Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kaime žydi abrikosai STAKLIŠKĖSE

2019-01-26 16:30 - 2019-01-27 04:00

2019 01 26 Kaime žydi abrikosaiMaloniai kviečiame tave į aštuntąjį dainuojamosios poezijos ir folkloro renginį „Kaime žydi abrikosai“, kuris vyks šių metų sausio 26 d. Stakliškių gimnazijoje (Prienų g. 8, Stakliškės). Šių metų renginyje mus džiugins:

16:30 Paskaita apie Stakliškių kraštą. Ar žinote, kuo yra garsus ir įdomus Aukštadvario ir Stakliškių kraštas? Apie tai mums papasakos Aukštadvario regioninio parko kultūrologė Rita Balsevičiūtė.

17 val. Renginio koncertas. Koncerte išgirsite dainuojantį kunigą Arūną Simonavičių iš Skriaudžių, jaunuosius bardus Gabrielę Pukelytę, Justiną Kaminskaitę, Astą Krasauskaitę, Emiliją Statinaitę bei Augustą Lapinską. Muzikinius užkalbėjimus scenoje tars „Kukumbalis“ iš Merkinės, o smagaus ir jaunatviško folkloro skambesiu žavės „Aidi ataidi“ iš Vilniaus, Jiezno vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Jieznelė“. Festivalio organizatoriai tradiciškai ruošia staigmeną klausytojams – Didįjį Abrikosą.

18:30 Arbatos ir jaukaus žodžio pertraukėlė. Per pertrauką kviesime atsipūsti ir išgerti Dzūkijos saulės nukaitintų žolelių arbatos bei numarinti kirminą vaišėmis.

21 val. Naktišokiai. Kiekvienais metais renginyje smagiai trypiame lietuviškus šokius. Šie metai – ne išimtis, tad lauksime jūsų įsijungiant į smagų šokio šurmulį. Kad būtų smagu šokti, pasiimkite patogią avalynę!

24 val. Naktinis žygis Adolfui Ramanauskui-Vanagui atminti. Lietuvos partizaninio karo istorijoje ryškius ženklus yra palikęs šalia Stakliškių esantis Gojaus miškas. Todėl kartu su Stakliškių gimnazijos Vlado Jazukevičiaus skautų draugove naktį keliausime ieškoti garsiojo partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago pėdsakų. Skautiška koše rūpinasi skautai, o šilta apranga ir avalyne – mes patys!

* Vaišės suneštinės!
* Renginys blaivus ir alkoholis mum ne brolis!
* Iš toliau atvykusiems bus sudarytos sąlygos nakvoti gimnazijos patalpose, tačiau miegmaišiais ir kilimėliais reikės pasirūpinti patiems.
https://www.facebook.com/events/2189762141344448/

Informacija

Pradžia:
2019-01-26 16:30
Pabaiga:
2019-01-27 04:00
Renginys kategorijos:
, ,
Renginys žymos:

Vieta

Stakliškių gimnazijoje
Prienų g. 8
Stakliškės,
+ Google žemėlapis

____________________________________________________________

Nuorodos į renginių skiltis kitų institucijų tinklapiuose:

LIETUVOS MOKSLININKŲ SĄJUNGOS RENGINIAI
VILNIAUS UNIVERSITETO MOKSLO RENGINIAI
KLAIPĖDOS UNIVERSITETO MOKSLINIAI RENGINIAI
LIETUVOS LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTO RENGINIAI

____________________________________________________________

KAUNO TAUTINĖS KULTŪROS CENTRO RENGINIAI
MENŲ SPAUSTUVĖS RENGINIAI

MOLĖTŲ KRAŠTO MUZIEJAUS RENGINIAI

____________________________________________________________

Skelbimus apie renginius siųskite, skelbimų redaktoriui Albinui Vaškevičiui:
Albinas Vaškevičius