Šeštadienis, 28 sausio, 2023
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
Advertisement
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result

Pradžia Visuomenė Ukrainos balsas

Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 17 11:00

Aurimas Navys, Mindaugas Sėjūnas VšĮ Visuomenės informacinio saugumo agentūra, www.facebook.com, www.alkas.lt
2022 10 17 13:28
5
Ukrainos gynėjai | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

Ukrainos gynėjai | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

Politinis strateginis lygmuo

Kremlius ir toliau laikysis savo „karinės operacijos“ tikslų, nepaisant to, jog NATO, pasak Kremliaus atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo, „de facto“ yra konflikto dalyvė. Maskvos teigimu, joks Vakarų kišimasis neturės įtakos Rusijos tikslams.

Vakarų kišimasis ir NATO potencialas esą verčia Rusiją mobilizuoti ekonomines ir kitas pajėgas. „Tačiau mūsų potencialas leidžia mums tęsti operaciją šioje situacijoje“, – pažymėjo Putinui burna dirbantis Peskovas.

Putleris baigiamojoje kalboje Astanoje pažymėjo, kad karinė operacija buvo būtina ir dėl to, jog Ukraina atjungė vandenį Krymui. O Kerčės tilto sprogdinimas tik patvirtina teiginį, kad su Krymu būtinas susisiekimas sausuma. Putka taip pat sakė, kad „dabar nebūtina tęsti masinių smūgių Ukrainos teritorijoje“, nors iš 29 taikinių septyniems nepavyko smogti.

Artimiausiu metu Putinas sušauks saugumo tarybos posėdį, kuriame bus aptariami kiti Kremliaus žingsniai. Greičiausiai, režimas nuspręs surengti dar vieną raketų ataką prieš Kijevą, nes paskutinioji nebuvo pakankamai efektyvi.

Kremlius nesitraukia ir nesitrauks. Eis iki galo tiek, kiek jam bus leista. Putiną gali sustabdyti tik simetriškas atsakas.

Buvęs Jungtinių Valstijų kariuomenės Europoje vadas Benas Hodžesas (Ben Hodges) mano, kad iki kitų metų vasaros įmanoma išlaisvinti Rusijos okupuotą Krymo pusiasalį. „Rusai turi pralaimėti karą, priešingu atveju, jie tai bandys dar kartą po dvejų ar trejų metų“, – sakė generolas. Tuo tarpu šiuo metu Kremlius esą laukia, kada Vakarai pavargs ir susvyruos dėl pagalbos Ukrainai.

Mes daug kartų kartojome ir dar sykį pakartosime: karas gali būti alinantis ir ilgas. Neturime teisės sakyti, jog pavargome ar atsibodo apie tai kalbėti ir gilintis. Visuomet pralaimi tie, kurie tam nebūna pasiruošę.

Teigiama, jog Putino aplinkoje toliau kalbama apie branduolinio ginklo panaudojimo galimybę. Rusija pareiškė, kad ketina perduoti Baltarusijai dvigubos įrangos kompleksus „Iskander-M“, o kai kurie atakos lėktuvai Su-25 bus patobulinti taip, kad techniškai galėtų nešti branduolinius ginklus. Tai atviras grasinimas ne tik Ukrainai, bet ir Rytų Europos šalims.

Maskvos planai daugiau nei aiškūs: įbauginti Ukrainą ir partnerius Rytų Europoje, kad atsirastų noras sėsti prie derybų stalo su karo nusikaltėliais.

Šiandien NATO pradeda kasmetines branduolines pratybas „Steadfast Noon“, kuriose dalyvauja 14 valstybių sąjungininkių. Pratybose dalyvaus naikintuvai, JAV bombonešiai B-52, galintys nešti branduolines kovines galvutes, tačiau kovinių ginklų nebus.

Pratybose dalyvaus iki 60 orlaivių, įskaitant pažangius naikintuvus, žvalgybos orlaivius ir tanklaivius. Skrydžiai vyks virš Belgijos, Jungtinės Karalystės ir Šiaurės jūros.

Pagrindinė pratybų teritorija bus nutolusi nuo Rusijos daugiau kaip 625 mylių atstumu. Tikslas – užtikrinti, kad NATO branduolinio atgrasymo priemonės išliktų veiksmingos.

Lukašenka pareiškė, jog Baltarusija dalyvauja karinėje operacijoje, o tai reiškia, kad visokeriopai remia Rusiją. Šia parama esą siekiama užtikrinti, kad nebūtų pažeistos Baltarusijos vakarinės sienos, šiuo atveju su Lenkija ir Lietuva, ir kad per Baltarusiją nebūtų smogta Rusijos kariuomenei į nugarą.

Aiškuma. Jei kolūkio pirmininkas nesaugotų savo šalies sienų, ATR pulkai jau tryptų Smolensko, Pskovo žemes ir judėtų Maskvos link.

Tokių žinučių nesureikšminame ir iš jų šaipomės, ypač kai jas rimtai skelbia solidūs informacijos šaltiniai. Interviu su diktatoriumi apie branduolinį pasaulio sunaikinimą šiuo metu einama „prekė“, kurią mums bruka pardavimus norintys padidinti šaltiniai.

Belgijos ministras pirmininkas Aleksandras De Kro (Alexander De Croo) įspėjo, kad dėl opozicijos reikalaujamo elektros energijos kainų ribojimo, elektros energija gali būti parduodama kitose rinkose ir dėl to Belgijoje gali įvykti „blackout’as“.

Mūsų galva, premjeras smarkiai perdeda, tačiau ieško racionalių sprendimų elektros energijos kainų ribojimui visoje Europoje.

Maskva paskalbė „informaciją“ apie tariamas Kijevo derybas su Jungtine Karalyste dėl branduolinių ginklų perdavimo. Esą anksčiau Londonas pažadėjo Kijevui perduoti kelias taktines branduolines galvutes.

O ką? Ukraina, kaip sąlyginė NATO lyderė realiame kare, nusipelno turėti savo branduolines galvutes Mordoro atgrasymui. Jei šalys, Budapešto memorandumo dalyvės, negeba laikytis įsipareigojimų dėl Ukrainos sienų vientisumo ir neliečiamumo, Ukraina turi pilną teisę atsisakyti nebranduolinės valstybės įsipareigojimų.

Operacinis lygmuo

Be esminių pakitimų.

Pirmą kartą driskių armijos generalinis štabas pranešė, kad Rusijos pajėgos trijuose regionuose sėkmingai atrėmė Ukrainos puolimą. Kremlius didžiuojasi, jog antroji armija pasaulyje beviltiškai ginasi nuo 27-osios.
Rusijos ir Ukrainos pajėgos intensyviai kovoja aplink du miestus Ukrainos rytiniame Donbaso regione.

„Pagrindiniai karštieji taškai Donbase yra Soledaras ir Bachmutas“, – sakė Ukrainos prezidentas Zelenskis savo naktiniame kreipimesi sekmadienį. „Ten vyksta labai smarkios kovos“.

Rusijos režimas ir toliau planuoja smūgius energetikos objektams bei kitai kritinei infrastruktūrai. Ne-galėdami įveikti pasipriešinimo mūšio lauke, nusmurgę generalbalvonai mano, kad palikdami Ukrainos gyventojus be elektros, šilumos, karšto vandens privers juos sudėti ginklus ir laukti Ruskij mir.

Kremliaus chuntai patiriant pralaimėjimą po pralaimėjimo fronte, Maskvai lieka mažai pasirinkimo variantų, mėginant palaužti Kijevą fiziškai ir moraliai. Bandoma tęsti tolesnę konfrontaciją iki kraštutinės ribos.

Įdomu, ar ilgai dar?

Taktinis lygmuo

Šiandien ryte Kijevo Ševčenkovskio rajone nugriaudėjo du sprogimai. Apie tai pranešė sostinės meras Vitalijus Kličko.

Okupantai atakavo Ukrainos sostinę Irano gamybos bepiločiais dronais – kamikadzėmis.

Ginkluoti vargetos iš Rusijos stengiasi išlaikyti laikinai užimtas teritorijas, bando vykdyti puolamuosius veiksmus Bachmuto ir Avdijevkos kryptimis.

„Wagner“ („Liga”) marodieriai vykdo puolimo operaciją rytiniame Bachmuto pakraštyje.

Per praėjusią parą okupantai surengė du raketinius ir dvidešimt šešis oro smūgius, surengė daugiau kaip aštuoniasdešimt raketinės artilerijos atakų.

Okupantai stengiasi papildyti savo gyvosios jėgos nuostolius ir masiškai mobilizuoja vyrus laikinai okupuotose teritorijose. Lugansko srities Stanycios mieste komunalinių tarnybų darbuotojai buvo prievarta registruojami į karinę tarnybą pagal Rusijos teisės aktus ir jiems buvo atliekama vadinamoji medicininė apžiūra. Pagal jo rezultatus visi buvo pripažinti tinkamais karinei tarnybai.

Dėl tikslių gynybos pajėgų smūgių Zaporožės srities apgyvendintose vietovėse priešas patyrė šiuos nuostolius: Molochanskas – iki 40 sužeistų, Kamianka-Dneprovska – 5 ginkluotės ir karinės technikos vienetai ir apie 25 sužeisti, Energodaras – iki 20 sužeistų, Orechovas ir Guliaipolė – iki 5 ginkluotės ir karinės technikos vienetų ir iki 50 sužeistų, Pologi – apie 7 ginkluotės ir karinės technikos vienetus ir iki 30 sužeistų.

Per pastarąją parą gynybos pajėgų daliniai atrėmė okupantų atakas Donecko srities Torskojes, Spornojes, Soledaro, Bachmuto, Majorsko, Vodianojes, Krasnogorovkos, Marinkos ir Novomichailovkos gyvenviečių rajonuose.

Oro gynybos pajėgos per pastarąją parą atliko daugiau kaip trisdešimt smūgių. Buvo smogta dvidešimt penkioms ginklų ir karinės technikos koncentracijos vietoms, taip pat šešioms priešo priešlėktuvinių raketinių sistemų pozicijoms.

Be to, ukrainiečių priešlėktuvinės gynybos daliniai numušė penkiolika priešo bepiločių orlaivių.

Raketinės pajėgos ir artilerija per praėjusią parą smogė dviem kontrolės punktams, vienai priešlėktuvinės gynybos pozicijai ir vienam šaudmenų sandėliui.

Donecko mieste, kolaborantų administracijos pastate savaime kilo gaisras.

Nuotraukos: bepiločiais smogta Kyjivui.

Posted by Aurimas Navys on Monday, October 17, 2022

Posted by Aurimas Navys on Monday, October 17, 2022

Dėkojame mūsų skaitytojams ir sekėjams bei rėmėjams. Tik Jūsų, mielieji, dėka, esame nepriklausomi ir galime sakyti tai, ką iš tiesų galvojame. Juridinius asmenis kviečiame sudaryti paramos sutartis (be jokių įsipareigojimų). Atskirai sakome ačiū: UAB „RCS LT“, Silvijai T. ir Lietuvos aludarių gildi-jai. 2022 10 01 – 12 31 kasdienės apžvalgos yra projekto „Aštuonkojis“ dalis. Projektą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Visuomenės informacinio saugumo agentūra, sąskaitos Nr. LT447300010172065624

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 04 13 15:15
  2. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 09 29 11:00
  3. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 01 11:00
  4. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 03 13:00
  5. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 05 11:00
  6. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 12 11:00
  7. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 04 08 14:33
  8. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 06 29 12:00
  9. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 30 15:35
  10. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 09 05 12:15
  11. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 09 15 11:49
  12. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 02 13:00
  13. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 06 11:00
  14. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 07 15:30
  15. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 08 12:00
  16. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 10 12:00
  17. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 11 11:00
  18. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 13 12:00
  19. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 15 16:00
  20. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 10 16 12:00

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 5

  1. Nuorodos says:
    3 mėnesiai ago

    • Šalia Lietuvos pastebėti Rusijos naikintuvai, galintys nešti hipergarsines raketas
    – lrytas.lt/it/ismanyk/2022/10/17/news/salia-lietuvos-pastebeti-rusijos-naikintuvai-galintys-nesti-hipergarsines-raketas-24893428
    • Neraminančios naujienos: Iranas tieks Rusijai balistines raketas
    – lrytas.lt/it/ismanyk/2022/10/17/news/neraminancios-naujienos-iranas-tieks-rusijai-balistines-raketas-24893585

    Atsakyti
  2. Bartas says:
    3 mėnesiai ago

    Protingi balsai JAV pastebi , kad kremlinių vanagų karą Ukrainoje atidžiai stebi Kinija. Jei Ukraina ir jos sąjungininkai pralaimi karą , tai ženklas , kad Kinijai laikas pulti Taivaną. O tai labai blogai. Todėl parama Ukrainai neturi sutrikti nei akimirkai.
    Baidenas pasirašė įstatymą draudžiantį parduoti elektroninę įrangą šalims , kurios ,gali būti, susietos su pagalbą maskvai. Kinai labai nuliūdo, kad turi karinio bendradarbiavimo sutartį su Iranu.

    Atsakyti
    • Žemyna says:
      3 mėnesiai ago

      Būtent – nenutrūkti. Nes kol kas pagalba, tai lyg pro snūdą: pasimuisto, pasiskeryčioja, kažką numeta prašančiam, ir toliau pasičepsėdamas užsnūsta.

      Atsakyti
      • Bartas says:
        3 mėnesiai ago

        Man pasirodė, kad EU lyg tai atkuto. Jau ir Šolcas su makronais – boreliais persigalvojo . Arba pajuto , kad anglosaksai , ypatingai stipriai remdami Ukraina, užsidirbs ateity didelį palankumą, o Europos S. liks prie kokios tai “geldos” . Tegu palenktyniauja. Ukrainos teisingame kare su rytų reichu – tik geriau.

        Atsakyti
        • Žemyna says:
          3 mėnesiai ago

          Neseniai ,,Svoboda” kalbėjo apie VFR finansų ministrę – esą, tai ji laiko pinigus užspaudusi. Gal ir tikrai, o gal tokiu būdu pridengė Šolcą.

          Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kiti Straipsniai

Ukraina nepasiduos ruskiams | facebook.comGeneralStaff.ua nuotr. nuotr.

Rusijos kerštas vakarams – masinis raketų smūgis ukrainai

2023 01 27
Parama Ukrainai | VSAT nuotr.

Į Ukrainą iškeliavo VSAT parama

2023 01 27
Verslas | plcc.lt nuotr.

Tarptautinės verslo parodos: kaip padidinti dalyvavimo naudą

2023 01 27
Bus užtikrinta efektyvi laukinių gyvūnų priežiūra ir globa | lrv.lt nuotr.

Veiksminga laukinių gyvūnų priežiūra ir globa

2023 01 27
Valstybės stipendijas gauna daugiau sportininkų | smsm.lrv.lt nuotr.

Valstybės stipendijas gauna daugiau sportininkų

2023 01 27
Ruošiamasi remontuoti krašto apsaugai svarbų valstybinės reikšmės kelią Švenčionių rajone | sumin.lrv.lt nuotr.

Bus atnaujintas krašto apsaugai svarbus kelias

2023 01 27
Pūčkorių atodanga | lrv.lt nuotr.

Vilniuje – daug gamtos, kurią būtina saugoti

2023 01 27
Ukraino sgynėjai | https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

JAV Ukrainai siųs tankus. Kada NATO šalys ten siųs karius?

2023 01 26
Klaipėdos uostas | portofklaipeda.lt nuotr.

Klaipėdoje lankysis JAV karinis laivas

2023 01 26
Tarptautinė konferencija „Champion Cities Summit 2023: Champions Think Bold“ | Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Miestai čempionai Vilniuje dalijosi sėkmėmis

2023 01 26
Rodyti daugiau

Naujienos

Ukraina nepasiduos ruskiams | facebook.comGeneralStaff.ua nuotr. nuotr.
Ukrainos balsas

Rusijos kerštas vakarams – masinis raketų smūgis ukrainai

2023 01 27
Lazdynų baseinas | S. Žiūrosa nuotr.
Lietuvoje

Baigta Lazdynų baseino statyba Vilniuje

2023 01 27
Klaipėda kviečia į laivų paradą (video)
Lietuvoje

Klaipėda suplanavo artimiausių metų darbus

2023 01 27
Elektra | enmin.lrv.lt nuotr.
Lietuvoje

Pusė gyventojų mažino elektros vartojimą

2023 01 27
Požeminė perėja Karaliaus Mindaugo prospekte | kaunas.lt nuotr.
Lietuvoje

Atnaujinama ugniagesių tuneliu praminta perėja

2023 01 27
Ministrų susitikimas | enmin.lrv.lt nuotr.
Lietuvoje

Ministrai aptarė energetinio saugumo aktualijas

2023 01 27
Kariai | R. Dačkaus nuotr.
Lietuvoje

Lietuvos karininkai tarnaus ES kovinėje grupėje

2023 01 27
Mobilus internetas telefone | pixabay.com nuotr.
Lietuvoje

Ką reikėtų žinoti apie duomenų apsaugą internete?

2023 01 27
Baltiški papuošalai Baltiški papuošalai Baltiški papuošalai
Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“ Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“ Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • jo apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys
  • baisu apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys
  • Žemyna apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys
  • suktas klausimas (buduliams) apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Rusijos kerštas vakarams – masinis raketų smūgis ukrainai
  • Baigta Lazdynų baseino statyba Vilniuje
  • Klaipėda suplanavo artimiausių metų darbus
  • Pusė gyventojų mažino elektros vartojimą
Lininės rankinės Lininės rankinės Lininės rankinės

Kiti Straipsniai

Rusijos kerštas vakarams – masinis raketų smūgis ukrainai

by Jonas Vaiškūnas
2023 01 27
1
Ukraina nepasiduos ruskiams | facebook.comGeneralStaff.ua nuotr. nuotr.

Jungtinės Karalystės gynybos pirkimų sekretorius Aleksas Čoklas (Alex Chockle) pranešė, kad tankai „Challenger” gali atvykti į Ukrainą kovo pabaigoje. Prieš...

Skaityti toliau

Į Ukrainą iškeliavo VSAT parama

by Ditė Česėkaitė
2023 01 27
0
Parama Ukrainai | VSAT nuotr.

Lietuvos VSAT į Ukrainą penktadienį išsiuntė tris mikroautobusus, kuriuose yra bepiločių orlaivių blokavimo įranga, elektros generatoriai, šiltų apatinių drabužių komplektai...

Skaityti toliau

Tarptautinės verslo parodos: kaip padidinti dalyvavimo naudą

by Kristina Aleknaitė
2023 01 27
0
Verslas | plcc.lt nuotr.

Naujovių agentūra kviečia eksportuotojus prisistatyti jungtiniuose nacionaliniuose stenduose tarptautinėse verslo parodose. Šiemet atrinktos septynios tikslinės tarptautinės parodos užsienyje, kuriose bus...

Skaityti toliau

Skaitytojų nuomonės:

  • jo apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys
  • baisu apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys
  • Žemyna apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys
  • suktas klausimas (buduliams) apie A. Bajor. Asmenvardis – tautinės tapatybės atspindys
  • Petras apie J. Skirius. Lietuvos valdovas Gediminas – karalius?

Kitas straipsnis
Dokumentiniai filmai | nepatoguskinas.lt nuotr.

10 „Nepatogaus kino“ filmų, kuriuos pataria pamatyti programos sudarytojai

srtfondas Init

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt

   https://lazerineklinika.lt/ | https://sportsman.lt/ | Auskarai su deimantais | https://www.aleina.lt | CBD aliejus Lietuvoje | Mažoji Indija | Pakavimo prekės | Farming Simulator 22 mods | ETS2 Mods | FS22 Mods | FS22 mods download | Bigbank.lt | Žūklės reikmenys internetu | Darbo skelbimai | kemi.lt | Šalikai | TIK BALDAI | ATS Mods | Skyrybos internetu - skyrybos bendru sutarimu | fs22 mods | ATWINS | Srotas24.lt - Dalys | Zuza.lt

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai