Ketvirtadienis, 7 rugpjūčio, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Visuomenė Ukrainos balsas

Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 09 14 11:00

Aurimas Navys, Mindaugas Sėjūnas, VšĮ Visuomenės informacinio saugumo agentūra, www.facebook.com, www.alkas.lt
2022-09-14 16:51:33
7
Volodimiras Zelenskis | www.president.gov.ua nuotr.

Volodimiras Zelenskis | www.president.gov.ua nuotr.

Politinis strateginis lygmuo

JK nepakvietė Rusijos, Baltarusijos ir Mianmaro atstovų dalyvauti karalienės Elžbietos valstybinėse laidotuvėse, kurios įvyks kitą pirmadienį. Kartu su savo Vakarų sąjungininkėmis, Didžioji Britanija bei karališkoji šeima pasmerkė Maskvos invaziją į Ukrainą ir ekonominėmis sankcijomis bei kitomis priemonėmis siekia izoliuoti Rusiją bei jos satelitę Baltarusiją pasaulinėje arenoje.

Naudodamasis tuo, kad nustekenta Rusijos driskių orda bando susirinkti visus įmanomus rezervus iš visų neįmanomų pakampių, Azerbaidžanas atakavo Armėnijos karinę ir civilinę infrastruktūrą keliuose miestuose ir kaimuose bei jų apylinkėse, įskaitant Vardenį, Sotką, Artanišą, Išanasarą, Gorį, Jermuką ir Kapaną.

Armėnijos gynybos ministerija tvirtina, kad išpuoliai surengti naudojant „artileriją, minosvaidžius, bepiločius lėktuvus Bayraktar ir stambaus kalibro šautuvus“, per kuriuos žuvo mažiausiai 49 armėnų kariai.

Armėnija kreipėsi pagalbos į Rusiją, tačiau ši atsakė, kad Rusijos taikos palaikymo kontingento atsakomybės zonoje Karabache per dieną nebuvo jokių ugnies nutraukimo pažeidimų. „Reiškiame gilią užuojautą nukentėjusiųjų šeimoms ir linkime greitai pasveikti sužeistiesiems”, cituojamas Rusijos karo nusikaltimų ir terorizmo ministerijos atsakymas.

Pagal klasikines tradicijas, dar būtina išreikšti „susirūpinimą”, bet rusai – ne kokie ten vakariečiai.

Vokietijos kancleris Šolcas po keturių mėnesių pertraukos paskambino Putinui ir pareikalavo išvesti Rusijos karius iš Ukrainos. Per 90 minučių trukusį pokalbį telefonu, O. Šolcas „paragino“ V. Putiną „kuo greičiau rasti diplomatinį sprendimą, grindžiamą paliaubomis, visišku Rusijos pajėgų išvedimu ir pagarba Ukrainos teritoriniam vientisumui bei suverenitetui“.

Šolcas taip pat liepė Putinui „visiškai įgyvendinti“ susitarimą dėl grūdų eksporto iš Ukrainos.

Putleris, išklausęs Vokietijos kanclerio ultimatumą, apsiverkė ir liepė savo driskių ordai susirinkti vogtus dulkių siurblius ir nešdintis iš visų okupuotų teritorijų. Suomijos taip pat. (Tikimės, kad suprantate mūsų sarkazmą.)

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba nesupranta, kodėl ignoruojami Kijevo prašymai aprūpinti Ukrainos kariuomenę tankais „Leopard“ ir pėstininkų kovos mašinomis „Marder“.

„Nuviliantys signalai iš Vokietijos, o Ukrainai reikia „Leopardų“ ir „Marderių“ dabar. Dabar reikia išgelbėti žmones nuo genocido. Nė vieno racionalaus argumento, kodėl negalima tiekti šių ginklų, tik abstrakčios baimės ir pasiteisinimai. Ko bijo Berlynas, to nebijo Kijevas, – tviteryje rašo Kuleba.

Jei Berlynas bijo, vadinasi turi ko bijoti. O jei ims ir pasimatys iš po kai kurių Vokietijos politikų skvernų kruvini Kremliaus bokštai?

Nors savaitgalį Vokietijos užsienio reikalų ministrė Analena Berbok ( Annalena Baerbock) pažadėjo tolesnę karinę pagalbą ir neatmetė galimybės, kad Ukrainai bus pristatyti „pagrindiniai koviniai tankai”, kol kas šios ginkluotės tiekimas Ukrainai stringa.

Danija sutiko apmokyti Ukrainos karius Danijos teritorijoje. Šalies gynybos ministras Mortenas Bodskovas tai patvitino po vizito Kijeve, tačiau atsisakė pateikti detales.

Estija pristatė Ukrainai modernią mobiliąją ligoninę.

Šaunuoliai danai ir estai. Tyliai, be reklamos, dirba labai reikalingą, gyvybiškai svarbų darbą.

„Jei pažvelgtumėte į Ukrainos gatvėje sunaikinto rusų tanko vidų, pamatytumėte, kad tuose tankuose yra labai daug Europos šalyse pagamintų elektroninių komponentų“, – pareiškė ES užsienio politikos vadovas Džozefas Borelis (Josep Borrell). „Keturiasdešimt penki procentai Rusijos technologijų priklauso nuo Europos importo, o jis buvo nutrauktas“, – pridūrė politikas. Borelis pasidžiaugė, kad ES sankcijos smarkiai pakenks Rusijos karinei pramonei, kuri buvo priklausoma nuo Europos importo.

Na taip, tai akivaizdus faktas, kad Vakarų Europos technologijų dėka Rusijos teroristai žudo ukrainiečius. Kas trukdė praregėti 2014-aisiais? O 2008-aisiais? Išgalvotas kažkokios ten saugumo tarybos sekretorės pareigas einantis Dmitrijus Medvedevas dokumentą dėl Ukrainos saugumo sutarties pavadino „Trečiojo pasaulinio karo prologu“.

Medvedevas ėmė grasinti NATO ir išvadino Aljansą „šūdu”. Pajacas grasina branduoliniu karu. „Viskas aplink juos liepsnos. Jų žmonėms bus skaudžiai pakenkta. Žemė tiesiog degs, o betonas tirps. Tai bus labai blogai ir mums. Tai bus labai blogai visiems“, – tvitina Putlerio kišeninis amsiukas.

Įdomu, kas rašo tokius kvailus tekstus ir liepia platint tokiam nevykėliui? Tenka pripažinti, kad su Kobzonu dervoje besipliuškenantis Žirinovskis dvaro juokdario vaidmenį atliko žymiai geriau ir įtikinamiau.

Gruzijos politikai norėtų surengti visos šalies referendumą, kuriame būtų užduotas klausimas: ar jos piliečiai nori karo su Rusija?

Tokią iniciatyvą valdančiosios partijos „Sakartvelo svajonė“ biure surengtame brifinge iškėlė partijos pirmininkas Giorgis Kobachidzė. „Tegul žmonės pasisako, ar jie nori Sakartvele atidaryti antrąjį frontą prieš Rusiją“, – pažymėjo Kobachidzė.

Operacinis lygmuo

Zelenskio teigimu, nuo rugsėjo 1 d. Ukraina „išlaisvino daugiau kaip 6 000 kv. km Ukrainos teritorijos pietuose ir rytuose“. Ukrainos kariuomenės gynybos štabas tikisi, kad likusi Charkovo srities teritorija bus išvaduota per artimiausias paras.

Rusų okupantai masiškai palieka Krymą. Vyksta skubi rusų įgaliotinių, žvalgybos pareigūnų ir įvairaus lygmens karo vadų evakuacija. Tuo tarpu viena kitą cituodamos Vakarų žiniasklaidos priemonės, remdamosi aukšto rango pareigūnu X teigia, kad Rusija iš Charkovo atsitraukė planuotai, sutrumpindama savo gynybos linijas, koncentruojantis į jų apginamumą.

Šios žinutės autoriai, visiškai akivaizdu, Kremliui dirbantys Olgino fabriko darbuotojai. Beje, net ir Kremliaus naratyvas apie gynybos linijas yra kreivas, nes … o kur dingo puolimas ir „denacifikacija?” Nuo kada „antra ir nenugalimoji” pradėjo gintis?

Zaporožės ir Chersono srityse ukrainiečiai kaupia techniką ir karius ruošdamiesi okupuotų teritorijų išlaisvinimui. Turime žinių, kad priešakinėms gynėjų pajėgoms vakar pavyko kirsti Inhuleco upę ir išlaisvinti Davidov Brod gyvenvietę bei įsitvirtinti pietiniame upės krante. Tai atrodytų nereikšmingas taktinis ėjimas, tačiau, mūsų manymu, jis artimoje ateityje gali turėti didesnę įtaką.

Taktinis lygmuo

Ukrainos kariuomenė artėja prie Limano. Iš netoli miesto esančios Kremniovajos driskiai pabėgo, ukrainiečiai ruošiasi miesto išlaisvinimui.

Driskiai mėgina įsitvirtinti netoli Lugansko administracinės ribos prie Oskolio upės, tačiau jiems nepavyksta dėl gyvosios jėgos trūkumo.

Pietuose Ukrainos kariuomenė ir toliau daužo rusų armijos logistikos pajėgas.

Rusų daliniai mėgina kontratakuoti kai kuriuose fronto ruožuose, tačiau patyrę didelių nuostolių, traukiasi.

Naktį itin smarkiai apšaudytas Nikolajevas, sugriauta daug gyvenamųjų pastatų.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų priešlėktuvinės gynybos daliniai sunaikino du priešo orlaivius (Su-25 ir Su-24M), vieną sraigtasparnį Mi-8 ir nepilotuojamą orlaivį.

Ukrainos karo aviacija sudavė 12 smūgių į priešo technikos ir gyvosios jėgos koncentracijos vietas.

Raketinių pajėgų ir artilerijos daliniai smogė devynioms orkų brigados ir bataliono lygmens vadavietėms, trims gyvosios jėgos ir karinės technikos koncentracijos vietoms.

Per pastarąją parą Rusijos okupantai į karinius ir civilinius objektus Ukrainoje paleido 3 raketas, sudavė 33 oro smūgius ir 58 kartus apšaudė karinius ir civilius objektus iš reaktyvinės artilerijos sistemų.

Ukrainos gynybos štabas pažymi, jog okupantai nebeturi rezervų, todėl mobilizuojami vyrai įkalinimo įstaigose, o „kariniai komitetai“ okupuotose vietose mėgina mobilizuoti 6000 gyventojų. Tokia „armija“ kariaus iki pirmo išgirsto šūvio, dės į kelnes, nes į krūmus nespės.

Komentaras

Medijose analizuojama Ukrainos kariuomenės dezinformacijos kampanija, kurios metu buvo nutekinti „išskirtiniai ir slapti pranešimai“ apie planus išvaduoti Chersono sritį. Stebimasi, kad tikrasis puolimas prasidėjo Charkovo srityje.

Būtent todėl mes nuolat ir darsyk pabrėžiame, kaip svarbu pasirinkti teisingą informacijos šaltinį. Sąjungininkų dezinformacija yra mūsų bendras ginklas. Priešo informacijos platinimas yra šūvis sau į koją ir sąjungininkams į nugarą.

Beje, panašu, kad Kremlius, pralaimėjimų Ukrainoje akivaizdoje, prisiminė Brežnevo laikų taktiką, kai per valstybinius kanalus beveik nebuvo kalbama apie karą Afganistane. Pastaruoju metu Kremliaus kanaluose karo tema stumiama į antrą planą, pirmame – įprastos pramogos, lėkštas humoras apie antrus galus, konspiracijos teorijų analizė, ekstrasensai su vangomis beigi buki koviniai serialai „pro mentov” (apie milicininkus).

Tuo tarpu Rusijos dūmoje skamba raginimai skelbti visuotinę mobilizaciją. Mes gi esame tikri, kad tai tik propagandinis triukas ir norai be pagrindo.

Žinoma, galima bandyti sugraibyti net ir kelis šimtus tūkstančių nusmuktkelnių šauktinių, tačiau jiems reikia ne tik rūbų, transporto, maisto, medikamentų, ginklų ir kitų priemonių, bet ir elementarių kariavimo įgūdžių. Jie įgyjami per ilgą laiką, nekalbant apie tai, kad tokiai „patrankų mėsai“ reikia šimtų instruktorių, karininkų, kurie vadovautų nudriskusių, nemotyvuotų, bet kuria proga ieškančių būdų dezertyruoti ar paleisti šūvį į galvą instruktoriui, gaujai. Tokių resursų Kremlius šiuo metu neturi.

Kadrai arba pūva Ukrainos žemėje, arba jau pakeliui su vogtais unitazais aplankyti draugą Kobzoną.

Nuotrauka: Nikolajevo apšaudymo padariniai.

RUSIJOS IR BALTARUSIJOS INVAZIJA. SITUACIJOS APŽVALGA 2022 09 14 11:00

Politinis strateginis lygmuo

JK nepakvietė…

Posted by Aurimas Navys on Wednesday, September 14, 2022

Dėkojame, kad skaitote ir dalinatės mūsų tekstais bei paremiate mūsų darbą. Tik Jūsų, mielieji, dėka, esame nepriklausomi ir galime sakyti tai, ką iš tiesų galvojame.Juridinius asmenis kviečiame sudaryti paramos sutartis (be jokių įsipareigojimų). VšĮ Visuomenės informacinio saugumo agentūra, LT447300010172065624

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 05 09 12:15
  2. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 07 13 12:33
  3. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022-07-20 12:00
  4. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022-07-29 11:41
  5. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022-07-31 12:34
  6. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 23 12:08
  7. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 27 11:57
  8. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 31 13:10
  9. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 09 08 12:05
  10. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 06 29 12:00
  11. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022-07-22 11:45
  12. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022-07-27 17:50
  13. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 12 12:20
  14. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 08 24 14:35
  15. Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 09 12 12:05

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 7

  1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    3 metai ago

    Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.

    Atsakyti
  2. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    3 metai ago

    – Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių. _
    – LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.

    Atsakyti
  3. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    3 metai ago

    Ruskiai, dinkit iš Lietuvos.

    Atsakyti
  4. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    3 metai ago

    Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.

    Atsakyti
  5. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    3 metai ago

    Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
    Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
    14 straipsnis
    Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

    – Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
    – Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
    – Griežtai.

    Atsakyti
    • Povilas says:
      3 metai ago

      “Pajėgos”, pailsėkit. Nes jau dvokia provokacija.

      Atsakyti
      • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
        3 metai ago

        Tautai bei LDK Lietuvai pavojus, kai žudikai ir tylintys žudikų bendrininkai ruskiai išpopinti išliaupsinti mūsų Lietuvoje net konstitucijos nuostatų nesilaikant. Ar suvoki tai?
        Nesaugu Lietuvoje. Ar suvoki tai? Atsikratykim baimės bent jau tada, kai žudikas ruskis nubudo ir siautėja LDK Ukrainoje. Nedangstyk žudikų ir žudikams abejingųjų (ir visokių bailių, naudingų žudikams) ir pats nebūk bailys.

        Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Kelias Vilnius–Panevėžys
Lietuvoje

Baigti ginčai dėl elektroninės kelių rinkliavos projekto

2025 08 07
Vilniaus maudyklos
Gamta ir žmogus

Vilnius atveria duomenis apie vandens kokybę maudyklose

2025 08 07
Krašto gynyba
Lietuvoje

Valstybės kontrolierė: ką reiškia finansuoti gynybą protingai?

2025 08 07
Ar saugus šulinių ir gręžinių vanduo?
Gamta ir žmogus

Asmeninių gręžinių vanduo: kada susirūpinti jo kokybe?

2025 08 07
Geležinkelis
Lietuvoje

Ministerija susirūpino geležinkelių saugumu

2025 08 07
Kombainas
Gamta ir žmogus

Prasidėjus javapjūtei – ugniagesių įspėjimas

2025 08 07
Gatvė
Lietuvoje

Svarstomi sprendimai dėl vienos judriausių Klaipėdos sankryžų

2025 08 07
Žemės ūkis
Lietuvoje

ŽŪM siūlo skelbti valstybės lygio ekstremaliąją padėtį

2025 08 07

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Kęstutis Čeponis apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Kęstutis Čeponis apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Kęstutis Čeponis apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Jonas Vaiškūnas apie J. Vaiškūnas. Kas iš tiesų bijo?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Baigti ginčai dėl elektroninės kelių rinkliavos projekto
  • Vilnius atveria duomenis apie vandens kokybę maudyklose
  • Valstybės kontrolierė: ką reiškia finansuoti gynybą protingai?
  • Asmeninių gręžinių vanduo: kada susirūpinti jo kokybe?

Kiti Straipsniai

Klaipėdos uostas

Kas sakė, kad merginos nestato laivų?

2025 08 07
Burbiškio dvaro gėlyne – nemokamos ekskursijos po žydinčią istoriją

Burbiškio dvaro gėlyne – nemokamos ekskursijos po žydinčią istoriją

2025 08 07
Latviai, lietuviai ir estai šią vasarą teiks pirmenybę vietiniam turizmui

Su automobiliu po Baltijos šalis: ką verta žinoti prieš sėdant prie vairo?

2025 08 07
Jaunuolynų ugdymai

Žaliuojantys plotai raudonuose skaičiuose: ar Lietuvoje kertama per daug?

2025 08 07
A. Mickevičiaus biblioteka

7 įdomūs dalykai iš šiuolaikinės bibliotekos gyvenimo

2025 08 07
Inga Ruginienė | Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos nuotr.

Į Ministro Pirmininko pareigas socialdemokratai siūlo I. Ruginienę

2025 08 06
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga

Daugiausia pavidalų Lietuvoje turintis žurnalas švenčia 800-ojo numerio sukaktį

2025 08 06
Artėjant Žolinių šventei Klaipėdos pilies muziejuje – meninės virsmų interpretacijos

Artėjant Žolinių šventei Klaipėdos pilies muziejuje – meninės virsmų interpretacijos

2025 08 06
Netrukus bus renkami sėkmingiausiai dirbantys tradiciniai amatininkai ir tradicinių amatų centras

Netrukus bus renkami sėkmingiausiai dirbantys tradiciniai amatininkai ir tradicinių amatų centras

2025 08 06
Įvyko Palūšės regata – saulės, vėjo ir burių šventė

Įvyko Palūšės regata – saulės, vėjo ir burių šventė

2025 08 06

Skaitytojų nuomonės:

  • Kęstutis Čeponis apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Kęstutis Čeponis apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Kęstutis Čeponis apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
  • Jonas Vaiškūnas apie J. Vaiškūnas. Kas iš tiesų bijo?
  • +++ apie K. Urba. Baltų raida ir virsmai
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Elektra | enmin.lrv.lt nuotr.

Atidėtas trečiasis tiekėjo pasirinkimo etapas

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

Furnitūra | fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai