praktikumo žinovas, virtualių verslumo simuliacijų „Titan“ koordinatorius Lietuvoje.

Modestas Raudonis – respublikinių konferencijų rengėjas, tarptautinių projektų dalyvis, Alytaus ir Panevėžio ekonomikos ir verslo akademijos mokytojas, konsultantas, daugelio asociacijų narys.

Ingrida Tamošauskienė, Plungės „Saulės“ gimnazijos geografijos mokytoja žinovė.

Mokytojos sumanymu gimnazijos teritorijoje įrengta meteorologinių stebėjimų aikštelė, lauko klasė, gamtinis – pažintinis takas. Ingrida sukūrė ir metodinę priemonę takui – užduočių sąsiuvinį.

Ingrida Tamošauskienė mokytojams taip pat parengė geografijos pamokų užduotis bei pateiktis apie Ukrainą.

Ji rengia ir dalijasi įvairių geografijos pamokų temų pateiktimis, užduočių aplankais, dalis mokymo priemonių yra paskelbta internete, mokomųjų patirčių banke.

Mokytoja kuria formuojamojo vertinimo įrankius, ji taip pat yra geografijos vadovėlių vertintoja ir Mokytojo knygos, geografijos pratybų 9 klasei bendraautorė.

Mokytoja Ingrida rengia geografijos mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programas. Ji aktyvi Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos tarybos narė.

Mokytoja sumani klasės vadovė, pilietiškumo sumanymais uždeganti savo mokinius ir visą gimnaziją. Nenuostabu, kad nemažas būrys jos mokinių yra aktyvūs Šaulių sąjungos nariai.

Mokytojos autoritetas ir teigiamas požiūris paskatina mokinius rinktis geografo specialybę. 2023 metais šią specialybę pasirinko net keturi gimnazijos mokiniai.

Mokytojai Ingridai Tamošauskienei įteiktas Plungės rajono Metų mokytojos apdovanojimas.

Prienų „Žiburio“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja žinovė Nijolė Šervenikaitė daugeliui lituanistų visų pirma žinoma kaip vadovėlių autorė.

Jau daugiau nei dvidešimt metų mokytoja rengia literatūros vadovėlius 9–12 klasei, bendradarbiauja atnaujinant ugdymo priemones.

Mokytoja rengia ir koordinuoja mokinių gimtosios kalbos pasiekimų gerinimo programą mokykloje:

rengia diagnostinius testus, diktantus, juos analizuoja su kolegomis ir mokiniais, teikia rekomendacijas tobulintinoms sritims; rengia bandomųjų egzaminų užduotis.

Gabiems vaikams mokytoja yra parengusi programą, su šiais mokiniais dalyvavo Lietuvių kalbos instituto projekte rengiant mokinių rašto darbų bazę, skirtą įvairiems raštingumo, švietimo, pedagogikos ir kultūros raidos tyrimams.

Ypač daug dėmesio mokytoja skiria dalykų integracijai ir mokinių mokymuisi virtualiose aplinkose. Tai ir kūrybiškumo ugdymo projektai, ir bendros pamokos su dailės, istorijos mokytojomis, gimnazijos psichologe.

Mokytoja Nijolė Šervenikaitė – aktyvi gimnazijos bendruomenės narė.

Ji pati didžiausiu savo laimėjimu laiko mokyklos, kurią pati baigė ir dabar dirba, sukakčiai parengtą knygą „Žiburio gimnazijai – 100“, didžiuojasi prisidėjusi ir kuriant filmą apie gimnazijos istoriją.

Už profesinę veiklą, kūrybinį sumanymą, mokinių pasiekimus mokytoja ne kartą yra apdovanota ir Prienų rajono savivaldybės, ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Seimo padėkos raštais.

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos meno vadovė, choreografėMarytė Rimutė Zaleckaitė vadovauja keliems šokių kolektyvams.

Visi jie – šokių studija „Lazdynėlis“, universiteto Vilnius Tech tautinių šokių ansamblis „Vingis“ ir liaudiškos muzikos ir šokių ansamblis „Vilnis“ – įvertinti aukščiausia menine kategorija.

Ji taip pat yra Baltijos studentų dainų ir švenčių šokių „Gaudeamus“ choreografė, nuolatinė Lietuvos dainų švenčių baletmeisterė, Nacionalinio kultūros centro choreografijos žanro kolektyvų žinovė-konsultantė.

Mokytojos progimnazijoje rengiami renginiai išsiskiria profesionalumu, sumanymų naujoviškumu, ryškiu vertybiniu bruožu.

Renginiuose ir mokomuosiuose užsiėmimuose mokytojai ypač svarbios tautinės vertybės, pasididžiavimo Lietuva skatinimas, tautinio tapatumo ugdymas.

Metų mokytojo premijos bus iškilmingai įteiktos spalio pradžioje minint Tarptautinę mokytojų dieną.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Kviečiama siūlyti nusipelniusius Metų mokytojo premijos
  2. Vyriausybėje geriausiems Lietuvos mokytojams įteiktos Metų mokytojo premijos
  3. Penkiems geriausiems Lietuvos mokytojams Vyriausybėje įteiktos Metų mokytojo premijos
  4. 2011 metų mokytojo premijos – penkiems geriausiems mokytojams
  5. Kviečiama siūlyti nusipelniusius mokytojus gauti Metų mokytojo apdovanojimą
  6. Švietimo ministerija kviečia teikti nusipelniusius mokytojus Metų mokytojo premijai gauti
  7. Geriausiems Lietuvos mokytojams įteikti Metų mokytojo apdovanojimai
  8. Įteiktos svarbiausios mokytojų premijos
  9. Lituanistinio mokytojo premija šiemet paskirta Airijos lituanistinės mokyklos mokytojai Donatai Simonaitienei
  10. Daugėja besirenkančiųjų mokytojo darbą
  11. Išrinktas M. Lukšienės premijos laimėtojas – mokytojas Ąžuolas Jašinskas
  12. Lygių galimybių kontrolierė: M. Lukšienės premijos teikėjai pažeidžia vyresnių mokytojų teises
  13. 2021 m. Lituanistinio švietimo mokytojo apdovanojimas paskirtas Bostono lituanistinės mokyklos vadovei G. Urbonaitei-Narkevičienei
  14. Švietimo ministerija kviečia teikti asmenis lituanistinio švietimo mokytojo premijai gauti
  15. Tarptautinę mokytojų dieną bus apdovanoti Metų mokytojai

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Elektrrinis traukinys
Lietuvoje

„LTG Link“ stiprina bendradarbiavimą su Jonava ir Trakais

2026 02 11
Miškas
Lietuvoje

Seimą pasieks kompromisinis Miškų įstatymas

2026 02 11
Muitinės departamentas
Lietuvoje

Pritarta muitinės pertvarkai

2026 02 11
Saulės elektrinė
Lietuvoje

Konservatoriai susirūpino dėl paramos saulės elektrinėms

2026 02 11
Krantosauginė damba | portofklaipeda.lt nuotr.
Lietuvoje

Kuršių nerijoje bus įrengta krantosauginė damba

2026 02 11
BPC, pagalbos skambutis
Lietuvoje

Minima vieningo skubios pagalbos numerio 112 diena

2026 02 11
Ekonomikos ir inovacijų ministerija
Lietuvoje

EIMIN į Seimą neša aštuoniolikos įstatymų paketą

2026 02 11
Sniego valymas
Gamta ir žmogus

Vilniečiai kviečiami išmaniai stebėti sniego valymą

2026 02 11

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Manau apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
  • Rimgaudas apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
  • Mikabalis apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
  • Taigi apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • „LTG Link“ stiprina bendradarbiavimą su Jonava ir Trakais
  • Seimą pasieks kompromisinis Miškų įstatymas
  • Pritarta muitinės pertvarkai
  • Konservatoriai susirūpino dėl paramos saulės elektrinėms

Kiti Straipsniai

G. Petkevičaitės Bitės medalis

Išrinkti 2026 metų G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laimėtojai

2026 02 11
Knygos viršelis. Algirdas Brukas Gintautas Mozgeris, Lietuvos didžiagirės 2024 m.

H. Gudavičius. Kiek Lietuvoje didžiagirių?    

2026 02 11
Pateikti 103 pasiūlymai apdovanoti Profesionaliojo scenos meno premijomis už 2025 metų kūrybą

Pateikti 103 pasiūlymai apdovanoti Profesionaliojo scenos meno premijomis už 2025 metų kūrybą

2026 02 11
Antanas Smetona

Negirdėti faktai apie Antaną Smetoną

2026 02 11
Karo tarnyba

Daugiau nei 150 jaunuolių savo noru pradėjo karo tarnybą

2026 02 10
Šildymas | enmin.lrv.lt nuotr.

Sostinėje šildymo kainos išaugo apie 60 proc

2026 02 10
Saugomi juodieji gandrai ir jų lizdavietė

Saugomų paukščių lizdaviečių apsauga: kaip prisidėti?

2026 02 10
DI filosofijos, sociologijos ir komunikacijos požiūriu: žmogiškosios patirties bei atsakomybės išsaugojimas technologinėse aplinkose

DI filosofijos, sociologijos ir komunikacijos požiūriu: žmogiškosios patirties bei atsakomybės išsaugojimas technologinėse aplinkose

2026 02 10
Skaitmeninės technologijos

Reikalingi ne tik programuotojai: kokių žinovų šiandien desperatiškai ieško verslas?

2026 02 10
Pratybos

Kaune surengtos Kaliningrado tranzito kontrolės pratybos

2026 02 09

Skaitytojų nuomonės:

  • Manau apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
  • Rimgaudas apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
  • Mikabalis apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
  • Taigi apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
  • Džiazuojanti istorija apie Dainius Razauskas kviečia minėti Kalbos dieną: mitologija nėra keli pasakojimai apie keistus dievus – ji mus smelkte persmelkusi
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Fotokoliaže iš kairės: Simonas Bernotas (aut. Annette Mück) ir Jurgita Jasponytė (aut. Dirk Skiba) | lrkm.lrv.lt nuotr.

Išrinkti Jotvingių ir Jaunojo jotvingio premijų laimėtojai

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

ket testai | fs25 mods | Refinansavimas | iPhone 16 Pro Max | Daigyklos | gta 5 mods | Paskolos iš SAVY

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai