Sekmadienis, 26 kovo, 2023
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Kultūra Istorija

Šalies kultūros įstaigos kviečia į virtualias keliones

www.alkas.lt
2020-04-03 14:25:12
0
Šalies kultūros įstaigos kviečia į virtualias keliones

Šalies kultūros įstaigos kviečia į virtualias keliones | lrv.lt nuotr.

Šalies kultūros įstaigos kviečia į virtualias keliones | lrv.lt nuotr.
Šalies kultūros įstaigos kviečia į virtualias keliones | lrv.lt nuotr.

Dėl paskelbtos valstybės lygio ekstremalios padėties ir karantino šalies kultūros įstaigos turėjo užverti duris. Tačiau daugelyje jų galima lankytis virtualiai, neišėjus iš namų.

Pateikiama susisteminta informacija apie Kultūros ministerijai pavaldžius (ir ne tik) muziejus, bibliotekas, teatrus, koncertines įstaigas ir kitas institucijas, kurios siūlo virtualias keliones.

Muziejai siūlo apsilankyti virtualiai 

Lietuvos nacionalinis muziejus pasitelkdamas grotažymę #kąVeiktiKaineveikiame (http://lnm.lt/kaveiktikaineveikiame/) pristato trumpų pasakojimų ciklą, kuriame supažindina su įdomiausiais muziejuje saugomais eksponatais.

Virtualiai pakeliauti siūlo ir trys Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padaliniai: 
– Palangos gintaro muziejus (https://turai.vturai.lt/1_gintaro_lt/), Laikrodžių muziejus (https://turai.vturai.lt/2_laikrodziai_lt/),
– Prano Domšaičio galerija (https://turai.vturai.lt/5_domsaitis_lt/).

O su Vilniaus pilimis nuo šiol gali susipažinti ne tik vilniečiai, bet ir visi norintieji (https://turai.vturai.lt/3_pilys_lt/) .

Virtualiai pasivaikščioti galima ir po Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų (shorturl.at/kmDRW), Nacionalinį muziejų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus (https://www.valdovurumai.lt/aktualijos/virtualus-valdovu-rumu-muziejus). Pastarasis ketina parengti visų keturių maršrutų virtualias keliones, kol kas parengtas vienas.

Neišėjus iš namų galima žvalgytis po Lietuvos aviacijos muziejų (http://baltic360.lt/360/1_lietuva/kaunas/aviacijos_muziejus/), Kauno IX forto muziejų (https://www.9fortomuziejus.lt/virtualus-turas/), Lietuvos švietimo istorijos muziejų (https://www.lsim.lt/lt/lankytojams/parodos/virtualus-turas).

Lietuvos jūrų muziejus sukūrė programėlę, kuria naudodamosi skirtingos tikslinės grupės gali keliauti po Lietuvos laivybos ekspoziciją / istoriją. Programėlė „Jūrų muziejaus gidas“ prieinama „GooglePlay“ ir „App Store“ platformose.

Lietuvos liaudies buities muziejus parengė virtualias keliones po Aukštaitijos sektorių (http://3dturas.llbm.lt/), Dzūkijos bei Tremties ir pasipriešinimo sektorius (http://3dturas.llbm.lt/dzukija/).

Šiaulių „Aušros“ muziejus (https://www.ausrosmuziejus.lt/Naujienos/virtuali-pazintis-su-siauliu-ausros-muziejumi/) siūlo virtualią pažintį ne tik su pačiu muziejumi, bet ir jo padaliniais – Chaimo Frenkelio vila (http://virtualusgidas.lt/turai/vila/index.html) ir Žaliūkių malūnininko sodyba (http://virtualusgidas.lt/turai/malunas/index.html). Valstybinis Vilniaus žydų muziejus (https://www.facebook.com/tolerance.center.lt/) pristato „Muziejaus pasakojimus“ – pasitelkdamas eksponatus visuomenę supažindina su Lietuvos žydų istorija, kultūra. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus (https://ltmkm.lt/) siūlo skirtingas veiklas kiekvienai savaitės dienai.

Virtualių parodų svetainėje „Eksponatai, kuriuos verta pamatyti“ (http://parodos.emuziejai.lt/) vartotojai  gali peržiūrėti muziejuose sukauptus ir saugomus vertingiausius, įdomiausius, lankytojus labiausiai dominančius eksponatus. Pristatomi ir unikalūs kultūros paveldo objektai, saugomi privačiose kolekcijose ar įstaigose, taip pat ir veikiančiose užsienio šalyse, su kuriomis Lietuvos muziejai yra sudarę bendradarbiavimo sutartis, kartu įgyvendina kultūros paveldo skaitmeninimo ir sklaidos projektus.

Išskirtiniai kultūros paveldo objektai prieinami ir interneto svetainėje „Lietuvos muziejų lobiai“ (https://www.muziejai.lt/lobiai/). Lietuvos muziejų panoraminės nuotraukos skelbiamos interneto svetainėje www.panoramos.lt, o 3D  skaitmeninių vaizdų virtualios parodos pasiekiamos adresu https://sketchfab.com/limis/collections.

Lietuvos dailės muziejus siūlo vaikams pažintį su Vilniaus istorija, kultūra ir architektūra spalvinant internetines knygas „Miesto įkūrimas“ ir „Miesto gyvenimas“. Jas sukūrė Lietuvos muziejų informacijos ir skaitmeninimo centras (LIMIS).

Į namus ateina teatrai ir koncertinės įstaigos

Nacionalinis Kauno dramos teatras siūlo „Teatrą onl1ne“ (http://dramosteatras.lt/lt/uzkulisiai/onl1ne/), Klaipėdos dramos teatras (https://kldt.lt/) – spektaklių transliacijas. Kauno valstybinis lėlių teatras (http://www.kaunoleles.lt/?read=31787) ir Valstybinis Šiaulių dramos teatras (http://www.vsdt.lt/) ateina į namus ir kviečia žiūrėti spektaklius virtualiai. Garsiausius spektaklius žiūrėti internetu siūlo ir Valstybinis Vilniaus mažasis teatras (https://vmt.lt/vmt-pradeda-garsiausiu-savo-spektakliu-perziuras-internete/). Kauno valstybinis muzikinis teatras siūlo virtualią ekskursiją (http://www.muzikinisteatras.lt/#/Vrtuali-ekskursija.html) po teatrą, taip pat koncertų ir spektaklių įrašus (http://www.muzikinisteatras.lt/#/).

Lietuvos nacionalinė filharmonija pristato skaitmeninę koncertų salę (https://nationalphilharmonic.tv/en/). Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ (https://www.trimitas.lt/) šeštadieniais transliuos savo pasirodymus skaitmeninėje erdvėje.

Į virtualią erdvę keliasi bibliotekų paslaugos

Bibliotekų elektroninių paslaugų portale www.ibiblioteka.lt galima skaityti daugiau kaip 2000 lietuviškų elektroninių knygų. Virtualaus kultūros paveldo portale (https://www.epaveldas.lt/home) – tūkstančiai meno kūrinių, knygų, laikraščių, rankraščių tekstų, žemėlapių, garso įrašų. Šiuo metu čia galima skaityti daugiau nei 1700 lietuvių autorių kūrinių.

Nacionalinė biblioteka prenumeruoja užsienio duomenų bazes (https://www.lnb.lt/naujienos/5205-kaip-naudotis-nacionalines-bibliotekos-prenumeruojamais-uzsienio-el-istekliais-nuotoliniu-budu), kuriose yra keliolika tūkstančių el. žurnalų, ir siūlo šiais ištekliais naudotis nuotoliniu būdu.

Apribojus bibliotekų paslaugų teikimą, Nacionalinė biblioteka ieško sprendimų, kaip dabartines parengtas parodas pristatyti nuotoliniu būdu. Bendradarbiaudama su partneriais, biblioteka fiziškai veikusią parodą „Kelias į Laisvę. Lietuva 1988–1991 metais“ (https://lnb.lt/naujienos/5196-virtuali-paroda-kelias-i-laisve-lietuva-1988-1991-metais) perkėlė į virtualią erdvę. Šiuo metu galima aplankyti daugiau nei 40 Nacionalinės bibliotekos parengtų virtualių parodų.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos specialistai parengė atsakymus (https://www.lnb.lt/naujienos/5206-dazniausiai-uzduodami-klausimai-d-u-k) į dažniausius šiandienos sąlygomis skaitytojų užduodamus klausimus, taip pat sukūrė rubriką „Klausk bibliotekininko“ (https://www.lnb.lt/klausk-bibliotekininko), kurioje elektroniniu paštu atsakoma į klausimus apie interaktyvias elektronines paslaugas, taip pat į klausimus, susijusius su Nacionaline biblioteka, jos fondais, duomenų bazėmis, dokumentų paieška.

