Ilgi svarstymai ir vis nepavykęs makiažas, kurio norėtumėte, kas rytą piešiami veido bruožai jau ima pabosti? Nusprendėte, kad kito kelio nėra ir norite, kad jums būtų atliktas ilgalaikis makiažas, tuomet kaip turėtumėte pasiruošti, ko klausti specialisto, į ką atkreipti dėmesį.
Deja, informacijos gausybė sukelia dar daugiau klausimų, tad šiame straipsnyje rasite apibendrintas aiškias žinias apie šią procedūrą.
Meistro paieška
Pagal norimos procedūros tipą pradėkite ieškoti informacijos interneto platybėse, tai gali būti straipsniai, forumai, kažkieno pokalbiai – patarimai. Apsibrėžkite sau paieškos kriterijus pagal ką rinksitės meistrą, ar tai būtų vieta, salonas, naudojama įranga, technika, draugių patarimai, kitų klientų atsiliepimai, darbų nuotraukos ar net pačio specialisto išvaizda. Visos detalės svarbios ir piešia palankų profilį, kuris nulemia kam patikėsite savo išvaizdos tobulinimą.
Taip pat labai svarbus kriterijus yra meistro bendravimas ir lankstumas jūsų atžvilgiu, malonaus bendravimo ir geros būsenos sukūrimas padeda paskutinį tašką apsisprendime. Kartais atrodo vis ieškote, darbai gražūs, viskas puiku , bet nesiryžtate kreiptis, taip yra todėl, kad dar neradote savo meistro ir pakankamai neišanalizavote procedūros.
Procedūros ypatumai
Ne ką mažiau svarbu paieškoti informacijos ir apie procedūros atlikimą. Čia taip pat gelbsti internetiniai portalai, bet labiausiai koncentruotas žinias gautumėte iš pasirinkto specialisto.
Nesidrovėkite parašyti, paskambinti ir užduoti jums rūpimus klausimus, kurių galbūt nerandate informacijos sraute. Kompetentingas meistras turėtų suteikti reikiamas žinias ir įkvėpti pasitikėjimo.
Pradėkite nuo savianalizės, ar permanentinis makiažas neturės įtakos jūsų gyvenimo būdui, ar esama padėtis, galbūt liga gali būti suderinama su šia procedūra.
Kontraindikacijos ilgalaikiam makiažui: autoimuninės ligos, chemoterapijos eigoje, nėštumas / žindymas, hepatitas, cukrinis diabetas, ŽIV, sunkūs širdies sutrikimai, aktyvi egzema. Jei panašios būklės nekamuoja, bet esate vyresnio amžiaus patyrinėkite savo veidą.
Ar antakių, akių, lūpų srityje nėra apgamų, gilių raukšlių, randų, hiperpigmentacijos, nes šie veiksniai gali įtakoti rezultatą. Gyvenimo būdas taip pat gali įtakoti rezultatą, bei jo išliekamumą.
Jei mėgstate saulės vonias, tuomet pigmentas greičiau bluks, ir jūs dažniau norėsite apsilankyti atnaujinimui. Soliariumo UV spinduliai keičia pigmento struktūrą, ir spalvą. Gerai atliktas, tinkamai prižiūrimas ilgalaikis makiažas išsilaikys 2–3 metus, po to norisi atnaujinti procedūrą pakartotinai.
Prieš registruojantis pas specialistą pasiplanuokite palankų laikotarpį, kadangi meistras jūsų gražinimui skiria 2–3 valandas, po kurių seka gijimas ir priežiūra. Vizualus gijimas pažeistai zonai trunka apie 1–1,5 savaitės, po to seka vidiniai gijimo apdorojimai, o pilnai pigmentuota sritis sugyja po 4 – 6 savaičių.
Priežiūra ypatinga tuo, kad tam tikrą laiką neleistina šlapinti, ar kitaip drėkinti apdirbto ploto, reikia stengtis nepaveikti žaizdos mechaniškai, neliesti, nekrapštyti rankomis ar kitais daiktais.
Gijimo principas paremtas pasitikėjimu pačio žmogaus kūnu, tai reiškia, kad atlikus intervencinę makiažo procedūrą leidžiame sistemai dorotis savais būdais. Įvestas į poodį pigmentas iškarto organizmo identifikuojamas kaip svetimkūnis, teršalas, todėl įjungiami visi receptoriai, gynybinės funkcijos išvalyti neprašytą svečią. Šio valymo rezultatas ir būna susidaręs šašiukas kartu su išstumtų dažų likučiais.
Viena procedūra – visam gyvenimui?
Susipažinus su specialisto pateiktomis žiniomis ir jau praėjus gijimo procesui, jūs grįžtate atlikti korekciją, kuri yra darbo užbaigimas. Ir tik nuo jūsų organizmo ypatybių, pageidaujamo rezultato priklausys kiek tokių procedūrų bus, nes sunku numatyti ar vidinės sistemos reakcija bus palanki jūsų norams.
Kiekvienas žmogus unikalus ir ypatingas, todėl ir specialistui pritaikiusiam kompetentingas žinias visi atvejai prognozuojami, tačiau skirtingi. Todėl einant laikui pigmentas blunka, keičiasi, forma, bruožai nyksta.
Antakių, lūpų atnaujinimą rekomenduojama atlikti 1,5–2 metų laikotarpyje, nes atvykus laiku užteks vienos procedūros ir jūs vėl džiaugsitės ryškumu. Akių vokai skiriasi nuo kitų zonų savo ilgaamžiškumu, šią sritį koreguosite rečiau.
Žinoma, kiekvienas atvejis unikalus ir geriausia tartis su savo pasirinktu specialistu. Konsultacijai galite kreiptis į Vilmą Kulikauskytę Mickienę.