Kiekvienas vairuotojas gyvenime gali susidurti su atvejais, kai jam reikia padėti atidaryti transporto priemonę, ar kuomet reikia taisyti spynelę. Kai automobilis dar ne senas, bėdų per daug neturėtų kilti, tačiau kai automobilis nėra labai senas, neatsargumas gali kainuoti didelę kainą.
Avarinis automobilio atrakinimas yra neišvengiama paslauga, ar reikalingas spynų keitimas?
Žiemą paprastai gali prireikti skubios atrakinimo pagalbos, gali būti reikalingas ir spynų keitimas, spynų taisymas. Kai užvedus variklį ir išėjus valyti langų, automobilis automatiškai užsirakina, avarinis automobilio atrakinimas tampa tikru išsigelbėjimu.
Variklis veikia, o vairuotojas vaikšto, nežinodamas, ką daryti. Kartais automobilis nustoja reaguoti, kai išsenka nuotolinio valdymo pulto baterija. Net mechaniškai atrakinti mašiną rakto pagalba dažniausiai neįmanoma.
Kai spyna nerakinama keletą metų, ji pradeda oksiduotis ir nebeveikia kaip anksčiau, o kartais net neįmanoma įkišti rakto. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra išvalyti ir sutepti spyną.
Norint išvengti šios nepageidaujamos situacijos, rekomenduojama bent kas kelias savaites atidaryti duris mechaniškai su raktu.
Avarinio atrakinimo eksperto teigimu, pirmoji vairuotojo reakcija palikus ar pamiršus automobilio raktelį automobilyje – panika. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai vaikai uždaromi automobilyje. Į iškvietimo vietą atvykusiems meistrams teko ne tik atlikti įprastus mechaninius darbus, bet ir daug dirbti, kad nuraminti verkiančius vaikus.
Avarinis automobilio atidarymas turėtų būti paskirtas profesionalams, nes nemokantys gali viską sugadinti
Vairuotojus kartais vargina kai kurie automobilyje palikti augintiniai. Būdami vieni, jie netyčia paspaudė užrakto mygtuką. Kitaip nei penkerių metų vaikui, šuniui nepaaiškinsite, kaip atrakinti automobilį. Tokiais atvejais vėl reikėtų kviesti šaltkalvį, kuris užtikrina avarinį automobilio atidarymą.
Profesionalūs meistrai gali ne tik greitai ir saugiai išspręsti iškilusias problemas bei išvengti didelių nuostolių. Tuo pačiu metu automatinis automobilio atrakinimas gali užtrukti valandų valandas, o laukiami rezultatai tiesiog negarantuojami.
Technologijų įvairovė ir naujovė leidžia darbus atlikti greičiau
Tobulėjant technologijoms, didėja ir mašinų signalizacijos paklausa. Raktai tokie sudėtingi, kad jungiami prie pačios transporto priemonės elektroninės įrangos. Per pastaruosius kelerius metus automobilių saugos sistemos kėlė didelį gamintojų susirūpinimą. Jie ėmėsi visų būtinų apsaugos priemonių. Technologijos turi ir privalumų, ir trūkumų.
Daugelis į servisą atvykstančių naudotų automobilių nebeturi pilno raktų komplekto. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai atsarginis raktas nebeturi apsaugos nuo vagystės įtaiso.
Atsarginis raktas dažniausiai yra paprastesnis, o kai kuriais atvejais – plastikinis, kaip šablonas raktams gaminti ir spynoms atrakinti. Žinoma, toks raktelis tikrai nepadeda užvesti automobilio, todėl teks kreiptis pagalbos.
Pametus raktą, gelbėjimo operacijos kaina skirsis priklausomai nuo mašinos markės, pagaminimo metų ir visų kitų parametrų
Tačiau skaičiavimai rodo, kad preliminarus naujo rakto gamybos sąnaudų įvertinimas yra gana lengvas. Tuomet naudojant nuotolinio valdymo raktelį ši paslauga neviršys šimto eurų.
Žinoma, užprogramuoti raktą papildomai kainuoja pusšimtis eurų, o atidaryti duris – iki 25 eurų. Tad suvalgius automobilio raktelį, bendra kaina gali siekti iki dviejų šimtų eurų.
Vairuodami naujesnius Toyota, Mercedes-Benz ar BMW, galite būti visiškai tikri, kad kaina bus daug didesnė. Jei norite, kad viskas kainuotų pigiau ir būtų greitai atlikta tikrai kreipkitės į profesionalus, kurie savo darbą atliks greitai, užtikrintai ir be klaidų. Pagalbos galite ieškoti čia – https://avarinis-atrakinimas.lt/