Radijas

ALKO RADIJAS
(kuriamas, artimiausiu laiku pasirodys bandomoji versija)

Šiuo metu galite pasiklausyti kuriamų „Alko radijo“ laidų ir Alko grojaraščių:

Alko radijas | Grojaraštis 2016.09.06

 

 

 

Kitos radijo stotys:

Pastabos 24

 1. Laumė says:

  Na kol kas Alko radijas nesužavėjo… kiek įsijungiu, tiek Kulgrinda gieda, tarsi neturėtume kitokios muzikos…

  • Antanina says:

   Reikia džiaugtis, kad dar Kulgrinda dainuoja. Gal po metų kitų- arabai arba azerbaižaniečiai islamiškas giesmes giedos… Tiesa, kad mūsiškiams reikėtų įvairesnių- linksmesnių dainų, žadinančių viltį ir pasitikėjimą, o ne raudų… kurios dabar, beje, gal labiau tinkamos mūsų iš pagrindų naikinamai lietuvių tautai.

 2. Sventaragis says:

  Laume, tai Jus pasiulykite, ka groti! 🙂 Sakykite pageidavimus 🙂 Mane tai labai zavi Kulgrdindos dainos, nes tie zmones pasiaukojanciai skyre savo jegas, lesas ir laika, kad prikelti proteviu isminti ir dvasia. Rekonstruoti kulturine istorija yra titaninis darbas, kuris niekada neprilygs pigiam slageriu kopijavmui nuo Vakaru Europos isverciant vien teksta i Lietuviu kalba. Alko radijas kaip tik turi atspindeti proteviu dvasia, o judejimui augant, reikia manyti, rasis ir nauju dainuojanciu ansambliu 😉

  • Aistis says:

   Alkas – norintis atstovauti lietuvių tautos šaknis, atlieka tikrai gerą darbą, platindamas Kulgrindos ir kitų kolektyvų atliekamas daimas. Tačiau, reikėtų pripažinti, kad ir laikai nebe tie, ir poreikiai, skoniai kitoki. Ir praeityje mūsų tautiečių pirmtakai gyveno ne nuobodų, o kūrybingą ir temperamentingą gyvenimą, kuris be abejonės turėjo atsispindėti ir mūsų tautosakoje , dainose, šokiuose , žaidimuose. Ko pasigendama Kulgrindos ir kituose romuvių renginių melodijose. Nepasisant visko, Alkui privalu pasidžiaugti ir kitus pradžiuginti tik ką praėjusiame Eurovizijos konkurse labai puikiai pasirodžiusiu tautiečiu Donatu Montvydu. Jis nepakartojama mūsų tautos meniškiausia dalelė, patekusi į Europos geriausiųjų dešimtuką. Devintoji vieta, įvertinant dar ir neigiamai mūsųškio atžvilgiu veikusius politinius niuansus,tai vargu ar kada pakartojamas rezultatas. Didžiuokimės ir reklamuokime save, savo tautos atstovų laimėjimus tarptautinėje arenoje. To linkėčiau Alko radijo redaktoriui, vadovams.

 3. praeivis says:

  Grupe “Skyle” jega!

 4. virgis says:

  o gal greta muzikos, bent tam tikrom valandom galetu buti transliuojamos zinios, diskusiju laida?
  Siuo metu, kai vienas po kito uzgniauziamos objektyvios ziniasklaidosos priemones, tai butu spindulys tamsioje karalysteje

 5. Žemaitė says:

  galiu pasidalinti veik gigabaitu įvairaus folko, bi tik leistų… 🙂

  • Aistis says:

   Gerbiamoji, Žemaite, gyvenu Čikagoje, noriu išsaugoti mūsų tariminių grupių folklorą, organizuodamas tarmines popietes išeivių tarpe Pasaulio lietuvių centre. Jei turite galimybių ir galite mums padėti, labai būsime dėkingi. Lauksiu Jūsų atsiliepimo.
   Pagarbiai
   Aistis Krivaitis

  • Egidijus says:

   Labas Žemaite, ar galėtumėte pasidalinti folkko kolekcija?

 6. Žemaitė says:

  ps įjunkit “random” gal, nes radija tuo ir žavus dalykas, kad neleidžia viso albumo iš eilės 🙂

 7. Kviečiu pasiklausyt mūsų radijo stoties "RadijoGAMA" | FM 99 MHz Klaipėdoje arba internete http://www.radijogama.fm

 8. GABIJA says:

  Daug puikių ansamblių pas jus nuorodose , pakvieskit ir juos.

  Nalšia, Saulės broliai , manau jie visi sutiktų.

 9. Vitalija says:

  Ar nenorėtumėte prie radijo nuorodų pridėti ir Sveikatos radijo, kuris transliuoja gydytojų patarimus, kultūros laidas, gerą muziką. Ir dar šio radijo privalumas – jis netransliuoja vaistų reklamos.

 10. Žemaitis says:

  Lietuvių tautos menas ir tautinės dainos, žaidimai susideda ne vien iš liūdnų ir raudojančių temų. Tikrų – tikriausiai mūsų jaunimėlis mėgo ir linksmas , jaunatviškai energingas dainas ir daineles, žaidimus ir jų būtinai reikia laidose. Žinoma, būtų patraukliau kas valandą išdirdus svarbiausių žinių santraukėlę, o kažkur po pietų ir liaudies gydytojų- žyniuonių patarimų apie gydančias žoleles ir nuo ko jos. Apie gyvąjį ir negyvąjį vandenį ir jo svarbą mūsų vandeningam organizmui ir kt. Ir dar, apie mūsų senąjį tautinį – dorovinį tikėjimą: Tvėrėjo ir viską ką Tvėrėjas yra sutvėręs garbinimą – senųjų mūsų tautinių pagarbos ŽMOGUI, GAMTAI, VISATAI tradicijų tąsą… apie bitelių gyvenimą – vieningumo ir darbštumo , kovos už savąją ŠEIMĄ pavyzdį Žmonių giminei.

 11. Juozas says:

  Gerai, kad yra toks puslapis, daug gero gali padaryti. Nors ir kūnui. O sielai žiūrėkit čia: http://www.gloriapolo.net/
  Ačiū visiems jo kūrėjams!

 12. Dalia says:

  O kodėl baltas tuščias langas? Galėtų gal kokie vaizdai plaukti… Ir kaip sužinoti, kas gieda?

 13. Kur bent ištraukos iš Česlovo Gedgaudo knygos “Mūsų praeities beieškant”?
  Kur bent ištraukos iš prof. Marijos Gimbutienės knygų šlovinančių ir jos atradimus, ir mūsų praeitį?
  Kur Jūratės de Rosalės knyguose šlovingoji mūsų praeitis?
  Kur kauniečio inž. Romualdo Zubino LIETUVIŲ KALBOS deką atrasti Trečiasis ir Ketvirtasis Žemės ašies fiziniai judėjimai bei jų deka įminta KLIMATO KITA?!
  Nepaskęskime dabartinėje kasdienybėje ir nebekartokime nudienos radijo krikščioniškosios dvasios, bet keik galėdami ir kiek tai įmanoma, stenkimės atkurti mūsų protėvių ikikrikščioniškąją kultūrą ir ikikrikščioniškąją dvasią!!!
  Juk mūsų kultūrai, kaip ir mūsų kalbai bei mūsų praeičiai, jau per 50 000 metų!!!
  Ar mūsų garbingiausioji ir seniausioji praeitis neverta turėti savo radiją?!

 14. Antanina says:

  Gerb.pone Romualdai, jau 26 ir daugiau metu gyvuoja Romuvos, taciau del siauro poziurio vien i apeigas, neprisimenant visos tautos graziuju tradiciju, pasilinksminimu, pasakojimu – Alko laidos lieka nuobodokomis. Taciau , svarbiausia, nesushaukia jaunimo ir tautos prie saves. romuviai labai letai auga, pleciasi ju veikla, Jie nepajegus sukurti Tautos gelbejimo fonda, kuriuo butu galima remti ir sventoviu statyba, ir sava radijo- video stoti , ir spausdinti knygeles apie musu tikejima, grazias tradicijas ir tautos gelbejimo veiksmuis. Alkas beveik nekalba apie pasaulio ELITOS sukurta mazuju tautu sunaikinimo Globalizacija ir Pileitizacija – tautu ISHVIETINIMU programomis .Apie musu tautos sunaikinima ir SAVISUSINAIKINIMA vietiniu ishnaudojimu ir ziauriausia vergove, ishvejanchia lietuvius ish Tevynes. Nei Kriviai, nei Vaidilos, nei Vaidilutes neeina i Tauta, nevienija jos, i TAIKIA KOVA DEL ISHLIKIMO. o DAUGIAU NEBELIKO VIENYTOJU IR VEDLIU- JUOS VISUS NAIKINA LIKE ISHSIGIMELIAI.

 15. Antanina says:

  Audrys Antanaitis jau Redaktorius. Tik reikia leshu pastoviai stociai. Reikia Lietuviu tautos gelbejimo fondo. Kuriuo butu galima remti visas programas.

  • Žemyna says:

   Šiandien graudu apie A. A. klausyti, kai, verslo ir vaicekauskienių spaudžiamas, jis jau pasirengęs „moderninti” LK abėcėlę.
   Neilgai atsilaikė? Atrodo, iki jo buvusios moterys buvo atsparesnės?
   Taigi, neklydo tie, kas priešinosi jo paskyrimui, nes jo žinių iš tiesų trūksta, prarado kvalifikaciją, kol dirbo ŽR ir kitur? O gal jis ėjo į šį postą jau pasirengęs tai padaryti? Gal būtent tam ir ėjo. Tada klausimas, ar Karbauskis tai žinojo?

 16. Kojugalio Jonas says:

  Klausiau muziką ir dainas iš Alko. Patiko, priminė senovę, į kurią kažkiek laiko bandžiau gilintis.

 17. T0mas J. says:

  Tai čia visi nuo 2011 m. laukiat, kada “pasirodys bandomoji versija”?
  Priskaičiuokit ir mane – taip pat laukiu. Nuo šiandien.

 18. Mindaugas says:

  Jooo… nuo 2011

  Dėjosi prie Tomo 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *