Pirmadienis, 16 birželio, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Galimi nesisteminiai kandidatai į Lietuvos Prezidento pareigas susirungs TV laidoje (tiesioginė transliacija, video)

www.alkas.lt
2014-02-17 13:22:37
68
Galimi nesisteminiai kandidatai į Lietuvos Prezidento pareigas susirungs TV laidoje (tiesioginė transliacija, video)
Nesisteminiai kandidatai į Prezidento pareigas | Alkas.lt nuotr.
Nesisteminiai kandidatai į Prezidento pareigas | Alkas.lt nuotr.

Vasario 17 dieną 20 val. įvyks keturių galimų nesisteminių kandidatų į Lietuvos Prezidento pareigas TV pokalbis (debatai) „Vardan tos Lietuvos vienybė težydi“. Kandidatai aptars vienybės, referendumo, demokratijos ir kitus klausimus. Vyks tiesioginė transliacija, kurios metu bus galima užduoti klausimus ir balsuoti Feisbuko paskyroje „Žmonių Kandidatas – Vienybė Težydi“.

Iki Lietuvos prezidento rinkimų likus trims mėnesiams išaiškėjo galimi kandidatai, kurie eurofederalizacijos fone klausia, ar Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintas pamatinis valstybės principas „Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika“ dar tebeveikia? Kandidatai – Bronis Ropė, Naglis Puteikis, Rolandas Paulauskas, Zigmas Vaišvila – pelno didžiausią rinkėjų, pasipriešinusių sisteminiam valdžios diktatui, pasitikėjimą.

Vasario 15 d. duomenimis, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) užregistravo 12 pretendentų, ketinančių susirungti dėl teisės eiti Lietuvos Respublikos Prezidento pareigas. Kaip tai vertinti demokratinių procesų fone – ar didelis kandidatų skaičius galėtų reikšti didelį pilietiškumą, ar susiskaldymą? Pavyzdžiui, už dabartinę Lietuvos Seimo valdančiąją koaliciją tiesiogiai balsavo tik 20% balso teisę turinčių piliečių, nes balsai ištirpo tarp rekordiškai didelio (2 000) skaičiaus kandidatų.

Vadinasi, valdžią laimi nebūtinai tie, kuriais šalies piliečiai pasitiki labiausiai, o tie, kurie sugeba susitelkti bei gauti didžiausią finansavimą iš valstybės. Vakaruose panašios problemos sprendžiamos arba „alternatyviu balsu“ (Australijoje, Kanadoje, Airijoje), kai reitinguojami ne tik partijų sąrašai, bet ir partijos, arba kai konsoliduotose grupėse ar partijose demokratiškai renkami atstovai rinkimų finalui (Amerikoje, Britanijoje). Šitokiu būdu išrinkta valdžia žmonės yra linkę labiau pasitikėti. Lietuvoje tokių demokratiškų mechanizmų ir tradicijų nėra.

Minėtieji keturi nesisteminiai kandidatai eina į rinkimus keldami aikštėn labai panašius klausimus ir pasisakydami už panašias vertybes, tačiau jiems pirmajame rinkimų ture „išbarsčius“ palaikymo balus, į antrąjį turą greičiausiai patektų tik vieningai veikusios „organizuotos mažumos“ ir dar labiau konsolidavęsi sisteminiai kandidatai, bet tai nebūtų demokratijos pergalė.

Ar politinės aistros, kurios apėmė ir iškilius vyrus, neužgoš didžiojo tikslo – nuoseklaus veikimo dėl „Lietuvos išlikimo“? Juk neabejotinai yra būdų ir priemonių,  kurias būtų galima bendru sutarimu naudoti apjungiant jėgas ir siekiant panašių tikslų.

Vasario 17 d. 20 val. Ekspertai.eu tiesioginio eterio debatuose Bronis Ropė, Naglis Puteikis, Rolandas Paulauskas, Zigmas Vaišvila trumpai prisistatys ir užduos vieni kitiems svarbiausius klausimus.

Žiūrovai užduos klausimus Feisbuko paskyroje „Žmonių Kandidatas – Vienybė Težydi“. Čia debatų pabaigoje galės ir balsuoti už labiausiai patikusį kandidatą.

Pokalbiui vadovaus Audrius Rudys ir Audrius Nakas, o diskusiją globos filosofas dr. Krescencijus Stoškus, filosofas, Vydūno draugijos steigėjas dr. Vaclovas Bagdonavičius, filosofas Jonas Balčius, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos steigėjas Vytautas Budnikas.

Žiūrėkite transliacijos vaizdo įrašą:


***

Numatoma TV debatų „Žmonių Kandidatas – Vienybė Težydi“ eiga:

20:00-20:20 val.  po 5 min. prisistatymas kiekvienam kandidatui.

20:20-20:40 val. po 3 min apie vienybę, savo įsivaizdavimą apie tai, kaip galima sujungti visų 4-ių kandidatų pajėgas.

20:40-21:20 val.  kiekvienas kandidatas įteikia vedėjui po 2 trumpus klausimus kitiems kandidatams ir po 5 minutes atsakinėja kiekvienas, du ratus, tuo metu gali ir replikuoti.

21:20-22:00 val. Visuomenės autoritetai, stebintys debatus, kiekvienas užduoda po vieną bendrą klausimą visiems kandidatams. Kiekvienas kandidatas paeiliui atsako, atsakymui skiriama 3 min. Toliau užduoda kitas autoritetas, vėl atsako paeiliui po 3 min. ir t.t. (jei dalyvauja 3 stebėtojai)

22:00-22:40 val. populiariausi klausimai iš apklausos Feisbuko paskyroje „Žmonių Kandidatas – Vienybė Težydi“, po 5 minutes kandidatams, du ratai.

22:40-23:00 val. debatų pabaiga, apibendrinimai, apklausų ir balsavimų rezultatų paskelbimas.

lrp.lt nuotr.
lrp.lt nuotr.

Pasisakyti už kandidatus galite taip pat dar ir čia:

www.apklausa.lt
Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Artėjant Lietuvos Prezidento rinkimams visuomenininkai tarėsi dėl bendrų veiksmų (video, nuotraukos)
  2. NDJ kviečia į konferencija „Kaip sustabdyti masinę emigraciją?“ (tiesioginė transliacija)
  3. Ar bus vienas nesisteminis kandidatas Prezidento rinkimuose?
  4. Aiškėja Lietuvos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų datos
  5. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Taryba kandidatu Lietuvos Prezidentus išrinko B.Ropę
  6. Spaudos konferencijoje pristatytas „Lietuvos sąrašas“ (video)
  7. A. Medalinskas. Ar gali visuomenės kandidatas sėkmingai sudalyvauti Prezidento rinkimuose?
  8. Z.Vaišvilos spaudos konferencija „Ar valstybė dar turi stuburą?“ (video)
  9. Amerikiečiai patikėjo valdyti šalį Barakui Obamai dar 4 metus (video)
  10. Į Prezidentūrą ėmė veržtis gausus būrys kandidatų
  11. Visuomenininkai ir tautinės partijos nusprendė nuo šiol veikti kartu
  12. Spaudos konferencija „Ar Seimas nori ir gali kontroliuoti teisėtvarką?“ (video)
  13. Spaudos konferencija: „Už Lietuvą be melo ir smurto. Ką gali visuomenė?“ (video)
  14. Seimas nesvarstys galimybės rinkimų lapeliuose rašyti ir ne valstybine kalba
  15. Vasario 9 d. visuomenininkai kviečia į piliečių konferenciją „Už valstybę – be melo“

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 68

  1. klausimas says:
    11 metų ago

    Klausimas: kas ves ir kas VALDYS pokalbių eigą? Bėda ta, kad visoje šioje kompanijoje dalyvaus vienas nevaldomas, neprognozuojamas, aršus, visus užgožiantis, autoritariškas, agresyvios kalbėjimo kultūros asmuo. Ar jam bus suteiktas pagrindinis “eterio” laikas, ar visi dalyviai turės lygias teises?

    Atsakyti
    • menesis says:
      11 metų ago

      Čia apie kurį? Aš tokius matau du.

      Atsakyti
      • iš kur du says:
        11 metų ago

        vienas Paulauskas

        Atsakyti
  2. Protinkime Šliužą kartu.. says:
    11 metų ago

    Pritariu aiškiai ir vertybiškai pozicijai dėl būtinybės turėti vieną ŽR žmonių kandidatą prezidento rinkimuose…Siūliau RIG nariams daryti skubų bendrą susirinkimą su ekspertine grupe ir net rezultatyviausiai dirbusiais parašų rinkėjais apsisprendimui dėl vieno ŽR kandidato prez. rinkimuose…
    Pritariu ir Lietuvos sąžinės balso- A.Patacko nuomonei, jog Rol. Paulauskas dėl dorovinių dalykų JOKIU BŪDU netinkamas būti panašiu pilietinės visuomenės kandidatu
    Patyrę visuomenininkai turi pripažinti, jog RIG nariai ,dėl savo nebrandos viešame veikime, dabar yra pasimetę ir nemato būdų ,kaip toliau plėsti, REKLAMUOTI, GINTI ŽR ir 100 tūkst,.dėl referendumo idėjas..Jie visi dabar tapę vienvaldiškų nesavikritiškų Pranciškaus sprendimų ir piktnaudžiavimo koordinatoriaus galiomis įkaitais.
    Turime matyti, jog P. Šliužas ( be abejo daug asmeniškai nusipelnęs Žemės referendumo idėjos plėtrai ir parašų rinkimo vajui) dabar darosi ŽR sėkmės stabdžiu..Manau jog ,pasikliaudamas tik savo patirtimi, savo galva ir atmesdamas blaivius patyrusių visuomeniškų žmonių balsus, jis kartoja Landsbergio iškilimo ir smukimo kelią( ir Sajūdžio organizacijos pražūties kelią tuo pačiu)
    Patyrę visuomenininkai teigia:
    1) Reikia IG nedelsiant pasirinkti vieną savo remiamą kandidatą į prezdentus- tvirtos moralės ir viešus interesus visada nuosekliai gynusį žmogų.PATIKIMĄ ir pakankamąi žinomą Žmogų ,galintį rinkimų kampanijos metu su savo komanda ryžtingai būti referendumo skydu ir propaguotoju bei dem. reformų paketo aiškintoju..

    Napoleoniškai susireikšminęs Pranciškus sako- nereikia vieno kandidato (ŽR kandidato) , nesitepkime politika ir nesikiškime į ją..
    Kartoju, ŽR žygis jau yra politika , mes visi jau įklimpome į politinį veikimą,esame politikos erdvėje ir tai faktas, kurį vaikiškai aklai atmeta Šliužas.
    Vaikiška ir nesavikritiška Šliužo nuostata šiuos aspektu daro milžinišką žalą ŽR ir demokratijos reikalui:
    A) jis ta klaidinga krytimi spausdamas IG atsisako ANTROJO FRONTO ŽR NAUDAI (tai graži , puiki A.Andziulio mintis),
    B) taip ,tarsi to nenorėdamas:) 🙂 , Šliužas padeda ŽR aršiems priešininkams ir nomenklatūrinės santvarkos atramoms- Grybauskaitei ir konsevatorių bei liberalų grietinėlei ir Ko…
    Taip ir norisi tiesiai ir atvirai paklausti gerb.Šliužo:
    Kodėl tamsta darote tokias akivaizdžias KVAILYSTES? KODĖL PONE PRANCIŠKAU JŪS faktiškai TAMPATE PREZIDENTĖS IR KONSERVATORIŲ VIRŠŪNĖS IR KITŲ NOMENKLATŪRININKŲ TALKININKU prez rinkimuose ? KODĖL TAMPATE KOLABORANTO IR DVASINĖS MENKYSTOS ( konformisto ) ARTŪRO PAULAUSKO SĄJUNGININKU( , nes jis, o ne mūsų -ŽR- kandidatas pateks į antrą turą…)

    2) reikia telkti visus padorius demokratiškus žmones į bendrą barą (sąjūdį- frontą , vadinti galima įvairiai) ŽR ir dem. reformų sėkmei užtikrinti.
    PRANAŠU AR MESIJU SAVE vis labiau laikantis Pranciškus teigia PRIEŠINGAI….JIS VIEŠAI DREBIA , TEGU JIE VISI EINA šalin…. MAN (mums) JŲ NEREIKIA SAKO LL PUSLAPYJE PRANCIŠKUS …
    Jis 14 d. tekste faktiškai velniop siunčia visus vasario 9 d. demokratinio forumo Vilniuje dalyvius ir oratorius, nes, kaip Kaligula, neaiškių dvasių įkvėtas , teškia ,,genialią” mintį (aišku iš lubų…), kad tie žmonės svetimi ŽR ……http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/1790/53/d,detalus/

    3) Pranciškus neprotingai pasirinko Kėdainius antro Žemės gynėjų suvažiavimo vieta ..Buitiškai vertinant lyg praktiškai pasirinko, o ir dar savo pinigus kilniai aukoja…(… Halė lyg ilgesniam laikui užimta ir pan….)
    O politiškai ir strategiškai Pranciškus PADARĖ SUPERBLOGĄ vienaasmenišką ĖJIMĄ. Spėju , kad visa ,,sistema” trins rankas iš džiaugsmo dėl to ir šauks visą tolesnį laiką iki ref. dienos …Jie melagingai aiškins per visą žiniasklaidos IMPERIJĄ, JOG ŽR žmones YRA suSIETI SU Uspaskio tėvonija IR DARBO PARTIJA bei Rusija… O mes to nenusiplausime, nes 99 proc. žiniasklaidos ir visa valdžios bei pinigų galia jų rankose..
    .
    GALIMA BŪTŲ VARDINTI DAR EILĘ VIS LABIAU napoleonėjančio PRANCIŠKAUS KEISTENYBIŲ , KURIOS VEDA Į PRAPULTI VISĄ MŪSŲ BENDRĄ ŽR DARBĄ . Kodėl ĮG nariai ir kiti visuomeniški žmonės nepaprotina Pranciškaus, nepadeda sustabdyti jo vienaasmeniškų, švelniai tariant, prieš sveiką ir įžvalgų protą nukreiptų sprendimų?
    PRIPAŽISTU GERB.ŠLIUŽO NUOPELNUS ŽR REIKALUI, BET TOLIAU TYLĖTI NEGALIMA, REIKIA geranoriškai ir mandagiai STABDYTI GERB. ŠLIUŽO NORĄ UŽSIMESTI MESIJO APDARĄ, KOL DAR NE VĖLU…
    iR REIKIA IG SU EKSPERTAIS SKUBIAI TARTIS DĖL SAVO KANDIDATO PREZ. RINKIMUOSE.. Stabdykime Pranciškaus susireikšminimą ir vienvaldystę..
    Vienas iš parašų rinkėjų

    Atsakyti
    • roplys says:
      11 metų ago

      Kieno cia briedas? Nepavargote rasliavot? Geriau apie save ka nors pikantisko….

      Atsakyti
  3. albinas says:
    11 metų ago

    Z. Vaišvila, tikiuosi šiandien išgirsime jūsų apsisprendimą dėl kandidatavimo…

    Atsakyti
    • bėdų bėda says:
      11 metų ago

      baisiausia tai, kad pakvietęs vienybei, Vaišvila buvo priverstas sustoti ir dabar laukia, ar jam kandidatuoti LEIS ar NELEIS jo Didenybė Paulauskas. Štai iki ko daėjom. O Paulauskas jau registravosi, ir jo Napaleoniškas kompleksas neleis niekur trauktis. O kas iš mūsų drįs balsuoti už tą narcizą? Va taip ir liksim prie suskilusios geldos. Kažkas jau čia šiom dienom yra minėjęs- Paulauskas, kaip ir Puteikis- grybinių konservatorių Trojos arkliukas. Vaišvila ir per savo gerumą , ir patikėjęs savo paskleistos VIENYBĖS idėja, tapo provokarių įkaitu. Kraupuma.

      Atsakyti
  4. menesis says:
    11 metų ago

    Ką gali apie (prieš) demokratiją pasakyti žmonės, niekada neišsikėlę rinkimuose? R. Paulauskas nematau kad būtų dalyvavęs kokiuose nors rinkimuose, Z. Vaišvila buvo pretendentas 2009 metų prezidento rinkimuose, tačiau nesurinko parašų. B. Ropė sėkmingai dalyvauja savivaldos rinkimuose ir yra meras jau ne vieną kadenciją. 2012 daugiamandatėje gavo net 7016 pirmumo balsų ir liko antras iš LVŽS po pirmininko. N. Puteikis daugiamandatėje gavo 5771 pirmumo balsus konservatorių sąraše, vienmandatėje 5454, o antrame ture – 7225 balsus. Tai štai kokie baisiai populiarūs siūlomi kandidatai, pasiruošę pakeisti sistemą, tačiau net nekeliantys savo kandidatūrų rinkimuose.

    Atsakyti
    • 2009 says:
      11 metų ago

      tada jis parašus rinkosi vienas, ir registravesis paskutinem dienom- praradęs bene 3 savaites… Šiandien už jo nugaros didelė tautos dalis

      Atsakyti
      • Grasilda says:
        11 metų ago

        Už kieno nugaros? Už Vaišvilos? Nejuokinkit…

        Atsakyti
      • menesis says:
        11 metų ago

        Aš kiek mačiau, į jo spaudos konferencijas ateina 0 žurnalistų. O už nugaros tik siena.

        Atsakyti
        • aklam says:
          11 metų ago

          taigi skaityk, ne aklas gal esi- t a u t o s, ne s e i m o, Ir ko gi paprasti žmogeliai turėtų suvažiuot visi i Vilnių i spaudos konferencijas, jei jas nemokamai transliuoja seimo tv, alkas , kabelinės tv? Ir iš vis, prie ko cia konferencijos? Pateiktos konf.medžiagos- skaitykit, studijuokit, kam kas neaišku. Daliai žmonių viskas aišku nuo 1988- no problem…

          Atsakyti
  5. roplys says:
    11 metų ago

    Demokratijos Lietuvoje nera. Tautos valia nerupi. Ar rinkimai bus teisingi?

    Atsakyti
  6. Ernestas says:
    11 metų ago

    Rolandas Paulauskas turi referendumui neabejingu zmoniu palaikyma. Pagrindinis klausimas ar galime tiketis kad bus demokratiskesni rinkimu rezultatu skaiciavimai per prezidento rinkimus nei kad vrk skaiciavo referendumui surengti skirtus parasus?

    Atsakyti
    • medus says:
      11 metų ago

      nemačiau Paulausko VRK – nė karto 🙂

      Atsakyti
  7. Pranas says:
    11 metų ago

    Nesupratau per kur ziuret reikia.

    Atsakyti
  8. algirdas says:
    11 metų ago

    Reikia padaryti viska,kad kandidatu i LR Prezidento posta butu iskeltas ar pats issikeltu Gerb.Zigmas Vaisvila.Tai doras ,mastantis ir Lietuvai atsidaves Zmogus.

    Atsakyti
    • Pranas says:
      11 metų ago

      Saunu,kad apsisprendei.As taip pat apsisprendziau,tik ne uz Vaisvila.

      Atsakyti
  9. Pranas says:
    11 metų ago

    Ar verta skelbti transliaciją, jei neužtikrinama nei minimaliausia transliacijos kokybė.

    Atsakyti
  10. medus says:
    11 metų ago

    Transliacija tai nematoma, deja. Tikiuosi, bus įrašas.

    Atsakyti
    • pensininkas says:
      11 metų ago

      Trukinėje ir vaizdas ir garsas. Neįmanoma stebėti. Apgailestauju.

      Atsakyti
  11. Tomas says:
    11 metų ago

    Kam transliuoti jei neįmanoma žiūrėti net su minimalia kokybe? Nors garsą paleistų, be vaizdo ir tai jau būtų gerai.

    Atsakyti
  12. Jonas Vaiškūnas says:
    11 metų ago

    EKSPERTAI, mažinkite trasnliuojamo vaizdo kokybę. Nes niekas negali žiūrėti. Trūkinėja!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Atsakyti
  13. Arūnas Rasakevičius says:
    11 metų ago

    „Ekspertai.eu“ turi techninių nesklandumų. Negalėjome numatyti to. Nusiskundimas jiems perduotas.

    Atsakyti
  14. Rimas says:
    11 metų ago

    geriau būtų per Youtube.com transliacijas transliuoti !!!

    Atsakyti
  15. Valdas says:
    11 metų ago

    Gal vertetu numatyti ir audio transliacijos varianta – maziau tinklo resursu reikalautu? O siaip panasu, kad susidomejimas didziulis, ziurovu daug – taigi ir stringa 🙂

    Atsakyti
  16. Danguolė says:
    11 metų ago

    ekspertai.eu visai neatsidaro, o ir čia nieko negali suprast, ką kalba, nes trūkinėja nuolat. Kas čia trukdo, ar ne VSD?

    Atsakyti
  17. iš says:
    11 metų ago

    7:10 ekspertai: problemos su palydovu
    7:10 alenask: galejo prasitestuot…
    8:11 alenask: matyt JAV palydovas 😀
    8:11 zzzz123123123123: gerb. ekspertai, ar bus viešai pasiekiamas įrašas?
    8:11 ekspertai: testavo. tas kuris mūsų nepriima ryšio. transliuot bandom per vieną kolegų Rygos palydovą bet stringa
    8:11 ekspertai: įrašas bus iš karto HD kokybėj:)

    Atsakyti
  18. Pilypas is kanapiu says:
    11 metų ago

    Dalyvaujat rinkimuose?
    Pagal sistemos taisykles?
    Sistemos priziurimi?
    Nesisteminiai kandidatai?
    Baikit juokus.
    UŽ SISTEMOS RIBŲ TIE, KURIE RINKIMUS BOIKOTUOJA.
    Beje, gal kas norit sussilazint su manim is 2000 LTL, kad prezidentė bus vardu Dalia?
    Disclosure: rinkimus boikotuoju ir su minetu asmeniu jokiu rysiu neturiu.

    Atsakyti
  19. Alkas.lt says:
    11 metų ago

    Atsiprašome už transliacijos trikdžius. Ekspertai.eu svetainė tapo neprieinama. Bus paskelbtas vaizdo įrašas!

    Atsakyti
  20. medus says:
    11 metų ago

    žiūrėkite: http://www.ustream.tv/channel/onql-test1

    Atsakyti
  21. albinas says:
    11 metų ago

    http://www.ustream.tv/channel/onql-test1

    babandykit čia, man rodo tik bloga vaizdo kokybė

    Atsakyti
  22. medus says:
    11 metų ago

    Tenka konstatuoti, kad Paulauskas tik išsisukinėja nuo visų klausimų, neduodamas tiesaus atsakymo (a’la Vaigausko stilius- pažemink kitą, apkaltink nekompetencija ir reikalas sutvarkytas:) Vengimas atsakyti tiesiai yra pats didžiausias atsakymas. Deja, ne Paulausko naudai.

    Atsakyti
    • Vilma says:
      11 metų ago

      ir as ta pastebiu

      Atsakyti
      • Ernestas says:
        11 metų ago

        visi atsakymai yra gilvyde kanale naktigones radijo laidose zalgirio pokalbiuose, ko dar jums truksta?? dometis reikia ne pirscioti cia vejus ir nekils klausimu, kas domisi nieko naujo cia is situ diskusiju neisgirs.

        Atsakyti
        • medus says:
          11 metų ago

          Labai klystate – šie debatai yra arena kandidatams pasisakyti aiškiai ir konkrečiai – būtent dėl tos priežasties, kad trumpai ir aiškiai būtų išreikšta pretendentų pozicija svarbiais valstybei klausimais. Arogancijos demonstravimas ir “subtilus” kitų žeminimas nedaug skiriasi nuo dabartinės valdžios. Gaila.

          Atsakyti
          • Ernestas says:
            11 metų ago

            Matosi, kad tamsta neperklausėte tų įrašų. O aš perklausiau visus kurių gerokai per šimta ir kaip reikia per vienus debatus išskleisti visa savo politinę pozicija ? palyginimui tie įrašai 15metų diapazone tai geresnio pagrindo suprasti apie kandidata nėra. Kas trugdė kitiems kandidatams taip atsiskleisti? Ir norėdamas nerasi apie juos senų įrašų asortimento. Ką aš žinau ar jie ne atsivertėliai? Jei gryšime į sąjūdžio laikus tai katras dar be R. Paulausko pasisakė už Lietuvą nesąjunginėje sudėtyje? Kodėl kiti pasirašė už? Dabar viena šneka bet darbai seni biloja neaiškuma. Kaip sakant užšoko ant bangos populiarumo, o priešingai Rolandas visada stabiliai buvo Lietuvos patriotas.

          • medus says:
            11 metų ago

            Jūs ir vėl nesuprantate: debatai yra trumpa aiški pozicijos išraiška – visiems- net ir tiems, kurie neklausė, neklauso ir neklausys kokių nors senų įrašų, kad ir kokie svarbūs jie jums atrodytų. Tokie yra demokratjos pagrindai – debatai. Nemokantys, nenorintys arba atsisakantys debatuose atsakinėti į klausimus atrodo labai prastai – tokie turėtų iš anksto pasitraukti.

          • Ernestas says:
            11 metų ago

            Supratau aš jus. Na R.P kalba su visuomėne visais jam prieinamais būdais ir kalbėjo kad kaip bepasibaiks rinkimai tas nesiliaus, todėl nemanau kad jis išsisukinės kada nuo klausimų, o atskleisti strategija aš taip pat neskubėčiau būdamas kandidatu nes nevisiems itiktų tie būdai tad nematau čia slapstymosi, jei tikslus pasako kurie sutampa su mūsų daugumos tautiečių arba ne o tai ir mums spresti tam ir yra debatai kad sulyginti tikslus o ne priemones, o priemonės visa tai įvygdyti gali būti įvairios, bet koks skirtumas jei jos skatins grižti emigrantus, skatins ekonomika, saugos mūsų vertybes ir t.t ? Bet kokiu atveju balsuosiu už tą kuris bus pasirinktas kaip vienas nes, bet kuris geresnis už sisteminius. Mano asmeninė nuomone Vaišvila labiau tiktų į premjerus bet susitvarkys ir prezidento poste jei prireiks aišku.

          • medus says:
            11 metų ago

            Gaila, nes čia kaip tik ir bus “trojos arklys” – iš daugelio “Tautos kandidatų” pakankamai didelio procento nesurinks nė vienas, o tai reiškia atvirą kelią monarchės dar vienai kadencijai – t.y. galutiniam Lietuvos sunaikinimui, visus jos naikinimo aspektus įtvirtinant “įstatymiškai”.

            Aš vieninteliu vertu dėmesio kandidatu ir prezidentu matau tik Z. Vaišvilą. Tiek “vėtytas ir mėtytas”, nė per žingsnį nepasitraukė. Manau, kad daugiau sistema nieko taip nejuodino kaip jį ir tam tikrai buvo priežastis- baimė, kad kada nors ateis tokia diena kai ši, kai monarchei iškils realus pavojus pralaimėti ir šį kartą Vaišvilos parašų lapai gal jau niekur nedigs.. Jei to nesupras kiti kandidatai ir nepasitrauks, gali būti, kad mūšis jau pralaimėtas. Nebent jis toks ir turi būti – pažiūrėkite kaip greitai iš arenos pasitaukė Šliužas, suvaidinęs Vaigausko jam paskirtą (arklio) vaidmenį. Gaila, kad žmonės žiūri, bet nemato.

          • Doc. (Vilniaus universitetas) says:
            11 metų ago

            Ir vienas nesurinktų, ir daug nesurinks. Pajacai ir tiek 🙂

          • Matyti trukumus neuztenka says:
            11 metų ago

            Reikia gerai ismanyti istatymus ir moketi jais naudotis sprendziant problemas.Siuo atveju toks yra tik Z.Vaisvila.Problemas Lietuvoj ir EU mato visi,kas tuo domisi,skaito,ziuri medziaga internete.Ka mes ,paprasti zmones ,galim daryti-aiskinti tai savo aplinkiniams,ypac kol kas politikoj nepatyrusiam jaunimui.

          • Kęstutis says:
            11 metų ago

            Blogiausias patarėjas – išankstinė nuomonė… Aš asmeniškai už Z.Vaišvilą. Bet Jei Z.V. dirbs pvz. R.P ar N.P komandoje – tai bus lygiai taip pat gerai. Manau, kad Bronius Ropė ne to kalibro kandidatas… Peržiūrėjau debatus, gaila, kad nesudalyvavo N.Puteikis, bet debatuose Rolandas Paulauskas stipriausias. Aišku, tai dar nereiškia, kad ir valstybės valdyme jis bus geriausias. Aš Z.Vaišvilos vietoje, nematydamas galimybės susitart, eičiau dirbti į kažkurią stovyklą ir tai būtų mažesnė blogybė, negu kelti savo kandidatūrą… Nuvylė “ekspertai” išskyrus K.Stoškų…

          • Kestuti says:
            11 metų ago

            R.P. tik kalbejo garsiausiai ir buvo geriausiai girdimas.Tik tiek.

  23. Gintautė says:
    11 metų ago

    ta pati klaida kaip visada, jų labai perdaug ir žmonių balsai išsiskirsto per visus, taip, kad neivienas nieko nelaimės. Gaila…

    Atsakyti
    • gagas says:
      11 metų ago

      nesamone

      Atsakyti
  24. Nesupratau? says:
    11 metų ago

    Peržvelgiau visus pagrindinius lietuviškus kanalus – nei per vieną nerodė. Taip ir nesupratau, per kokią televiziją transliavo debatus.

    Atsakyti
    • Ernestas says:
      11 metų ago

      Todėl ir yra pabrėžta, kad nesisteminių kandidatų debatai. Per tuos kanalus gali klausytis iki valios tokios Brazauskinės, Graužinienės reklama ir pan. 😀

      Atsakyti
      • Doc. (Vilniaus universitetas) says:
        11 metų ago

        Bet gi Brazauskienė taip pat nesisteminė. Tad ko jos nepakvietėt? Dar keli ten tokie buvo (Aliukevičius, Balsys, Balsytė, Lašinis, Subotinas, Tomaševskis) – ir juos reikėjo pakviest. Visi jie jūsų nesisteminiai kandidatai 🙂

        Atsakyti
  25. albinas says:
    11 metų ago

    Balsuočiau ir už Zigmą ir už Rolandą, bet reikia suprasti, kad rinkimu “laivelis” per rinkimu upę gali pernešti tik vieną,(ir tai tik kol kas iki antro turo) nes jeigu “plauks” kartu, abu nuburbuliuos. Vizgi aš labiau už Z.Vaišvilą.

    Atsakyti
  26. slenkstis says:
    11 metų ago

    Ar bus įrašas?Gerai diabatai.Bet nereiktų palikti likimo valiai logikos,manau taip ir bus, kas padarys geriausiai kai reiks dirbt ne kalbėti.
    Kieno žodis žmonėms eis iš širdies ,nes jo nereiks pridengti: vieną darai ,kitą galvoji,dar kitą sakai.Kas atvirai sakė,darė ir nepriklausomai nuo galybės sutelktos priešpriešoje ir demonstruojamos paniekos,atlaikė.Ėjo ir darė ir buvo su žmonėmis.Tas žmogus buvo ir yra Z.Vaišvila ir jis turi vidinę energiją dirbti,žinoti,suvokti,sujungti ir padaryti geriausiai.Kalbėjimas ratu,nenuoširdžiai,galiausiai baigiasi isterija.Tai jau matėm:)Be tikro nuoširdumo jau gali išeit tik labai trumpai,bet ir tai vargu,nes įskaudintų Lietuvos žmonių akys ir ausys budi nuolat.

    Atsakyti
    • Istorija says:
      11 metų ago

      http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IJxln6fCqbA

      Atsakyti
  27. MAMA says:
    11 metų ago

    JOKIO GARSO, KOKIAS MINTIS IŠDĖSTĖ PRELEGENTAI NEGALIMA SUPRASTI . PASISAKĖ PATYS SAU IR KELIEMS ,, IŠRINKTIESIEMS ,, …?

    Atsakyti
  28. Garso kokybė says:
    11 metų ago

    Norėjau pažiūrėti,bet labai prastas garsas. Deja

    Atsakyti
  29. LIETUVOS TIKROVE says:
    11 metų ago

    SNORO UŽGROBIMO IR TYČINIO SUBANKROTINIMO ATVEJU VISŲ ŽULIKŲ “STOGAS”
    IR YRA
    GRYBAUSKAITĖ ! JI ASMENIŠKAI DAVĖ KOMANDĄ KUBILIUI, VASILIAUSKUI,
    ŠIMONYTEI
    VYKDYTI “OPERACIJĄ “PRIEŠ BANKĄ SNORAS, DAVĖ KOMANDĄ “KIŠENINIAMS ”
    PROKURORAMS :VALIUI IR RAULUŠAIČIUI SUFABRIKUOTI BYLĄ SNORO
    AKCININKAMS,
    JI DUODA NURODYMUS TEISMAMS, KAIP PRIIMTI SPRENDIMUS ŠIUO KLAUSIMU.
    JI ASMENIŠKAI DANGSTO AFERISTUS IR SUKČIUS VASILIAUSKĄ, MAŽINTINĘ,
    FRIKLĮ,
    COPERĮ !
    KAS GALI PANEIGTI, KAD IŠ BANKO SNORAS BANKROTO ADMINISTRATORIAUS COPERIO
    OTKATŲ STORAS KIAULINAS IŠ LB VASILIAUSKAS NERENKA PINIGINES LĖŠAS
    GRYBAUSKAITĖS RINKIMINEI KOMPANIJAI ?!

    Atsakyti
  30. del garso says:
    11 metų ago

    naudokit kad ir paprasciausias ausines.

    Atsakyti
  31. ryt 20d says:
    11 metų ago

    kaip suprast pirma diskusija? kada dar gali buti antra ir kada konsiliumo apsisprendimas, jei nebelieka laiko kandidatus registruot?
    Kreipiuosi į Vaišvilą- ar jūs pasyviai lauksit ką pasakys kažkokia taryba, ar eisit savarankiškai neišduodamas savo tikslų ir savo kelio? LAIKO NEBERA LAUKTI. Žmonės nori VILTIES.

    Atsakyti
  32. graudus vaizdas... says:
    11 metų ago

    beviltiska… Kalbos visiskai bukos, nekonkrecios. Kai uzdave konkretu klausima- kaip jus savo kliedesius igyvendinsit- prasidejo visiski nusikalbejimai, issisukinejimai… dar jie svaicioja apie II-tura 😉

    Jus pirma 20.000 parasu surinkit kartu paemus. Tikiuosi per ta menesi automatiskai atkris bent pora ir tada gales vaizduoti ir plaktis i “draugelius” viens prie kito.

    Idiotai “napoleonai”- bent pradzios mokyklos algebros skyriu baikit ir iki 100 ismokit skiaciuoti! Jie mat svaicioja, kad pavieniui surinks tiek, kad uztektu i II-tura pakliuti… bolsevike Grybe ims nemaziau 35-40 nusoimciu, komuniaka Balcytis dar 20-25, na gerai- gausit tuos likusius 30-35 “ant visu”. O kur dar Abonentas, Balsys, Paksopedas ir kita susara.

    Aisku, po to lies asaras ir verkslens, kad mat su jais sistema susidorojo 🙂

    Atsakyti
    • Ženklas says:
      11 metų ago

      Labai grubu, bet iš esmės teisingai pasakyta. Visuomenės nuomonės rodo, kad ,, ant visų“, būtų surinkta iki 1, 5% balsų, išskyrus Ropę, nes už jo stovi partija. Kandidatą turi kelti Tautininkų partija, ir tai tik dviems tikslams,- pasitikrinti ar pavyks surinkti 20 000 parašų ir už valstybės pinigus apmokėtame televizijų ir radijo laike, spaudos plote aiškinti savo ekonominę programą, kuri rinkėjui suprantama kalba vargu ar yra surašyta, na nebent Kundrotas ir dar 2 ar 3 ją žino. Norint turėti savo prezidentą, pradžioje būtina tapti rimta, palaikymą rinkėjų tarpe turinčia partija. Dabar, deja, yra manančiųjų -užtenka pasiskelbti kad noriu ir būsiu išrinktas.

      Atsakyti
      • o kam s... vyniot i vata? says:
        11 metų ago

        taigi, cia vel bus kaip su ULL- 0,94% 🙂

        Tautininkai neturi ka kelti- buves vadas Songaila patapo a la “Landsbergis” (tik jam specialiai sukurto virspartinio strukturos vieneto- Strateginio komiteto pirmininku, nors nei vienas kitas komitetas ir taip neveikia ir niekad neveikdavo), Panka- naujasis pirmininkas, bet jo balsu imtis- 0,0…% ribose ir neuzteks to pasivaipymo del Referendumo.

        Spaudoj rase, kad kazkas (Jonika?) jiems per mokescius deklaravo 100,000lt, tad dabar juo sekmingai isisavina pasiskyre algas, iki vasaros gal pakaks, o paskui ir nereikes 🙂

        Atsakyti
  33. N says:
    11 metų ago

    Visuomenės apklausos tai nėra labai patikimas informacijos šaltinis. Taip, deja, dėl viso kito tenka sutikti. Reikalingas tik vienas kandidatas. Nes tų taip pusiau sisteminių bus keli. Iš sisteminių, jei Paksui nekaišios pagalių (VRK užregistravo, bet gali dar būti skundžiama), manau, jis turi daugiausiai galimybių išeiti į 2 turą. Nes už jo partija, jis žinomas.

    Atsakyti
  34. Ar neaišku? says:
    11 metų ago

    nebus vienybės – nebus referendumo, nebus tautą ir valstybę ginančio prezidento, nebus Lietuvos, galų gale nebus mūsų.

    Atsakyti
  35. Amerikietis says:
    11 metų ago

    Nesistemiai – tai tie, kurie prieš sistemą, už chaosą? Gal jie dar yra ir Lietuvos antivalstybininkai?

    Atsakyti
    • N says:
      11 metų ago

      Sistema (valdžia) – ne valstybė. Kai suvoksi skirtumą, galėsime toliau diskutuoti.

      Atsakyti
  36. Unti says:
    11 metų ago

    Kaip čia yra? Garsas silpo silpo ir visai dingo kalbant Z. Vaišvilai

    Atsakyti
  37. bartas says:
    11 metų ago

    tai aš, kiaimietis, taip ir nesupratau. Už ką turiu balsuoti. Miestelėnai , kada jūs turėsit vieną nuomonę. Lojinaties, lojinaties , o ką Lietuvos valdovu rink, taip ir nepasakot. JŪsų , kandidatų, kalbos tikras kosmosas.

    Atsakyti
    • Dalė says:
      11 metų ago

      Šios diskusijos deimančiukas – paskutiniai K.Stoškaus žodžiai. Pataikė labai tiksliai.
      Tikrai, kandidatai – išsilavinę ir ne naujokai politikoje,suprantantys šiandienos problemas, bet…….
      pagrindinis tikslas – tauta ir Lietuva labai greitai traukiasi į šalį, kai paliečiamas kiekvieno AŠ.

      Atsakyti
  38. Neskubekit says:
    11 metų ago

    skaiciau gera komentariuka apie tai, kad valdzios koridoriuose labai bijomasi Z.Vaisvilos ir pacituotas vienas sakinukas,pokalbio,kad nera jau ko jo bijoti, priimtos priemones rimtos.ka tai sako? Butent tai,kad paskutiniu metu buvo priimtas sprendimas ir N.Puteikis isoko i rinkimu traukini.Ir atkreipkite demesi,kaip jo reklama pasieke vos ne D.Grybauskaites lygi.Prisiminkite,kiek kartu jis nepritare reikalin-giems sprendimams.Ar nebus flip flop kaip premj.Butkevicius.?

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Autobusas
Lietuvoje

Didėsiantys mokesčiai brangins viešąjį transportą ir neskatins gyventojų į jį persėsti

2025 06 16
Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Savivaldybėje susitiko su neseniai iš Didžiosios Britanijos sugrįžusia Gintauto ir Simonos šeima | siauliai.lt nuotr.
Lietuvoje

Šiauliai – grįžtančių šeimų miestas: kaip Lietuva tampa namais iš naujo

2025 06 16
Audrys Antanaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.
Lietuvoje

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku išrinktas Audrys Antanaitis

2025 06 15
Ukrainos kariai | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.
Ukrainos balsas

Prasidėjo blogio ašies ardymas

2025 06 15
Aniulio šaltinis | lgt.lrv.lt nuotr.
Gamta ir ekologija

Kaip stebima požeminio vandens būklė Lietuvoje

2025 06 14
Gidas pirkėjui: kaip išsirinkti maistą su mažiau cukraus | vmvt.lrv.lt nuotr.
Gamta ir žmogus

Gidas pirkėjui: kaip išsirinkti maistą su mažiau cukraus

2025 06 14
Pinigai
Gamta ir žmogus

Tyrimas atskleidė, kam dažniausiai aukoja lietuviai

2025 06 14
Daniliškių Švč. Trejybės sentikių cerkvė | Paveldo komisijos nuotr.
Kultūra

Paveldo komisija Vilniaus apskrityje: trys savivaldybės – skirtingi veidai

2025 06 14

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • P.Skutas apie Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku išrinktas Audrys Antanaitis
  • Bartas apie Dėl mokinių ugdymo planų kreipiamasi į teismą
  • Rimgaudas apie A. Dubonis. Kai „globali Lietuva“ jau buvo…
  • Rimgaudas apie Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku išrinktas Audrys Antanaitis

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Didėsiantys mokesčiai brangins viešąjį transportą ir neskatins gyventojų į jį persėsti
  • A. Kumpis. Ukrainos pamokos ir Lietuvos kariuomenės nenoras mokytis
  • Šiauliai – grįžtančių šeimų miestas: kaip Lietuva tampa namais iš naujo
  • I. Meškauskas. Kai mus gaudė ir šaudė kaip žvirblius

Kiti Straipsniai

Gediminas Jakavonis

G. Jakavonis. Kodėl Lietuvoje reikalingi priešlaikiniai rinkimai

2025 06 12
Rinkimai, balsavimas | vrk.lt nuotr.

Siūloma 16-mečiams leisti balsuoti savivaldos rinkimuose

2025 06 09
Z. Vaišvila. Patriotizmą reikia ne vaidinti, patriotu reikia būti

Z. Vaišvila. Patriotizmą reikia ne vaidinti, patriotu reikia būti

2025 06 08
Ilonas Maskas ir Donaldas Trampas

L. Kojala. Meilė pragmatiniams interesams nebūtina

2025 06 07
1988 m. Sąjūdžio mitingas Vingio parke | V. Daraškevičiaus nuotr.

Z. Vaišvila. Kur mus vedate?

2025 06 01
Mitingas prieš nekilnojamojo turto mokestį

Birželio 10 d. – antrasis mitingas prieš NT mokestį

2025 05 30
Teismas priėmė nagrinėti skundą dėl VRK

Teismas priėmė nagrinėti skundą dėl VRK atsisakymo registruoti referendumą dėl piliečių nuosavybės apsaugos

2025 05 30
Zigmas Vaišvila | alkas.lt koliažas

Z. Vaišvila. VRK sprendimas atsisakyti registruoti referendumą ginantį piliečių nekilnojamąjį turtą apskųstas teismui

2025 05 29
VRK 2025-05-22

Z. Vaišvila. Bailių valdžia ir kapų tyla dėl NT referendumo

2025 05 23
VRK atsisakė registruoti referendumo dėl nekilnojamojo turto neapmokestinimo iniciatyvą

VRK atsisakė registruoti referendumo dėl nekilnojamojo turto neapmokestinimo iniciatyvą

2025 05 22

Skaitytojų nuomonės:

  • P.Skutas apie Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku išrinktas Audrys Antanaitis
  • Bartas apie Dėl mokinių ugdymo planų kreipiamasi į teismą
  • Rimgaudas apie A. Dubonis. Kai „globali Lietuva“ jau buvo…
  • Rimgaudas apie Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku išrinktas Audrys Antanaitis
  • Mikabalis apie I. Meškauskas. Kai mus gaudė ir šaudė kaip žvirblius
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Ėjikas T.Šuškevičius Ispanijoje pagerino Lietuvos rekordą

Ėjikas T.Šuškevičius Ispanijoje pagerino Lietuvos rekordą

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

 fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI | lėktuvų bilietai

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai