Vasarą dekoratyvinę kosmetiką keičia saulė, tačiau atvėsus orams, norisi natūralų grožį paryškinti kosmetikos priemonėmis. „Eurovaistinės“ seminare tendencijomis pasidalinusi vizažistė Sigita Grigaliūnienė sako, kad kiekvienas gali atrasti naujų vėjų, kurie nudžiugins.
Lyg be makiažo
Makiažo specialistė pasakoja, kad pastarąjį dešimtmetį idėjos, kurias pamatome ant podiumo ten ateina iš gatvės. „Naujus vėjus, tendencijas padiktuoja kolekcijų pristatymo užkulisiai, apklausiami vizažistai, analizuojama, kokias spalvas ar priemones jie naudoja, tačiau įkvepia dažniausiai miesto mada. Vėliau jas pastebi tinklaraštininkai“, – sako S. Grigaliūnienė ir papildo, kad svarbu nepamesti galvos ir ant podiumo pastebėtas tendencijas pritaikyti kasdienybei.
Apskritai pastebima, kad žmonės nori gyventi kuo paprasčiau ir patogiau, todėl ir įsigyjant dekoratyvinę kosmetiką, atsižvelgiama į kokybę, renkamasi tai, kas tikrai būtų naudojama. Geriau turima mažiau, bet naudingų priemonių.
Pastaraisiais metais simpatijas pelnęs veido blizgumas, kontūravimas, šiandien jau yra praeitis. Dabar, anot makiažo specialistės, madinga matinė arba tik natūraliai blizganti oda. Dar viena tendencija – įvaizdis lyg be makiažo. „Kartais atsisakoma pudros ir naudojamas tik makiažo gruntas, vadinamasis praimeris, tačiau svarbu atsižvelgti, kad tokiu atveju, svarbi gera odos būklė – ji turėtų būti be ryškių defektų, raukšlių, spuogų, nes ši priemonė to nepaslėps“, – sako specialistė.
Žaidimas spalvomis
Makiažuose sugrįžta 6–7 dešimtmečio spalvos – vėl madingi mėlyni, melsvai žalsvi, violetiniai šešėliai, šios spalvos gali būti pasitelkiamos ir akių linijai paryškinti. Vis dar madingas ir dūminis makiažas, švelnesnės spalvos tinkamos dienai, o ryškesnės – vakarui.
Renkantis lūpų dažus rekomenduojama atkreipti dėmesį į dūminę rožinę spalvą, taip pat, anot makiažo specialistės, vis dar viršūnėje išlieka ir raudonos lūpos, populiarūs ir natūralios spalvos lūpų blizgiai, nubučiuotų lūpų efektas. Ypatingam įvaizdžiui sukurti galima pasitelkti ir apšarmojusių lūpų efektą, kuomet jos išryškinamos balta spalva.
Išbaigtam akių įvaizdžiui šį sezoną rekomenduojama rinktis sulipusių blakstienų efektą, tačiau, anot specialistės, įvertinkite, ar jis dera prie visumos. Taip pat šį sezoną jau neberekomenduojama ryškinti antakių, juos tiesiog sušukuokite į viršų, taip sukuriant šlapių antakių efektą.
„Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė primena, kad visų tendencijų aklai sekti nereikėtų, svarbu atsirinkti tai, kas artima jums ir nepamiršti, kad dekoratyvinė kosmetika yra tik finalinis išvaizdos akcentas, iki tol svarbu tinkamai pasirūpinti savo oda, skirti pakankamai dėmesio ne tik išorei, bet ir vidui – pasirūpinti, kad kūnui netrūktų visų reikalingų medžiagų.
7 rudens makiažo tendencijos:
-
- Natūraliai blizgantis veidas.
- „Jokio makiažo“ efektas.
- Į viršų sušukuoti, šlapio efekto antakiai.
- Mėlynų atspalvių šešėliai.
- Svarbu sveika oda.
- Sulipusių blakstienų efektas.
- Nubučiuotų lūpų efektas.
Slapta sudaryto sandorio atgarsiai nuaidėjo visame pasaulyje: gali tekti rinktis tarp dviejų grėsmių
– delfi.lt/news/daily/world/slapta-sudaryto-sandorio-atgarsiai-nuaidejo-visame-pasaulyje-gali-tekti-rinktis-tarp-dvieju-gresmiu.d?id=88264111
Jei aš būčiau visažistė, hm…, makijažą daryčiau tik toms, kurios savo namuose ir darbovietėse naudojasi japoniškais klozetais. Tokie yra kiekviename japonų būste, visuose viešbučiuose, oro uostuose ir pan. O pas mus kaip….? Daugelis vairuotojų plauna, plauna ir blizgina automobilius, bet kaip dažnai jie pakelia kapoto dangtį? Tad laukiame išsamaus straipsnio tema „Asmens higiena Lietuvoje XXI amžiuje“.
Koks klozetas, koks dangtis, kai
,,Slapta sudaryto sandorio atgarsiai nuaidėjo visame pasaulyje: gali tekti rinktis tarp dviejų grėsmių”
??! Juk tinką, kurį užsidėsi prieš šiam puodui užkunkuliuojant, nusigremši nebent po to, kai Žemė skutais po visą Visatą ištaškyta bus.
Beje, įdomu: o blokados metu Leningrado kanalizacija veikė, ar augo pylimai aplink kiekvieną namą?
Kažkur esu skaitęs, kad, lyg tai, kuo lūpos nuteptos ryškiau, raudoniau, kuo daugiau amoniako, peroksido ar parafenylendiamino sunaudota galvos plaukų šviesinimui, tuo mažiau vingių smegenyse išlieka. Galimai jų gali net nelikti? Įdomu, ar tai jau moksliškai įrodyta, ar tik spėjimas kol kas?
Nežinau – niekada neatlikau tokių tyrimų, pati neišbandžiau, neatėjo į galvą, kad lūpų spalva turi priminti gaisrininkų mašinos švyturėlį. Bet mano zyzimas viename puslapyje, atrodo, duoda rezultatų – jau mačiau antraštę, jog kitų metų ,,brendas” bus dažytis taip gudriai ir nepastebimai, kad niekas neatspėtų, jog tikrąją savo išvaizdą esi paslėpusi ,,po špakliumi” , kad visi tikėtų, jog tu pati natūraliai esi tokia… tokia… tokia… Ak!.. Ir taip toliau.