Pasiūlymais, kaip prisitaikyti prie šiandienos sąlygų aptarnaujant skaitytojus nuotoliniu būdu, dalijasi ir Lietuvos bibliotekininkų draugija (shorturl.at/anwzM).

Kino klasika moksleiviams

Lietuvos kino centras inicijuoja projektą „Nuotolinės kino klasikos pamokos“ mokytojams, dėstantiems 5–12 klasių moksleiviams. Projektui buvo atrinkti 4 lietuviški filmai, kurie galės būti taikomi literatūros, dorinio, pilietinio ugdymo, užsienio kalbų, istorijos, psichologijos, meninio ugdymo pamokose.

Nuotolinių kino klasikos pamokų tvarkaraštis:

  • Balandžio 1–7 d. „Gražuolė“ (rež. Arūnas Žebriūnas, 1969, 63 min.).
  • Balandžio 6–10 d. „Velnio nuotaka“ (rež. Arūnas Žebriūnas, 1974, 78 min.);
  • Balandžio 20–24 d. „Maža išpažintis“ (rež. Algirdas Araminas, 1971, 77 min.);
  • Balandžio 23–30 d. „Vaikai iš Amerikos viešbučio“ (rež. Raimundas Banionis, 1990, 93 min.).

Mokytojai prisijungti prie nuotolinių kino klasikos pamokų gali užsiregistravę ir prisijungę prie „Kino edukacijos ugdymo bazės“, kur specialioje „Kino edukacijos ugdymo bazė. Filmai ir metodinės medžiagos“ skiltyje „Nuotolinės kino klasikos pamokos“ bus galima rasti mokytojams prieinamus filmus, jų metodines priemones ir filmų nuorodas su slaptažodžiais, kuriuos mokytojai galės išsiųsti mokiniams (kiekvienas filmas bus prieinamas tik nurodytu pamokos metu).

Registracija ir prisijungimas prie sistemos: http://bit.ly/KEUBregistracija

Lietuvos dokumentinio kino internete svetainėje www.e-kinas.lt pateikiama Lietuvos centriniame valstybės archyve saugoma senoji dokumentika – filmai ir jų aprašai. Šiuo metu čia yra šiek tiek daugiau nei 100 pavadinimų senųjų lietuviškų dokumentinių filmų su jų aprašais lietuvių ir anglų kalbomis.

Interneto svetainėje www.sinemateka.lt prieinami suskaitmeninti ir restauruoti dokumentiniai filmai ir videomeno darbai, saugoti VHS formatu. Nepriklausoma sinemateka – VšĮ „Meno avilys“ projektas.

Archyvai atsiveria visuomenei

Lietuvos ypatingasis archyvas karantino laikotarpį kviečia praleisti prasmingai ir siūlo susipažinti su įdomiausiais archyvo saugomais dokumentais. Lietuvos ypatingojo archyvo interneto svetainėje (http://www.archyvai.lt/lt/lya.html) ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje nuo karantino pradžios vyksta akcija „Praleisk karantiną prasmingai“ #praleiskkarantinąprasmingai. Kiekvieną dieną čia galima rasti paskelbtus svarbius, įdomius, skaudžius istorijos puslapius primenančius, o kai kada ir nuotaikingus dokumentus.

Archyvo sukurtoje interneto svetainėje „Lietuvos partizanų dokumentų elektroninis archyvas“ galima susipažinti su Lietuvos Laisvės kovotojų dokumentais, apžiūrėti išlikusias ginkluoto pogrindžio dalyvių nuotraukas, atsišaukimus, karikatūras, atributiką ir kt. Lietuvos archyvų virtualių parodų portale (http://virtualios-parodos.archyvai.lt/lt) galima apžiūrėti ne vienerius metus Lietuvos ypatingojo archyvo ir kitų valstybės archyvų rengtas virtualias parodos.

Kultūros vartotojus taip pat turėtų sudominti Kultūros paveldo registras – nekilnojamojo ir kilnojamojo kultūros paveldo vertybių duomenų bazėje (https://www.kpepis.lt/). Šioje svetainėje taip pat galima savarankiškai sudaryti maršrutus ir aplankyti Lietuvos kultūros paveldo vietas virtualiai.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. „Kultūros naktis“ kviečia per naktį aplankyti 150 kultūros ir meno renginių
  2. Suskaitmeninti didžiuliai kultūros paveldo vertybių ir meno kūrinių ištekliai
  3. V. Juozapaitis: Kultūros ir meno įstaigos turės stabdyti savo veiklą
  4. Birželio 14 d. kviečia Kultūros naktis Nacionalinėje bibliotekoje (video)
  5. Kultūros ministrė kino srities įstaigas pakvietė gyviau įsitraukti į kino kultūros politiką
  6. Kultūros ministras pažadėjo, kad padidinti kultūros darbuotojų atlyginimai išliks ir kitąmet
  7. Verčiamas naujas puslapis kultūros paveldo saugojimo srityje
  8. Patvirtinti pirmieji kultūros srities projektų finansavimo sąlygų aprašai
  9. Kultūros ministrė aplankė Molėtų ir Ukmergės kultūros įstaigas
  10. Kauno muziejai kviečia dalyvauti MUZIEJŲ NAKTIES renginiuose! (programa)
  11. Kviečia paskaita „Sovietų Lietuvos kinas kaip Holokausto atminties palimpsestas“
  12. Kultūros ministerija skyrė finansavimą Muziejinių vertybių įsigijimo projektams
  13. Jubiliejų švenčiantis Donatas Banionis pagerbtas Kultūros ministerijos apdovanojimu
  14. Ar vienalytes santuokas propaguojančių vaikiškų knygų rėmimas yra Kultūros ministerijos prioritetas?
  15. Kultūros ministerijoje prasidėjo pertvarka

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kiti Straipsniai

Muziejų įstatymo pakeitimo projektas | Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos nuotr.

Atnaujintas Muziejų įstatymas

2023 03 24
Kinas Lietuvoje | 123RF.com nuotr.

Sėkmingi metai filmų gamintojams

2023 03 23
Pavardės žmonių, įrašytų į numatytų ištremti asmenų sąrašus | Lietuvos ypatingojo archyvo nuotr.

Paskelbtos pavardės žmonių, įrašytų į numatytų ištremti asmenų sąrašus

2023 03 23
Stiprindami kalbos pagrindus, stipriname tapatybę | JP.lt nuotr.

D. Nausėdienė: Stiprindami kalbos pagrindus, stipriname tapatybę

2023 03 21
Eugenijus Jovaiša | Alkas.lt nuotr.

Akademikas E. Jovaiša: Valdžios elgesys su valstybine kalba kelia grėsmę Lietuvos teritoriniam vientisumui

2023 03 15
Biblioteka | lrv.lt nuotr.

Bibliotekas pasieks 5,8 mln. vertės įranga

2023 03 15
Pasiuntinys Italijoje Jurgis Šaulys darbo kabinete. Roma, 1921–1923 m. | Lietuvos nacionalinio muziejaus nuotr.

Nepriklausomybės Akto signataras Jurgis Šaulys

2023 03 15
J. Šaulys | LNM archyvo nuotr.

Lietuvos nepriklausomybės akto signataro J. Šaulio „Mano dienyno“ pristatymas

2023 03 14
Romualdas Požerskis, B. Brazdžionis Kaune, 1989 m. gegužė | Lietuvos fotomenininkų sąjungos nuotr.

Portale epaveldas.lt – nauja paroda-kolekcija apie lietuvių literatūros šaltinius

2023 03 11
Nacionalinis saugomų teritorijų centras | lrv.lt nuotr.

Paminėti kovo 11-ąją kviečia regioniniai parkai

2023 03 10
Rodyti daugiau

Naujienos

Suoliukai | vilnius.lt nuotr.
Lietuvoje

Vilniuje atsiras tūkstantis naujų suoliukų

2023 03 25
Dariaus ir Girėno stadiono futbolo stadionas | kaunas.lt nuotr.
Lietuvoje

Dariaus ir Girėno stadionas „žadins“ veją

2023 03 25
Karas Ukrainoje | www.facebook.com/MinistryofDefence.UA nuotr.
Ukrainos balsas

Rusijoje nerimas dėl laukiamo Ukrainos kontrpuolimo

2023 03 25
Gintaras | gamta.lt nuotr.
Gamta ir žmogus

Kaip pasirūpinti oda naudojant gintarą, vaistažoles ir medų

2023 03 25
Galima stebėti grįžtančius gandrus! | „Unsplash“ nuotr.
Gamta ir ekologija

Galima stebėti grįžtančius gandrus!

2023 03 25
Kokią žinią perduoda griūvantys tiltai Lietuvoje? | JP.lt nuotr.
Architektūra

Kokią žinią siunčia griūvantys tiltai?

2023 03 25
Lietuvos literatūros ir meno archyvui perduoti V. Kernagio dokumentai | archyvai.lt nuotr.
Kultūra

Lietuvos literatūros ir meno archyvui perduoti V. Kernagio dokumentai

2023 03 25
Ukraina ginasi | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.
Ukrainos balsas

Kijevui atsiveria galimybė surengti kontrsmūgį

2023 03 24
Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“ Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“ Prano Raščiaus (1932–1987) poezijos knyga „Paragauki sulos“

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Raminamieji, tskant: apie Prof. G. Navaitis: Išmokime gyventi be streso (III)
  • Gerai - apie Galima stebėti grįžtančius gandrus!
  • Herbicidas apie Kokią žinią siunčia griūvantys tiltai?
  • Herbicidas apie Kokią žinią siunčia griūvantys tiltai?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Vilniuje atsiras tūkstantis naujų suoliukų
  • Apie ką derėtų pagalvoti naujakuriams?
  • Dariaus ir Girėno stadionas „žadins“ veją
  • Migrena ar paprasčiausias galvos skausmas?
Lininės rankinės Lininės rankinės Lininės rankinės

Kiti Straipsniai

Atnaujintas Muziejų įstatymas

by Kristina Aleknaitė
2023 03 24
0
Muziejų įstatymo pakeitimo projektas | Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos nuotr.

Seimas priėmė Kultūros ministerijos parengtą Muziejų įstatymo pakeitimo projektą. Naujojoje įstatymo redakcijoje sistemiškai peržiūrėjus muziejų veiklos reglamentavimą, atsisakoma nesvarbių teisinio...

Skaityti toliau

Sėkmingi metai filmų gamintojams

by Kristina Aleknaitė
2023 03 23
0
Kinas Lietuvoje | 123RF.com nuotr.

Lietuvoje devintus metus veikianti pelno mokesčio lengvata filmų gamybai vėl muša sėkmės rekordus. Pernai ženkliai augo kino gamybai skirtos įmonių...

Skaityti toliau

Paskelbtos pavardės žmonių, įrašytų į numatytų ištremti asmenų sąrašus

by Kristina Aleknaitė
2023 03 23
0
Pavardės žmonių, įrašytų į numatytų ištremti asmenų sąrašus | Lietuvos ypatingojo archyvo nuotr.

Lietuvos ypatingasis archyvas interneto svetainėje „Elektroninis pavardžių archyvas“ (čia) paskelbė pavardes žmonių, kurie 1941 m., 1945–1953 m. buvo įrašyti į...

Skaityti toliau

Skaitytojų nuomonės:

  • Raminamieji, tskant: apie Prof. G. Navaitis: Išmokime gyventi be streso (III)
  • Gerai - apie Galima stebėti grįžtančius gandrus!
  • Herbicidas apie Kokią žinią siunčia griūvantys tiltai?
  • Herbicidas apie Kokią žinią siunčia griūvantys tiltai?
  • Taigi apie Kokią žinią siunčia griūvantys tiltai?
Kitas straipsnis
Prezidentūra. Vaizdo konferencija | prezidentas.lt nuotr.

G. Nausėda: sunkmečiu svarbu turėti stiprų žemės ūkį ir maisto rezervą

srtfondas Init

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt

   https://lazerineklinika.lt/ | https://sportsman.lt/ | CBD aliejus Lietuvoje | Farming Simulator 22 mods | ETS2 Mods | FS22 Mods | FS22 mods download | Bigbank.lt | kemi.lt | TIK BALDAI | ATS Mods | Skyrybos internetu - skyrybos bendru sutarimu | fs22 mods | ATWINS | Srotas24.lt - Dalys | Zuza.lt | LIVIN parduotuvė | Grozionamaisfinksas.lt | https://www.zvejojam.lt | Darbo skelbimai

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai