Žemės magnetinis aktyvumas šiandien

Kp Index Nowcast
Dėmesio! Stebėdami čia skelbiamą diagramą Jūs visada žinosite mūsų planetos magnetinio lauko būseną ir galėsite atsižvelgti į jo poveikį. Turėkite omenyje, kad diagramoje nurodomas UTC – pasaulinis koordinuotasis laikas. Lietuvos laiką gausime pridėję keletą valandų: UTC+2 (kai galioja žiemos laikas) arba UTC+3 (kai galioja vasaros laikas)

Žemės magnetinio lauko svyravimų indekso skalė Kp yra padalinta į 10 lygių.
Kp reikšmė:
nuo 0 iki 3, – magnetinis laukas ramus;
4 lygis – neramus magnetinis laukas;
nuo 5 iki 9 – magnetinė audra.

Dėl magnetinių audrų padaugėja širdies priepuolių skaičius, labai padaugėja pacientų su trinkančiu širdies ritmu – ypač su prieširdžių virpėjimais, taip pat dūstančių ir su nevaldomai aukštais kraujospūdžiais. Lėtinių ligų turintiems žmonėms jau keletą dienų prieš audrą papildomai reikia gerti kraują skystinančių vaistų, taip pat raminamųjų, nes dėl magnetinio lauko suaktyvėjimo didėja nervinė įtampa, o didėjant jai, trinka ir kraujospūdis, kurio kontrolei šiomis dienomis taip pat reikia skirti daugiau dėmesio.

Sveiki žmonės taip pat turėtų pristabdyti gyvenimo tempą: nesiimti didelių fizinių ir psichologinių krūvių, vengti stresinių aplinkybių, jei įmanoma, neplanuoti rimtų, įtemptų pasitarimų darbe, nepradėti naujų darbų, nesileisti į ilgas keliones, kurių metu tenka ilgai sėdėti sulenktomis kojomis, nes didėja rizika susidaryti trombui. Jei vis dėlto tenka keliauti, medikai prieš kelionę pataria išgerti kraują skystinančių vaistų.

Žemės magnetosferos svyravimai, magnetinės audros kyla veikiant Saulės plazmos srautams – įkrautoms dalelėms, kurias išspinduliuoja Saulė. Dalelės, atsitrenkdamos į magnetosferą, išprovokuoja jos svyravimus, o tai gali sukelti radijo ryšio sutrikimus.

Žemės magnetinio aktyvumo prognozės ateičiai


Magnetinių audrų prognozė trims dienoms Lietuvai:

Šioje lentelėje naudojamos Kp indekso reikšmės:
nuo 0 iki 3, – magnetinis laukas ramus;
4 lygis – neramus magnetinis laukas;
nuo 5 iki 9 – magnetinė audra.

Ankstesnius magnetinio aktyvumo duomenis galite rasti ČIA.

REKLAMA:
https://vertimukaraliai.lt/

Pastabos 132

 1. Grazina says:

  Kazko nematau dvieju dienu 27-28 dienos magnetinio lauko aktyvumo!! Uzleidot stebejima!!!

  • xxx says:

   Stebėjimą vykdo ne Lietuva, bet visame pasaulyje išdėstyti magnetometrai. Šiuo pateiktu atveju Kolorado valstijoje, JAV.
   Manau stipriai perdėta magnetinio lauko įtaka žmogaus sveikatai. Čia, kaip ir daug kur kitur, delfi stiliumi viskas perrašoma iš vieno tinklalapio į kitą. Taip ir keliauja nesmonės, kaip kad visiskai nesenos apie saulės audrų “grafikus”

   • Atsakau says:

    Atsakau i samprotavima, kad magnetiniu lauku prognoze – nesamone ar kazkaip kitaip gali buti sulyginama su pletkais. Pliupsnis duoda gana objektyviai fiksuojamus elektromagnetinius impulsus, to net nereikia optiskai matyti. Saule turi gana desningus pliupsnius, ji sukasi, ir zonos, kurios duos pliupsni yra fiksuojamos is palydovu. Kad pliupsnis formuojasi ir jis (jo daleles) gales pasiekti Zemes atmosfera, galima su didele tikimybe nuspeti. Zinoma, tai mazai svarbu, kai esame veikiami nedideliu iprastiniu pliupsniu. Bet kai tie pliupsniai smarkesni ( o jie periodiskai suaktyveja kas 10-12 metu), jie smarkesni daugybe (1000- 1000 000 kartu) kartu, o tai gamtai daro didziule itaka. Banginiai ir pauksciai visada parodydavo, kad ju magnetiniu lauku jutimo mechanizmai budavo tiesiog brutaliai paveikti. (Taigi nereikia ir senoves kulturu stebejimu). Minetu susirgimu paumejimo atvejai per magnetines audras visose klinikose yra gerai zinomi.

   • Nora says:

    Tikrai neperdėta dėl žmonių sveikatos. Ligoninių kardio skyriai užguldyti. Mūsų šeimoje visiems tomis dienomis siaubingi galvos skausmai.
    Tai gerai, kad pradėjo apie tai kalbėti, nes nesupratome kas vyksta. Labai neramios pasidaro musu dvi kates.

 2. selenė says:

  Aš labai jaučiu saulės aktyvumą. Sergu hipertonija ir būna neįmanoma numušti spaudimą. Jį mušu, o jis vis kyla… Dvigubų dozių vaistų reikia.

  • tikras lietuvis says:

   Ir dėl ko svoris kyla?
   Piauniai – užsikišę kraujagyslės? 🙂
   Todėl reikia mažiau valgyti, liesiau valgyti, daugiau skysčių vartoti, bei judėti judėti judėti …

   • tikras lietuvis says:

    Vietoj žodžio svoris – spaudimas, kuris, beje, gali būti nuo viršsvorio, kas yra dažniausiai.

   • Algirdas says:

    Gerbiamasis- oji, ir valgyti ir gerti reikia sveiką lietuvišką maistą- karvės pieną,kiaulienos lašinius, kumpį, virtos vištienos ar jautienos, veršienos bulijoną su gerais prieskoniais ir grikiais ar tamsiais ryžiais, ir šaltienos iš kiaulės kojų ar vištienos antrinės mėsos, – viską ką KADAISE valgė mūsų tėvai ir maitino mus. Prisimenate, kokiu PENICILINU GERIAUSIU naudojosi lietuviai po karo ir prieš nelabąjį? Geros- riebios vištelės su prieskoniais išvirtu bulijonu. Vanduo SVEIKAS IR GYVAS – pakaitintas ligi pirmųjų virimo burburėlių, atšaldytas ir supylus į organinio stiklo indą įdėtas į šaldymo kamerą ir ten palaikytas ligi sušalimo…bet ne visiško, o kai susidaro ledinė kapsulė su dar nesušalusiu vandeniu. Jį išsipilkite iš tos kapsulės, ją pradūrę – turėsite sveikiausią ir geriausią geriamą vandenį- pasotinantį orgnaizmą, blaivnantį protą, geriau už PAČIĄ GERIAUSIĄ KAVĄ. O jei į tą vandnelį įdSPAUSTITE lašelį citrinos ar apelsino, obuolio skiltelę- gausite vitaminizuotą vandenėlį. Ir įsidėmėkite, kad VANDUO- ŽEMĖS KRAUJAS, ŽEMĖS PLAZMOS ir MŪSŲ PLAZMOS SUDĖTINĖ DALIS. TVĖRĖJO DOVANA ŽEMEI IR ANT JOS GYVENANČIAI GYVASČIAI. Dėl Žemės kraujo – vandens mes – žmonės suaugame su Žeme, jos syvais – tampame SAVOSIOS ŽEMĖS SAVĄSTINGOMIS DALELĖMIS. Žemės krauju maiitnasi visa augmenija ir gyvnūnija ir MES. Dėl to mūsų Žemė- MAIITNTOJA, ŽEMĖ – MOTINA- TVĖRĖJO MUMS DOVANOTA.

    • Tomas says:

     Gerbiamasis Algirdai,
     beveik visas išvardintas maistas visai ne lietuviškas ir visai nesveikas. Jo mūsų protėviai nevalgė, nes dažniausiai neturėjo. O mėgėjai lėbauti tuko ir sirgo. Valgykit ką norit, bet kitiems nebūtina siūlyti tik savo skoniu pagrįstų patarimų.
     Gero apetito ir greitos sklerozės,

     Tomas

     • Alma says:

      Pritariu Tomui.

     • PSSS says:

      Kiauliena, jautiena, sveikas maistas :DDD Tu gal galva isistrink debile; D Nuo kada lavoniena yra sveikas maistas?

    • Nora says:

     Visi faktai, kad tos audros veikia smegenine. Kad ir Algirdo atveju. Zmones raso apie audros poveiki, jis apie maista.

     • Alma says:

      O aš manau,jog magnetinės audros ir tai,kaip mes maitinamės-labai susiję.
      Abiem atvejais organizmas”ginasi”nuo neigiamo poveikio

    • Marija says:

     Algirdai, tiesiog bučiuoju Jus už komentarą, liuks 🙂

    • Vanduo gerai bet says:

     Viskas gražu , bet juk dažniausiai nevisai turi priėjima prie to švaraus išvalyto vandens. O daugelis pasaulio šalių net ir neišvalyto vandens nepasiekia , tai jai iš Mažos Lietuvėlės ta vandenį su didele dalim žmonijos pradetumeme dalintis ( beje ir Lietuvoje daug kur nors ir daug vandens turime bet jis daugeliu atveju valomas iki tampa geriamu). Greitai baigtųsi tas “ su augimas su žeme”. Kad mes tokie išskirtiniai šiam krašte del vandens , argi mus tai daro protingesniais , pasaulio lyderiais vertais pavizdzio kitiems kraštams? ar kaip kitaip labiau padednčiais visai žmonijai ar net planetai? Tai tik mums patiems naudinga, del to kad gimėm čia , šiam krašte. O kitiems tik geriausiu atveju sukelia balta pavydą , duok Dieve jei tik tiek.

    • VytaVVytaytautasVytautas_utas says:

     Dėl vandems. Kazachams sovietmečiu pavedė įšaknyti gvazdikų uglius , bet be importinio stimuliatoriaus kaliusui pagreitinti – auksino, išeiga tik keli procentai , ugliai užpūdavo .
     Kazachai žinojo kad tirpstatis ledynų vanduo skatina augalų augimą tyrimai patvirtino – ja e beveoi nėra ištirpusio deguonės ( kuris ir sukelia puvimą ).
     Tada jie sukūrė to vamdens gavimo technologiją – užvirinus vandenį iš jo išsiskiria deguonis ir staiga atšaldant ( per tris sekundes pratekančiame aušintuve iki kzmbario temperatūros ) gauname “gyvajį vandenį ” kuriame uglių įsišaknijimas pasiekia beveik 100% !

   • Aistis says:

    malonekite kasdiena gerti po 4 stiklines pashildyto vandens kiekviena ryta tik pabudus ir vos ishlipus ish lovos. Daugiau =aliu darzoviu kokteiliu ir dar karta vandens TIK SHILTO po papildomas 4 stiklines. Patartina kiek par8g6tinti citrinos sultimis. Nukite sveikas

 3. Nu says:

  Kazkas negerai, nes pries savaite buvo grazios pasvaites, o sitas puslapis nerodo tokio aktyvumo kaip turetu…
  Ps. Gyvenu uz poliarinio rato.

  • Taip, už poliarinio rato trumpai galėjo pašvaistės pasirodyti, nes tuo metu buvo nemažas ultravioletinis žybsnis saulėje. Bet Lietuvos platumoje – nieko panašaus neįvyko.Va dabar tai vyksta. Už poliarinio rato vakar ir šiandien gali vėl būti matomos pašvaistės geresnės nei aną kartą.

 4. audrius says:

  mano širdies ritmo sutrikimai tiksliai atitinka nurodytoje skalėje.Ir aplamai,nieko gero nežada mūsų ateičiai tos magnetinės audros.Deja,bet netolimai ateičiai…

 5. Andrius says:

  Antra diena is eiles kankina migrena, stiprus galvos skausmai.

  • Rita says:

   Gerkite daugiau vandens,tiesiog ipratinkite save gerti vandeni,butinai iki 1.5l ir daugiau.Deja vanduo visur rugstinis ,todel pasistenkite rasti minerala kuri galetumete ideti i vandeni ir stiklainyje laikyti,kuris sarmina vandeni.Sito vandens negerti valgio metu,nes atskiedzia skrandzio sultis.Gerti iki valgio 15 min.Aplamai .zmogaus organizmo PH7,4,o pabandykite pamatuoti maisto kuri vartojate PH,pamatysite kiek save rugstinate.Valgio metu ,jei norite gerti i vandeni ispauskite citrinu sulciu ir kuo daugiau,Sitoks vanduo turi buti isgertas per 10 min,.kitaip jis taip pat rugstins organizma.Sulciu vandenyje laikyti negalima.Isivalysite ir pamirsite galvos skausmus.Atleiskite,bet reikia daug aiskinti kas jums yra,pasinaudokite bent tu.Ir nepamirskite-visada dziaugsmas,sypsena,geras nusiteikimas ir butinai priimkite visus gyvenimo smugius su dekingumu,taip jus gaunate pamokas kuriu nenorit priimt,pasistenkit savo labui,geros sveikatos,sekmes…

  • Algirdas says:

   Pasigaminkite Gyvojo vandens ir atsigerkite – kiek širdis geidžia dvi – tris dienas (o gal ir kasdieną) – jis pravalys ir smegenis ir kraują.. ir taps geriau,Be to, malonėkite nepamiršti pavaikščioti tyrame ore ir giliai pakvėpuoti kas dešimt žingsnių po dešimt gilių iškvėpimų- įkvėpsite savaime. Gerai padeda karšto dušo masažas sprandui ir visam stuburui.Pakaitaliojimai šaltu ir karštu vandeniu srovių- labai sužądina smegenų ir visos nervų sistemos veiklą- ADRENALINO padaugėja- nuotaika pagerėja.

 6. Rita says:

  As visada jauciu kumasad kyla ar pakyles saules magnetinis aktyvumas ir tikrai esu dekinga puslapiui alkas.lt,kad galima tiesiog stebeti savo sveikatos pokycius pagal tai ir jei reikia konsultuotis su gydytojais.Nors man to nereikia ,as jau senai tai stebiu ir zinau ,bet tikrai manau yra zmoniu kurie tai gali padaryti savo ir savo artimuju labui ir jei reikia imtis atsargumo priemoniu.Na butu visai neblogai,kad magnetinis saules aktyvumas butu kazkaip prognuozuojamas nor kazkiek valandu i prieki,tada zmones apsidraustu nevykti i keliones ar neuzsiimt intensivesne veikla.Siaip as dekinga uz naudinga informacija ir sekmes Jums.

 7. tai mano dukryte o as dar ne feisbuke, taciau ji juk mano dukra ir mastom tankiai panasiai, as patenkinta, kad ji stengiasi matyti tai kas naudinga

 8. idomu, kokiais laiko intervalais pateikiami duomenys lenteleje?

 9. Arunas says:

  Pries tris dienas isveziau zmona i ligonine del dygliu sirdies desiniam plote. 8 valandas pralaike ligoninej – suleido krauja skystinanciu, padare tyrimus – viskas atsistate ir paleido namo. Emiau ziureti kas vyko aplinkoje – nustebau suzinojes kad birzelio 28-29dd buvo galinga deme saules vainike ir to pasekoje kelis kart buvo pakiles saules vejo greitis, kuris sukele galinga magnetine audra zemeje, Vakar siame puslapyje tai maciau – kp indeksas buvo 9-8.
  Tai rimtas perspejimas visiems skeptikams… Tiesiog ant savo artimuju kailio patyriau kas yra magnetines audros.
  Beje, rusu mokslininkai buvo prognozave birzelio 20d straipsnyje kad birzelio 28-29dd tai ivyks – ir jie neapsiriko.
  Gaila, kad sioje diagramoje nematome kas prognozuojama i prieki nors parai – matome tik siandien ir dvi paros pries…

 10. Kokio laipsnio žyniai sudarinėja tą horoskopą? says:

  Tik šiandien ryte pasižiūrėjau jūsų lentelę ir nusiraminau, nes jau 3 dienos, kai jokių audrų nebuvo. O štai dabar jau matau užvakarykštį geltoną ir vakarykštį raudoną stulpelius. Ir taip jau nebe pirmas kartas.
  Tai, gal duokite tiesioginę nuorodą į observatorijų tinklalapius, arba priekyje aiškiai parašykite, kad į jūsų duomenis reikia žiūrėti kaip į horoskopus. Neprileiskit pradedančių žynių-seminaristų prie rimtų darbų!

 11. anonumous says:

  tik nereikia mūsų gąsdinti

 12. Koobecaf Few says:

  neramus laukas

 13. Inga says:

  Vis skelbiama apie saulės pliūpsnius, bet suaktyvejimo vis nesimato jau 4 dienas…

 14. nadezda says:

  Pablogejo informavimas apie magnetinio lauko pokiecius .Aciu.

 15. Tęsėjas says:

  Žemė pastoviai verčiasi per savo ašigalius. Laike maždaug 6000 metų Žemės ašigaliai vėl grįžta į savo vietas. Tai yra vadinama Žemės ašigalių inversija (apsikeitimas vietomis). Mat, Žemei verčiantis per ašigalius, kas 3000 metų Žemės ašis kerta orbitos plokštumą ir pietinis Žemės pusrutulis tampa šiauriniu, o šiaurinis – pietiniu. Tuo pat metu vietomis susikeičia ir pasaulio kraštai. Būtent taip buvo įvykę erų sandūroje. Trečiojo tūkstantmečio pabaigoje kai žemės ašis vėl kirs orbitos plokštumą, įvyks priešingai- šiaurinis pusrutulis taps pietiniu o pietinis-šiauriniu.
  Tai yra inž. Romualdo Zubino atrastas Trečiasis Žemės fizinis judėjimas! Būtent nuo šio fizinio proceso priklauso ir klimatas Žemėje!
  Tad, gerbiamieiji, Žemės magnetinis laukas priklauso nuo Žemės fizinių judėjimų, kurių yra Keturi, bet ne atvirkščiai! Tad domėtis reikia Žemės judėjimais bet ne magnetiniais laukasi, kurie žmogui neduoda ir nieko nepasako!

 16. Aru says:

  Gaila, kad šiuo metu (2014.01.09. 02:02 val) dar nesimato žiniasklaidoje paskelbtos 2014 sausio 9 d galingos magnetinės audros prognozės 🙁

 17. atstovas says:

  Tai kodel nieko nerodo nesuprantu? siandien gi audra magnetine.. Nebetikesiu daugiau situo grafiku.. Visada cia tikrindavaus..

 18. nijolė says:

  Visada žiūriu čia — http://earth-chronicles.ru/index/0-9, tik dažnai irgi parodo po laiko,be to daug rusiškos propagandos,reikia atsirinkti…

  • K.ST. says:

   Taip.Tai pats geriausias puslapis realiu laiku.25d. įvyko pats didžiausias žybsnis saulėje per paskutinius kelis metus,tad po 1.5-2 parų magnetinė audra pasieks žemę.

 19. Sakau, ko čia mane taip miegan traukė pastarasias dienas.

 20. Įsijungsiu į didkusijas…Aš irgi esu tas žmogus, kuris labai jaučia ir klimato pokyčius, ir magnetines audras. Tiesiog, dabar labai nusilpo imunitetas po agresyvių gydymų…
  Jaučiu ir nuovargį ir sunkumą širdies plote…spaudimas žemas 100/70
  Gal kas žinote liaudiškų priemonių kaip galėčiau jį pakooreguoti?
  Bandau kontrastiniu dušu, judėjimu gryname ore..
  O šis puslapis man padeda atsakymus į klausimus "kodėl šį rytą buvo tokia bloga savijauta"…

 21. Mitybą susitvarkykite: daržovės, vaisiai, ankštiniai, kruopos, kažkiek riešutų, sėklų. Iš saldumynų tik juodas šokoladas, chalva. Meskite mėsas lauk, pieno produktus minimaliai vartokite. Papildais pasidomėkite ir būsite kaip nauja

 22. Būkite dėmesingi – šiandien vėl įsisiautėjo magnetinė audra!!!

 23. Labai ačiū už informaciją apie žemės aktyvumą. Būtų labai gerai jeigu informacija būtų teikiama nors dieną prieš, kad galima būtų apsisaugoti sergantiems širdies ligomis. Aš praėjusią naktį kviečiau greitąją. Šiaip taip atsigavau, nes spėjau išgerti reikiamus vaistus.

 24. Ramunė Ramona Drąsutienė says:

  Gerai, laikysim bures!

 25. Taip Ramune, reikia prisilaikyti. Bet vyną galima gerti.

 26. Turint galvoje, kad dar prasideda ir pilnatis, galime laukti neeilinio nukvakusių aktyvumo. Tiesą sakant, jų pastaruoju metu pakako ir taip. Pakanka mesti žvilgsnį į Putiną tiesiogiai ar netiesiogiai šlovinančių ir naują Ukrainos valdžią bei kartu visus Vakarus keikiančių (tiesiogiai) kompaniją. Ne veltui A.Einšteinas pasakė: "yra tik dvi begalybės – žmogaus kvailumas ir visata, ir tai dar kažkiek abejoju dėl pastarosios".

 27. Gražūs žodžiai. Džiaugiuosi, kad A.Enšteinas ir aš – esame fizikai.

 28. nu bet kodel mus niekas neyspeja apie artejancias,ar esamas magnetines audras,pav. sakydami oru prognoze per zinias,juk ne kiekvienas gali ieskoti informacijos inernete ir neturetu,tai turetu labiau viesinama.

 29. Raimonda Kapenai says:

  O jus neteikiate informacijos apie saulės aktyvumą, jos šviesos pliūpsnius
  ar kaip jei ten vadinasi?

 30. Anksčiau minėjot, kad vyną gerti galima…
  Gal padeda sušvelninti organizmo reakciją į magnetinės audros ?
  Bėgu į parduotuvę 🙂

 31. Daiva says:

  Nu siandien zmoniu savijauta tragiska,mazai kas supranta,kad tai ytakoja magnetine audra,vakare buvo trigdziu su skaitmeniniu signalu…..

 32. Juozas says:

  O dar yra žeme su karšta magma viduje – pragaru jos centre (!!!), o aplink mus skraido daug piktųjų dvasių – velnių, kurie nori mus suvilioti/įtraukti į nuodėmę ir pražudyti amžinai… Ir tik Bažnyčia, Sakramentai ir malda gali mus apsaugoti nuo jų.

 33. Amelija says:

  Sapnų skyrelis. Yra fizika, yra astronomija, bet kad būtų toks mokslas kaip velnija – neteko girdėti.

 34. Galvoju – kodėl aš šiandien "ant bangos"? Ogi magnetinė audra prasidėjo 🙂

 35. Taip, šiandien vidudienį Saulės vėjas sutrikdė Žemės magnetinį lauką – dabar siaučia magnetinė audra. Nepersistenkite, patausokite jėgas jei ką.

 36. as says:

  sergu epilepsija beveik visa gyvenima nuo prakeiktu audru baisei padideja priepuolio tikimybe naktimis kenciu nerealei o artimieji sako nesamones prisigalvoji su tom audrom

 37. Joana Jucyte says:

  Kažko nesimato diagramos. Nejaugi magnetinė audra ir ją paveikė?

 38. Laba naktis Joana,
  atsiprašome buvo nesklandumai dėl lentelės atvaizdavimo. Kol kas dar ne dėl audrų įtakos. Tiesiog motininėje svetainėje – buvo vykdomos pertvarkos. Dabar jau sutvarkėme. Ačiū už pastabą. Geros kloties. Alkas.lt su Jumis.

 39. Dažniau užsukite į Alką. Rūpinkitės savimi.

 40. Proistorikas, geofizikas inž. Romualdas Zubinas says:

  Mūsų planetą, tuo pačiu ir Žemės gyventojus, veikia:
  – Visatos magnetinis laukas;
  – Saulės magnetinis laukas.
  – Žemės planeta turi ir savo magnetinį lauką!!!
  O kurio magnetinio lauko (gal jungtinė?) intensyvumo kreivė vaizduojama pateikiamoje diagramoje?!

 41. daiva says:

  o Dieve,ne veltui sake,kad saule mus kazkada sunaikins….

 42. daiva says:

  saule sunaikins zeme…

 43. praėjusį sekmadienį jaučiausi labai blogai atrodė,jog nebedirba širdis. Tik vakar pasižiūrėjau , jog tada buvo magnetinė audra. Tikrai ji mane labai veikia. Ne pirmas kartas. ačiū už galimybę susižinoti

 44. Evaldas Jonas Švažas says:

  ht tp://somethgblue.hubpages.com/hub/Earths-Magnetic-Field-and-Polar-Shift#slide6897028

 45. ht tp://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html#.VQfvSY6sXp4

 46. Ina Ga says:

  Šiaurės pašvaistė Anykščiuose šį vakarą tikrai buvo įspūdinga:)

 47. Šiąnakt matėsi puikios šiaurės pašvaistės!!!!!!!!!!!

 48. Ankstesnius duomenis galima rasti pavyzdžiui čia:

  ft p://ftp.swpc.noaa.gov/pub/indices/old_indices/

  Duomenų taip pat galima ieškoti čia:

  htt p://www.gfz-potsdam.de/en/research/organizational-units/departments/department-2/earths-magnetic-field/services/kp-index/archive/

 49. Jolita Tado says:

  sveiki, o kaip pažiūrėti už praėjusį laikotarpį?

 50. nu kur tie didieji suoliai…

 51. Dita Zu says:

  Tai įdomu! Žemės magnetinis aktyvumas šiandien. Reikia ypatingai ramių nervų bendraujant ir .. nebendraujant 🙂

 52. Ačiū už tai, kad skelbiate,visada pasižiūriu

 53. Ačiū ir viskas tuo pasakyta.

 54. o galvojau kad mirstu as

 55. Jonas Vaiškūnas Ačiū už žinias. Sveikinimai Joninių proga.

 56. Pagaliau apie tai yra rimtai kalbama. Aš iš bičių spiečiaus elgsenos supratau, kad kažkas gamtoje yra negerai. Vakare stebėdamas kaip formuojasi spiečius net pajutau nemalonu jausmą, o bitės ( surenkant jas į spietuvę ) elgėsi, kaip pamišusios. Taigi, dabar viskas aišku kodėl.

 57. Ada Bovinova says:

  Nematau diagramos?

 58. o tai aciu kad painformavote o tai galvojau kad vel infarktas beldzias

 59. as irgi supratau kad audra kreivas kubilius soko reikstis…

 60. Ačiū labai už informaciją. Gal ir ateityje galima to tikėtis? Būtų puiku.

 61. Dario Dario says:

  Šiandien jaučiasi labai diena nervinga ir visiems aplinkiniams del to Nusprendžiau būti namie…

 62. tikrai pajutau iš savo būsenos, tik nesupratau, kas darosi. Pamačius diagramą, tai dabar bent jau priežastis aiški. Šiaip tai atrodė, kad jau giltinė galanda dalgį 🙂

 63. Ačiū sakyčiau tada, jei perspėtumėte prieš dvi ar tris dienas, kad galima būtų ramiaii pasitikti magnetinę audrą. Išgerti vaistų iš anksto, ar skystinančių, ar raminančių…o kai jau įvyksta, tai tada tik belieka konstatuoti faktą ir pasitvirtinti savo abejones, kad kažkas buvo blogai, bet tik dabar aišku, kodėl, bet pasiruošimui laiko nėra…Ir visada tas pats…

 64. Donatas says:

  Galetu buti platesni saules burbuliukai Kad visiems uztektu.Kaimynu salys nesiskundzia. LV .PL. Tik Lietuva ir burbuliukai tik Lietuviams. Atsiras veidrodiniai saules skeciai uz 2000 eur. vakcina 1000 eur. Linksma Lietuvoi.

  • Marija Žebrauskienė says:

   Keistai skamba ironiški ir pikti kai kurių skaitytojų komentarai. Ačiū specialistams, negailintiems laiko čia pagrįstai paaiškinti, kad problema tikrai egzistuoja.

 65. Marija Žebrauskienė says:

  Nuoširdus dėkui už visas informacijas. Apie audrą nežinojau, nesupratau ko taip silpna. Prisijungiu prie visų pageidaujančių žinoti prognozę iš anksto.

 66. Sveiki, Jūs žiūrėkite GISMETEO.LT. Pasirinkite savo miestą ir yra Geomagnetinių audrų prognozės 3 dienom į priekį.

 67. Daiva Karuzaite says:

  ht tp://www.saulesaudros.lt/prognozes/ – galima stebėti prognozes ir čia.

 68. as seku saulės sukeltas audras puslapyje>Space Weather Enthusiasts Dashboard, prognozuoja 3 dienom į priekį,ten yra įvairių diagramų susijusių su saulės išskiriama energija,taip pat saulės dėmių pasiskirstymas,pašvaistės paplitimo plotai

 69. tai cia kisenes visu tokio dideles ar pagrobtu daug?

 70. siandien saule išspinduliuoja daug radiacijos, o elektromagnetines audros nera. kas cia aiskino kad magnetines audros atsiranda nuo saules veju? dar kokius 4 metus cia makaluosis tos bangos, o ka po to aiskinsit, durneliai…?

 71. Irena Sakalauskaitė Tačiau ten nėra tikslu,kadangi ten pasaulio mastu,o čia rodoma tik Lietuvoje

 72. Vetrune says:

  Niekaip nesuprantu nuo kurios valandos prasideda dienos daigrama.

 73. Jadvyga Kazl says:

  o taip! magnetinę audrą pajutau ir aš…pirmą kartą gyvenime… nei iš šio , nei iš to širdis kalė kaip plaktuku.Teko kreiptis į medikus…

 74. Algis Ajeras says:

  Na va kaip gražu. Visas rudenines spalvas saulutė žeria. Gražu pažiūrėti. O kada gražu, tai ir ant dūšios gera.

 75. Sveikuolis says:

  Magnetines audras galite stebėti tiesiogiai-,,krantinė magija”.

 76. Jonai, kodėl schemoje, anot Tamstos, tiktai Žemės magnetinio lauko kreivė – grafikas? Juk Žemę, apart nuosavo Žemės magnetinio lauko dar veikia ir Saulės, ir Visatos ( Paukščio Tako galaktikos) magnetiniai laukai!? Ar Tamstos prietaisai juos vertina ir įvertina?

 77. Vika Pavardaite Tik dievas gali padaryti kaip nauja,o ne Jūsų pasakos su šiais produktai.Prajuokinote.Įdomu,tai ką parašėte,ar pati tikite.

 78. Seku,,ALKAS MAGNETINIS,,prognozes, net baisu ką išdarinėja ta saulytė,visada pasijutusi sunkiau bėgu prie kompiuterio-dažniausiai pasitvirtina…

 79. zmones ne visi jaucia ivairus pokycius , tik tiek kas yra viskam jautrus,o zemes magnetinis aktyvumas juk nematomas o tik jauciamas,be tik jautrus zmones jaucia tai skirtingai, ne mes esame kosmoso daleles,, apie oru prognozs juk sako daznai kasdiena ,bet zemes magnetinis aktyvumas siandiena koks dar neteko gireti per televizija ,o butu gerai ka butu pasakoma ,tai suzinou dauguma zmoniu,bet dekoju uz tai ka galima internete per kompiuteri suzinoti koks zemes magnetinis aktyvumas ,tai aciu tiems zmonems kas tai visa paraso,,

 80. Dziedas says:

  Komentaru daug ,gal ir pasikartuosius .Saules aktyvumas tikrai veikia. Man ir dar vienam mano bičiuliui. Ir stipriai veikia. Tik va kažkodėl nėra prognozes i prieki, o tik už esama laika.

 81. Cikita says:

  Labai veikia žemės magnetinis aktyvumas.

 82. Sarmatas says:

  ht tp://tesis.lebedev.ru/sun_flares.html

  ht tp://tesis.lebedev.ru/magnetic_storms.html

  gera svetainė stebėti kosminiams orams.

 83. Vaida says:

  Ir mane veikia tos magnetines audros, galva skauda ir mieguista visa diena

 84. Tadas says:

  Labas cia negerai labai . man turi sirdis stimuliatorius bet netrukdo todet ten zemes magnetinis blogai ,bet man sirdis stimuliatorius gali padidejo pulsas pazeidimu dar buvo miega netrukdo biski soka pulsas kas nutiko , cia labai negerai

 85. Daiva says:

  Siandien Gismeteo rodo 5 balu geomagnetine audra,o jusu stebejimuose ramu,kazin kodel taip skiriasi ?

  • Žemyna says:

   O kodėl taip skiriasi LRyto ir Nacionalinės TV orų prognozės? Nelyginot?

 86. Natashas says:

  Nebestebit?

 87. Natashas says:

  Vis dar stebit?

 88. Natashas says:

  Vis dar stebit? Huh

 89. Natashas says:

  Lopai

 90. Nijolė says:

  Taip, tikrai veikia magnetinės audros mūsų, bent mano ir kitų čia pasisakančių už.
  Kyla kraujospūdis nevaldomai, vaistus geriu dvigubom dozėm, geriu ir raminančius, nes tik tada suveikia kiti vaistai nuo kraujospūdžio. Organizmas išsiderina net kelioms paroms ir po magnetinės audros.
  Gerai,.kad sužinojau, kad tai turi įtakos mano ligai. Ačiū už tą tinklapį atsakingiems žmonėms. Tik norėtusi, kad galėtų žinoti apie tas audras iš anksto. Ar tai įmanoma, nežinau.

 91. Žemyna says:

  Ar kas gėrėjotės vakarykštės nakties mėnuliu? Akių atitraukti nuo jo neįmanoma buvo. Atrodė toks ramus, patenkintas, lyg po labai nusisekusios, daug laimės suteikusios puotos.

  • Nijolė says:

   Tikrai gėrėjausi ir aš. O šią naktį buvo dar gražesnis ir labiau „patenkintas” ?

 92. Vėjaratis says:

  Daug domiuosi astrofizika. Sukūriau ir gaminu radiantiės energijos generatorius. Saulė, tai gigantiškas reaktorius, kuris skleidžia daug energijos rūšių. Saulės audra, tai gigantiškas įelektrintų dalelių gūsis, kuris kiaurai kerta viską savo kelyje. Tą pastebėjau savo generatorių darbe. Kuo audra stipresnė, tuo sparčiau generatoriai krauna akumuliatorius.
  Be to turėjau du infarktas ir kai pradeda makaluotis širdis, einu į ši puslapį ir žiūriu ką išdarinėja Saulė. Tuomet reikia gerti daugiau vandens, kardioaspiriną ir raminančių. Visiems siūlyčiau stebėti Saulės aktyvumą, nes jei neturejot infarkto, tai esant dideliam aktyvumui galit jį gauti.Didejant aktyvumui, tirštėja kraujas, o kokia būklė jūsų širdies kraujagyslių gali pasakyti tik angiografija. Iki infarkto turėjau stiprią širdį ir net nežinojau kur ji ten yra. Infarktas labai klastinga lyga ir po jo gyvenimas pasikeičia kardinaliai. Pajutę krūtinėje spaudimą, sparčiau einant oro trūkumą, būtinai pasitikrinkite pas gerą kardiologą. Pabrėžia Gerą, ypač pas tuos kurie atlieka angiografija.

 93. Astronomas, geofizikas hidrologas inž. Romualdas Zubinas says:

  Tam, kad pažinti tai kas? kada? ir kodėl? vyksta Žemėje?, būti pažinti TREČIĄJĮ ir KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS!!!

 94. Priešpilnio ar GM audros poveikis? says:

  Ar pajutote, kaip kažkokios jėgos Alką paveikė vidurnaktį? Gal net pagrobti norėjo… Palikau ekrane, trumpam pasitraukiau, grįžtu – nebėra! Ir taip, ir anaip vartau ekraną ir kompiuterį – nebėra!
  O šiandien ką turime? – Ogi ir skaitytojų apklausą, ir labiausiai komentuojami straipsniai po ranka, ir labiausiai skaitomi. Gal ir dar ko dar nepastebėjau? Reikalas tas, kad „Alkas” laipsniškai tobulėja. Kažin, kokios jėgos taip veikai?

 95. Žmogus says:

  Nu ir nusivažiavot su magnetinio lauko prognozėm tam pačiam puslapyje Kp ir toks ir toks pvz šiandien(2022.11.20) mažiau už 1 ir iki 4, iš vis kam tokia keista skalė, jei skaičiai mažiau 1 , o ant y ašies padalos iki 10, Seniau buvusi skalė buvo patikimesnė ir vaizdesnė ir labiau koreliavosi su kitų šaltinių duomenimis, o dabar kaip nori taip suprask.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *