Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Vakaronė „Baltai balts“

2017-09-23 18:00 - 20:00

Muzikos instrumentų muziejus
Tai IX-ojo tarptautinio vaikų ir jaunimo folkloro festivalio „BALTŲ RAŠTAI – 2017“ vakaronė „Baltai balts“.
Rugsėjo 22–24 dienomis Kaune vykstantis IX tarptautinis vaikų ir jaunimo folkloro festivalis „Baltų raštai 2017“ skirtas Piliakalnių metams. Festivalis „Baltų raštai“ – tai tradicinės kultūros renginiai vaikams, jaunimui ir šeimai Kaune ir Kauno rajone, skirti išsaugoti bei skleisti baltų tradicinę muziką, stiprinti lietuvių ir latvių tarpusavio ryšius. „Baltų raštai“ skatina domėtis savo ir kaimyninių tautų kultūra, istorija, papročiais, gilintis į savo šaknis, perduoti senąsias savo tautos muzikines ir šeimos tradicijas, kviečia kartu švęsti rudens lygiadienį. Festivalis „Baltų raštai“ stiprina ne tik šeimos kartų vienybę, bet ir bendrystę tarp kaimyninių šalių.
Vakaronėje „Baltai balts“ bus galima pajusti skirtingų šalių panašumus per šokį. Vakaronė ypatinga dar ir tuo, jog jos aprangos kodas – balta spalva. Vakaronėje gros vaikų ir jaunimo folkloro ansamblių muzikantai: Kauno tautinės kultūros centro liaudies instrumentų ansambliai „Linksmoji armonika“ (vad. Algirdas Kasperavičius), „Kauno bandonija“ (vad. Algirdas Kasperavičius, Vilius Marma), Pasvalio kultūros centro Valakėlių skyriaus vaikų folkloro ansamblis „Tikutis“ (vad. Lina ir Albertas Bartašiai), Kauno r. Domeikavos gimnazijos folkloro ansamblis „Serbentėlė“ (vad. Daiva Bradauskienė, Vilius Marma), Rygos vaikų ir jaunimo centro „Laimīte“ folkloro grupė „Ciguzis“ (vad. Ieva Bērziņa), Ruopažu savivaldybės tradicinė vaikų ir jaunimo folkloro grupė „Oglīte“ (vad. Ligita Šreibere), Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos tradicinių instrumentų ansamblis „Ruzgelė“ (vad. Jurgita Petkutė-Marcinkienė), Palangos moksleivių klubo folkloro ansamblis „Kikilis“ (vad. Diana Šeduikienė), Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio meno mokyklos vaikų folkloro ansamblis „Sūduoniukai“ (vad. Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė), Prienų raj. Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Kankliukai“ (vad. Vilma Pučkienė, Dalia Venckienė).

Renginys nemokamas.

Festivalį finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Kauno miesto savivaldybė.

Festivalio partneriai: Kauno miesto muziejus, Maironio Lietuvių literatūros muziejus, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Aukštaitijos nacionalinis parkas, Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, LK Kauno Įgulos Karininkų Ramovė, Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune, Raudondvario kultūros centras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

____________________________________________________________

Nuorodos į renginių skiltis kitų institucijų tinklapiuose:

LIETUVOS MOKSLININKŲ SĄJUNGOS RENGINIAI
VILNIAUS UNIVERSITETO MOKSLO RENGINIAI
KLAIPĖDOS UNIVERSITETO MOKSLINIAI RENGINIAI
LIETUVOS LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTO RENGINIAI

____________________________________________________________

KAUNO TAUTINĖS KULTŪROS CENTRO RENGINIAI
MENŲ SPAUSTUVĖS RENGINIAI

MOLĖTŲ KRAŠTO MUZIEJAUS RENGINIAI

____________________________________________________________

Skelbimus apie renginius siųskite, skelbimų redaktoriui Albinui Vaškevičiui:
Albinas Vaškevičius