Liberalų sąjūdžio atstovas Gintaras Steponavičius pranešė nesitrauksiantis iš Seimo, nors tą padaryti jį paragino parlamento pirmininkas Viktoras Pranckietis, reaguodamas į prokurorų įtarimus dėl neteisėto finansavimo.
G Steponavičius teigė, kad jis neturi būti tapatinamas su politinės korupcijos byla, kurioje įtarimai dėl kyšio ėmimo iš „MG Baltic“ koncerno pareikšti buvusiam partijos vadovui Eligijui Masiuliui. Jis sakė esąs įsitikinęs, kad verslininkai teisėtai rėmė jo pilietinius projektus.
“Pagrindas, dėl kurio į Seimą kreipėsi prokuroras, niekaip nėra susijęs su kyšininkavimu ir korupcija, ir būtent tai yra priežastis, kodėl aš neketinu trauktis iš Seimo nario pareigų ir noriu, kad mano imunitetas būtų nuimtas kuo greičiau“, – po susitikimo su Seimo pirmininku V. Pranckiečiu sakė G. Steponavičius.
Tuo metu Seimo pirmininkas V. Pranckietis sakė, kad prokurorų įtarimai meta šešėlį tiek visam Seimui, tiek Liberalų sąjūdžiui.
Pasak Seimo pirmininko, kitą antradienį planuojama sudaryti komisiją dėl G. Steponavičiaus imuniteto panaikinimo, ir jei ji spės parengti rezoliucijos projektą, balsavimas gali vykti ketvirtadienį.
G.Steponavičius pripažįsta, kad buvo susitikęs su koncerno „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu, prašė paremti jo fondą ir vieną viešąją įstaigą, tačiau, anot jo, tai buvo skaidri, teisėta veikla.
BET KĄ DARYTI LIBERALIŲ PAŽIŪRŲ RINKĖJUI?
Daug kas mano, kad liberalų rinkėjai pereis TS-LKD stovyklon. Gal dalis taip, bet tikrai ne visi. Dalis gali rinktis ir socialdemokratus. Žinoma, tik tuo atveju, jei LSDP nesukairės ir išlaikys dabartinę politinę linją.
Visumoje ir TS-LKD ir LSDP turi daug liberaliems rinkėjams nepriimtinų politikų (TS-LKD tokiais yra Kasčiūnas, Degutienė, Dagys, Saudargas ir t.t.; LSDP: Bardauskas, Sysas, Vėsaitė ir kt. kairieji).
Tad gal už Zuoko partiją? Na, taip pat nelabai.
Reiškia, turėtų atsirasti nauja partija. Nors aš asmeniškai ir toliau balsuosiu už Liberalų sąjūdį. Jei jo neliks – tuomet teks rinktis Zuoko “liberalus” (vis geriau už TS-LKD krikdemiškuosius bei LSDP kairiuosius veikėjus).
Bet tikiuosi, kad jei bus panaikintas Liberalų sąjūdis, Lietuvoje rasis nauja tikra ir perspektyvi Liberalų partija.
“perspektyviai aktualus aspektas” …libera-lu-u 🙂
“toli” nueisit (jeigu jau sumanysit grįžt, – tai tik su Žodžiu, lietuvišku)
sėkmės
Per “žinių radiją” neseniai kalbėjo “alų” vadas R. Šimašius. Nesugebėjau prisiskambinti. Tai va Tamsta, balsuojantis už “alus”. Mano klausimas būtų buvęs toks. Jei Masiulis (buvęs “šaikos” vadas) būtų paprašęs ; Remyga nueik, paimk lauknešėlį, viskas sutarta, tu ir pats žinai pas ką, aš dabar labai užsiėmęs. Kaip manai. Koks būtų atsakymas.
Aš čia ne apie tai.
Aš klausiu, už ką tokiu atveju (jei neliktų LRLS) balsuoti liberalių pažiūrų rinkėjui (kokių Lietuvoje labai daug). O gal visiems emigruoti? Juk vilties, kad Lietuva atsikratys konservatyvaus-populistinio šleifo (kurį geriausiai atstovauja Valteičiai, Lenkų Akcija, anksčiau – DP ir PTT) neliko. O ir TS-LKD bei LSDP ne paguoda, nes ir jų tarpe pilna visko… (jau prieš tai įvardijau).
P.s., Beje, negi manote, kad Lietuvoje panašiai nesielgia ir visos kitos įtakingesnės partijos??? 🙂 Aišku, nepagautas – ne vagis 🙂 Vadinasi “nesielgia”.
O ir iš viso, kokį procentą sudaro Lietuvos gyventojai, kurie visuomet išliktų “šventuoliais”? Būsiu optimistas – gal per visą Lietuvą tokių koks tūkstantis ir atsirtastų… (beje, aš iš jų tarpo).
Išvis nebalsuokit. Pasikarkit.
…Aspektas…” visiškai pasenęs, nes jūsų mintys yra praeito laiko, gal prieš 20 metų jausena… Liberalai ir neoliberalizmas bei paskutinis iškrypimas – liberalmarksistai išsisėmė pasauliniu mąstu. Ar nematai,kad net JAV jų atsikratė. Konceptualiai mąstant neoliberalai, kurie propaguoja individualizmą ir kiekvieno savas vertybes negali ilgai egzistuoti, nes nė vienas negyvena atskirai dykumoje ar miške, bet kiekvienas asmuo veikia visuomenėje, tautoje, net pasaulyje, todėl privalo laikyti tūkstantmečių žmonijos vertybių sistemų. Todėl visi, kurie labai susižavėję liberalmarksiszmu perkratykite savo pažiūras. Žinoma, visuomenei, mišėjusiai iš totaliralizmo kalėjimo buvo paranku ir žavinga tapti liberalu, bet visa tai jau baigėsi, nes liberalizmo nuostatomis vadovavosi visos mūsų sisteminės partijos pradedant konservais ir baigiant socdemais.
Tik pajuoką kelia, kai studentai pasiryžę balsuoti už liberalus- stambiojo kapitalo rėmėjus, kai jie,baigę universitetus, kolegijas, taps samdoma darbo jėga – naivumo ir neišsilavinimo pavyzdys.
Ar mes būtinai turime kartoti kitų Pasaulio šalių klaidas?
Neoliberalizmas (be abejo – humanizuotas (patiems savimi negalintiems pasirūpinti – būtina parama, bet tik jiems) yra tinkamiausia ideologija, nes geriausiai atsipndi individualistinę žmogaus prigimtį.
Beje – neoliberalizmas nėra nepopuliarus. Taip, kai kur tam tikrame kontekste šiuo metų aiškiau reiškiasi necioanlizmas, primityvus populizmas ar kairuoliška pasaulėžiūra. Tačiau tai tik laikini žmonijos klystkeliai.